My jesteśmy z torcikiem i prezentem dla Jess:loveu:
[IMG]http://gify.roziu.pl/images/rsgallery/original/urodziny_16.GIF[/IMG] [IMG]http://gify.roziu.pl/images/rsgallery/original/urodziny_22.GIF[/IMG] [IMG]http://gify.roziu.pl/images/rsgallery/original/urodziny_27.GIF[/IMG]
[I][SIZE="5"][COLOR="#4169e1"]Wszystkiego naj,naj,naj dla Jess.[/COLOR][/SIZE][/I]