Jump to content
Dogomania

jostel5

Members
  • Posts

    7007
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jostel5

  1. Postawiła ją-malowniczo-na pieńku!;)
  2. [quote name='wiosenka']O to czekam na wytyczne ;)?[/QUOTE] Wysłałam pw z wytycznymi ;)
  3. [quote name='as_ko']Przelewy poszły. 70zł zwróciłam p. Bartoszowi 260zł poszło na konto Jostel5[/QUOTE] Dziękuję,Asiu! To co? 130 zł-dla Grety i 130-dla Jokera???
  4. Jak minęła noc? Żyjecie obie?;)
  5. Najpierw -sterylka,bo dość mam stresu wokółsterylkowego psiaków ze schronu...a później-będzie dobrze!:) Ważne,że Niusia jest pacyfistką (chyba) i nie jada kociny.
  6. Wczoraj rozmawiałam z potencjalnym dt.Pani jest już chyba na wątku Niusi,choć bliższy Jej FB.:) Umówiłyśmy się na wizytę-zrobi ją Wiosenka. Wiem już nawet,gdzie nastąpi przekazanie Niusi.:)
  7. Wszystko cudnie,ale narożnik jest zagrożony! A do tego,by coś mu się stało,absolutnie nie można dopuścić! Ostatecznie to wyjątkowy,kultowy wręcz i "historyczny",mebel na DGM!
  8. Są przelewy dla Bezia- od Haniabor-70 zł,Bakusiowej-100 zł,Olenki-1o zł...:) Jutro pouzupełniam! A to odpowiedź Jamora na moje pytanie o zachowanie Bezia::) [B]"Juz bardzej otwarty, najbardziej jak ide do niego z michą. Otwarty całkowicie jak wyprowadzam samochód z garazu. Wtedy szczeka, drze jape. Czasami z rana cos tam poburkuje pod nosem jak ide z nim sie przywitac. Mam wrażenie ze zamiast " dzien dobry " mowi do mnie " co sie gapisz chuju". Nie ma w nim zadnego spontanu czy to do ludzi czy to do psów. Potrafi sie podlizywac , ale wtedy jak mu sie opłaca. Ciekaw jestem sam, czy on tak od dzieciaka czy po tym jak zycie dało mu w kość."[/B]
  9. Tetetka w górę!Pokazywać się,zapadać w pamięć dogomaniaków i wirtualnie spacerować!
  10. Niebawem przeleję na konto Jokera 130 zł,bo tyle dostał chłopak w spadku po naszym kudłatym Lino,który znalazł ds.:)
  11. [quote name='Bejotka']To zapytajcie lunę81! :)[/QUOTE] Złośliwiec!:evil_lol: Z Luną nie pogadasz-ona jest ponad to! Ona przecież napycha słomą,a na DGM-szkoda czasu i atłasu!
  12. Przyszłam tu z wątku Lina- "po śladzie" zostawionym przez Gapkę.:) Podnoszę psiaki,bo na razie nic więcej zrobić nie mogę...:( Irka-jesteś przecudną,wrażliwą Osobą...!
  13. As_ko,dostałam o Dogo07 wiadomość,że pan z FB przeznaczył jednak swoje 70 zł na potrzeby innego kudłaczka,dlatego odeślij mu te pieniądze.A resztę do mnie-Greta i Joker z radością się nimi podzielą. Lino,no! Pamietaj-grzecznie!;)
  14. [quote name='Bejotka']zapytajcie o jakieś futro ze zdjęć Muzzegooooooooooooooooooo!!!![/QUOTE] One dzisiaj pojechały głównie po to,by przetestować Bellę i Niuśkę "na kota". Bejotko,w schronie często nie ma kogo o to zapytać. Psiaki zna najlepiej (naprawdę-znakomicie!) pani Mirka,ale Ona nie zawsze jest na miejscu.Aktualnie-chyba urlopuje.
  15. [quote name='arabiansaneta']No i chyba depresji już nie ma?[/QUOTE] Hmmmm....teraz trwa w szoku!:) Ciepło się jej zrobiło,gwarno wokół,ciągle jakieś ręce do głaskania,jest jakaś ulica,są samochody,światło wieczorem,pod łapami płytki.Dziwnie jednym słowem! I jeszcze ciągle baaaardzo niepokojąco! Na szczęście psiuchy wyjątkowo szybko przywiązują się do[B] lepszego[/B]! Tak samo zresztą,jak ludzie.;)
  16. I wygłaszczcie goowniarza koniecznie.:)
  17. Ten z pierwszego postu- niekoniecznie?
  18. Dzisiaj zadzwonię do potencjalnego dt.:) Myślę,że wizytę trzeba zrobić koniecznie- juz raz jeden dt dla innego naszego psiaka był kompletnym niewypałem.
  19. Kiedy tylko zostana zdjete posterylkowe szwy...
  20. Podglądam i ...się cieszę!:) Lusia (jakie tam Ziółko! ;)) jest śliczna,jamiorkowata jak się patrzy i niedługo potymczasuje!:) Myślę,że już teraz trzeba ogłaszać casting na najlepszy na świecie dom dla suni.:) A paróweczka Lori dziękuje :)-Nutusi,Bros i Asi:Rose::Rose::Rose: Dzięki Wam-dzisiaj spędza swoja pierwszą noc w cieple i u boku Człowieka!:loveu:
  21. I wysyłamy wiele ciepłych myśli-musi być dobrze!
  22. Jak tu u Was miło!:) Mimo chorób,średnio niskiej (?) temperatury w domu,gila do pasa i chrypy!;) U nas-masakra piłą motorową.Bialskopodlaska masakra!
×
×
  • Create New...