[quote name='Viky i Ja'] ale chyba mam demencje starczą [/QUOTE]
[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/hahaha.gif[/IMG] [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/hahaha.gif[/IMG] Demencja starcza [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/hahaha.gif[/IMG] [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/hahaha.gif[/IMG] Marzka no Ty jesteś dobra.[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/hahaha.gif[/IMG]
Cześć Asiu !! Mogłam się pośmiać u Ciebie. :D
[quote name='tigrunia']Kawkę? Nie ma mowy - na noc kawką Cię nie będę faszerować :eviltong:
Tort mam tylko serowo-cynamonowy ale też dobry :loveu: Baaa - nawet lepszy :loveu: Ostatni kawałek to jak - kroić na 4 ? :diabloti:[/QUOTE]
Ja tam mogę o 12 w nocy kawę pić.Więc poproszę.Z cynamonem? No nie wiem za bardzo nie lubię.Może zdążysz coś upichcić zanim dojadę.:evil_lol:
[quote name='Karolina&Lucky']Hihi, Jolu przepraszam, ale musiałam - :lol: :lol: :lol:[/QUOTE]
Karola śmiech to zdrowie.:lol:
Cześć Pixule wieczorkiem :multi:
Ojejku,Malutki już idzie do nowego domku.Jak szybko to zleciało.Też bym ryczała non stop.:placz:
[url]http://i47.tinypic.com/350l9g1.jpg[/url] prześlicznie :loveu::loveu::loveu:
[url]http://i48.tinypic.com/30wbmsw.jpg[/url] cudowny maluszek
Będziemy tęsknić.:-(
Cześć Justynko :multi:
[quote name='Borówka16']To muszę się zalogować :)[/QUOTE]
Ja się wczoraj zalogowałam i wszystko działa idealnie.Nie ma przede wszystkim tych kodów.:cool3:
Cześć w piątek.:multi:
[quote name='Juustii']Cześć, cześć ;) my właśnie wybieramy się na spacerek z Tofiśkiem :D muszę go jakoś namówić, żeby zaczął sikać jak chłopczyk :D[/QUOTE]
I jak tam? Daje się Tofik namówić na siku? :D
Pozdrowionka i wytrwałości w nauce.;)
[quote name='Viky i Ja']To ja aż boję się pytać jaki był ten niesympatyczny ;)[/QUOTE]
Ten niesympatyczny był o bykach.:turn-l::turn-l::turn-l:
Cześć Klaudia :multi: