Jump to content
Dogomania

danka4u1

Members
  • Posts

    9819
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by danka4u1

  1. Pelansjanki witam, Pelasiu- wrociłaś już z tych wirtualnych spacerów? Biegnę teraz powitać inne pieski, a Ciebie zostawiam na chwilkę w dobrym towarzystwie.
  2. Jesli już teraz Olinek nie ma takich biegunek, jak na początku, to miejmy nadzieję, że to nic poważnego.. Pisz nam, co słychać. Sprawę pieniążków też trzeba ustalić, bo przecież nie jesteś tu sama. Więcej cioteczek powinno zajrzeć na wątek.. Olin i Ty nie jesteście sami.
  3. Ja tez mam głowę pełną niedobrych myśli, zmartwień, ktore nie wiem, jak " przeskoczyć"..Jutro musi być lepiej. Dobranoc.
  4. http://www.youtube.com/watch?v=rcu1Gziqe_4 Pomilczmy maleńka w ciszy.Przecież spotkamy się znowu.Ty jesteś szczęśliwa, a my...musimy cierpliwie poczekać.
  5. Dzieki gonia. I już jest nas więcej i więcej nadziei. Na dziś dobranoc. DObrze, że sunieczka jest bezpieczna.
  6. Ciągle tam zachodzę. Nie piszę..co mam napisać. Czuję to samo. W słowa nie da się tego ubrać.
  7. A ja poszłam do szkoły, mowiąc: zaraz wracam:shake:. Skąd mogłam wiedzieć ???:-( Nic nie wskazywało na to, co mialo się stać..:shake: :-( :placz: Czy ten straszny ból i wyrzuty sumienia będą zawsze trwały??? Podobno łzy i rozpacz nie pozwalają duszy odejść w spokoju?? To co począć?? :shake: :-( :shake: :placz: :shake: :placz: Proszę, zajrzyj. Może temu nieszczęściu też potrafimy zaradzić:-(: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191267-Norka-zamordowano-mojego-Pana...zbieram-na-karme...-szukam-domu...-POMOCY!!!/page2?p=15234000[/URL]
  8. Wiedziała, wiedziałam, że niezawodny wujaszek odwiedzi Norkę. Historia straszna. Dzięki za pomoc. Ranna zmiana zobczy plon nocy i dobrych serc. [B][U]Dziewczyny, wujaszek Ubocze zamówi ogłoszenia na bazarku. Piszcie szybciutko tekst, bo Wy znacie sunię.[/U][/B]
  9. Porozsyłałam trochę zaproszeń do Noreczki. Reszta jutro. Im wicej głów i umiejętności cioteczek/wujaszków?, tym większe szanse dla biedaczyne doświadczonej tak przez los/ człowieka?!?
  10. Bimuś, jakie masz sny na nowym miejscu? Opowiesz nam jutro? Dobranoc wszystkim.
  11. Piękny, smutny tekst, jak sama Pelasia- kruchutka, delikatna księżniczka o smutnym spojrzeniu..
  12. Jestem na zaproszenie adkaaaaa5. Przesmutna historia tej biednej psiny. Ile musiała już znieść w życiu..Dobrze, że ma teraz dom. Zapisuję wątek. Jutro porozsyłam zaproszenia.p Przydałby się banerek, ale teraz można mieć tylko dwa w podpisie.. Kto zrobi ogłoszenia dla suni?
  13. http://teczowymost.atspace.com/ Przyszłam Ciapulinko do Ciebie. Przynoszę Ci tę piękną melodię, która pozwala nam tutaj żyć, bo daje nadzieję, że wszyscy spotkamy się kiedyś za TM.
  14. [quote name='UMilki']Na razie badań krwi nie robiono. Lekarze zakładają, że to co obecnie dostał pomoże. A jak nie to pewnie przy kolejnej wizycie pobiorą krew do analizy. Oby nie, bo psa mi bardzo szkoda. Wiesz, ja tego typu sytuację mam u siebie pierwszy raz, więc muszę zdać się na wiedzę i doświadczenie lekarzy.[/QUOTE] Zrob mu morfologię i biochemię. Moj pies miał jeszcze robioną tzw próbę kliszową z kału. Wynik miał wskazywać na stan trzustki. Co dostaje w tabletkach?
  15. Jak dobrze, że napisałaś. Jakie tabletki dostaje Olin? Pytam, bo sama mam psa biegunkowego. Walczyliśmy długo, różne były diagnozy, a biegunka nadal. Badania krwi nie wskazywały ani na wątrobę, ani na trzustkę... Stanęło na nietolerancji pokarmowej i wyłącznie suchej karmie. Niestety RC Hypoallergenic- nie jest tania, wręcz droga, ale tylko to działa. Jakie badania miał zrobione Olin?
  16. Dobrze, że jesteś, ranias. Myślałam, ze już padłaś w objęcia Morfeusza.
  17. [URL="http://th.interia.pl/51,bc7838a3f1656407/szampan.jpg"][IMG]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:sfXcb5j7gyh3SM:http://th.interia.pl/51,bc7838a3f1656407/szampan.jpg[/IMG][/URL]Szampan na dobry sen !!!
  18. Olinku, co biedaku z Tobą? Jaka to infekcja? Co mówi wet? Zofija, policz pieniążki- tak jak pisałaś- trzeba będzie zasilić finansowo psiaka. Daj znać, co słychać. Zaraz zwołam tutaj inne cioteczki na pomoc.
  19. Teraz chyba pora na dobranoc, kolorowych snów dla Was , którzy tak dzisiaj napracowaliście się, by Bim już był u siebie. Bardzo Wam za to dziękujemy. Szampan i inne wystrzałowe dodatki zachowamy chyba na spokojniejszą chwilę, gdy odpoczniecie. Hehe, niezapowiedziana wizyta u obcych ludzi;)...tego nie było jeszcze na dogo.:shake: Będziemy przekazywać tę historię " pokoleniom"..:evil_lol: :evil_lol:
  20. Aresiku, byłam dziś u Ciebie. Przychodzę tutaj często i nic nie mówię. Tak sobie siedzimy " ramię w ramię" i milczymy.Czasem tak trzeba.
  21. Czy rozmowa z Parysem dotyczyła tego, co ja podejrzewam, a on już wie?:evil_lol: Mam przecieki i piesek chwalił się gdzieś na dogo innym psiakom, że będzie miał stały swój domek. Raniasku, to prawda ?:lol:
  22. Dla takich chwil warto żyć i znosić wiele. Bim i inne psiaki znoszą o wiele więcej, a my jeśli możemy,[B] powinniśmy zaradzić złu.[/B]
  23. Raniasku, myślałam, że zabrałaś dziś hurtem pieski na przechadzki...Parysek wspominał, że macie niedokończoną "konferencję", ale Olin też chce być z Wami... Uzgodnijmy dyżury, bo nam psiska zmarnieją wirtualnie.
  24. Wygląda jak medalista jadący na wystawę..[B]Pies na swoim miejscu.Ja tu rządzę.[/B] Dzielny ten nasz Bim.
×
×
  • Create New...