Jump to content
Dogomania

*Jot*

Members
  • Posts

    5411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *Jot*

  1. Justynko trzymaj się.:loveu: Najważniejsze,że mały skarbuś ma kochającą Rodzinkę.:loveu: [url]http://i48.tinypic.com/a0v5no.jpg[/url] słodziutko śpi :loveu: Buziaczki Justysia :buzi:
  2. Doti ,czy znowu na weekend wyjechałaś? :cool3:
  3. Cześć Ulka !! Własnie,okno wstawione bez kłopotów? ;)
  4. Cześć Ruda :eviltong: Dawaj foty :mad:
  5. [COLOR="#ff0000"]Naj,naj,naj dla Tofika.[/COLOR] :cunao::tort::cunao:
  6. *Jot*

    Nasze trzy panienki

    [url]http://c7.asteroid.pl/a.eu.fotka.pl.s3.amazonaws.com/050/195/50195556_640.jpg[/url] śliczny ten brudasek :loveu::loveu:
  7. Cześć Klaudia !! Imprezujesz czy się uczysz? ;)
  8. [quote name='Viky i Ja'] ale chyba mam demencje starczą [/QUOTE] [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/hahaha.gif[/IMG] [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/hahaha.gif[/IMG] Demencja starcza [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/hahaha.gif[/IMG] [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/hahaha.gif[/IMG] Marzka no Ty jesteś dobra.[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/hahaha.gif[/IMG] Cześć Asiu !! Mogłam się pośmiać u Ciebie. :D
  9. Cześć Karola!! Daj foteczki napisz następny długi i ciekawy tekst.:multi:
  10. Cześć sobotnio Fredziule :multi::multi:
  11. Cześć Be !! [url]http://images43.fotosik.pl/299/1b2021b2e5be7b82med.jpg[/url] śliczna kruszynka :loveu::loveu: Jak tam kotek? Dobrze już?
  12. [quote name='Viky i Ja']Daria czekamy jutro na fotki nowej fryzurki ;)[/QUOTE] Tak,tak czekamy :lol: Cześć Daria :multi:
  13. [quote name='tigrunia']Kawkę? Nie ma mowy - na noc kawką Cię nie będę faszerować :eviltong: Tort mam tylko serowo-cynamonowy ale też dobry :loveu: Baaa - nawet lepszy :loveu: Ostatni kawałek to jak - kroić na 4 ? :diabloti:[/QUOTE] Ja tam mogę o 12 w nocy kawę pić.Więc poproszę.Z cynamonem? No nie wiem za bardzo nie lubię.Może zdążysz coś upichcić zanim dojadę.:evil_lol:
  14. *Jot*

    Lucyanna&króliki

    Cześć !! Może jakieś zdjęcia ? :multi:
  15. Jak mam już wybór to wolę kawkę.I tort bezowy z bitą śmietaną poproszę.Marzka na pewno herbatkę zechce.:lol:
  16. Be ja też jestem na dogo.Nie widzisz mnie? :crazyeye: I Marzenka też jest.:multi:
  17. [url]http://img294.imageshack.us/img294/7320/dsc00083om.jpg[/url] świetnie wygląda :loveu::loveu:
  18. [quote name='Karolina&Lucky']Hihi, Jolu przepraszam, ale musiałam - :lol: :lol: :lol:[/QUOTE] Karola śmiech to zdrowie.:lol: Cześć Pixule wieczorkiem :multi:
  19. Ojejku,Malutki już idzie do nowego domku.Jak szybko to zleciało.Też bym ryczała non stop.:placz: [url]http://i47.tinypic.com/350l9g1.jpg[/url] prześlicznie :loveu::loveu::loveu: [url]http://i48.tinypic.com/30wbmsw.jpg[/url] cudowny maluszek Będziemy tęsknić.:-( Cześć Justynko :multi:
  20. Hej !! Foteczki poprosimy :multi:
  21. [quote name='Borówka16']To muszę się zalogować :)[/QUOTE] Ja się wczoraj zalogowałam i wszystko działa idealnie.Nie ma przede wszystkim tych kodów.:cool3: Cześć w piątek.:multi:
  22. [quote name='Juustii']Cześć, cześć ;) my właśnie wybieramy się na spacerek z Tofiśkiem :D muszę go jakoś namówić, żeby zaczął sikać jak chłopczyk :D[/QUOTE] I jak tam? Daje się Tofik namówić na siku? :D Pozdrowionka i wytrwałości w nauce.;)
  23. Cześć Be słonecznie :multi::multi::multi:
  24. [quote name='Viky i Ja']To ja aż boję się pytać jaki był ten niesympatyczny ;)[/QUOTE] Ten niesympatyczny był o bykach.:turn-l::turn-l::turn-l: Cześć Klaudia :multi:
  25. Trzymam kciuki,żeby nie padało i okno można wymienić.:lol: Cześć Ulcia :multi:
×
×
  • Create New...