Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. [B]Cioteczki i Wujaszkowie Pieski z Leborka potrzebuja POMOCY ! ! ![/B]
  2. Jak lapeczki Pieska ?
  3. [quote name='Szarotka']Mnie sie wydaje, ze psy jak sa w schronie to sie trzymaja bo nie maja wyjscia inaczej by zginely. Jak wyjda to i poczuja sie pewniejsze to wtedy wszystkie dolegliwosci wylaza :(:([/QUOTE] To niestety prawda. :(
  4. Wreszcie dotarlam na watek. Dogo nawala od wczoraj- raz chodzi a raz nie. Piekna sunia. Mam nadzieje ze znajdzie wkrotce domek.
  5. Ciesze sie ze Rudzik tak sie zmienil :) Bedzie mozna go pooglaszac :)
  6. Biedaczek, w koncu wyszedl ze Schronu a tu jakies chorubsko go dopadlo :(
  7. TO SUPER ze ludzie dzwonia z ogloszen. Ciesze sie z kazdego psiaka ktory znajduje domek :) Kto by pomyslal ze Rudzik tak sie zmieni. Biedak byl w szoku tyle czasu .
  8. Nie moge napatrzyc sie na zdjecia Maciupinki - Booooooziu jaki on slodki:loveu::loveu::loveu:
  9. [quote name='Bjuta']Ja Cię zawszę chętnie ściągam!!!![/QUOTE] Ciesze sie z tego :) Probowalam wczoraj dostac sie na reszte watkow ale Dogo calkiem stanelo.
  10. Bjutko, nie wiem czy wiesz ale w marcu jest Akcja Stowarzyszenia Arki -" Marzec 2010 Miesiacem Sterylizacji Zwierzat". Wiele Klinic w calym kraju bierze w tym udzial i jest taniej. Za kastracje psa- 120zl a w niektorych rejonach 100zl,sterylizacja suki-200zl. Warto skorzystac jak jest tyle psow do kastracji.
  11. Przydalo by sie zdjecie kolo nogi zeby bylo widac jaki on jest duzy . :)
  12. Mam wielka nadzieje ze ktos je wypatrzy. Wystarczy jedna osoba !
  13. Bjutko, dziekuje za zaproszenie. :) To jest przesliczny piesek i nieduzy wiec moze chyba mieszkac w bloku.
  14. Taki sliczny piesek powinien domek szybko znalesc :)
  15. To wspaniale ze tyle cioteczek pomaga Pieskom z Leborka :)
  16. [quote name='szarotka']henio w gore az na chmure z chmurki skocz na dach nie patrz w dol bo strach :):)[/quote] :) :) :) :)
  17. Kubusiu pokazuj pysio od samego rana :)
  18. Och, jaki on slodki i jaki malusi. Przy Twojej stopie dopiero wiadc jakie to kurczatko. :loveu::loveu::loveu: Nie masz pojecia jak sie ciesze ze Barus wydobrzal .:multi:
  19. Teraz rozumiem. Widze z watku ze bylo ogromne zainteresowanie na samym poczatku a pozniej jak byla mowa ze Balbinka zostanie przejeta przez Emir , duzo osob sie wycofalo- na zasadzie : teraz juz nas tu nie potrzeba, wszystko bedzie OK - funacja sie wszystkim zajmie. Trzeba znowu rozglaszac watek bo zostalo tutaj doslownie tylko kilka osob. :(
  20. [B]Cioteczki nie zostawiajmy Ulv z dlugiem za smiertelnie chorego szczylka :( :( :([/B]
  21. Ciesze sie ze Wuj jest Ok z wyadoptowaniem Bazylka. No to teraz bedziemy czekac do weekendu :)
×
×
  • Create New...