Jump to content
Dogomania

*Jot*

Members
  • Posts

    5411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *Jot*

  1. [url]http://i39.tinypic.com/30jtouw.jpg[/url] teraz widzimy kto się na dogomani udziela.Wcale nie Pancia.:evil_lol: Mamusia ładniutka i młodziutka :p
  2. Naj,naj,naj dla Arwenki :laola: :cunao:Samych sukcesów na wystawach :cunao: Zdjęcia poprosimy :multi:
  3. Śliczne zdjęcia.Western to jak krolewicz siedzi.:loveu: Córcia do Ciebie podobna,ładniutka dziewczyneczka :loveu:
  4. [url]http://i41.tinypic.com/30iuhdd.jpg[/url] ślicznie wygląda w tej zielonej trawie :loveu::loveu:
  5. [quote name='Karolina&Lucky']Jednak wolałabym nie :evil_lol:[/QUOTE] My wolimy TAK :evil_lol: Pokazuj się Karola :mad:
  6. Cześć Justysia i śliczne pieseczki cztery.:loveu::loveu:
  7. [quote name='Viky i Ja']Daria wyłaź z tego doła bo tu ciężki sprzęt Dziewczyny szykują ;)[/QUOTE] Bardzo ciężki sprzęt.:mad:
  8. Cześć Angie !! :multi: Ile pięknych zdjęć obejrzałam. :loveu: [url]http://i1015.photobucket.com/albums/af274/Angelika_Roser1/toffik/Obraz744.jpg[/url] cudownie wyglądają :loveu::loveu:
  9. Hej Angie !! Z myślą o Tobie nagrałam filmik z Apusiem.Za chwilę wstawię.Chyba mi się uda? :roll:
  10. Hej Aga !! Jakieś zdjęcia może? :D
  11. [quote name='Pegaza'] oj ciezko sie z niego wydostac..:roll: bo on gleboki.. ? Jak to gdzie w dole:roll: [/QUOTE] No to ja Ci pomogę wyjść z tego doła. Obojętnie,że on głeboki!! Będę Cię wyciagać na siłę.A dziewczyny pomogą,jestem tego pewna. :D
  12. Hej !! Banerek śliczny. :loveu: Czekamy na foteczki.:cool3:
  13. U nas już od wczoraj pada i jest zimno.:shake: Może jakieś zdjęcia Arwenki się znajdą? :D
  14. Miłego wypoczynku i przede wszystkim pięknej pogody życzę.:multi::multi:
  15. [url]http://images49.fotosik.pl/291/5dd45498be10e3aamed.jpg[/url] w takiej pościeli też bym poleżała :razz: [url]http://images35.fotosik.pl/145/a45dbd8578874e87med.jpg[/url] śliczne wszystkie cztery panny :loveu::loveu: Ta najmniejsza bardzo mi do gustu przypadła :loveu: Cześć laska Be :multi:
  16. [quote name='dzasta']Oj Joluś wiesz co odwiedzę moich chłopaków ale wybaczcie moją nieobecność u Was ale niestety brak czasu i choroby co się do mnie przypięły jak g do d ehhh.................[/QUOTE] Do mnie też choróbsko się przyczepiło jak g do d :-( Można się wściec prawda? :angryy:
  17. [url]http://i40.tinypic.com/24nppn9.jpg[/url] no to jest zdjęcie roku :multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu: Justynko u mnie czekają chłopcy na Ciebie ;)
  18. My jesteśmy z torcikiem i prezentem dla Jess:loveu: [IMG]http://gify.roziu.pl/images/rsgallery/original/urodziny_16.GIF[/IMG] [IMG]http://gify.roziu.pl/images/rsgallery/original/urodziny_22.GIF[/IMG] [IMG]http://gify.roziu.pl/images/rsgallery/original/urodziny_27.GIF[/IMG] [I][SIZE="5"][COLOR="#4169e1"]Wszystkiego naj,naj,naj dla Jess.[/COLOR][/SIZE][/I]
  19. [url]http://i40.tinypic.com/wkh8js.jpg[/url] pies większy od Yoko :D
  20. [quote name='Yorkomanka']ja właśnie przyszłam posprzątać tylko nie wiem czy najpierw umyć okna czy podłogę pozamiatać:PROXY5:[/QUOTE] To Ty umyj okna a ja pozamiatam.:evil_lol:
  21. [quote name='agamewa']No to witaj w klubie he,he,świetnie się rozumiemy co....?:)[/QUOTE] Oj tak.Świetnie się rozumiemy.....:evil_lol:
  22. [url]http://img521.imageshack.us/img521/6618/pict9182.jpg[/url] kurcze biały koc :crazyeye: U mnie by nie zdał egzaminu,miałabym czarny przy tej mojej trójce :evil_lol:
  23. Aga ,Ty kokardki kupujesz a ja mam fioła na punkcie szczotek i grzebieni.Gdy tylko wypatrzę coś to kupuję.:roll: Cześć wieczorkiem.:multi:
  24. No i zdjęć nie ma.......:mad:
  25. [url]http://i43.tinypic.com/15q7u6p.jpg[/url] ale smaka mi narobiłaś.Ja lubię takie bardzo spieczone wręcz czarne kiełbaski i chlebek pieczony.Pychota. :D Fajna laseczka z Ciebie.:p I fajny grill macie.
×
×
  • Create New...