Jump to content
Dogomania

cancer43

Members
  • Posts

    11311
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    16

Everything posted by cancer43

  1. Zaglądam często,ale sie nie odzywam wg zasady że mowa jest srebrem a milczenie złotem
  2. Zaglądam żeby sprawdzić finanse Misi,widzę że póki co ,dziewczyna sobie radzi .Wołajcie,kiedy będzie trochę gorzej żeby uwzględnić jej potrzeby na fejsbukowym bazarku
  3. Poprzedni banerek zrobiła snow-white
  4. Dotarłam w końcu do bidusi,Gabrysiu,wielki ukłon Z kasą krucho,ale weźmiemy pod uwagę potrzeby Małej na nastepnym naszym fejsbukowym bazarku
  5. No to co pozostaje powiedzieć - Usiata - do dzieła . Psiaki ogłaszane przez ciebie znajdują domy w ekspresowym tempie
  6. Mam nadzieję że pamiętacie o bazarku,w części na Krzysiowe koty na FB - pośredniczymy w zakupach dla osób bez FB https://www.facebook.com/events/318991254911203/
  7. Czujemy się z Elą wywołane do odpowiedzi,bazarek był na FB ,nie na dogomanii.Wpłat nie zbieramy na swoje konta ,z różnych względów.Kasa trafia bezpośrednio do beneficjentów,ewentualnie na konto lecznic czy opłacane są faktury za karmę. Selma jakoś nam się kojarzyła z ewu. Ponieważ wcześniej wpłacałyśmy na konto ewu i znałyśmy numer,podałyśmy jej konto do wpłat To naprawdę taki problem ? Zmian skarbnika przy braku moderatorów jest niewykonalna. Wystarczy w poście rozliczeniowym wpisać kwote,która jest u ewu,co za różnica kto przelewa pieniądze do Szafirki,przecież wcześniej Basia też regulowała należności za hotelik od siebie (coś mi się tak wydaje,nie chce mi się czytać całego wątku),nie przelewając kasy na konto skarbnika. Chyba ze podejrzewasz ewu o nieuczciwe intencje. Będziemy jej bronić bo nie ma na dogomanii osoby ktora tyle co ona przeznacza czasu,zdrowia i pieniędzy na ratowanie psów i nikt tak jak ona nie zasługuje na wsparcie i zaufanie
  8. Jeszcze dodaj Rudzika...hmmm,tylko się zapytowywuję dlaczego moje tymczasy kwitną u mnie i kwitną
  9. Wczoraj wpłynęła deklaracja od Jasza - 20 zł - dzięki
  10. Rozmawiałam wczoraj z Kikou,Mufka miewa się dobrze, jej krzywe nóżki to wynik niedoborów karmienia w szczenięctwie i nic się nie da z tym zrobić.Na wszelki wypadek dostaje preparat wzmacniający stawy,nazwy zapomniałam,a nie chce przekręcić. Z ząbkami nie ma dramatu,Kasia pomału będzie jej czyścić ,żeby nie obciążać organizmu narkozą. Wg Kikou Mufinka byłaby doskonałą towarzyszką dla starszej,mało aktywnej osoby bo i Mufka nie przejawia aktywności nadmiernej Mam obiecane zdjęcia i będzie można myśleć o ogłaszaniu. No i już nie pamiętam co jeszcze
  11. I z Reksiem i z kilku innymi i cieszę się że akurat tym się poszczęściło,szkoda że Kikou nie mozna sklonować
  12. Zakochałąm sie w niej,szkoda że Celina nie akceptuje kotów
  13. Pewnie wszystko w porządku ,inaczej Kikou by coś doniosła
  14. Przypominamy się,doszły nowe fanty,m.in. obraz autorstwa cenionej malarki,Sylwii J.Gondeck i nie tylko https://www.facebook.com/events/318991254911203/
  15. Mimi jedzie do Anecik,to może ???? Poker ma taką dobrą rękę do znajdowania szybko domków
  16. Wpłynęła wpłata od p.Natalii z FB - 50 zł ,dzięki
  17. Z Kamcancerowego bazarku na FB wpłaciłyśmy dla Maksia 500 zł bezpośrednio do Neris,bo wydaje nam się że z finansami Maksa krucho
  18. Wysłałam do Skarpety 31,45 zł z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/146286-dor%C3%B3%C5%BCnych-rzeczydla-maksiaselmy-i-skarpety-imtalcottdo-2004godz20/page-16#entry16198668 Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym po otrzymaniu przelewu
  19. Z bazarku jest na Maksiowy dług 188,70 zł,proszę o potwierdzenie po zaksięgowaniu wpłaty http://www.dogomania.com/forum/topic/146286-dor%C3%B3%C5%BCnych-rzeczydla-maksiaselmy-i-skarpety-imtalcottdo-2004godz20/?p=16149380
  20. To ja sobie też tu przycupnę,Ares sliczny,pewnie nie zasiedzi się u Papryczki
  21. Dziękujemy,lecę i ja,tylko zamelduje ze doleciały wpłaty majowe od Usiatej - 50 zł Anica - 10 zł
×
×
  • Create New...