Jump to content
Dogomania

danka4u1

Members
  • Posts

    9819
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by danka4u1

  1. Już jestem duchu niepokorny i nocny :evil_lol: i rugam :mad:, ale kto tam sie boi...:shake: A swiętować można, śpiąc- mnie by sie przydalo, ale jakos nie mam zwyczaju od urodzenia do takiego biernego swiętowania.
  2. [SIZE=3][B]:lol:Dziewczyny, zwróćcie uwagę na post [COLOR=red]edyty[/COLOR], [U]bo umknie do rana[/U] [U]w gąszczu innych.[/U][/B][/SIZE] [SIZE=3][B]Edyta chciała wspomóc Bima- nie mylę się?- ale Bim juz bezpieczny, a Kudłatkowi bardo przydadza sie pieniążki.:lol:[/B][/SIZE]
  3. Gonia, czytaj z polecanym tak na Dogo zrozumieniem wątki " naszych przyjaciół". Kolejna zagadka: o kogo chodzi, bo przyjaciół mamy tutaj wielu ? Proszę o odpowiedź na pw
  4. cha, cha hi hi hehe tak lubię :multi: :lol: :evil_lol: Czy do tej regionalnej wiązanki są prawa autorskie, czy mogę skopiować ? Proszę
  5. Acha, to juz wiem. Nie jest ze mną tak źle pod względem " ogrodniczym". Takie same mam w domu i uwielbiam je...bo moge o nich zapomnieć, a nadal żyją:evil_lol: Tylko, że rosną jak szalone i mnie tez juz zaczyna przerastać ich mnogość. Obdzielam znajomych hojnie, bo jak chcę ich obdzielić psami, to mnie omijają dużym łukiem.:evil_lol: :evil_lol:
  6. Pieski mówią, że wyjeżdżasz..zabierz nas ze sobą. Już jesteśmy spakowani.
  7. Cisza, Bim śpi i nabiera sił przed drogą do nowego, szczęśliwego życia.[IMG]http://republika.pl/blog_hr_992911/4103106/tr/psiaki.gif[/IMG]
  8. Szerokiej drogi Reniu:lol:. Wróc nam cała i zdrowa, bo jestes potrzebna nam i psiakom. I....uważaj na meduzy :evil_lol: :evil_lol:
  9. Dopiero teraz mogłam napisać. Sprawa jest jasna i bardzo dobrze, że nie pozostaje ani cień watpliwości, bo zawsze myslałabym: a może nie mam racji.. Domek byłby super, ale młodzi tzn chłopak z dziewczyna mieszkają u rodziców, a ci nie mają sił, by zająć się psem i to po schronowych przejściach, z czego zdają sobie sprawę. Bardzo mili starsi ludzie z psia przeszłością. Tam miałby pies idealne warunki, gdyby sytuacja młodych była jasna..mieli własne mieszkanie itp Początkowo izolowano mnie od starszych państwa, ale po miłej rozmowie z młodymi, wtargnęłam do " staruszków', by zapytać się, czy godzą się na psa w tak małym mieszkanku. Przepraszali, że nie mogą na to pozwolić, bo juz siły nie te.. Sprawa wydaje się miec drugie dno: nieuregulowana sytuacja młodych, a zwłaszcza brak akceptacji dla dzieweczyny i tutaj muszę być zgodna z nimi, bo tak jak podejrzewałam po rozmowach telefonicznych, jest to osoba mało odpowiedzialna, o emocjonalnych problemach. Szkoda, bardzo szkoda..gdyby ci ludzie byli trochę młodsi i silniejsi, byłby to idealny dom dla Rudej. Tutaj nie miałabym żadnych wątpliwości.
  10. Nie wiem, czy Ci coś pomoże moja podpowiedź, ale mestudio- wątek Lisia i Pieguski- ma centrum ogrodnicze, z którym też minęłam się kiedyś na dogo. Może napisz do niej. Ja mam bardzo blade pojęcie o "gruntach rolnych" nawet w doniczkach:evil_lol:
  11. Witajcie zwierzaki [U]wszystkie [/U]u mestudio. Nie zjadły Was komary ? - to jest to, czego boję się najbardziej :evil_lol: :evil_lol:
  12. Witaj Olinku i...pokaż nam czasem pysia.
  13. [quote name='Olena84']Danusiu, powiedz, że pies juz znalazł dom i podziekuj. Nie ma sensu, albo idź tam i zobacz warunki i [U]będzie wiadomo chociaż gdzie psa napewno[/U] [U]NIE DAWAĆ w przyszłości[/U]. Bo jak komuś zalezy to zrobi wszystko, nie wierze, że Pani nie ma na kocyk, a potem przekłąda 8 razy, wkurzajace. W sumie jedno jest dobre, że sa takie wizyty, bo my [COLOR=red][U]byśmy sie [COLOR=black]cieszyli[/COLOR] że Rudą ktoś adoptował, a nie wiedzielibyśmy[/U] [U]jak ma źle[/U].[/QUOTE][/COLOR] Tak właśnie zamierzam, Olena- zrobić. Jak do tej pory nie było telefonu odwołującego wizytę, - co za brak kultury i poszanowania cudzego czasu- więc pójdę tam, żeby zobaczyć na czym polega problem i mieć czyste sumienie, że zrobiłam wszystko, co mogłam.
  14. Witaj Bimku- szczęściarzu i wszyscy, którzy bywają u psiaka.:lol: Na bazarek wdepnę, ale...rozmiary, jak dla mnie -nieco " przyszłościowe":shake:
  15. [quote name='gonia66']Powiedziala DAnuś i poszła się "odwanckować";):D[/QUOTE] Gonia, Ty nie umrzesz śmiercią naturalną...:evil_lol: :angryy: :mad: co powiedziawszy, mowię: dobranoc. Cisza na wątku steranego przez życie Bima!
  16. A nam też upływają dni i kolejne noce na miłej lekturze Twoich postów. Zaczynam zazdrościć Ci tej Króweczki. Widać z Twoich opisow jej zachowania, ile pracy juz włożyłaś w ucywilizowanie dzikuski. Pracy i nieludzkiej cierpliwości, za co Cię podziwiam. A na zdjęcia Króweczki z Tobą- nie niestety, "[B]stety"[/B], miło będzie Cie poznać- czekamy z niecierpliwością. I widzisz, jak nie cenić Cię za cierpliwość, gdy mnie samej tego tak brakuje... Dobranoc i...niech te komary dadzą Ci spokój.
  17. Majku, wątek ma 129 stron.:shake:..lektura na cała noc:evil_lol:. Ja nie przebiłam się jeszcze ani przez połowę..:shake:
  18. Byłam u Was w Twoim psim raju, Reniu. Serduszko to Ty masz wielkie. Jedź, poleniuchuj trochę, to psiaki zobaczą, jak to jest , gdy ukochana pani wybędzie z domu, chociaż pod opieką Twojego TZa i tesciowej- karmicielki rarytasami domowej produkcji, nie będą biedne. Opowieść o psach wpadających po spacerze do wyreczka jest jak wzięta z mojego domu...przed spacrem schowanie pościeli, bo potem już tylko do pralki...i ten nasz śląski " brudek" jest jednak gorszy niż rosa z Twoich trawników...zapytaj Syli.. Dobranoc i wszystkie psy na noc...do wyreczka.
  19. Witam na wątku Kudłatka. Przybywam na zaproszenie Lidan.Finansowo niestety nie moge pomóc, ale wkleję banerek i postaram się porozsyłac zaproszenia do pieska.
  20. Przyznaję się bez bicia:mad:...nie wyrabiam:shake:, rozsyłam zaproszenia dla Kudłatka, a nie mogę przebić się przez wątek :angryy: ponad sto stron postow, nawet nie wpisalam się tam, bo szkoda mi czasu.... http://www.dogomania.pl/threads/134040-Pies-zamknięty-w-garażu-w-upale.-Zbieramy-na-dt.potrzeba-250zł/page128?p=15204627 Owocnej, nocnej pracy...:evil_lol:
  21. Do hotelu, ale to jak raj dla niego po tym, co przeszedł
  22. [[quote name='kameralna']Wszyscy chcielibyśmy, żeby Ruda trafiła do ludzi, którzy zapewnią jej dobrą opiekę i dadzą miłość. Danusia, ta włoska piosenka jest aktualna i dzisiejszego wieczora :)[/QUOTE] No to zacytuję samą siebie, ale jakoś nas mało u Rudej.... [quote name='danka4u1'][URL]http://www.youtube.com/watch?v=yo_Ph9GQjWw[/URL] Na dobranoc i kolorowe, łagodne sny po trudach na Dogo dla wszystkich ludzi dobrej woli.[/QUOTE] Wizyta jutro o 18.....:shake: :shake: jesli znowu pani zadzwoni, uznam:angryy:, że Rudej nie można tam dawać...:angryy: szkoda byłoby, bardzo szkoda :placz:
  23. Wypatruj, wypatruj Bim, z której strony jedzie to autko, jakie ma Cię zawieźć do nowego, szczęśliwego życia. A najlepiej idź spać, żebyś miał siły do drogi. Dobranoc wszystkim- spokojnego snu.[IMG]http://www.gify.org/bazagif/psy/cane092.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...