[quote name='Doti1986']Wiem coś na ten temat bo starałam się podtuczyć moją Pixi dwa tygodnie temu byłyśmy na wazeniu i było 2kilo a teraz jest z powrotem 1,8:([/QUOTE]
Doti,ale ostatnio pisałaś,że Pixi przytyla i ma 2200g.Chyba,że pomyliłam z kimś innym.:roll:
[url]http://i48.tinypic.com/qoatc3.jpg[/url] śliczna kruszynka :loveu: