-
Posts
7007 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jostel5
-
A może PaniMysza-jeśli Chmurka pojedzie do Warszawy-pomogłaby Niusi...? Tak sobie marzę.:)
-
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
jostel5 replied to Paja's topic in Już w nowym domu
No ,złośliwość przedmiotów martwych jest dobijająca! Teraz martwie się o Zioberka... -
Chmurka ma już własne Słoneczko!:) W Warszawie! :)
jostel5 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
PaniMyszo i inni Chmurkolubni! :) Mamy jeszcze jeden dt gotowy dać maleńtasowi schronienie-od "Mikropsów" z Warszawy.:) Właśnie dostałam e-maila,że suczydło zaraz po sterylce może jechać do stolicy! Z Białej do Warszawy jest stosunkowo blisko (160 km) i jestem w stanie sama Niunię tam zawieźć.Gorzej jest pokonaniem odległości dzielącej nas do Wrocławia ,bo kilometrów jest ,że ho...ho!;) I co Wy na to? PaniMyszo,nie bądź zawiedziona,co?:) A teraz jeszcze jedno zdjęcie Chmureczki...Na pierwszym planie-szczeniak,Malwinka,za nią- [B]dorosła[/B] Chmura.;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/140/chmureczkazmalw.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/313/chmureczkazmalw.jpg[/IMG][/URL] :) -
Malwinka - czyli pies nie jest zabawką - pojechała do domku!
jostel5 replied to arabiansaneta's topic in Już w nowym domu
[quote name='luna81']doskonale wiesz jakie potyczki personalne. może mały rachunek sumienia?? a kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień i jakie są zasady tej "waszej" adopcji bo nie wiem[/QUOTE] Zrobiłam.Ten rachunek sumienia. I nic! Nie wiem,o co Ci chodzi! Przejrzyj może ten wątek od początku ( i inne też,jeśli masz siłę) ,a potem wskaż post,w którym napisałam coś,co jest sprzeczne z faktami i obraża innych. Łagodna byłam jak baranek i bardzo spolegliwa.Teraz-może tego trochę żałuje... A'propos zasad "naszych" adopcji...nie wiesz??? To chyba jednak wstyd! -
Malwinka - czyli pies nie jest zabawką - pojechała do domku!
jostel5 replied to arabiansaneta's topic in Już w nowym domu
[quote name='luna81']ale pracownicy mają za to płacone!![/QUOTE] No i właśnie dlatego pracują.:) -
Malwinka - czyli pies nie jest zabawką - pojechała do domku!
jostel5 replied to arabiansaneta's topic in Już w nowym domu
[quote name='luna81']nie chodzi mi o psy ale o to jak atakujecie ludzi bo niby wszyscy mają działać razem dla dobra zwierząt, ale niestety tak nie jest bo potyczki personalne przesłaniają wam oczy. [B]Może więcej rozmów a nie ataków??[/B] [/QUOTE] 1. Jakie potyczki personalne? Chodzi wyłącznie o to,by prowadzić adopcje zgodnie z zasadami-powtarzam to po raz n-ty! 2.Ja już byłam na jednej rozmowie! Zacytować ,co tam usłyszałam?:razz: -
Malwinka - czyli pies nie jest zabawką - pojechała do domku!
jostel5 replied to arabiansaneta's topic in Już w nowym domu
I pomyśleć,że tak naprawdę chodzi tu tylko o jedną,maleńką kwestię: o niewydanie do adopcji suni,która hipotetycznie ma szansę zasilić bezdomniakami kolejne schroniska-w pierwszym,drugim,trzecim ( i kolejnych...) pokoleniu.:lol: Aha,nikt nie umniejsza pracy bialskich wolontariuszy (o czym była już mowa wcześniej),ale przecież nie tylko wolontariusze w schronie fizycznie harują! Etatowi pracownicy też tam są,naprawdę! I ci też nie siedzą z założonymi rękami!:) -
Malwinka - czyli pies nie jest zabawką - pojechała do domku!
jostel5 replied to arabiansaneta's topic in Już w nowym domu
[quote name='arabiansaneta']No i już się zaczęło "polskie piekiełko". Biedna Malwina taka śliczna, a ma takiego pecha! Przecież nie w tym rzecz, żeby się licytować, kto ile zrobił, ale jeśli działamy według pewnych zasad - należy ich przestrzegać.[/QUOTE] I tylko o to chodzi! Nic poza,bo akurat te zasady są priorytetowe,kiedy mówimy o adopcjach ,schroniskach i zapobieganiu bezdomnosci. -
Malwinka - czyli pies nie jest zabawką - pojechała do domku!
jostel5 replied to arabiansaneta's topic in Już w nowym domu
Podawać trzeba-moim zdaniem-tylko województwo. -
Malwinka - czyli pies nie jest zabawką - pojechała do domku!
