Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Doatalam wiadomosc od kuriera ze karma zostala doreczona . Ciesze sie ze doszlo :)
  2. [quote name='Szarotka'][SIZE=5][COLOR=Red]Henio nadal szuka kasy i blaga o pomoc. Henio uciekl z piekla i prosi o wsparcie. [/COLOR][/SIZE]:sadCyber::bigcry::bigcry::bigcry::modla::modla::modla::Help_2::Help_2:[/QUOTE] Henius Pieknie Prosi :)
  3. Nr konta dostalam, Dziekuje ! :) :) :)
  4. Dostalam Pw od kamilawa. Strasznie mi zal biedaka :(
  5. To straszne, lzy mi leca na klawiature, nie moge uwierzyc............
  6. Ja tez trzymam kciuki :) :) :)
  7. [quote name='Szarotka']Ciapus gdzies przepadla bez wiesci :(:( , biedny Groszek tez nic nie wie ;)[/QUOTE] Pewnie spia o tej porze. Tylko my obie tluczymy sie po watkach:evil_lol::evil_lol:
  8. [quote name='Szarotka']Mam nadzieje, ze dziewczyny cos napisza :):)[/QUOTE] No napewno napisza, tyle fanow Heniusia czeka na wiadomosci :)
  9. A ja nadal czekam na numer konta:mad:
  10. [quote name='Szarotka']Mnie sie wydaje, ze w czwartek.[/QUOTE] Szarotka - w Polsce juz czwartek:eviltong: i to od 2 godzin :eviltong:
  11. Wreszcie znalazlam watek. Sliczna Paroweczka :)
  12. Wyglada na malutkiego pieska :) Sliczny !
  13. Dorothy i Efka zaofiarowaly DT - czy pieski jada ? [B]Przypominam Banerki sa do pobrania na 4 stronie[/B] :loveu:
  14. [B]Rotek, dla kogo mam zrobic ogloszenie w "Moj Pies " ?[/B]
  15. To Super wiesci. Bardzo sie ciesze ze Latus juz sie zaklimatyzowal :)
  16. Gdzie zagladam na watek to niespodzianka. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: To wspaniale ze Piesio juz w domku:multi:
  17. [quote name='rotek_']luna wróciła z nieudanej adopcji...niunia nadal szuka domu[/QUOTE] OOOOOO, ja nawet nie wiedzialam ze ktos ja zaadoptowal ! To chyba strasznie krotko trwalo :(
  18. To juz dzisiaj Henius wychodzi ze Schronu !
  19. [quote name='Jaaga']U nas co roku jest ta akcja i wielu mieszkańców Śląska z niej korzysta. Informacje są umieszczane w gabinetach duzo wcześniej. Akcja jest na tyle popularna, że trudno umówić się na terminy, bo wszystkie pozajmowane.[/QUOTE] To Super ze na Slasku tak jest, w wielu rejonach Polski nikt nic nie wie :(
  20. Cioteczko rozglaszajacie Akcje ARKI bo przeciez walczymy z bezdomnoscia zwierzat. Duzo ludzi (Nie z Dogomanii) jak sie dowie napewno chetnie skorzysta . :)
  21. Czy Metro jest kastrowany ? Pytam bo w marcu Stery[B]Stowarzyszenie ARKA organizuje akcje pt" Marzec 2010 Miesiacem[/B] [B]lizacji Zwierzat" Wiele Klinik z calej Polski bierze udzial i koszt kastracji psa jest 120 zl a niektore[/B] Kliniki tylko 100zl. Oto link : [URL]http://arka.strefa.pl/Akcja-2010/akcja_sterylizacji_2010.html[/URL]
×
×
  • Create New...