Jump to content
Dogomania

danka4u1

Members
  • Posts

    9819
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by danka4u1

  1. Marysiu:multi:Jesteś:multi:Widziałam Cię na wątku Sary, ale dopiero wdepnęłam na Dogo grubo po północy - swoim zwyczajem i z powodu niechęci Dogo do mnie:mad:które to bydlę nie chciało mnie wpuścić:angryy:...-i nie załapałam sie na wirtualną rozmowę z Tobą. Odezwij się, bo niepokoi mnie Twoje milczenie:shake:
  2. [quote name='Bejotka']Zaglądam regularnie :) Mi też miło i odejść nie mogę :)[/QUOTE] Masz rację, jestesmy bez końca odpowiedzialni za to, co zrobiliśmy, więc bywamy tutaj -nie tylko zresztą z poczucia obowiązku....
  3. [quote name='Olena84']Zostało u mnie jeszcze 300zł, czy choć część moge przsłac na Bezia, ktoremu deklaracje sie wykruszyly? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/195991-Bezio-już-na-terapii-)-u-Jamora!Potrzebne-pieniądze!Ratunku[/URL]![/QUOTE] Odwiedziłam Bezia. W sprawie rozdysponowania pozostałości po Dwupaku powinni wypowiedzieć się sponsorzy, ale jak widzę, rzadko tutaj już kto zaagląda..:shake:.chyba nie jest nam obojętne, jak układa się dalszy los wychuchanego Dwupaku. Mamy nadzieję, ze dobrze, ale miło jest to sprawdzić i zobaczyć zdjecia oraz wiadomości z nowych domów. Dzięki Ula za ciągłe staranie, by nie brakło nam tutaj tych wiadomości i za zdjęcia.:loveu: [quote name='Bejotka']Bezia też ogłaszam... Już długo... W odróżnieniu jednak do Meggi i Pegi - zupełnie bez powodzenia :([/QUOTE] Kochana, zajrzałaś do Dwupaku:loveu:Miło Cię[I] zobaczyć [/I]
  4. [quote name='Olena84']Czasem mam wrażenie że ja jestem juz tylko od spacerków i jedzenia, od miziania jest już kto inny;)[/QUOTE] Witaj w klubie:multi:Też jestem od posług. Sabcia jako dama wybrała chłopaka- i to[B] prawidłowa orientacja:evil_lol:[/B]- mój Oskar-chłopak----woli zdecydowanie mojego TŻa i zięcia...i[B] to dopiero jest dramat[/B]:evil_lol:
  5. [quote name='Olena84']A tak w porządku, za miesiac czeka nas przeprowadzka i troche sie martwię jak ona sobie poradzi, nowe miejsce itd,.[/QUOTE] Poradzi sobie dziewczyna, jeśli i jej ukochany chłopak będzie tam z nią,ale nie wiem, co z Tobą i tą[I] lekką zazdrością;)[/I], .....jesteś zagrożona ...;)
  6. Cichutko odwiedziłam Sabcię nocną porą. Wszystko w porządku. Tygrysek nakarmiony i śpi kołami do góry. Tak trzymać:multi:Ślicna malizna i chyba domowa terrorystka, ale po tylu życiowych zawirowaniach należy się dziewczynie [I]nieco względów[/I]:evil_lol:
  7. [quote name='panbazyl']tak CDN! Koniecznie i to w ilościach dużych! Odpoczywam patrząc na te zdjęcia :)[/QUOTE] [COLOR=#0000cd][B]Ja też proszę o relaks w hurtowej ilości:multi: [/B][/COLOR][FONT=book antiqua]Oskarek we formie. Jak przystało na lekomana- przynajmniej nie ma problemu z łykaniem lekarstw-waruje w godzinach zażywania i nie ma mowy, by zapomnieć o tym;) Psina we formie i z siłą parowozu lub szczeniaka wlecze mnie 100km/h na spacery:evil_lol: zaczynam nie wyrabiać kondycyjnie:evil_lol::angryy:, ale niech tak będzie jak najdłuzej. [/FONT]
  8. I tak sobie pieski używały do woli swobody- na codzień też zresztą mają spory "wybieg":evil_lol:- i nikt nie narzekał, że fe, pies, uważaj, bo cię ugryzie, roznosi zarazki i po co to mieć psa???? Niepojęte ....Znowu mnie i Oskara skręca;) Danuś,co Ty narobiłaś? :shake:
  9. Skręca mnie i mojego Oskara!!!:evil_lol: Nawet nie zważamy na zakręty;)Taki duży wybieg:multi:, tyle przestrzeni i jeszcze- jak Danuś piszesz- nikt się nie czepia, ze pies, że biega, że nie wolno...nie znam takich luksusów tutaj.:shake: Tak nam się marzy z Oskarem taki zimowy wyjazd, tylko że z Rybnika to naprawdę wyprawa....
  10. [quote name='jotpeg']nie moge pisac, bo mnie skrecilo z zazdrosci :lol:[/QUOTE] Ja wprawdzie wolę nieco cieplejsze klimaty, ale nie miałabym nic przeciwko wyprawie nad nasz Bałtyk. Dana, zdjęcia dawaj:mad:, bo mnie też zaraz skręci ;)
  11. [quote name='ULKA12']Takiego meila dostałam od opiekunki Peggy, mam nadzieję, że się nie obrazi. [/QUOTE] Ula!!!!:multi: Piękne i warto było tak długo walczyć o los dwóch psinek ze schronu. Rzeczywiście: balsam na duszę i uczta dla oczu. Dlaczego opiekunka Peggi miałaby się obrazić? Jesteśmy jej wdzięczni za opiekę, dom i serce. Jeśli będziesz kiedys jeszcze miała z nią kontakt- mam nadzieje, że tak- podziękuj Jej za wszystko, co zrobiła dla Peggi. Jakieś zdjęcia też byłyby mile widziane..;).przecież Peggi to nasze wychuchane dziecko i los jej nie jest nam obojętny.
  12. Nie ma jak Ula. Czekamy na zdjęcia i te szczegóły. Buziaki.:loveu:
  13. Nie wierzę oczom..:shake: A Was skąd tam zawiało???Dla mnie to podróż przez całą Polskę:shake: Niektórym to dobrze. Pisz, jak było!! To dla mnie jak zagraniczne wojaże- nasze morze, bo myślę, że to Bałtyk..?
  14. [quote name='_Goldenek2']Po Parysku pozostała już tylko nasza pamięć :(:(:([/QUOTE] Tak właśnie jest....Pamiętam..
  15. ??????????????????? Co z Peggi? Mamy wierzyć w bajkę: Żyli długo i szczęśliwie? Dobrze by było, ale nie zaszkodziłoby sprawdzić ?
  16. Ulgą w tym wszystkim jest dla Ciebie świadomość, że Norika uniknęła bólu, cierpienia...cierpiący pies i bezradny na ogół człowiek skazany na różne opcje leczenia .... Oskar nie cierpi, ale dokładne i wszechstronne badania- nawet ja chyba nie miałam tylu badań- wykazały polipy/kamienie? w pęcherzu i niezidentyfikowany twór na nerce...zidentyfikować go można tylko w drodze operacji i to raczej diagnostycznej, ale ja nie zdecyduję się na to. Czy Norika miała wykonywane wcześniej próby wątrobowe itp?
  17. Ciocia Danka też tutaj była i pamięta
  18. Byłam tutaj i pamiętam. Lisiu, byłes szczęśliwy i otoczony staraniem i uczuciem na swoje ostatnie miesiące życia. Dziękuję Ci, Ewuś za to:loveu:
  19. Byłam u Was. Norika nie wyglądała na psiaka schorowanego....to dobrze, ze los uchronił ja przed bólem i cierpieniem. Cierpieć teraz to nasza ludzka rzecz....:-( Na co miała Norika operację? Oskara czeka chyba też operacja...... Wysłałam Ci na pw przepis na wstawianie zdjęć, ale widzę, ze poradziłaś sobie w jakiś sposób. Są różne szkoły wstawiania zdjęć na Dogo.
  20. Pazurki też widać lubią trzymać się Ciebie jak ten pijany i płot, bo moje .....pusciły się i płot też nie chce się trzymać w pionie...:evil_lol: jak to ten pijany:evil_lol:
  21. Ogladając dzisiejsze, prawie wiosenne fotki, nadzieja wstępuje w moje serce, że zima jeszcze choć na chwilę odroczyła wyrok w tym roku....
  22. Pazurki, chcemy pazurki i nowe trendy w stolicy Kraka!!! Dopuść nas, Marysiu do nowinek cywilzacyjnych.
×
×
  • Create New...