-
Posts
9819 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by danka4u1
-
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
danka4u1 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Dobrze, ze zyjesz. Gorzej, ze z trudnosciami, ale nie wymagajmy za wiele.. Dogo wpuszcza tych, których lubi, ale bestia jest kapryśna, więc róznie bywa.:shake: -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
danka4u1 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Olu, jestem pełna podziwu dla Ciebie za tyle pracy, ile wkładasz we skarbnikowanie na wielu wątkach i dbanie o darczyńców:loveu: Dałam znać Ani z Rybnika- okrężną drogą, bo nie znam jej - by nie wpłacała juz w tym miesiącu na Dwupak. Jeszcze tylko muszę wydrukować jej zdjęcia Dwupaku w swoich domach jako podziękowanie za systematyczne wpłaty,bo chociaż nie ma ani komputera, ani nie czyta Dogo i wie tyle, ile jej przekażę, zawsze chętna była do pomocy...Są jeszcze ludzie porządni, uczciwi i mający serce dla pokrzywdzonych biedaków. Jeśli chodzi o przekazanie deklarcji na innego psiaka, to myślę, ze nadal byłaby skłonna wpłacać. Muszę jej tylko- znowu poprzez pośredników- podać dane do przelewu. Podałaś mi kilka wątków psów w potrzebie. Czuję się podle, bo każdy z nich wymaga natychmiastowej pomocy i nie potrafię zdecydować, który bardziej. Mało komfortowa sytuacja.. Myślę, ze jednak Ty wiesz najlepiej, komu trzeba pomóc na wczoraj, który ma mało czasu i oprócz pieniędzy przydałby mu się też dom na cito. Zenek- jako staruszek- zapadł mi głęboko w serce, ale nie czytałam pozostałych wątków dokładnie, więc Ty zdecyduj i daj mi znać. Załatwienie trochę potrwa, bo ja za parę dni wyjeżdżam, a kolezanka pośredniczka też musi skontaktować się z Anią Z. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
danka4u1 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]Taka teraz jestem szczęśliwa[/B][/SIZE] :multi:[B]Spokojnych snów:loveu: [/B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1880/b03e46891343ad6d.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Bejotka']Sory, że tak się dopytuję, ale czy Ci ludzie wypatrzyli Sarę w ogłoszeniu?[/QUOTE] Właśnie byłam ciekawa, czy to Twoja sprawka bejotko?
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
danka4u1 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Ula pisała niedawno, ze miała kontakt tel. z domkiem Meggi i wszystko jest dobrze. Chiałoby się zobaczyć naszą pieszczotkę na zdjęciach.. Nie wiemy nic nowego o Peggi, która była nota bene moją faworytką, bo cały czas tak schowana kryła się w cieniu większej Megan. Potem usamodzielniła się u Uli, ale w nowym miejscu, z nieznanymi jej dotąd ludźmi może byzć inaczej. Miejmy nadzieję, zanim nie dostaniemy jakiś wiadomości, że zaaklimatyzowała się... -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
danka4u1 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaglądam do Franiowej historii. Przypominam sobie wszystkie niedole psiaka i balsamem na serce jest myśl, że odszedł za TM kochany i zadbany. Jak zawsze za wcześnie... -
O jakiej straży myślisz? Edytuję post, bo ja z kolei zaparzam melisę. Właśnie mąż wychodził z Oskarem na spacer, a równocześnie sąsiad z piętra wybierał się na spacer ze swoim ONkiem- bez smyczy, bez kagańca- sąsiad wesoły pod dobra datą...doprosić nie można się, by uzywał smyczy chociaż wtedy, gdy wychodzi z mieszkania. Każde wyjście z psem jest dla mnie stresem... ewakuować się chyba przyjdzie..tylko dokąd?
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
danka4u1 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Cieszymy się, że można było pomóc Loli i życzymy jak najlepszego domku. Myslę sobie o Dwupaku... -
Lepszy jak u Ciebie..??
