Jump to content
Dogomania

cancer43

Members
  • Posts

    11311
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    16

Everything posted by cancer43

  1. Zaraz wysyłam,w końcu mam nową klawiaturę i nadrabiam zaległosci <3
  2. Trzymanie kciuków to jedno,a przyszłość malusi to drugie .Musimy o tym pomyśleć. U Martynki to tymczas bardzo tymczasowy .Czy czasem nie należy zacząć zbierać deklaracje ? Bo BDT to ze świecą szukać. Deklaruje marne 10 zł stałej i wsparcie bazarkowe. Kto jeszcze chetny do pomocy ?
  3. Łamiecie mi serce ,czemu mój dom nie jest z gumy a portfel sięgnął dna.Możecie na mnie liczyć z bazarkami na Fb i jeszcze pomyślę.. Może ktoś zrobiłby bazarek imienny ?
  4. Dalej jestem bez klawiatury,zawstydzacie mnie. taki cytat,nieżyczliwym podczytującym dedykuje "Nie mam już cierpliwości do pewnych rzeczy, nie dlatego, że stałam się arogancka, ale po prostu dlatego, że osiągnęłam taki punkt w moim życiu, gdzie nie chcę tracić więcej czasu na to, co mnie boli lub mnie nie zadowala. Nie mam cierpliwości do cynizmu, nadmiernego krytycyzmu i wymagań każdej natury. Straciłam wolę do zadowalania tych, którzy mnie nie lubią, do kochania tych, którzy mnie nie kochają i uśmiechania się do tych, którzy nie chcą uśmiechnąć się do mnie. Już nie spędzę ani minuty na tych, którzy chcą manipulować. Postanowiłam już nie współistnieć z udawaniem, hipokryzją, nieuczciwością i bałwochwalstwem. Nie toleruję selektywnej erudycji, ani arogancji akademickiej. Nie pasuję do plotkowania. Nienawidzę konfliktów i porównań. Wierzę w świat przeciwieństw i dlatego unikam ludzi o sztywnych i nieelastycznych osobowościach. W przyjaźni nie lubię braku lojalności i zdrady. Nie rozumiem także tych, którzy nie wiedzą jak chwalić lub choćby dać słowo zachęty. Mam trudności z zaakceptowaniem tych, którzy nie lubią zwierząt. A na domiar wszystkiego nie mam cierpliwości do wszystkich, którzy nie zasługują na moją cierpliwość." -José Micard Teixeira
  5. Cytując wieszcza Adama -,,KOCHAJMY SIę'' I to by było na tyle -też cytat z - J.T.S.
  6. Zapraszamy na bazarek,z którego większa część dochodu jest przeznaczona dla SDA -dużo srebra https://www.facebook.com/events/318991254911203/permalink/626182550858737/
  7. Jestem zmuszona do pisania z klawiatury ekranowej-masakra Dziękuję za obecność przyjaciołom Mufeczki ,resztę olewam
  8. Tak jest,wczoraj się zaksięgowała,dzięki <3
  9. Też jestem ciekawa co z kociakiem,a numer konta zaraz ci wyślę edit Wysłałam na maila
  10. Bardzo się ciesze że u Mufki wszystko gra. Kasiu,a może ona potrzebuje jakichś np.witamin,czy co ?
  11. Ja myślę że najlepiej będzie ręcami i palcyma,jakoś miziania stołem ,itp sobie nie wyobrażam
  12. Dzięki,jeszcze nie dotarła na konto,ale nasz bank jest dość opieszały
  13. Do Kraka juz wyjeżdżam ,szykuj się,elik. A co do jamnisi,o której pisze Anica tez nic nie wiem.Zadzwoń do mnie,Aniu,mam znajomą w tamtych okolicach
  14. A mogłabyś się zorientowac jaki byłby koszt kojca,można spróbować pożebrać na FB
  15. Elik pojechała ,przeca ona miała miziać nas wszystkie za koleją
  16. I na mizianie,niestety,miziająca pojechała grzebać w ziemi
  17. Może zaproponować im żeby kurom zrobili wybieg ? Łatwiejsze to niż kojec.Tym bardziej że na dogo nie można robić zbiórek na psy,które mają właścicieli .
  18. Trzy dni i nikt nie odwiedził naszej księżniczki ? Trochę to rozumiem,ona jest w tak dobrych rękach że nie musimy sie o nią martwić
  19. Mam nadzieję że nie babeszjoza
  20. Elik,chyba zbyt pochopnie zaproponowałaś to mizianie ,nie wyrobisz się,coraz więcej chętnych.Nieśmiało tylko przypomnę że jestem pierwsza w kolejce.
  21. Zapraszamy na dwa bazarki : Pierwszy na zaopiekowanie się 11 porzuconymi psami Psiokota https://www.facebook.com/events/592371210815144/ Drugi na psy dogomaniackie - Małą od Mortes,Selmę .Maksa i łódzkie koty https://www.facebook.com/events/318991254911203/ I nieśmiało przypominam o kończącym się jutro bazarku na dogomanii http://www.dogomania.com/forum/topic/146286-dor%C3%B3%C5%BCnych-rzeczydla-maksiaselmy-i-skarpety-imtalcottdo-2004godz20/#entry16149379
×
×
  • Create New...