Jump to content
Dogomania

*Jot*

Members
  • Posts

    5411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *Jot*

  1. [quote name='Pegaza'] ja wszystko lubie co duze :evil_lol: .[/QUOTE] Hmmmm......wszystko co duże.....muszę pomyśleć :roll: Be,pokaż laseczki :multi:
  2. [quote name='Doti1986']Hehe poczekacie jeszcze miesiąc;)[/QUOTE] Oj,poczekamy.Ale w nagrodę liczę na foteczki weselne.Takie już pod koniec imprezy robione.:evil_lol: Biedny ten mały yorczek.:shake:
  3. Ulcia dzisiaj specjalnie dla Ciebie rudości będą :lol:
  4. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/035-2.jpg[/url] śliczne dwie gwiazdeczki :loveu::loveu: Daria też przynoszę Ci deszcz. :D U nas cały dzień pada :shake:
  5. Cześć Luckusie :multi: Jaka pogoda u Was? U mnie pada i pada :shake:
  6. No właśnie Fredziuli nie ma i nie ma :shake:
  7. Cześć Tofiki.Jak tam zdrówko małego,lepiej już?
  8. Miałam już znikać,ale jeszcze do Was MUSZĘ zajrzeć.:multi: [quote name='dzasta']Witaj Joluś :) Postaram się jutro porobić zdjęcia jakieś :)[/QUOTE] Wybaczam brak zdjęć bo chora Justynko jesteś.:calus: Chociaż mam nadzieję,że już lepiej. Teraz mogę iść spać.Jutro wpadnę znowu. Dobranoc,słodkich snów. :bye:
  9. [url]http://img706.imageshack.us/img706/4325/obraz040r.jpg[/url] ślicznie wyglądacie :loveu::loveu: U nas już od dawna są wprowadzone alby.Ja akurat byłam z tego zadowolona.
  10. [quote name='Viky i Ja']Podpisuje sie pod tym ;) Piękny masz ogród :) I też się wpraszam, ale na herbatkę bym wolała ;)[/QUOTE] I ja się też podpisuję. I też się wpraszam,ale na kawkę.;) Porobię jakieś rude fotki dla Ciebie ,może jutro.:diabloti: No i cześć Ulcia :multi:
  11. To kiedy Doti na ten ślub idziesz? Bo nie mogę się już doczekać Twojego zdjęcia w nowej kreacji.:loveu:
  12. Cześć Be :multi: Wiesz najlepiej będzie jak Ty wybierzesz nowe auto :eviltong:
  13. [url]http://img8.imageshack.us/img8/2949/aluq.jpg[/url] jak chłopak ma dobrze :multi:
  14. [quote name='dysia-u']hej !!! gospodyni nie ma?? chyba nie w dole?! Daria odezwij się!!!![/QUOTE] Ulka dół już zakopany :cool3: [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/100-1.jpg[/url] śliczny świniaczek :loveu: No to napisz nam kiedy te reklamy będą,żebysmy nie przegapiły premiery. :D
  15. [url]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_1755.jpg[/url] śliczny Lakuś :loveu: W ogóle wszystkie zdjęcia przepiękne :loveu: No i Ty się pokazałaś :multi: Laseczka jakich mało,a jaka chuda Jesteś.:crazyeye: A zdjęć to dałaś na jeden dzień a nie na cały miesiąc.:mad:
  16. [quote name='tigrunia']Zanim byś dotarła to już by o mnie w gazetach pisali :evil_lol:[/QUOTE] No ja to pomyślałam o lokalnej TV a Ty chcesz gazetę.:roll: Cześć laska Be :multi:
  17. [I][COLOR="#00bfff"][SIZE="5"]Wszystkiego najlepszego Doti ,spełnienia marzeń ![/SIZE][/COLOR][/I] :Rose::Rose::Rose:
  18. No,ale co Be ? Przecież gdybyś spadła to bym Ci pomogła wstać.......:diabloti:
  19. Fajne fotki.Tylko Ciebie nie widzę nigdzie,pokaż się Karola.:cool3: A ja mam grzywkę obciętą na skos,ale teraz zapuszczam.Tylko nie wiem czy wytrwam.:roll::roll:
  20. [url]http://i43.tinypic.com/34pzade.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: Zdrówka życzymy słodziakowi :loveu:
  21. [url]http://img218.imageshack.us/img218/9999/dsc00032ud.jpg[/url] Brenda fajniutka,ale Pixi ładniejsza :loveu:
  22. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/136.jpg[/url] piękny pluszaczek :loveu: Cześć Daria :multi:
  23. Cześć Be :multi: Ja tam bym popatrzała sobie jak skaczesz z okna.:evil_lol:
  24. [quote name='*kleo*']Najlepsze Baby w Rasie :)[/QUOTE] Gratulacje :multi: Ile było szczeniaków wystawianych?
  25. [url]http://img691.imageshack.us/img691/1650/p1030783v.jpg[/url] kochany maluszek.Smutno mu pewnie bez braciszka.
×
×
  • Create New...