-
Posts
11311 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
16
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by cancer43
-
To wcale nie off,akurat u Tomiego to temat wart przedyskutowania .Pod wpływem waszych dociekań napisałam dziś maila do ministerstwa zdrowia ,Ciekawe co mi odpowiedzą,o ile odpowiedzą .Chociaż to może nieodpowiedni adres .
-
Podzwoniłam po znajomych medykach - tych od ludzi i tych od zwierzaków .Lek na K możliwy jest do stosowania wyłącznie w lecznictwie zamkniętym i to przy przygotowywaniu do operacji.Szanse na ,,załatwienie" go są właściwie zerowe.Vetoryl też nie jest dopuszczony do użytku w Polsce .Dwie najbliższe lecznice z tego względu nie sprowadzają Vetorylu,ale od nich dostałam namiary na takie,które się nie boją .Ceny są porażające. Reasumując pies z Cushingiem u osoby której nie stać na Vetoryl jest skazany na śmierć
-
Bieda z nędzą czyli Karmel już w najcudowniejszym DS.
cancer43 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Biedny Karmelek,krzywdę mu zrobili - wykąpali ,no i przecież powiadają że mycie skraca życie. -
Tak,jest dobrze
-
Dziękuję w imieniu Tomisia,widzę że Basia juz udzieliła informacji,dodam tylko ze Tomi jest ciągle głodny,ma posiłek podzielony na kilka małych porcji dziennie.Trzeba go troszkę podtuczyć.Z drugiej strony trzeba uważać,bo Cushing powoduje tycie,więc łatwo przesadzić.
-
Basiu,od kiedy się poznałyśmy podziwiam cie z każdym dniem bardziej (nota bene-pozdrowienia dla twojego TZ).Robisz tak wiele dobrego dla zwierzaków ,ratujesz im życie nie zważając na ponoszone przez siebie koszty (mowa nie tylko o finansach). Będziemy cię zawsze wspierać w miarę swoich możliwości -myślę ze mogę to powiedzieć w imieniu dogomaniaków mających serce we właściwym miejscu.
-
Jest za co,również serdecznie dziękuję
-
Henio - zamienił miejscówkę pod wiaduktem na wygodną kanapę!!!
cancer43 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Co widzę nowy wpis na watku,wpadam,bo może już....a tu psinco :( -
MUFKA - mam nie tylko imię !!!!! Mam Przyjaciół !!!!!!
cancer43 replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
To super,już kolejny raz czytam że bieżnia wodna stawia psiaki na nogi -
Bieda z nędzą czyli Karmel już w najcudowniejszym DS.
cancer43 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Zostawiam ślad że byłam i przeczytałam. Oj,Karmelek ,nie bulgocz niczym -
MUFKA - mam nie tylko imię !!!!! Mam Przyjaciół !!!!!!
cancer43 replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
Współczuję i mam nadzieję że będzie dobrze .A chociaż policja zainteresowała się tym piratem ? -
MUFKA - mam nie tylko imię !!!!! Mam Przyjaciół !!!!!!
cancer43 replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
Niejako w imieniu Mufki dziekuje za pamięć -
Ewu prosiła żeby tu napisać,to piszę W Pomiechówku są dwa kojce przy oczyszczalni ścieków,skąd psy są wywożone do Radys.Maja naprawdę mało czasu ,bo kojce ciągle są przepełnione W tej chwili bardzo pilne jest zabranie tego malucha,bardzo potrzebuje bliskości człowieka,w kojcu cały czas płacze.W Radysach na pewno sobie nie poradzi . Ma ok.1-1,5 roku .W tym tygodniu pojedzie do Radys
-
Wpłynęła deklaracja od Anicy - 10 zł
-
Zazdraszczam i dziękuję :) Dobrze że jesteś,szkoda że ja mam do was tak daleko Dziekujemy bardzo, bardzo
-
Serdecznie chciałabym prosić o wsparcie Tomiego z chorobą Cushinga ,która generuje duże koszty .Potrzebne sa pieniądze na zakup Vetorylu i comiesięczna diagnostykę Tomi ma około ośmiu lat. Watek Tomisia http://www.dogomania.com/forum/topic/147396-tomi-z-chorob%C4%85-cushinga-prosi-o-pomoc/#entry16261978 Jednocześnie zapraszam na bazarek ,z którego tradycyjnie 10% ewentualnego dochodu jest przeznaczona na Skarpetę http://www.dogomania.com/forum/topic/147547-r%C3%B3%C5%BCne-takie-do-odziania-cz%C5%82owieka-dla-psiaka-tomiego-do1507godz20/
-
Zapraszam na bazarek dla Tomiego,może coś się uda uzbierać http://www.dogomania.com/forum/topic/147547-r%C3%B3%C5%BCne-takie-do-odziania-cz%C5%82owieka-dla-psiaka-tomiego-do1507godz20/
-
-
Na trochę mniej,Tomi jest na pożyczonym Vetorylu od dnia diagnozy ,musimy oddać .Mam nadzieję ze uda się uzbierać kasę na następne opakowanie,na razie jest ciągle na minusie,a we środę muszę zapłacić za hotelik .Nawet jeszcze nie wiem dokładnie ile.Jutro się dowiem