jostel5 replied to arabiansaneta's topic in Już w nowym domu
Dlatego właśnie-żeby uniknąć sytuacji,gdy ktoś niereformowalny acz uparty jedzie po psiaka mimo wszystko-byłabym zwolenniczką niepodawania w ogłoszeniach dokładnego miejsca jego przebywania . Edit.W schronie przecież wiedzą,że po Malwinę ma przyjechać pani z Lublina.Myślę,że żaden pracownik nie zaryzykuje wydania psiaka komuś innemu,bo...nie zaryzykuje.I to akurat rozumiem. -
Chmurka ma już własne Słoneczko!:) W Warszawie! :)
jostel5 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='paniMysza']a po tej sterylce, jak długo da rade ja przetrzymac w ciepełku na kwarantannie?[/QUOTE] Tydzień,10 dni? Do czasu zdjęcia szwów... -
Chmurka ma już własne Słoneczko!:) W Warszawie! :)
jostel5 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Chmurka z żadnym żywym stworzeniem się nie konfliktuje! No i wciąż się "uśmiecha".;) Już się na FB zapisałam do Chmurki! I przyjęło mi komentarz!!!:) -
Malwinka - czyli pies nie jest zabawką - pojechała do domku!
jostel5 replied to arabiansaneta's topic in Już w nowym domu
Nutusiu,niestety...Na pewno my na to wpływu nie mamy. Powiedziałabym nawet,że jesteśmy w tej chwili "durnymi babami,które się czepiają" i chcą zrobić kuku "myślącym inaczej"... -
Chmurka ma już własne Słoneczko!:) W Warszawie! :)
jostel5 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
PaniMyszo, a podasz link do wydarzenia??? Niech mnie ktoś nauczy korzystać z FB!!!!!!Mam tam konto,jestem zalogowana i nie przyjmuje mi komentarzy! Dlaczego??? -
Malwinka - czyli pies nie jest zabawką - pojechała do domku!
jostel5 replied to arabiansaneta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bejotka']Jak sobie pomyślę, że to moje ogłoszenie się do tego wszystkiego przyczyniło, to po prostu... podcięte mam skrzydła... ;([/QUOTE] Tak naprawdę-nie wiem,czy to z Twojego,Bejotko,ogłoszenia.Ty zawsze piszesz o wizycie p/a ,sterylizacji i tak dalej... -
Niebrzydki,niegłupi,niestary i ...już nie sam! Lolek ma swoją Rodzinę!
jostel5 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Pewnie cienko....On jest kudłaty,ale chucherko....:( -
Chmurka ma już własne Słoneczko!:) W Warszawie! :)
jostel5 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Jestem wzruszona.....:) -
Kudłaty Lino już szczęsliwy we wspaniałym domu stałym :)
jostel5 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Benia i collak są kudłate!!!:) -
Kudłaty Lino już szczęsliwy we wspaniałym domu stałym :)
jostel5 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Oczywiście,że się nie pogniewamy.Ale może podaj panu Bartkowi linki do wątków Grety i Jokera....One mają bardzo trudną sytuację - zdrowotną i finansową.Przepraszam za te sugestię.... -
Kudłaty Lino już szczęsliwy we wspaniałym domu stałym :)
jostel5 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Ostateczna,Dogusiu!:) Rafał powiedział mi,że gdyby coś (odpukać!),to Rodzina sama poradzi sobie z opłata za behawiora....Na razie jednak nic nie wskazuje na to,że będzie to konieczność.:) Kurczę,żeby tak do takich domów trafiały i inne nasze psiaki!!! -
Chmurka ma już własne Słoneczko!:) W Warszawie! :)
jostel5 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Się tu zamelduję! ;)[/QUOTE] Meldunek przyjmujemy z radością!:) -
Chmurka ma już własne Słoneczko!:) W Warszawie! :)
jostel5 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Upewniałam się-jutro! Na szczęście....! -
Malwinka - czyli pies nie jest zabawką - pojechała do domku!
jostel5 replied to arabiansaneta's topic in Już w nowym domu
Wiem,że schronisko nie jest z gumy,wiem,że domy adopcyjne są na wagę złota,znam też argument,że[B] każdy[/B] dom jest dla psa lepszy niż pobyt w schronisku! Ale przecież [B]adopcje muszą być robione sensownie[/B],bo jeśli nie są-schroniska wciąż [B] będą musiały[/B] być z gumy-mentalność ludzi nigdy się nie zmieni i z ulic w dalszym ciągu będą zbierane bezdomne ,głodne ,przerażone i okaleczone psy! A MALWINKA IDZIE DO ADOPCJI ! Kwadratura koła,sen wariata i diabli wiedzą,co jeszcze! Teoretycznie [B]wszyscy miłośnicy zwierząt wiedzą [/B],skąd się bierze problem bezdomnych zwierząt w Polsce,zaś działania przeciwko bezdomności- to na na tym portalu standard ...I co? I g****! Ręce opadają! -
Kudłaty Lino już szczęsliwy we wspaniałym domu stałym :)
jostel5 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Majuska,oj,tak! :) Przeżywałam jak diabli ,nie śpiąc po nocach (kto mnie zna "na żywo",ten wie,że to szczera prawda!;)).... A teraz jestem szczęśliwa i -WARTO BYŁO ! Nie dość,że Lino ma wspaniały dom ( a o to przecież chodziło ), to dostaliśmy w gratisie ;) cudną postawę Rodziny Linusia! Świadomość,że tacy Ludzie są wśród nas dodaje skrzydeł!