Jump to content
Dogomania

danka4u1

Members
  • Posts

    9819
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by danka4u1

  1. [quote name='Igiełka']Trzeba zapytać szefowej :evil_lol:[/QUOTE] Wstrętny lizus !! Wyjdź tylko po lekcji na przerwę :mad: :mad:
  2. Weszłam po północy zobaczyć, co słychać u bezimiennej suczki, a tu takie wiadomości !! Dafne, Ty masz szczęście.
  3. Drukuję po dwa i nie moge się powstrzymać, by nie były kolrowe. Na jednym nawet " podrasowałam" suczynkę.
  4. Dlaczego ja tutaj- k....- nie przyszłam- k....- na początku biegania po wątkach??? Tutaj znowu k...[B]czyli motylek. [/B]Oszczędziłabym sobie [B]- motylek-[/B]nerwów i lżej biegałoby mi się do psiaków w potrzebie. Jesteście rewelacyjne- [B]motylek-[/B] Muszę teraz pofrunąć jak[B] k? motylek?[/B]-do tych bid, bo nasza Pelagia jest bezpieczna. Tylko nieco ciszej i bez motylków, bo zdeprawujecie panienkę. Czy ja mam obecność? Może tylko spóźnienie??? Proszę
  5. Wujaszek mnie zawołał do psiny- zanim udał się w objęcia Morfeusza,a moze inne ??- zapisuje wątek, ale poczytam jutro. Dziś muszę jeszcze pobiec do innej biedy- tego nigdy nie brakuje- .... Cioteczka tez mnie zaprosiła...jestem
  6. Florcia znalazła się chyyba w ostatniej chwili w domku. Biedna i śliczna, ufny pyszczek, który tyle już musiał przeżyć złego. Teraz juz będzie tylko lepiej. Niech biedna odpocznie, uspokoi się, nabierze ciałka. Jak dobrze widzieć bezpiecznego psiaka . Florciu, już wszystko bedzie dobrze. Dziękujemy sylwiaso.
  7. Dzięki Istar19 za banerek. Nie wiem tylko, czy dam radę go zamieścić, bo wg nowych porzadków można mieć tylko dwa... Zaproszenia będę wysyłać; dzis juz pewnie nie za wiele. A co TERAZ? Sunia nie je, a już same kosteczki. Ma jakieś imię?
  8. Jestem....:placz: Zaznaczam wątek. Co dalej??? Ogłoszenia widzę ma, ale sprawa musi być szybko " na wczoraj " rozwiązana..Co robić??
  9. Zdjęcia Bimka podczas gonitw z psiakami super ! Ale ma chłopak raj.:multi: Najbardziej podoba mi się Bimek " z białej strony" i gdybym nie wiedziała, że drugi bok jest w czarne łatki....:evil_lol: :multi: :evil_lol:
  10. Ja chyba tez tak zacznę, albo ustawię na mniejsze zużycie tuszu, ale Ruda tak super wygląda w kolorkach... Jak znajdzie dom w Rybniku, ZAPRASZAM!!!
  11. [quote name='mestudio']. Cieszy mnie, że Pieguska ładnie wchodzi do kojca, przynajmniej chwilowo, bo już miała taki czas, że cofały się jej nowe przyzwyczajenia. Lisio jest niesamowicie silnym psem[/QUOTE] Mestudio, [U]z Twoich wszystkich postów można by ułożyć historię o miłości człowieka[/U] do biednych, porzuconych i niechcianych schronowych psiaków. Historię o bezgranicznym poświęceniu- praca, zmęczenie, ruiny w domu, szkody czynione przez psiaki, chimery i histerie... nieludzkiej cierpliwości i sercu, sercu... Nie sądziłam, że Lisio jest taki silny. To raczej Króweczka wygląda na dużego, silnego i zdecydowanego w swoich pomysłach...psiaka. Dobrze, że przekonała się do kojca i miejmy nadzieję, że ..nie zmieni zdania. Pisz nam o psiakach, jeśli internet pozwoli. Z ta historią na podstawie postów to nie żart. Gdyby przejrzeć wszystkie wiadomości od Ciebie, powstałaby piękna opowieść.
  12. Olinku, co z Twoim zdrówkiem? Wszystko w porządku? Byłyście u weta, czy kuracja skończona?
  13. Światuś, maleńki zwiedzacz wielkiego świata - wygląda świetnie. Lśniąca, zadbana sierść, grubiutki. Gdzie ten biedak ledwie żywy z pierwszych postów wątku. Dziękujemy za pozdrowienia, nawzajem pozdrawiamy Świata i Jego Panią, która sprawiła, że serca nasze są radosne, gdy oglądamy zdjęcia psiaka- szczęśliwego. bezpiecznego i kochanego.
  14. [quote name='Angel']ja moge to zrobić :) ale dopiero jutro ![/QUOTE] Angel, kochana- jestes super, że pomożesz Rudej i mało komputerowej ciotce.
  15. Dara, jesteś nieoceniona. Może jednak do soboty ktoś, kto robił już ogłoszenia- zgłosi się do pomocy...Nie wiem, jak pomóc; też nigdy tego nie robiłam. Jaki długi ma być- może być- tekst ? Które zdjęcie? Pieniążki mamy! Tyle ludzi złożyło się dla biednej Rudej. Daria, ja nadal wieszam ogłoszenia i mam nadzieję cały czas; koszty tuszu zaczynają mnie przerastać, ale[B] DLA RUDEJ[/B] [B]WSZYSTKO.[/B]
  16. Śpij teraz Bimusiu. Jutro poznasz kolegów i koleżanki. :multi:Z pewnością jakaś wpadnie Ci w oko:evil_lol:- [B]do jutra chyba oko będzie zdrowe po kropelkach[/B].:evil_lol: :lol: :evil_lol:
  17. Kolorowych snów Parysku, a jutro biegania po takich pięknych łąkach. A może zamiast marchewek woreczek dobrej karmy?
  18. Próbowałam obejść ten przejściowy problem, ale nie da rady go nawet przeskoczyć....
  19. [URL="http://img686.imageshack.us/i/cyku2.jpg/"][IMG]http://img686.imageshack.us/img686/2379/cyku2.jpg[/IMG][/URL] Cykorku, czy to Ty? To ja- [B]CYKUŚ[/B]- pan na swoich włościach. Oczy się radują i serce. A jednak dzieją się cuda na Dogo, gdy tyle ludzi dobrej woli zjednoczy się.
  20. Mozemy spać spokojnie. Pewnie to było cos niegroźnego i psina wraca do zdrowia. Olinek pewnie już śpi.
  21. Z banerkami sa problemy. Mozna zamiescic TYLKO DWA.:shake: I co robić, jak tyle każdy ma " swoich" psów w potrzebie....:shake:
  22. Jak dobrze czytać takie wieści. Floreczko, jestes uratowana. Teraz dobranoc; śpij spokojnie. Już nic Ci nie grozi.
  23. Mestudio, powinnaś pisać opowieści z życia Twoich zwierzaków. Gdy czytałam, jak konik stuka kopytkami, a Lisiowie nasłuchują, ja też odnosiłam wrażenie, że ten konik rzeczywiście jest realny. Masz talent i kochasz psiny. Trafiły najlepiej, jak można było.
  24. [IMG]http://i35.tinypic.com/15xo1fb.jpg[/IMG] [B]Ruda znów robi furorę w Rybniku.[/B]
×
×
  • Create New...