[quote name='laurin']hehe i wezmą ze sobą te sąsiadowe też:evil_lol:[/QUOTE]
O taaaaaaaaaaaak :evil_lol: Wtedy Daria by patrzała :crazyeye: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[quote name='Pegaza']
u mnie robali nie ma na dzialce hehe wszystkim ostatnio wymowilam mieszkanie;)poszli mieszkac do sasiada;)[/QUOTE]
Ach Ty cwaniaro :eviltong: Żeby tylko sąsiad im nie wymówił bo wrócą do Ciebie.:evil_lol:
[url]http://images41.fotosik.pl/292/d590fbda5755e35cmed.jpg[/url] śliczne kruszynki :loveu::loveu::loveu:
Najważniejsze,że Banieczka będzie miała kochających właścicieli.:multi:
Cześć Be.:multi:
Cześć Karolcia :multi::multi:
[url]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_1875.jpg[/url] baaaaardzo podoba mi się ta fotka :loveu::loveu:
Lucky jak zawsze śliczniutki.:loveu:
Cześć Justysia :multi: Jakie wiadomości czytam-trzymam kciuki za Bertusię :loveu:
[url]http://i50.tinypic.com/2jfir77.jpg[/url] rewelacyjne to zdjęcie :loveu::loveu::loveu:
[quote name='dysia-u']Daria!!!!!! dumne jesteśmy z ciebie !!!!!!
no, no fura i komóra hihi[/QUOTE]
Ulka a gdzie skóra? :cool3:
[COLOR="#4169e1"]Gratulacje Daria !![/COLOR] [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/23_129_8.gif[/IMG]
Teraz niech M kupi Ci samochód :multi:
Cześć Ulka !! Dzieki za zdjęcia rudości.:multi:
[url]http://i49.tinypic.com/zj6t0h.jpg[/url] cudowny jest :loveu::loveu::loveu:
[url]http://i48.tinypic.com/2hx9k6a.jpg[/url] jaka kokardeczka ładna :loveu: Ślicznotka z Mejsi. :loveu:
[url]http://img39.imageshack.us/img39/9689/pict9303.jpg[/url] gdzie Pixi potargana ? :crazyeye: Teraz to chyba tylko kitka robisz co? Ale jak Ula pisze trochę włoski już odrastają. :D
[url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/172.jpg[/url] piękna :loveu:
Super,że z ręką lepiej i super,że działeczki Ci za bardzo nie zalało.:multi:
[quote name='tigrunia']Najpierw Ada mi pokaż do ocenzurowania :evil_lol:
Jadę dziś z dziewczynkami na tatuaże :cool3: Teraz to dopiero będą laski :multi:[/QUOTE]
Be,lepsze są bez cenzury :siara:
Oj,będą laski :loveu: