Jump to content
Dogomania

*Jot*

Members
  • Posts

    5411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *Jot*

  1. [quote name='agamewa'] No dobrze w planach mam kupno szczeniaczka yorka oczywiście-ale to są plany i decyzję wciąż rozważam!!!boję się czy dam radę utrzymać 2 psy!!!!kosmetyki,karma.wyjazdy na wystawy.......(aha to szczenie wystawowe)-co mi radzicie?????[/QUOTE] No moim zdaniem tutaj to już musisz sama podjąć decyzję.Fajnie jest mieć 2 yorki (mi się już marzy trzeci :roll: ) a czy dasz radę to ja też nie odpowiem. Ale z własnego doświadczenia polecam dwa yorki.:loveu: Megi-ale mając dwa psy wiadomo,że kosmetyki szybciej się zużyje niż przy jednym i trzeba jednak częściej kupować.;)
  2. *Jot*

    Nasze trzy panienki

    Wspaniały debiut. Druga lokata,ocena doskonała czego chcieć wiecej.Nastepna wystawa to już I miejsce będzie. GRATULACJE :B-fly::B-fly::B-fly:
  3. [quote name='agamewa'] Być może w czerwcu do mojej galerii przybędzie nowy lokator-ale to jeszcze tajemnica:)i jeszcze nie pewne.....:)[/QUOTE] Oj jak do galerii to jedynie nowy psiak. :D :D
  4. [url]http://i40.tinypic.com/23mlw7c.jpg[/url] super fotka :loveu: Norusia dawno nie widziałam :mad::mad:
  5. [quote name='Doti1986']Już jestem w domku:) No niestety czas zaliczeń naszedł :([/QUOTE] Doti nie płacz.Zaliczysz i będziesz miała spokój.:multi: Fotek niedzielnych brak :mad::mad:
  6. Cześć Daria niedzielnie :multi: U mnie dzisiaj nie pada i nawet słoneczko chwilkę świeciło.;)
  7. [quote name='dzasta']Dzięki dziewczynki!!! A ja miałam dzisiaj 18-ste urodzinki ;)[/QUOTE] Wszystkiego naj,naj,naj :B-fly::B-fly::B-fly: W końcu dowód będziesz miała.:razz: [url]http://i44.tinypic.com/10s9jys.jpg[/url] jaki Robuś maleńki.:loveu::loveu:
  8. [url]http://i43.tinypic.com/2iav915.jpg[/url] ślicznie :loveu: W końcu się pokazałaś na dogo Iwonko . :D
  9. [url]http://images47.fotosik.pl/294/bbe015cbec3ae9eamed.jpg[/url] śliczny :loveu: To są właściciele Pudzianka? Be,masz banerek.:crazyeye::crazyeye:
  10. [quote name='Pegaza']A u nas dzis na szczescie juz nie pada..nawet slonko sie przejawia przez te chmury.. ale u Joli dzis sniezyca:eviltong:[/QUOTE] No niestety śnieżycy nie ma.:shake: A już się cieszyłam.Jak tą prognozę przepowiadasz Dario? :crazyeye:
  11. [quote name='Pegaza']Taa ja Ci jutro z sniegiem wpadne:evil_lol:[/QUOTE] Nie ma problemu ja śnieg bardzo lubię. :D Także czekam na Ciebie :multi:
  12. Hej Nati !! Może znajdzie się jakieś zdjęcie Cocusia? :lol:
  13. [url]http://i42.tinypic.com/2vuwt1z.jpg[/url] slicznie wygląda :loveu: Raz może mieć różową kokardkę :lol:
  14. Cześć Aśka :multi: Ja wpadam dzisiaj bez deszczu . :D
  15. [url]http://i1015.photobucket.com/albums/af274/Angelika_Roser1/toffik/Obraz494.jpg[/url] to jest boskie :loveu: [url]http://i1015.photobucket.com/albums/af274/Angelika_Roser1/toffik/Obraz472.jpg[/url] Toful doskonale wie,że same komplementy piszemy :D Cześć Angie :multi::multi:
  16. [url]http://img30.imageshack.us/img30/9308/pict9256.jpg[/url] Pixi po spacerku jeszcze dobrze wygląda.Moi chłopcy jak wracają to wyglądają jakby byli po kąpieli. :cool3:
  17. Ja też jestem :multi: [url]http://images38.fotosik.pl/290/5c758320545aa675med.jpg[/url] ten kot mi się podoba :loveu: Córcia śliczna :loveu: Pająk-obrzydlistwo :angryy:
  18. [quote name='tigrunia']I u mnie pada :placz:[/QUOTE] No,ale Ty już nie rycz bo jeszcze więcej wody będzie :evil_lol:
  19. [url]http://i44.tinypic.com/av5y7n.jpg[/url] cudowny :loveu::loveu::loveu: No 2 zdjęcia to trochę mało,ale poczekam do jutra :roll:
  20. [url]http://i1015.photobucket.com/albums/af274/Angelika_Roser1/toffik/IMG_3325.jpg[/url] kochany :loveu::loveu::loveu: [url]http://i1015.photobucket.com/albums/af274/Angelika_Roser1/toffik/IMG_3338.jpg[/url] uciekł przed Ginem? :evil_lol: [COLOR="#48d1cc"]Angela,u Tofika czekam na Ciebie.[/COLOR] :cool3:
  21. Foty :mad: foty :mad: foty :mad: Cześć Justynko :multi:
  22. [quote name='dagos1'] A co do uszek to one nie są chyba aż tak duże, raczej włosiory dłuuugie:evil_lol:[/QUOTE] Jestem tego samego zdania. Jak tam Pączuś? Wszystko dobrze już? :p
  23. Angela gdzie wsiąkłaś? :mad: Dawaj zdjęcia słodziaka.:multi:
  24. Właśnie Iwa,gdzie jesteś? :cool3:
×
×
  • Create New...