-
Posts
9819 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by danka4u1
-
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
danka4u1 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Marysiu:multi:Jesteś:multi:Widziałam Cię na wątku Sary, ale dopiero wdepnęłam na Dogo grubo po północy - swoim zwyczajem i z powodu niechęci Dogo do mnie:mad:które to bydlę nie chciało mnie wpuścić:angryy:...-i nie załapałam sie na wirtualną rozmowę z Tobą. Odezwij się, bo niepokoi mnie Twoje milczenie:shake: -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
danka4u1 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bejotka']Zaglądam regularnie :) Mi też miło i odejść nie mogę :)[/QUOTE] Masz rację, jestesmy bez końca odpowiedzialni za to, co zrobiliśmy, więc bywamy tutaj -nie tylko zresztą z poczucia obowiązku.... -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
danka4u1 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Zostało u mnie jeszcze 300zł, czy choć część moge przsłac na Bezia, ktoremu deklaracje sie wykruszyly? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/195991-Bezio-już-na-terapii-)-u-Jamora!Potrzebne-pieniądze!Ratunku[/URL]![/QUOTE] Odwiedziłam Bezia. W sprawie rozdysponowania pozostałości po Dwupaku powinni wypowiedzieć się sponsorzy, ale jak widzę, rzadko tutaj już kto zaagląda..:shake:.chyba nie jest nam obojętne, jak układa się dalszy los wychuchanego Dwupaku. Mamy nadzieję, ze dobrze, ale miło jest to sprawdzić i zobaczyć zdjecia oraz wiadomości z nowych domów. Dzięki Ula za ciągłe staranie, by nie brakło nam tutaj tych wiadomości i za zdjęcia.:loveu: [quote name='Bejotka']Bezia też ogłaszam... Już długo... W odróżnieniu jednak do Meggi i Pegi - zupełnie bez powodzenia :([/QUOTE] Kochana, zajrzałaś do Dwupaku:loveu:Miło Cię[I] zobaczyć [/I] -
Malutka wspaniała Sabcia MA REWELACYJNY DOM!!!
danka4u1 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Czasem mam wrażenie że ja jestem juz tylko od spacerków i jedzenia, od miziania jest już kto inny;)[/QUOTE] Witaj w klubie:multi:Też jestem od posług. Sabcia jako dama wybrała chłopaka- i to[B] prawidłowa orientacja:evil_lol:[/B]- mój Oskar-chłopak----woli zdecydowanie mojego TŻa i zięcia...i[B] to dopiero jest dramat[/B]:evil_lol: -
Malutka wspaniała Sabcia MA REWELACYJNY DOM!!!
danka4u1 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']A tak w porządku, za miesiac czeka nas przeprowadzka i troche sie martwię jak ona sobie poradzi, nowe miejsce itd,.[/QUOTE] Poradzi sobie dziewczyna, jeśli i jej ukochany chłopak będzie tam z nią,ale nie wiem, co z Tobą i tą[I] lekką zazdrością;)[/I], .....jesteś zagrożona ...;) -
Malutka wspaniała Sabcia MA REWELACYJNY DOM!!!
danka4u1 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Cichutko odwiedziłam Sabcię nocną porą. Wszystko w porządku. Tygrysek nakarmiony i śpi kołami do góry. Tak trzymać:multi:Ślicna malizna i chyba domowa terrorystka, ale po tylu życiowych zawirowaniach należy się dziewczynie [I]nieco względów[/I]:evil_lol: -
[quote name='panbazyl']tak CDN! Koniecznie i to w ilościach dużych! Odpoczywam patrząc na te zdjęcia :)[/QUOTE] [COLOR=#0000cd][B]Ja też proszę o relaks w hurtowej ilości:multi: [/B][/COLOR][FONT=book antiqua]Oskarek we formie. Jak przystało na lekomana- przynajmniej nie ma problemu z łykaniem lekarstw-waruje w godzinach zażywania i nie ma mowy, by zapomnieć o tym;) Psina we formie i z siłą parowozu lub szczeniaka wlecze mnie 100km/h na spacery:evil_lol: zaczynam nie wyrabiać kondycyjnie:evil_lol::angryy:, ale niech tak będzie jak najdłuzej. [/FONT]
-
Skręca mnie i mojego Oskara!!!:evil_lol: Nawet nie zważamy na zakręty;)Taki duży wybieg:multi:, tyle przestrzeni i jeszcze- jak Danuś piszesz- nikt się nie czepia, ze pies, że biega, że nie wolno...nie znam takich luksusów tutaj.:shake: Tak nam się marzy z Oskarem taki zimowy wyjazd, tylko że z Rybnika to naprawdę wyprawa....
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
danka4u1 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='ULKA12']Takiego meila dostałam od opiekunki Peggy, mam nadzieję, że się nie obrazi. [/QUOTE] Ula!!!!:multi: Piękne i warto było tak długo walczyć o los dwóch psinek ze schronu. Rzeczywiście: balsam na duszę i uczta dla oczu. Dlaczego opiekunka Peggi miałaby się obrazić? Jesteśmy jej wdzięczni za opiekę, dom i serce. Jeśli będziesz kiedys jeszcze miała z nią kontakt- mam nadzieje, że tak- podziękuj Jej za wszystko, co zrobiła dla Peggi. Jakieś zdjęcia też byłyby mile widziane..;).przecież Peggi to nasze wychuchane dziecko i los jej nie jest nam obojętny. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
danka4u1 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Nie ma jak Ula. Czekamy na zdjęcia i te szczegóły. Buziaki.:loveu: -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
danka4u1 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
??????????????????? Co z Peggi? Mamy wierzyć w bajkę: Żyli długo i szczęśliwie? Dobrze by było, ale nie zaszkodziłoby sprawdzić ? -
Ulgą w tym wszystkim jest dla Ciebie świadomość, że Norika uniknęła bólu, cierpienia...cierpiący pies i bezradny na ogół człowiek skazany na różne opcje leczenia .... Oskar nie cierpi, ale dokładne i wszechstronne badania- nawet ja chyba nie miałam tylu badań- wykazały polipy/kamienie? w pęcherzu i niezidentyfikowany twór na nerce...zidentyfikować go można tylko w drodze operacji i to raczej diagnostycznej, ale ja nie zdecyduję się na to. Czy Norika miała wykonywane wcześniej próby wątrobowe itp?
-
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
danka4u1 replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Taką Cię pamiętamy, ślicznoto.. -
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
danka4u1 replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ciocia Danka też tutaj była i pamięta -
Ostatnie chwile mojej ukochanej Ciapulki...22.08.2009..[*]
danka4u1 replied to gonia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I ja odwiedziłam Ciebie Ciapulinko. -
Byłam u Was. Norika nie wyglądała na psiaka schorowanego....to dobrze, ze los uchronił ja przed bólem i cierpieniem. Cierpieć teraz to nasza ludzka rzecz....:-( Na co miała Norika operację? Oskara czeka chyba też operacja...... Wysłałam Ci na pw przepis na wstawianie zdjęć, ale widzę, ze poradziłaś sobie w jakiś sposób. Są różne szkoły wstawiania zdjęć na Dogo.
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
danka4u1 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[FONT=book antiqua]Pamiętam... [/FONT] -
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
danka4u1 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Pazurki też widać lubią trzymać się Ciebie jak ten pijany i płot, bo moje .....pusciły się i płot też nie chce się trzymać w pionie...:evil_lol: jak to ten pijany:evil_lol: -
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
danka4u1 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Pazurki, chcemy pazurki i nowe trendy w stolicy Kraka!!! Dopuść nas, Marysiu do nowinek cywilzacyjnych.