Jump to content
Dogomania

cancer43

Members
  • Posts

    11311
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    16

Everything posted by cancer43

  1. Ja tez przypełzłam,ledwie ,ledwie,juz chyba Tomi jest w lepszym stanie niz ja
  2. Zapraszam na następny bazarek dla Tomiego - musi chłopak nazbierać na Vetoryl ,proszę chociaż o podrzucanie wszystkich bazarków,jutro mnie nie ma prawie cały dzień http://www.dogomania.com/forum/topic/147634-wyprzeda%C5%BCowa-wyprzeda%C5%BC-ksi%C4%85%C5%BCek-dla-tomiego-do-1907godz20/page-2
  3. Nie mam co dzwonić,bo po prostu Tomi nie ma pieniędzy .Po zakończeniu bazarków powinno się coś uzbierać. Do tego Bogusik mnie tutaj na wątku przestrzegała,przed kupowaniem z niesprawdzonego źródła ,bo ludzie potrafią oszukać. Jeżeli Tomi nie znajdzie DT czarno widzę przyszłość Zadzwoniłam - 300 zł za opakowanie,za tyle kupowała i taniej nie sprzeda. To o połowe taniej jest z tego samego źródła gdzie kupowałam . Dziewczyna ma jeszcze jedno opakowanie,60mg za 310 zł. Wystarczyłoby Tomiemu na dwa miesiące,tylko znowu Marticzke poprosze o pomoc przy dzieleniu
  4. Od Ania75 wpłynęło 30 zł tytułem deklaracji za VII,VII,IX, i od Anica - 10 zł - stała za VII Serdecznie dziekujemy
  5. Brak wiadomości to dobra wiadomość .Pewnie, że jakieś zdjęcie chętnie bym obejrzała,ale ważniejsze że z Mufka nie ma problemów,nie to co Tomi albo Benio
  6. Wpłynęło od Anecik - 20 zł (stała za VII) Ania75 - 30 zł - wpłata jednorazowa cancer43 - 10 zł(VII) Odpłynęło - 180 zł za ,,domówkę" do pani Stasi stan konta na dziś - 205 zł na minusie
  7. Tomi dzień spędza w domu,zawsze trochę chłodniej,nie jest źle,wyraźnie widac że leki juz zaczynają działać. Trzymam kciuki za integrację
  8. Jasne,kosmitka ze zdolnością mimikry
  9. O czym tu mówić ,we Francji jest dopuszczonych 12 leków do chemioterapii,w Polsce - aż dwa
  10. Niestety,w Polsce nie ma leków na Cushinga -u ludzi -Jedyną metodą leczenia choroby Cushinga jest chirurgiczne usunięcie gruczolaka przez zatokę klinową - najczęściej wykorzystuje się promieniowanie jonizujące lub laser. Przed operacją, by zmniejszyć kruchość naczyń, a co za tym idzie - ryzyko powikłań, podaje się chorym blokery steroidogenezy nadnerczowej. -- u psów - tutaj mozna poczytac - proponują tylko Vetoryl http://www.laboklin.de/pdf/pl/wetinfo/aktualnosci/2008_02_Cushing.pdf
  11. Nie tylko na świetokrzyskiej i nie tylko na wsi,takie osoby jak Krzysio to chyba przenicowały się z kosmosu
  12. Mnie się zdaje że wracać miała we środę,ale ja tez nie nadążam za naszą kosmitką
  13. Basia prosto z Poznania pognała zagramanicę ,czeka ją powrót samochodem - milion kilometrów.Jak nie odpali rakiety to nie wiem co będzie. A co do różnych kontaktów pozaludzkich - w ubiegłym roku co wieczór,w porze dojenia krów, pani jeżowa przyprowadzał na podwórko trzy swoje pociechy na świeże mleczko . W tym roku przychodzą dwa dość duże jeżulce - ciekawe czy to te zeszłoroczne
  14. 30 km ode mnie ma biuro poselskie Paweł Suski,on jest prozwierzęcy .Sprawdzę czy jest szansa na spotkanie z nim.Jeszcze przychodzi mi do głowy K.Śliwa-Łobacz, też spróbuję do niej dotrzeć na FB ,mamy chyba wspólnych znajomych
  15. Czego nie wołacie że kasa się kończy ? Dołączymy ją do następnego bazarku na FB (około15 lipca0
  16. Opadają nie tylko ręce,w tej chwili nie mam pojęcia jak pomóc
  17. Serdecznie zapraszam na bazarki -dla Tomisia ,chorego na Cushinga - ciuszki,materiały,buty - do 15.07 http://www.dogomania.com/forum/topic/147547-r%C3%B3%C5%BCne-takie-do-odziania-cz%C5%82owieka-dla-psiaka-tomiego-do1507godz20/#entry16277332 -dla Tomisia i Benia,chorego na nowotwór ,do kuchni i i dekoracji - do 17.07 http://www.dogomania.com/forum/topic/147595-kuchennie-i-dekoracyjnie-dla-tomiego-i-beniado-1707godz2000/ - na kilka celów,w tym Tomi,psiaki Ewu i Bialogonki - srebro,szale ,dekoracje do domu i in.-do 10.07 https://www.facebook.com/events/318991254911203/
  18. Biedny ten Tomi w takie upały,dobrze że może siedzieć w domu a nie prażyć się w schroniskowej klatce
  19. Zapraszam na kolejny bazarek z 10% dla Skarpety http://www.dogomania.com/forum/topic/147595-kuchennie-i-dekoracyjnie-dla-tomiego-i-beniado-1707godz2000/?p=16282429
  20. Oj,Heniu,takiś uparty jak mój TZ,twój imiennik
  21. Tomi zaprasza na nastepny bazarek,który dzieli z Beniem http://www.dogomania.com/forum/topic/147595-kuchennie-i-dekoracyjnie-dla-tomiego-i-beniado-1707godz2000/?p=16282429
  22. Chciałam serdecznie podziękować Skarpecie im.Talcott za wsparcie w kwocie 150zł na zakup Vetorylu
×
×
  • Create New...