-
Posts
5411 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Jot*
-
[url]http://i1015.photobucket.com/albums/af274/Angelika_Roser1/P2210034.jpg[/url] był sobie biały pies :diabloti: [url]http://i1015.photobucket.com/albums/af274/Angelika_Roser1/P2210049.jpg[/url] PIĘKNIE :loveu::loveu::loveu: Cześć Angela :multi:
-
[url]http://i40.tinypic.com/dg332h.jpg[/url] jak fajnie :evil_lol:
-
[url]http://img401.imageshack.us/img401/7959/pict8931.jpg[/url] Pixi to ma dobrze :p:p:p
-
[quote name='Pegaza']A u nas slonko wyjrzalo:multi: i jutro tez ma u nas byc.:cool3:. Posprzątalam i mam labe..:cool1:[/QUOTE] Ja też mam labe i zaraz położę się spać :eviltong:
-
[quote name='Pegaza']Czesc:) a mnie brzydzą ogony szczurow blee a pogoda u nas bez zmian..ja chce slonko i ciepelko.:placz:.[/QUOTE] Moja siostra miała 2 szczury :angryy: Ogony mają okropne.Nie chciałabym mieć szczura :cool3: U nas pochmurnie i chłodno niestety. Cześć Daaaaaaaaaaaaria :multi:
-
[quote name='Viky i Ja'] Nie musiałaś aż tak się przywiązywać do tej ilości i wstawić więcej niż 2 fotki ;) [/QUOTE] Masz rację Marzka.Karola bardzo dosłownie to wzięła.Liczyłam na 7 fotek :lol:
-
[quote name='Karolina&Lucky'] A teraz fajnie będzie, jak włos na grzbiecie odrośnie stalowy, pyszczek będzie złoty, a ogon czarny :lol:[/QUOTE] No ja też myślę,że będą teraz już stalowe włoski.Czas pokaże :lol: Cześć Dotinko i Pixi :multi:
-
[url]http://img39.imageshack.us/img39/6283/p1030538b.jpg[/url] jakie spojrzenie :crazyeye: :evil_lol:
-
[quote name='megi82']nie no ja zaraz wsiadam w auto i jade do ciebie,a pozniej po koleji do kolejnych dogoyoreczkow mini[/QUOTE] A wiesz Megi,że ja mam blisko do Be ? :eviltong: [url]http://images50.fotosik.pl/284/c948f87724113330med.jpg[/url] ślicznotki :loveu:
-
[quote name='Pegaza']Ale Ci dobrze tez chce jechac na weekend!! wracaj z fotkami!!:)[/QUOTE] No właśnie nie wypada tak wyjechać i zdjęć nie dać :mad::mad:
-
[quote name='Doti1986']Pixi zarasta w oka mgnieniu :) Zobaczycie za tydzień jak się kolorek zmieni;)[/QUOTE] Myslisz,że dalej czarnulka bedzie? Mogą teraz już srebrne włoski rosnąć.;)
-
[url]http://img180.imageshack.us/img180/5624/p1030556.jpg[/url] jakie uchole już duże :-o gdzie te małe żelki się podziały? :evil_lol: Widać,że zaczynają się podnosić.W ogóle duże chłopaki już i śliczni :loveu:
-
[quote name='Karolina&Lucky']Czy aby ktoś tu się za bardzo nie rozpędza :eviltong: Nie mam już zdjęć żadnych, muszę zrobić nowe, a nie wiem kiedy to nastąpi :shake: [SIZE=1][COLOR=LightBlue]I tak mało kto je ogląda ;)[/COLOR][/SIZE][COLOR=LightBlue] [/COLOR] [/QUOTE] [url]http://i40.tinypic.com/2645l5j.jpg[/url] śliczny jak zawsze :loveu::loveu: Zdjęcia ja zawsze oglądam.I zaglądam codziennie do Was :multi:
-
[url]http://img248.imageshack.us/img248/2143/p1030535j.jpg[/url] Tinka prześliczna :loveu:
-
[url]http://i41.tinypic.com/2467z8w.jpg[/url] potarganiec :evil_lol: śliczna jest :loveu:
-
[url]http://img688.imageshack.us/img688/7569/pict8919.jpg[/url] słodka :loveu: To jest to ubranko,które zawsze mi się podobało :lol:
-
[url]http://images44.fotosik.pl/284/2d3bf0f9d7aa1a0cmed.jpg[/url] przytulasy trzy :loveu::loveu::loveu:
-
Hej Ulka :multi: A ja mam kwiatki do wsadzenia i się boję.U nas w nocy są przymrozki :shake:
-
Cześć Daria!! Śpisz jeszcze? :cool3:
-
[quote name='Doti1986']Nie jest jej zimno tylko od czasu kiedy miała cieczkę i założyłam jej majteczki to podczas chodzenia w nich robiła taki garb:( I tak już jej zostało:([/QUOTE] Ojejku,nie wiedziałam. A może jakieś masaże ? No i cześć o poranku :multi:
-
[quote name='dzasta']Nie było mnie dzisiaj cały dzień ale jak wróciłam zastałam miłą niespodziankę :D Maluch otworzył jedno oczko :) A ogłoszenia są a czemu nie może ktoś odpowiedni się trafi niby mamy chętne dwie osoby ale muszą przejść pozytywnie moją weryfikację :D[/QUOTE] Oj,bałabym się tej weryfikacji :cool3: Foteczki będą? Proszę bardzo miło.:mad::mad: Cześć Justysia :multi:
-
[url]http://images8.fotosik.pl/280/2f7e30723ce26a9amed.jpg[/url] na polowaniu :-o Karola,jak teraz będę chciała 3 fotki to dasz?:diabloti: :diabloti::diabloti:
-
[quote name='Nati28']tak tak na DG znowu sa zmiany ;)[/QUOTE] U mnie już się dwa razy zmieniło.U Was też? :-o Cześć Mejsule :multi:
-
Jakie Laseczki są ŚLICZNE :loveu::loveu::loveu: [url]http://images46.fotosik.pl/282/8d74e260f68f204bmed.jpg[/url] Ty tu o mleku piszesz a Mała chciała Twoje długie pazury obgryźć :eviltong:
-
[quote name='chrupcia']Chciałam się tylko pochwalić że dziś kupiłam psa:) Jazz;)[/QUOTE] No to napisz coś o piesku. Z jakiej hodowli jest? No i zakładaj galerię,to jest moment :cool3: