-
Posts
9819 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by danka4u1
-
Dopiero teraz mogłam przyjść do Rudzinki i widzę z radością, że nie była sama. [B]Dara[/B], o której Ty wstajesz, że przybyłaś do Rudej tak wcześnie? [U][B][SIZE=3]Prosimy o nr konta dla ogonek2[/SIZE][/B][/U] [SIZE=3][SIZE=2] Jesli chodzi o ogłoszenie w proponowanych pismach[/SIZE],[/SIZE][SIZE=2]próbowałam przedrzeć się przez informacje, ale boję się coś pokręcić i dlatego lepiej byłoby, by sprawą zajął się ktoś, kto to już robił.[/SIZE] [SIZE=2] [B]Angel, czy mogłabyś się tym zająć? Może jakaś inna cioteczka? Dziewczyny, pomóżcie[/B], bo rzeczywiście zima nadejdzie niewątpliwie w tym roku i będzie problem. Rudzinka nie jest młoda.[/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2] Ja z uporem maniaka plakatuję nadal. Jeśli nic nie będziemy robić, nic nie wyniknie z naszych najszczerszych chęci.[/SIZE]
-
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
danka4u1 replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie było mnie cały dzień, a tu takie dobre wieści. Psinko, jesteś bezpieczna. -
JESTEM !!! Na wezwanie i SERNIK. Gonia, nie marudź tylko daj mi trochę tego " dobrostanu" Twojego, bo mnie tez pokazują palcami..w serniku nadzieja. Lecę!! [URL="http://www.rysch.com/kuchnia/images/sernik_kakaowy.jpg"][IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:QpsvYVbmWVRjSM:http://www.rysch.com/kuchnia/images/sernik_kakaowy.jpg[/IMG][/URL]To mój wkład w ucztę pod mostem. Jadalne.
-
[quote name='gonia66']Ja pod mostem od dawna!!:):) (z laptopem bezprzewodowym;))[/QUOTE] Proponuje jednak pracę w szkole. Tam dobrze płacą, nie trzeba nic robić i jeszcze co jakiś czas fundują wakacje lub ferie. I kto będzie sponsorował te biedne psy spod mostu, jak wszyscy będziemy balangować w tym naszym nowym miejscu zamieszkania? [quote name='Igiełka']Hi hi dobre. :lol: Opowiem (napiszę) Wam kawał: Janie kupiłeś nowy samochód i ja nic o tym nie wiem? Nie Jaśnie Panie był Pan tak pijany że jechał w bagażniku. :evil_lol:[/QUOTE] I komu to juz nie polewać?.... Może zagrycha przydałaby się? Jakoś zgłodniałam po tych nocnych przechadzkach. Pies upolował coś smacznego wg niego. Będę miała dodatkowe spacery w nocy.
-
No nie, nie dokończę domowych robótek- patrz:gonia i Jej zajęcia po północy- tak mnie wciągnął lubelski full gul gul:evil_lol: :multi: Jestescie nieocenione i nie można Was zostawić spokojnie na wątku niestety same. Albo full albo gul gul. :shake: :diabloti: :evil_lol: :angryy: :multi:- i dodajcie sobie, co tam jeszcze chcecie Humor mi poprawilo, a szkoda bo zamierzałam iść spać - jutro domowe i inne robótki o tzw świcie czyli o 12. Gonia, czy nie zapomniałaś, że niedługo ...do szkółki, Hahah, ja się cieszę. Pewnie to patologia, ale tak mam :multi: :multi: Czas więc jeszcze na gul gul. Liczę na Was cioteczki. Teraz jeszcze mały spacerek z realnym psem, bo dzis coś nam się poprzestawiały godziny. Może ktoś chętny ze mną na nocną przechadzkę?
-
[quote name='Javena']. Weroniko,zastanów się!!!!!!!!!![/QUOTE] Weronika już zastanowiła się, cokolwiek to w jej wydaniu znaczy...
-
[quote name='diuna_wro'] [B]Ale najpierw, to warunek bezwzględny, chcę porozmawiać osobiście z Twoją Mamą[/B].[/QUOTE] Pełna jestem uznania dla Ciebie diuna_wro za bezgraniczną cierpliwość do tak beznadziejnego przypadku-[B] nie psa !!![/B] Szkoda psiaka, ale Weronika jest niepełnoletnia i ma rodziców. Sama nie bedzie decydować o życiu biednego psa, który osmiela się szczekać..dlatego rozmowa z mamą jest konieczna. Podziwiam Cię diuna. Ja przylałabym na pupę pannicy, która już "nie wytrzymuje, wariuje, szaleje..."
-
Dzięki za odpowiedź. Postaram się jeszcze dziś zajrzeć na te stronę,[B] ale z decyzją chyba musimy poczekać na resztę darczyńców[/B]. Oby nie za długo...:shake:
-
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
danka4u1 replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nr konta masz w poście 71, wielkie dzięki za pomoc. Byle nie do schronu.. -
KARO-wkońcu ma dom o którym tak bardzo marzył :)
danka4u1 replied to Angel's topic in Już w nowym domu
[quote name='zeberka4']ciesze sie ze ma dobrze :) ale fotki prosimy[/QUOTE] Karuś, Tobie tez kibicowałam i martwiłam się Twoim losem, ale ty masz już dom. Dobrze, że chociaż Ty, ale pokaż nam pychola. -
Jaki jest koszt takiego ogłoszenia, bo z kasą nie możemy chyba szaleć, a pismo z tych droższych. Orientujesz się? Doceniam, że właśnie Wy, które macie najwięcej pracy [B]REALNEJ[/B], a nie na odległość- znajdujecie jeszcze chwilę, by tutaj napisać. Jestem pełna podziwu dla Was
-
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
danka4u1 replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzieki sonikowa za pomoc. Florcia jest jeszcze w lecznicy, ale tylko kilka dni może tam pozostać. Nie chcemy, by trafiła do schronu. Domek ma UMilki- czyli super !- tylko jak zwykle kasa.. -
Olinosław- ofiaraPOWODZI- grzeje doopcie w swoim domku:)
danka4u1 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Olin, jak zdrówko i te sprawy, co to wiesz....? -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
danka4u1 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Franuś, jestem Twoją cichą fanką i kibicuję Ci od początku wątku- jak i innym obornickim psiakom- chociaż nie piszę. Cieszą mnie wiadomości od Ciebie. -
Podmostowe Towarzystwo, witam i o zdrowie nie pytam- fizyczne, bo widzę, że nieźle się czujecie. A jak przyjdzie zima? US ogrzeje Was swoim oddechem? [URL="http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.w-spodnicy.pl/g/Kobieta.obiekt2.aspx/0/460/Kobieta/dd7326e3-fdf3-4f71-a126-611ddd5fdd34_20091103014458_Herbatka43.jpg&imgrefurl=http://www.w-spodnicy.pl/Tekst/Przysmaki/528157,1,Herbatki--rozgrzewajace-herbatki--przepisy-na-herbatki.html&usg=__w9dATtwiUotFEb3l6P-ejd0AEq8=&h=300&w=400&sz=70&hl=pl&start=1&sig2=8PetVJKGXUuLWB1xnfepEw&zoom=1&um=1&itbs=1&tbnid=zmckvh2PHx3pSM:&tbnh=93&tbnw=124&prev=/images%3Fq%3Drozgrzewka%2Balkohol%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26rlz%3D1T4GGLL_plPL353PL353%26tbs%3Disch:1&ei=a-NyTOCnKtW7jAfymaD7CA"][IMG]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:zmckvh2PHx3pSM:http://www.w-spodnicy.pl/g/Kobieta.obiekt2.aspx/0/460/Kobieta/dd7326e3-fdf3-4f71-a126-611ddd5fdd34_20091103014458_Herbatka43.jpg[/IMG][/URL] Grzaniec dla wszystkich na rozgrzewkę- pod przyszłą zimę :evil_lol: