Jump to content
Dogomania

*Jot*

Members
  • Posts

    5411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *Jot*

  1. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/041.jpg[/url] ślicznotki małe :loveu: Chyba naprawdę się do Ciebie wybiorę bo tak super masz na działce :multi:
  2. [url]http://i40.tinypic.com/2qsazhw.jpg[/url] śliczna Mejsulka,a następca małpki jaki fajny kolorowy :multi:
  3. [url]http://i39.tinypic.com/df7dqa.jpg[/url] fajnie ma na tej trawce :loveu:
  4. [url]http://images37.fotosik.pl/282/04d5800145013683med.jpg[/url] prześliczny jest :loveu: Cześć Nati :multi:
  5. [url]http://images35.fotosik.pl/142/ff83747a54e337c8med.jpg[/url] cudowne,prześliczne gwiazdeczki :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Cześć Be :multi:
  6. [quote name='Paulinka10']hej dziewczyny:)mi tam sie podoba kolor super,ja od chyba 5 lat farbuje na czarno i nie zrobiłabym sie na jasno za nic:) pozdrawiamy;)[/QUOTE] Własnie ja myślę,że to kwestia gustu.Jeśli się komuś podoba czarny to taki kolor ma.Mi też baaaaaaaaaaardzo się podoba i dlatego wracam do tego koloru bo rudego mam już dość. I muszę napisać,że nigdy nie zrobię sobie pasemek bo to nie mój styl.Ale u kogoś mi się podobają. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/021.jpg[/url] padnięta Somka. Mogłaś Daria poduszkę pod głowę jej położyć.Pomyśl nastepnym razem.:cool3: Ładnie wyglądasz w tym kolorze i nie marudź więcej :mad:
  7. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/0812.jpg[/url] co chcesz Daria? Ładnie wygladasz w tym kolorze.:p A ja jutro farbuję włosy.....na kruczo czarny :multi:
  8. Hej,co słychać u malutkiej? Moze jakieś fotki się znajdą? :p
  9. Halo,halo byłaś na dogo i żadnego zdjęcia Fredzi nie dałaś.:mad: Nieładnie :cool3:
  10. [url]http://i43.tinypic.com/1j6nn9.jpg[/url] śliczny Toffiś :loveu::loveu: Iwa,ile masz PIĘKNYCH tulipanów :loveu: Chyba przyjadę i se zerwe kilka :D Ślicznie masz na działce :lol:
  11. Cześć Asiu !! Pokaż na Yokusię :loveu:
  12. [url]http://img263.imageshack.us/img263/8217/pict9023.jpg[/url] biegam,biegam :loveu:
  13. Cześć Daria !! Chyba na działce dzisiaj? To myślę,że zdjęcia będą i Ty w nowym fryzie :cool3:
  14. Cześć Angie,Toffik i Gin :multi: Świetna ta trójeczka :loveu:
  15. Hej Karola !! Kciuki będę trzymać .Na pewno.:kciuki::kciuki::kciuki: No szkoda,że nawet 1 fotki nie masz.:-( No cóż poczekamy.:cool3:
  16. [quote name='dzasta']Maluszek ma już od dzisiaj swoją własną książeczkę zdrowia z pierwszym wpisem :D[/QUOTE] No to gratulacje.:multi: To prawie jakby miał dowód osobisty.;) Cześć Justynko.:multi:
  17. [url]http://img291.imageshack.us/img291/9070/p1030669j.jpg[/url] ślicznotka :loveu:
  18. [url]http://i1015.photobucket.com/albums/af274/Angelika_Roser1/DSC05788-1.jpg[/url] śliczny słodziak :loveu: Cześć Angela :multi:
  19. [url]http://img293.imageshack.us/img293/4269/pict8991.jpg[/url] chyba będziesz musiała ubierać Pixi na spacery jeśli ona teraz tak marznie :razz: Cześć Pixule :multi:
  20. No dobrze,ale to i tak co innego.Przy przekłuwaniu uszu igła przechodzi na wylot przy tatuażu jest zupełnie inaczej.:razz:
  21. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/176.jpg[/url] tutaj jest pięknie :loveu: W ogóle pięknie tam macie i ten domek śliczniutki :p Cześć Daria :multi:
  22. [quote name='*kleo*'] Chociaż stwierdziłam, że to pewnie podobnie jak przy przekłuwaniu uszu na kolczyki, [/QUOTE] Oj muszę wyprowadzić z błędu.Przekłuwanie uszu i robienie tatuażu to dwie bardzo różne sprawy.:cool3:
  23. [quote name='agamewa']A wiesz że ten mały chudzielec ważył jeszcze nie dawno........3600??????!!!!!!!!![/QUOTE] To ile teraz waży? :razz: I jak długo trwało odchudzanie??
  24. [url]http://images40.fotosik.pl/281/522ab62ceb393f02med.jpg[/url] jaki chudzielec mały :evil_lol:
  25. [url]http://img52.imageshack.us/img52/6564/pict8954.jpg[/url] coś ją zaciekawiło chyba ? ;) [url]http://img227.imageshack.us/img227/6537/pict8959.jpg[/url] a tutaj taka smutna :cool3: Cześć Dotinka i Pixi :multi:
×
×
  • Create New...