-
Posts
9819 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by danka4u1
-
Olinosław- ofiaraPOWODZI- grzeje doopcie w swoim domku:)
danka4u1 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Jesli już teraz Olinek nie ma takich biegunek, jak na początku, to miejmy nadzieję, że to nic poważnego.. Pisz nam, co słychać. Sprawę pieniążków też trzeba ustalić, bo przecież nie jesteś tu sama. Więcej cioteczek powinno zajrzeć na wątek.. Olin i Ty nie jesteście sami. -
Ostatnie chwile mojej ukochanej Ciapulki...22.08.2009..[*]
danka4u1 replied to gonia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://www.youtube.com/watch?v=rcu1Gziqe_4 Pomilczmy maleńka w ciszy.Przecież spotkamy się znowu.Ty jesteś szczęśliwa, a my...musimy cierpliwie poczekać. -
A ja poszłam do szkoły, mowiąc: zaraz wracam:shake:. Skąd mogłam wiedzieć ???:-( Nic nie wskazywało na to, co mialo się stać..:shake: :-( :placz: Czy ten straszny ból i wyrzuty sumienia będą zawsze trwały??? Podobno łzy i rozpacz nie pozwalają duszy odejść w spokoju?? To co począć?? :shake: :-( :shake: :placz: :shake: :placz: Proszę, zajrzyj. Może temu nieszczęściu też potrafimy zaradzić:-(: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191267-Norka-zamordowano-mojego-Pana...zbieram-na-karme...-szukam-domu...-POMOCY!!!/page2?p=15234000[/URL]
-
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
danka4u1 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Bimuś, jakie masz sny na nowym miejscu? Opowiesz nam jutro? Dobranoc wszystkim. -
Ostatnie chwile mojej ukochanej Ciapulki...22.08.2009..[*]
danka4u1 replied to gonia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://teczowymost.atspace.com/ Przyszłam Ciapulinko do Ciebie. Przynoszę Ci tę piękną melodię, która pozwala nam tutaj żyć, bo daje nadzieję, że wszyscy spotkamy się kiedyś za TM. -
Olinosław- ofiaraPOWODZI- grzeje doopcie w swoim domku:)
danka4u1 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='UMilki']Na razie badań krwi nie robiono. Lekarze zakładają, że to co obecnie dostał pomoże. A jak nie to pewnie przy kolejnej wizycie pobiorą krew do analizy. Oby nie, bo psa mi bardzo szkoda. Wiesz, ja tego typu sytuację mam u siebie pierwszy raz, więc muszę zdać się na wiedzę i doświadczenie lekarzy.[/QUOTE] Zrob mu morfologię i biochemię. Moj pies miał jeszcze robioną tzw próbę kliszową z kału. Wynik miał wskazywać na stan trzustki. Co dostaje w tabletkach? -
Olinosław- ofiaraPOWODZI- grzeje doopcie w swoim domku:)
danka4u1 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Jak dobrze, że napisałaś. Jakie tabletki dostaje Olin? Pytam, bo sama mam psa biegunkowego. Walczyliśmy długo, różne były diagnozy, a biegunka nadal. Badania krwi nie wskazywały ani na wątrobę, ani na trzustkę... Stanęło na nietolerancji pokarmowej i wyłącznie suchej karmie. Niestety RC Hypoallergenic- nie jest tania, wręcz droga, ale tylko to działa. Jakie badania miał zrobione Olin? -
Olinosław- ofiaraPOWODZI- grzeje doopcie w swoim domku:)
danka4u1 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że jesteś, ranias. Myślałam, ze już padłaś w objęcia Morfeusza. -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
danka4u1 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
[URL="http://th.interia.pl/51,bc7838a3f1656407/szampan.jpg"][IMG]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:sfXcb5j7gyh3SM:http://th.interia.pl/51,bc7838a3f1656407/szampan.jpg[/IMG][/URL]Szampan na dobry sen !!! -
Olinosław- ofiaraPOWODZI- grzeje doopcie w swoim domku:)
danka4u1 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Olinku, co biedaku z Tobą? Jaka to infekcja? Co mówi wet? Zofija, policz pieniążki- tak jak pisałaś- trzeba będzie zasilić finansowo psiaka. Daj znać, co słychać. Zaraz zwołam tutaj inne cioteczki na pomoc. -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
danka4u1 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Teraz chyba pora na dobranoc, kolorowych snów dla Was , którzy tak dzisiaj napracowaliście się, by Bim już był u siebie. Bardzo Wam za to dziękujemy. Szampan i inne wystrzałowe dodatki zachowamy chyba na spokojniejszą chwilę, gdy odpoczniecie. Hehe, niezapowiedziana wizyta u obcych ludzi;)...tego nie było jeszcze na dogo.:shake: Będziemy przekazywać tę historię " pokoleniom"..:evil_lol: :evil_lol: -
Aresiku, byłam dziś u Ciebie. Przychodzę tutaj często i nic nie mówię. Tak sobie siedzimy " ramię w ramię" i milczymy.Czasem tak trzeba.
-
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
danka4u1 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Dla takich chwil warto żyć i znosić wiele. Bim i inne psiaki znoszą o wiele więcej, a my jeśli możemy,[B] powinniśmy zaradzić złu.[/B] -
Olinosław- ofiaraPOWODZI- grzeje doopcie w swoim domku:)
danka4u1 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Raniasku, myślałam, że zabrałaś dziś hurtem pieski na przechadzki...Parysek wspominał, że macie niedokończoną "konferencję", ale Olin też chce być z Wami... Uzgodnijmy dyżury, bo nam psiska zmarnieją wirtualnie. -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
danka4u1 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Wygląda jak medalista jadący na wystawę..[B]Pies na swoim miejscu.Ja tu rządzę.[/B] Dzielny ten nasz Bim.