[quote name='Pegaza']
Jolu masz racje ze kazdego to kiedys spotka ale ja np nie zyczylabym sobie zginac tragicznie..i nie tak szybko..[/QUOTE]
A ja mam trochę inne podejście do śmierci.Może dlatego,że za dużo od najmłodszych lat do chwili obecnej tego było w moim życiu.
Nie będę się wypowiadać na ten temat bo czuję,że gromy by się na mnie posypały z każdej strony jakbym swoje zdanie napisała......
Po prostu dopóki w galeriach będzie temat tej katastrofy nie będę się wpisywać.