-
Posts
5411 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Jot*
-
[quote name='Viky i Ja']A ja robię dziewczynom "dzień dziecka" i odpuszczam im kąpiel :evil_lol:[/QUOTE] Bello też miał wczoraj "dzień dziecka"przez moje lenistwo.:evil_lol: Dzisiaj już jest wykąpany :multi: Hej Karola :multi: Ile zdjęć dzisiaj będzie? Może pięć? :razz:
-
[quote name='Viky i Ja']Fakt gdzieś pisała chyba o poniedziałku ;) [/QUOTE] No,ale gdzie pisała? Bo ja nie widziałam! :cool3: Cześć Daria :multi:
-
[url]http://i40.tinypic.com/155jhbm.jpg[/url] ojejciu,jaka Fredzia jest śliczna :loveu::loveu::loveu: Poproszę więcej zdjęć.:multi:
-
[quote name='*kleo*']Jola gdzie Ty tam jakiegoś chudzielca widzisz? :eviltong:[/QUOTE] No jak to gdzie? :crazyeye: Na dwóch nogach stoi,trzyma trzy psy na smyczach . I ma na imię Klaudia :lol: Okulary Ci kupić czy co? :eviltong:
-
[url]http://images45.fotosik.pl/285/5cd097c96a8186a6med.jpg[/url] a mi ona wygląda na starszą. Nie dostałaś książeczki szczepień gdzie jest wpisana data urodzin?
-
[url]http://img88.imageshack.us/img88/3167/p1030615.jpg[/url] śliczne pieski :loveu: Chudzielec na dwóch nogach też śliczny.Same laski na tym zdjeciu :loveu:
-
Witamy nowego yorczka na dogo :multi: Z uszkami najlepiej pierwszy raz iść do fryzjera. [url]http://images43.fotosik.pl/284/131c405da7a00127med.jpg[/url] śliczne maleństwo :loveu:
-
Jak to nie odwiedza? Ja u Was jestem codziennie :multi: [url]http://i44.tinypic.com/6faxpk.jpg[/url] ślicznotka :loveu:
-
[url]http://i41.tinypic.com/29w47yf.jpg[/url] mój Noruś piękny :loveu: [url]http://i39.tinypic.com/2ltsr5j.jpg[/url] Mejsunia znowu z małpką.To jej ulubienica ? :loveu: Piękny masz Ulka ten ogród,wszystko takie zadbane :lol:
-
[quote name='Pegaza']Cze;) oj dziewczyny dziewczyny wyraznie napisalam kiedy ide do tego fryzjera.:cool1:. [/QUOTE] A gdzie to napisałaś bo chyba przeoczyłam ? :crazyeye: Edit. Daria jest nowa galeria Dzeni. Zadowolona jesteś,że Ci piszę? Milutka jestem co? :D
-
[quote name='karkakarka']no a komu nie pasować :D[/QUOTE] No pewnie ktoś by się znalazł.:cool3:
-
[url]http://i43.tinypic.com/o8cpw5.jpg[/url] jaki słodziak :loveu: Mój Bello to ciekawy wszystkiego i ze wszystkimi psiakami by się bawił. Apollo znowu z dużym dystansem do wszystkich podchodzi.Albo w ogóle nie podejdzie ;)
-
[url]http://i41.tinypic.com/i2lqhl.jpg[/url] co oglądamy w TV ?
-
Hej Daria! Fryz nowy chcemy widzieć,teraz :mad:
-
[url]http://i40.tinypic.com/2ugotfo.jpg[/url] ślicznotek :loveu: Bello też się dzisiaj będzie kąpał.
-
[I][SIZE="5"][COLOR="#ff0000"]Sto lat Tofi !![/COLOR][/SIZE][/I] [IMG]http://gify.roziu.pl/images/rsgallery/original/urodziny_07.GIF[/IMG]
-
[quote name='tigrunia']Co wy się wszyscy tak tego pyłu boicie przecież on wysoko, wysoko nad ziemią :eviltong:[/QUOTE] No ja też nie rozumiem tego strachu przed pyłem :cool3:
-
[quote name='tigrunia']U Joli :megagrin:[/QUOTE] Nie ma problemu Be,ale nie jestem pewna czy by to wszystkim pasowało.:cool3:
-
Witam po raz pierwszy :multi: Właśnie doczytałam w galerii Westerna,że Eliza jest córką Amira Dimetrodon. Mój Apollo jest jego synkiem :loveu: Więc to prawie jak brat i siostra :razz: Pozdrawiamy.
-
[quote name='Pegaza']To ja bym juz dawno u Be siedziala na kawce i ciachu :)[/QUOTE] Jo,jo też bym siedziała.Ale pewnie bym musiała kawe w termosie przywieźć i ciacha też :eviltong::eviltong::eviltong: