Jump to content
Dogomania

cancer43

Members
  • Posts

    11311
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    16

Everything posted by cancer43

  1. To wcale nie off,akurat u Tomiego to temat wart przedyskutowania .Pod wpływem waszych dociekań napisałam dziś maila do ministerstwa zdrowia ,Ciekawe co mi odpowiedzą,o ile odpowiedzą .Chociaż to może nieodpowiedni adres .
  2. Podzwoniłam po znajomych medykach - tych od ludzi i tych od zwierzaków .Lek na K możliwy jest do stosowania wyłącznie w lecznictwie zamkniętym i to przy przygotowywaniu do operacji.Szanse na ,,załatwienie" go są właściwie zerowe.Vetoryl też nie jest dopuszczony do użytku w Polsce .Dwie najbliższe lecznice z tego względu nie sprowadzają Vetorylu,ale od nich dostałam namiary na takie,które się nie boją .Ceny są porażające. Reasumując pies z Cushingiem u osoby której nie stać na Vetoryl jest skazany na śmierć
  3. Nareszcie,twoją wpłatę przeznaczyłam tym razem na szczepienie i odrobaczenie moich tymczasów .Serdecznie ci Aniu,dziekuję Eheee ,jeszcze musisz złapać zasięg
  4. Biedny Karmelek,krzywdę mu zrobili - wykąpali ,no i przecież powiadają że mycie skraca życie.
  5. Senior,dzięki Daśce,która podarowała srebrna bizuterię na jego hotelowanie ,otrzymał z bazarku na FB 600 zł. W związku z tym wyszedł z długów i jest na koncie 308,76 zł Dziekuje
  6. A ciebie znowu gdzie niesie ? Tradycyjnie Mazury ? No wlaśnie,a to ciapa jest,ludzi wręcz uwielbia,suńki kooocha,za to psich chłopaków już niekoniecznie.Pasowałby do domu z ogrodem z sunią-rezydentka Za smaczki dałby się zaprowadzić i do piekła ,a przydałoby się go troszkę odchudzic
  7. Dziękuję w imieniu Tomisia,widzę że Basia juz udzieliła informacji,dodam tylko ze Tomi jest ciągle głodny,ma posiłek podzielony na kilka małych porcji dziennie.Trzeba go troszkę podtuczyć.Z drugiej strony trzeba uważać,bo Cushing powoduje tycie,więc łatwo przesadzić.
  8. Basiu,od kiedy się poznałyśmy podziwiam cie z każdym dniem bardziej (nota bene-pozdrowienia dla twojego TZ).Robisz tak wiele dobrego dla zwierzaków ,ratujesz im życie nie zważając na ponoszone przez siebie koszty (mowa nie tylko o finansach). Będziemy cię zawsze wspierać w miarę swoich możliwości -myślę ze mogę to powiedzieć w imieniu dogomaniaków mających serce we właściwym miejscu.
  9. Jest za co,również serdecznie dziękuję
  10. Co widzę nowy wpis na watku,wpadam,bo może już....a tu psinco :(
  11. To super,już kolejny raz czytam że bieżnia wodna stawia psiaki na nogi
  12. Zostawiam ślad że byłam i przeczytałam. Oj,Karmelek ,nie bulgocz niczym
  13. Współczuję i mam nadzieję że będzie dobrze .A chociaż policja zainteresowała się tym piratem ?
  14. Niejako w imieniu Mufki dziekuje za pamięć
  15. Ewu prosiła żeby tu napisać,to piszę W Pomiechówku są dwa kojce przy oczyszczalni ścieków,skąd psy są wywożone do Radys.Maja naprawdę mało czasu ,bo kojce ciągle są przepełnione W tej chwili bardzo pilne jest zabranie tego malucha,bardzo potrzebuje bliskości człowieka,w kojcu cały czas płacze.W Radysach na pewno sobie nie poradzi . Ma ok.1-1,5 roku .W tym tygodniu pojedzie do Radys
  16. Miesięczna dawka Vetorylu to w tej chwili ok.150 zł ,jeżeli mogłabym prosić o przyznanie takiej kwoty
  17. Przyszłam i ja na zaproszenie Ewy,mogę co najwyżej kibicować
  18. Wpłynęła deklaracja od Anicy - 10 zł
  19. Zazdraszczam i dziękuję :) Dobrze że jesteś,szkoda że ja mam do was tak daleko Dziekujemy bardzo, bardzo
  20. Serdecznie chciałabym prosić o wsparcie Tomiego z chorobą Cushinga ,która generuje duże koszty .Potrzebne sa pieniądze na zakup Vetorylu i comiesięczna diagnostykę Tomi ma około ośmiu lat. Watek Tomisia http://www.dogomania.com/forum/topic/147396-tomi-z-chorob%C4%85-cushinga-prosi-o-pomoc/#entry16261978 Jednocześnie zapraszam na bazarek ,z którego tradycyjnie 10% ewentualnego dochodu jest przeznaczona na Skarpetę http://www.dogomania.com/forum/topic/147547-r%C3%B3%C5%BCne-takie-do-odziania-cz%C5%82owieka-dla-psiaka-tomiego-do1507godz20/
  21. Zapraszam na bazarek dla Tomiego,może coś się uda uzbierać http://www.dogomania.com/forum/topic/147547-r%C3%B3%C5%BCne-takie-do-odziania-cz%C5%82owieka-dla-psiaka-tomiego-do1507godz20/
  22. Na trochę mniej,Tomi jest na pożyczonym Vetorylu od dnia diagnozy ,musimy oddać .Mam nadzieję ze uda się uzbierać kasę na następne opakowanie,na razie jest ciągle na minusie,a we środę muszę zapłacić za hotelik .Nawet jeszcze nie wiem dokładnie ile.Jutro się dowiem
×
×
  • Create New...