Jump to content
Dogomania

*Jot*

Members
  • Posts

    5411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *Jot*

  1. [quote name='laurin']hehe i wezmą ze sobą te sąsiadowe też:evil_lol:[/QUOTE] O taaaaaaaaaaaak :evil_lol: Wtedy Daria by patrzała :crazyeye: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. [quote name='Pegaza'] u mnie robali nie ma na dzialce hehe wszystkim ostatnio wymowilam mieszkanie;)poszli mieszkac do sasiada;)[/QUOTE] Ach Ty cwaniaro :eviltong: Żeby tylko sąsiad im nie wymówił bo wrócą do Ciebie.:evil_lol:
  3. [quote name='agamewa']No widzicie!!!Nie ma!!!:diabloti:[/QUOTE] Nie ma a miały być :mad::mad::mad:
  4. Cześć Ulka !! U mnie dzisiaj rudości.Może net Ci zadziała i obejrzysz ;)
  5. Hej !! U mnie na szczęście nic nie pozalewało.Moje rejony powódź omija i mam nadzieję,że tak będzie nadal. Zdjęcia poproszę . :multi::multi:
  6. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/034-2.jpg[/url] śpioch :cool3: A ja nie lubię tych krzaków z bzem Tam są robaki :angryy:
  7. [quote name='Pegaza']No nie badz taka skromna;)[/QUOTE] Klaudia chce,żebyśmy ją prosiły.:eviltong::eviltong:
  8. [url]http://images41.fotosik.pl/292/d590fbda5755e35cmed.jpg[/url] śliczne kruszynki :loveu::loveu::loveu: Najważniejsze,że Banieczka będzie miała kochających właścicieli.:multi: Cześć Be.:multi:
  9. Cześć Karolcia :multi::multi: [url]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_1875.jpg[/url] baaaaardzo podoba mi się ta fotka :loveu::loveu: Lucky jak zawsze śliczniutki.:loveu:
  10. Cześć Justysia :multi: Jakie wiadomości czytam-trzymam kciuki za Bertusię :loveu: [url]http://i50.tinypic.com/2jfir77.jpg[/url] rewelacyjne to zdjęcie :loveu::loveu::loveu:
  11. [quote name='dysia-u']Daria!!!!!! dumne jesteśmy z ciebie !!!!!! no, no fura i komóra hihi[/QUOTE] Ulka a gdzie skóra? :cool3: [COLOR="#4169e1"]Gratulacje Daria !![/COLOR] [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/23_129_8.gif[/IMG] Teraz niech M kupi Ci samochód :multi:
  12. [url]http://i49.tinypic.com/313iool.jpg[/url] śliczności moje rude :loveu::loveu::loveu: [url]http://img8.imageshack.us/img8/5710/img9128k.jpg[/url] malutka równie piękna :loveu::loveu: Cześć Ulka :multi:
  13. [url]http://img208.imageshack.us/img208/781/pict9310t.jpg[/url] jak ładnie wyszła na tej fotce :loveu::loveu: Cześć Doti :multi:
  14. [url]http://images35.fotosik.pl/150/c2ab30970dbedc58med.jpg[/url] jak zawsze śliczny :loveu::loveu: Cześć Cocusie :multi:
  15. [url]http://i49.tinypic.com/15cof35.jpg[/url] piękny widok :loveu: Aż Ci zazdroszczę :cool3:
  16. [url]http://i50.tinypic.com/2s16r7o.jpg[/url] Yoko ma dobrze :loveu: Sąsiada ma super :multi:
  17. Hej !! U mnie ciepło,prawie 19 stopni.:multi: Dlaczego zmieniłaś nazwę galerii? ;)
  18. Hej !! Życzę powodzenia na wystawie.Ale to chyba lepiej jak jest więcej piesków co? Większa satysfakcja z wygranej chyba.;)
  19. Cześć Ulka !! Dzieki za zdjęcia rudości.:multi: [url]http://i49.tinypic.com/zj6t0h.jpg[/url] cudowny jest :loveu::loveu::loveu: [url]http://i48.tinypic.com/2hx9k6a.jpg[/url] jaka kokardeczka ładna :loveu: Ślicznotka z Mejsi. :loveu:
  20. [url]http://img39.imageshack.us/img39/9689/pict9303.jpg[/url] gdzie Pixi potargana ? :crazyeye: Teraz to chyba tylko kitka robisz co? Ale jak Ula pisze trochę włoski już odrastają. :D
  21. Cześć Klaudia :multi: [url]http://img69.imageshack.us/img69/7985/p1030683t.jpg[/url] śliczna Gracunia :loveu::loveu:
  22. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/172.jpg[/url] piękna :loveu: Super,że z ręką lepiej i super,że działeczki Ci za bardzo nie zalało.:multi:
  23. [quote name='tigrunia']Najpierw Ada mi pokaż do ocenzurowania :evil_lol: Jadę dziś z dziewczynkami na tatuaże :cool3: Teraz to dopiero będą laski :multi:[/QUOTE] Be,lepsze są bez cenzury :siara: Oj,będą laski :loveu:
  24. [quote name='Aga&Dakar']U mnie też nie pada...:sweetCyb:[/QUOTE] U nas też nie pada i jest nawet względnie ciepło :multi: Cześć Aga !!
×
×
  • Create New...