-
Posts
11311 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
16
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by cancer43
-
MUFKA - mam nie tylko imię !!!!! Mam Przyjaciół !!!!!!
cancer43 replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
Deklaracje,które dziś dotarły na konto Usiata - 50 zł [url=http://emotikona.pl/emotikony/][/url] Sybil i p.Marta B. - 40 zł [url=http://emotikona.pl/emotikony/][/url] Kiyoshi - 10 zł [url=http://emotikona.pl/emotikony/][/url] Serdeczne podziękowania od Mufinki -
Dzisiaj wpłynęły wpłaty Usiata -40 zł (stała) [url=http://emotikona.pl/emotikony/][/url] Ewa Gonzales ,z bazarku - 38 zł [url=http://emotikona.pl/emotikony/][/url] Bardzo dziękujemy,tym samym minus zmniejszył się do 95 zł
-
Dzięki ,jakoś mi się udało Zdolniacha ! Super.dziękujemy :) Dziekujemy :)
-
Bieda z nędzą czyli Karmel już w najcudowniejszym DS.
cancer43 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Jak akcja ujawniania to i ja się ujawnię.Karmmelek cudny,jak i wiadomości od Poker -
NIE MOGĘ WKLEIĆ,próbowałam różnych polecanych sposobów-żaden nie działa,wrrrr
-
Frodo pojechał do nowego domu!!!! Trzymajcie kciuki!
cancer43 replied to Xibalba's topic in Już w nowym domu
Mam profil na FB od dość dawna i wielu znajomych,głownie ,,psiejskich" i ci własnie nie mają możliwości przygarnięcia kolejnego ogona .A ta reszta,no cóż,dołączają do wydarzeń ekstremalnych przypadków.Pies zdrowy,bezpieczny w hoteliku nie wzbudza zainteresowania .Znam to z własnego podwórka - wydarzenie moich tymczasów umarło śmiercią naturalną,nikt tam nie zaglądał,chociaż do wydarzenia dołączyło mnóstwo osób....na początku. Żeby było zainteresowanie musi lać się krew. Wydarzenie mogę założyć,to żadna trudność,może akurat Frodo komuś wpadnie w oko -
MUFKA - mam nie tylko imię !!!!! Mam Przyjaciół !!!!!!
cancer43 replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
No i z chuopem - kobieta,było nie było -
Przypominamy że na FB trwa bazarek,w części na psiaki z tego wątku,zapraszamy,jeszcze dużo fantów czeka Pośredniczymy w zakupach https://www.facebook.com/events/318991254911203/
-
Dziękiuję też nie umiem poczekamy na sprawne komputerowo ciotki
-
Przypominam o fejsbukowym bazarku,w części dla Tomiego,duuuużo fantów jeszcze bez własciciela https://www.facebook.com/events/318991254911203/
-
Dziękuję,Ewuniu,masz moje konto ,czy ci wysłać ?
-
Mam jeszcze takie zdjęcia,zaniepokoił mnie jego hmmm... fiutek ,ale po dokładnych oględzinach wet stwierdził że Tomi ma po prostu słabe mięśnie,także te podtrzymujące wyżej wymienionego Jak myślicie,może spróbować go ogłaszać ? Czy jeszcze zaczekać ?
-
A może ktos umie robić banerki ? Przydałby się Tomisiowi
-
Frodo pojechał do nowego domu!!!! Trzymajcie kciuki!
cancer43 replied to Xibalba's topic in Już w nowym domu
Też zagladam,kiedy widzę nowy wpis Kasi myslę...a może,....a nuż ???? -
A teraz niespodzianka - chyba Tomi wygląda lepiej ,albo to moje pobożne życzenie
-
Dzisiaj kasa Tomisia została poważnie zasilona przez wpłaty mariusz pp - 20 zł Anecik - 20 zł (stała za VI) Olga G. z FB - 30 zł WIGA - 40 zł Elżbieta M. z FB - 100 zł Ewa Marta - 50 zł Tym samym debet Tomiego zmniejszył się do 163 zł Wielkie,ogromne dziękuję dla wszystkich,którym nie jest obojętny los Tomisia
-
Witaj,mamnadzieję że będziesz odwiedzał Tomiego Dzięki Dzięki Tomiś bardzo dziękuje
-
Tomi otrzymał od Poker 50 zł ,pięknie dziękujemy
-
Serdeczne dzięki Tak,wiem,poproszę Basie,może maja w jakiejś aptece,zamawianie przez internet to kolejne 10 zł do zapłacenia za przesyłkę,a my jesteśmy w kaczej dooopie z kasą
-
Jest taniej niz 200 zł,jedna opcja to 480 zł za 30 sztuk - 120 mg,czyli za 10 sztuk 160 zł,a 280 zł za 30 sztuk - 30 mg,czyli93 zł za 10 sztuk Po długich naradach zdecydowałyśmy kupić jedno opakowanie Vetorylu 60 mg za 300 zł ,dziewczynie niedawno umarł psiak ,gratis dostaniemy leki osłonowe na wątrobę. Przy dawce 30 mg,powinno wystarczyć na dwa miesiące,da to nam chwile na złapanie oddechu,szukanie pieniędzy. I tak sobie marzę,może znalazłby się BDT. Tomi trafił do p.Stasi w bardzo awaryjnej sytuacji ,dobrze że po usilnych prośbach zgodziła się go przyjąć,przecież nie mógł wrócić do schronu. Jak już lek dotrze,weźmiemy się za intensywne poszukiwania
-
Faktury
-
Wyniki
-
Aniu,Tomi musi dostawać dokładnie 30 mg Vetorylu - to jest ważne .Bez laboratoryjnej wagi nie da się . Do tego farmaceutka powiedziała mi żeby absolutnie nie dzielić kapsułek ,że dzielone to nie to samo . Zawile tłumaczyła dlaczego,ale nie zapamiętałam,sorry
-
Wiedzę ma też Nutusia - ma psa z Cuchingiem i ma cud-doktora,który zapewne,gdyby był inny,tańszy lek zaproponowałby takowy
-
Trochę pogrzebałam w google,Vetoryl ma inny skład niż Ketokonazol,a Ketokonazol jest stosowany jako przygotowanie do zabiegu chirurgicznego i jest bardzo toksyczny.Nie wiem czy psy się operuje.