-
Posts
7007 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jostel5
-
Malutka Kropcia ze zdeformowaną łapką zostaje u opiekunów
jostel5 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
I podwójnie do góry!:) -
Oddam tylko do dobrego domu szczeniaka, mały kundelek, sunia!!!
jostel5 replied to emhokr's topic in Już w nowym domu
Postawiła ją-malowniczo-na pieńku!;) -
[quote name='wiosenka']O to czekam na wytyczne ;)?[/QUOTE] Wysłałam pw z wytycznymi ;)
-
Kudłaty Lino już szczęsliwy we wspaniałym domu stałym :)
jostel5 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='as_ko']Przelewy poszły. 70zł zwróciłam p. Bartoszowi 260zł poszło na konto Jostel5[/QUOTE] Dziękuję,Asiu! To co? 130 zł-dla Grety i 130-dla Jokera??? -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
jostel5 replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Jak minęła noc? Żyjecie obie?;) -
Najpierw -sterylka,bo dość mam stresu wokółsterylkowego psiaków ze schronu...a później-będzie dobrze!:) Ważne,że Niusia jest pacyfistką (chyba) i nie jada kociny.
-
Wczoraj rozmawiałam z potencjalnym dt.Pani jest już chyba na wątku Niusi,choć bliższy Jej FB.:) Umówiłyśmy się na wizytę-zrobi ją Wiosenka. Wiem już nawet,gdzie nastąpi przekazanie Niusi.:)
-
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
jostel5 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Wszystko cudnie,ale narożnik jest zagrożony! A do tego,by coś mu się stało,absolutnie nie można dopuścić! Ostatecznie to wyjątkowy,kultowy wręcz i "historyczny",mebel na DGM! -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
jostel5 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Są przelewy dla Bezia- od Haniabor-70 zł,Bakusiowej-100 zł,Olenki-1o zł...:) Jutro pouzupełniam! A to odpowiedź Jamora na moje pytanie o zachowanie Bezia::) [B]"Juz bardzej otwarty, najbardziej jak ide do niego z michą. Otwarty całkowicie jak wyprowadzam samochód z garazu. Wtedy szczeka, drze jape. Czasami z rana cos tam poburkuje pod nosem jak ide z nim sie przywitac. Mam wrażenie ze zamiast " dzien dobry " mowi do mnie " co sie gapisz chuju". Nie ma w nim zadnego spontanu czy to do ludzi czy to do psów. Potrafi sie podlizywac , ale wtedy jak mu sie opłaca. Ciekaw jestem sam, czy on tak od dzieciaka czy po tym jak zycie dało mu w kość."[/B] -
Oddam tylko do dobrego domu szczeniaka, mały kundelek, sunia!!!
jostel5 replied to emhokr's topic in Już w nowym domu
Tetetka w górę!Pokazywać się,zapadać w pamięć dogomaniaków i wirtualnie spacerować! -
Malutka Kropcia ze zdeformowaną łapką zostaje u opiekunów
jostel5 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
O,matko!Trzymamy! -
Joker-okrutnie poraniony collie - już w nowym domu!
jostel5 replied to cavani's topic in Już w nowym domu
Niebawem przeleję na konto Jokera 130 zł,bo tyle dostał chłopak w spadku po naszym kudłatym Lino,który znalazł ds.:) -
Chmurka ma już własne Słoneczko!:) W Warszawie! :)
jostel5 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bejotka']To zapytajcie lunę81! :)[/QUOTE] Złośliwiec!:evil_lol: Z Luną nie pogadasz-ona jest ponad to! Ona przecież napycha słomą,a na DGM-szkoda czasu i atłasu! -
KROSNO -chociaż DT dla suni mix labka i Czarusia ZDJĘCIA CZARUSIA
jostel5 replied to Patmol's topic in Już w nowym domu
Przyszłam tu z wątku Lina- "po śladzie" zostawionym przez Gapkę.:) Podnoszę psiaki,bo na razie nic więcej zrobić nie mogę...:( Irka-jesteś przecudną,wrażliwą Osobą...! -
Kudłaty Lino już szczęsliwy we wspaniałym domu stałym :)
jostel5 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
As_ko,dostałam o Dogo07 wiadomość,że pan z FB przeznaczył jednak swoje 70 zł na potrzeby innego kudłaczka,dlatego odeślij mu te pieniądze.A resztę do mnie-Greta i Joker z radością się nimi podzielą. Lino,no! Pamietaj-grzecznie!;) -
Chmurka ma już własne Słoneczko!:) W Warszawie! :)
jostel5 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bejotka']zapytajcie o jakieś futro ze zdjęć Muzzegooooooooooooooooooo!!!![/QUOTE] One dzisiaj pojechały głównie po to,by przetestować Bellę i Niuśkę "na kota". Bejotko,w schronie często nie ma kogo o to zapytać. Psiaki zna najlepiej (naprawdę-znakomicie!) pani Mirka,ale Ona nie zawsze jest na miejscu.Aktualnie-chyba urlopuje. -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
jostel5 replied to Paja's topic in Już w nowym domu
[quote name='arabiansaneta']No i chyba depresji już nie ma?[/QUOTE] Hmmmm....teraz trwa w szoku!:) Ciepło się jej zrobiło,gwarno wokół,ciągle jakieś ręce do głaskania,jest jakaś ulica,są samochody,światło wieczorem,pod łapami płytki.Dziwnie jednym słowem! I jeszcze ciągle baaaardzo niepokojąco! Na szczęście psiuchy wyjątkowo szybko przywiązują się do[B] lepszego[/B]! Tak samo zresztą,jak ludzie.;) -
Chmurka ma już własne Słoneczko!:) W Warszawie! :)
jostel5 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
I wygłaszczcie goowniarza koniecznie.:) -
Odchuchany Harry znalazł dom!!! I ma już kilka Aniołów...:)
jostel5 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Ten z pierwszego postu- niekoniecznie? -
Dzisiaj zadzwonię do potencjalnego dt.:) Myślę,że wizytę trzeba zrobić koniecznie- juz raz jeden dt dla innego naszego psiaka był kompletnym niewypałem.
-
Chmurka ma już własne Słoneczko!:) W Warszawie! :)
jostel5 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Kiedy tylko zostana zdjete posterylkowe szwy... -
Opuściłam schron, strach zniknął, znalazłam dom jak marzenie!
jostel5 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Podglądam i ...się cieszę!:) Lusia (jakie tam Ziółko! ;)) jest śliczna,jamiorkowata jak się patrzy i niedługo potymczasuje!:) Myślę,że już teraz trzeba ogłaszać casting na najlepszy na świecie dom dla suni.:) A paróweczka Lori dziękuje :)-Nutusi,Bros i Asi:Rose::Rose::Rose: Dzięki Wam-dzisiaj spędza swoja pierwszą noc w cieple i u boku Człowieka!:loveu: -
Pani ją bierze, bo powieszę!Lubisia już w swoim domu!
jostel5 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
No i jest śliczna!:) -
Malutka Kropcia ze zdeformowaną łapką zostaje u opiekunów
jostel5 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
I wysyłamy wiele ciepłych myśli-musi być dobrze! -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
jostel5 replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Jak tu u Was miło!:) Mimo chorób,średnio niskiej (?) temperatury w domu,gila do pasa i chrypy!;) U nas-masakra piłą motorową.Bialskopodlaska masakra!