-
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
danka4u1 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Albo Borysa pokaż nam, jak nas juz nie chcesz oglądać wirtualnie :mad: -
Nie zazdroszzę przeżyć. Zawał- to mało powiedziane.Ja Oskara nie puszczam ze smyczy od czasu, gdy został prawie zagryziony przez innego psa. Do tej pory ma uraz- to juz ponad dwa lata- i rzuca się na każdego psa, zwłaszcza na duże- ale nigdy nie atakuje suczek. Sprawa w sądzie, o pogryzienie męża, który był wtedy z Oskarem na spacerze i nawiasem mówiąć, uratował Oskara, bo ja nie miałabym żadnych szans- to był amstaff- ciągnie się cały czas i pewnie bedzie umorzona ze względu na małą [I]szkodliwość społeczną czynu:evil_lol:[/I] Symptomatyczne, ze o psie nie mówi się - ot, dwa pieski pobaraszkowały.. Teraz Oskar dziadeczek chodzi na smyczy i dzięki temu żyje, ja przemykam się, jak widzę sąsiada dzielnego, całego w tatuażach z pieskiem do polowania na ludzi i inne psy. I tak czyn nie jest jeszcze szkodliwy, aż stanie sie coś naprawdę dramatycznego. Niektórzy ludzie powinni mieć specjalne pozwolenie na posiadanie psa.... Pomaga melisa?
-
Odwiedzam Sarę. Bardzo jest podobna do mojego poprzedniego psiaka..niestety za TM
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
danka4u1 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='margaret']była Ulka, zgoda była,[/QUOTE] Pewnie, ze była. Pies w potrzebie, a my możemy pomóc. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
danka4u1 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Jak zostanie po 3oozł na każdy z 1/2 dwupaku na ewentualność, do której mam nadzieję nie dojdzie, to myślę, że mozna posłać. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
danka4u1 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Jeszcze mam pytanie, czy ktos ma moze mail do [B]jogolcii[/B]? Bo mnie przyszedl zwrotny ze cos jest nie tak...[/QUOTE] Zaraz poszukam i poślę Ci na pw. Nie wiem, czy ten miałaś, bo chyba mam dawa, ale nie jestem pewna... Szukam. -
Danusiu, jak wspaniale, ze przyslałaś mi trochę wody:multi:. Zaraz mi lepiej, bo upał u nas niemiłosierny, a w domu wytrzymać się nie da...niestety nie mogę zażyc kapieli..obie ze siostrą dusimy się w czterech ścianach .Psiaki rewelacyjne, a [I]pływanie [/I]Murzynka na smyczy to po prostu nowatorstwo ! Czy Murzynek nie chciałby uwolnić się od opieki smyczy? Pływał sam?
-
[IMG]http://i49.tinypic.com/250rx3n.jpg[/IMG] Popatrzcie, jaka jestem fotogeniczna:multi: [IMG]http://i47.tinypic.com/1si491.jpg[/IMG][B] [COLOR=#ff0000]TYLKO DLA DOROSŁYCH!!! [/COLOR][/B]Ośmielił się...zabawa zaczyna się......ale to juz sprawa bez obiektywu;)
-
[IMG]http://i50.tinypic.com/2ep22ci.jpg[/IMG] Tak sobie imprezuję :multi: Czekam na gosci...sama będę balować;) ? [IMG]http://i49.tinypic.com/2upadsy.jpg[/IMG] Zaraz pewnie oblubieniec przyjdzie..trochę poprawek kosmetyczno- urodowych;) [IMG]http://i49.tinypic.com/5otmyr.jpg[/IMG] Przyszedł. Zastanowię się, czy jest godzien, by podzielić się z nim ta wspaniałą gałęzią. Zabawa moze byc przednia:multi: [IMG]http://i48.tinypic.com/2cr9idc.jpg[/IMG] Nie jestem taka zła. Podzieliłam się, ale ON jakis niesmiały....:evil_lol:
-
Danuś, jakie piękne zdjęcia! Borówki czyli jagody, jak mówią na Śląsku- bo dla mnie to jagody nadal, [I]jam rodem z Małopolski- [/I]kocanki i krowy aż całe stado!! Małopolskie krowy bywają czerwone czy jak to się nazywa. Dziś będzie krowia tapeta na monitor. Niech siostra przypomni sobie, jak wygląda takie zwierzę, bo może trzeba będzie pójść do zo, jak sugeruje panbazyl:evil_lol:
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
danka4u1 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='ULKA12']Ja pisałam smsy przed chwilą z opiekunką Megan. U niej wszystko dobrze, jest przekochana, bardzo grzeczna chodzi za panią krok w krok, nie ma z nią żadnych kłopotów, jutro mam obiecane zdjęcie :-)[/QUOTE] Dziękujemy Ula za sprawowanie nadal opieki tym razem smsowej nad 1/2 Dwupaku i obiecane zdjęcia. [quote name='mestudio']Obserwuję co tam się dzieje u dziewczynek i bardzo się cieszę, że mają domki. Należą się im:-).[/QUOTE] Mestudio, miło, ze nadal zaglądasz do nas. Napisz na swoim wątku, co u Pieguski- dzikiej i chimerzastej , byłej obornickiej psiny. No i co u Ciebie? -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
danka4u1 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='ULKA12']Jeśli chodzi o finanse to przedstawia się to następująco> Dostałam już za pobyt Megan za miesiąc lipiec 300 zł. Z tego wykorzystała na pobyt 40 zł, zostało: 260zł. Na transport Megan do Koszęcina wydałam 50zł, czipowanie, 40 zł, szczepienie przeciwko wściekliźnie 20zł, czyli wydałam: 110zł. Zostało mi 260 - 110 = [B]150zł[/B]. Co robić z tymi pieniędzmi, odsyłać czy jeszcze czekać?[/QUOTE] [quote name='ULKA12'] Co do wpłat to mam pytanie czy te pieniądze, które są u mnie mogę przeznaczyć na Sarę, która jest u mnie na BDT? Tutaj założyłam jej wątek proszę o odwiedzanie :-) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229629-SARA-młoda-suczka-z-chorą-łapką?p=19390479#post19390479[/URL] Co do innych potrzebujących to jest ich mnóstwo,moja propozycja to te dwie panny, cudowne sunie, trzy miesiące błąkały się bezdomne, aż trafiły na Anja2201, która zaopiekowała się nimi, niestety będzie potrzebne sporo pieniędzy na sterylizację i szczepienia. Plus jest taki, że są młode i mam nadzieję, że szybko znajdą dom. Gdyby ktoś chciał przenieść swoją deklarację na dziewczyny było by miło. Tutaj wątek panienek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229444-13-ego-w-piątek-dwa-młodziutkie-peszki-błagają-o-pomoc-!!!!-AST-CC[/URL][/QUOTE] [quote name='Olena84'] Ja jesli moge prosilambym o torszke piniazkow z pieniadzy panien, ktore sa jeszcze u mnie na Zenka, ktorego deklaracje sie posypaly i ma duzy dlug, ale moze rzeczywiscie poczekajmy troche z tymi pieniazkami... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/195482-Staruszek-Zenek-zbiera-grosik-do-grosika-Dołożysz-do-hotelu-Zenio-bezpieczny-u-Lilu[/URL] Prosze zajrzyjcie, chlopak ma nieoplacone 3 miesiace!!![/QUOTE] [quote name='margaret']niezła suma, możemy sobie pogratulować :) ja jestem za podzieleniem na kilka potrzeb i przy okazji poproszę o jakiś mały zastrzyk gotówki dla Loli na sterylkę bo jeszcze nic a nic nie ma a trzeba 220 zł oddać: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228391-Lola-Bis-bossska-młoda-wyżełka-czeska-Anioł-nie-pies-)))?p=19422986#post19422986[/URL][/QUOTE] Dziewczyny, postarałam się pozbierać wszystkie Wasze prośby o dofinansowanie innych psiaków w potrzebie czyli rozdyspomować pozostały posag Dwupaku. Wypowiedzcie się na ten temat -po ile i komu? Nie zapominajmy, ze nie mamy jeszcze żadnych wiadomości o Dwupaku rzdzielonym. Zakładam, ze psiaki odnalazły się w nowym miejscu, ale nic nie wiemy pewnego na ten temat. W jaki sposób możemy miec wiadomości z nowych domów? -
[quote name='Klops']Ruda niezbyt w formie.Grubas...[/QUOTE] No tak...kochany grubas:loveu:. Napisz nam cos Klopsie, co u Was. Zdjęcia czekają na wenę twórczą moją i łaskowość Dogo. Na razie udaje mi się wpaść czasem na chwilę..