Jump to content
Dogomania

Caragh

Members
  • Posts

    1788
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Caragh

  1. Hmm, dziki to Miauczer zdecydowanie nie jest :shake: Mnie - obcej dla siebie osobie dal się od razu pogłaskać, a nawet bez fuknięcia zabrać na ręce. Widać, ze z uszkami tez ma problem, często trzepie łebkiem, ale wyleczy się go z tego i będzie kociak rozchwytywany :p Zjadł trochę suchego, wszystko dokładnie obwąchał, obadał a teraz sobie na kocyku leży i usypia :)
  2. Nooo, ja tez mam nadzieje, ze przyjedziesz jednym kawałku:razz: bo sąsiedzi jeszcze powiedzą, ze to ja Cie tak urządziłam :diabloti:
  3. Trzymam kciuki za Twoje zdrowko Dzineczko :thumbs: Ciesze sie, ze juz jestes na miejscu :multi:
  4. Właśnie dostałam smsa, ze Miauczer złapany :bigcool:
  5. :crazyeye: trzymam mocno kciuki :thumbs::thumbs::thumbs:
  6. Dziunusiu :loveu: za dobra podroz :thumbs: :thumbs:
  7. :O przecież ona jest taka piękna :loveu: Ja tez nie kapuje, czemu nikt takiego psiaka nie chce :shake:
  8. [quote name='"Szarotka"']Probuje zrozumiec to co napisalas?? jak mozna klikac na cytuj hm ?? Ja mam pol po polsku a pol po angielsku i moze stad mam takie cyrki [/QUOTE] Chodzilo mi o to, ze klikasz na ikonke 'cytuj' przy moim poscie, gdzie jest podlinkowany bannerek, tak jak normalnie tez cytujesz czyjes wypowiedzi, gdy odpowiadasz na jego posta. Kiedy otworzy Ci sie "Odpowiedz na ten temat" kopiujesz kod, ktory sie pojawia w cytacie od url do /url calusienkie :)
  9. Nie ma za co :) Trzymam kciuki za zdrówko Gacusia :thumbs::thumbs:
  10. A wklejalas do sygnaturki jak? Klikajac na "Cytuj" w poscie z podlinkowanym bannerkiem?
  11. [quote name='magda222']Co za skur....n :angryy: :mad:[/QUOTE] Idealne, Magdo. Kase chce wyciagnac, a szczeniaka na lancuch... nosz k... :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:
  12. Misiu :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: Dlaczego tak duzo Was teraz odchodzi, czemu Ty... :placz::placz::placz: Biegaj szczesliwy po drugiej stronie Misiu
  13. skrot linku watku jest stad [url=http://www.tiny.pl]Tiny.pl - Skracanie adresów internetowych. Proste adresy URL za darmo.[/url], tam wpisujesz swoj link i robi sie z tego taki krotki Trzymam kciuki, wreszcie sie napewno uda ;)
  14. Hehe, Skopiowalam adres obrazu z Twojego podpisu, czyli to: [url]http://www.dogomania.pl/forum/image.php?type=sigpic&userid=95499&dateline=1254002425[/url] Dodalam [img][/img] skrocilam adres watku: [url]http://tiny.pl/hqfph[/url] dodalam [url= http://tiny. pl/hqfph] (bez 'entera') wkleilam [img] http://www.dogomania.pl/forum/image.php?type=sigpic&userid=95499&dateline=1254002425[/img] (bez 'entera') i zakonczylam [/url] no i wyszlo to: [url=http://tiny.pl/hqfph][img]http://www.dogomania.pl/forum/image.php?type=sigpic&userid=95499&dateline=1254002425[/img][/url] W tlumaczeniu to ja nie jestem za dobra :shake: Jeszcze mi sie to tak glupio podkresla :angryy:
  15. Prosze, podlinkowany :) [url=http://tiny.pl/hqfph][img]http://www.dogomania.pl/forum/image.php?type=sigpic&userid=95499&dateline=1254002425[/img][/url]
  16. Dzinusiu, juz coraz mniej tych godzin do wyjazdu :D
  17. Hop w pogoni za domkiem
  18. Jezoo, taki piękny psiak do uspienia?? :shake: Domek musi się znaleźć :mad:
  19. Proszę nie korzystać z mojego nazwiska w takich połączeniach :eviltong: A ja tam kundelki kocham najbardziej, dla mnie są najpiękniejsze, najcudowniejsze i najwspanialsze :p
  20. Naprawdę nie ma za co :) Ciesze się, ze mogę jakoś pomoc :cool3:
  21. [quote name='fiorsteinbock']Badanie i oczko to chyba najwazniejsze. Szczepienie mozna zrobic pozniej, co sugeruje Olga7 - w miedzyczasie poobserwujecie chlopaka, czy jest zdrowy. A DT wezmie Miauczera bez szczepienia i kastarcji? Najwazniejsze, aby jak najszybciej pojechal na DT. My musimy ogranizowac fundusze a On bylby juz u Caragh - taka opcja pasuje? Moze szczepieniami i kastracją zajelaby sie Caragh? Cioteczko Caragh, co Ty na to? Musicie dziewczyny ustalic szczegoly miedzy soba co i jak, tak bedzie łatwiej podjac decyzje. A kolejny krok to szybka zbiorka na weta :lol: Koty tez sie odrobacza, czysci gruczoly okoloodbytowe.[/QUOTE] DT weźmie Miauczera i bez kastracji czy szczepień :cool1: Samo zaszczepienie czy kastracja to nie problem i w późniejszym terminie, domek będzie niewychodzący :cool1: Wydaje mi się, ze najważniejsze właśnie oczko i ogólny stan zdrowia :) I o to tez w pierwszej kolejnosci się pytać
  22. [quote name='anawa']OLAĆ TOMASZA (za przeproszeniem). Sama jestem za korzystaniem z prawa do eutanazji dla zwierząt (to [U]przywilej[/U], którego my, ludzie, nie posiadamy, chociaż nieraz chcielibyśmy posiadać) ale w przypadku Pirata to chyba przesada?!?!?!?!? Usypiać psa z powodu amputacji łapy?!?!?!?![B]Pan Tomasz ma chyba nierówno pod sufitem[/B] :angryy:[/QUOTE] Zdecydowanie :angryy::angryy::angryy: I on po takiej wypowiedzi sie nazywa milosnikiem... Uspic, bo nie ma lapy... ile ludzi ma noge czy reke amputowana i co?? Tez uspic, no bo [I]psychika skrzywiona do konca zycia[/I]... :angryy::angryy::angryy: Nikt nie mowi, ze Pirat ma latwo, ale zeby uspic, bo lapki nie ma... :angryy::angryy::angryy::angryy: Nosz kur...
  23. Yyy eee... aż wstyd się przyznać, ale jam jest wolontariuszka w TOZie właśnie oddziału w Sosnowcu:cool3: Na moja obronę: od baaardzo niedawna, dopiero się uczę :cool3: Tutaj TOZ otwarty po 2 godzinki we wtorek i w piątek, ale ja zaraz jutro z rana zadzwonię gdzie trzeba i się dowiem jak to u nas wygląda :D
  24. :shake: Aszunia, nie wolno kici gonic, no :shake: Taki Piekny pies w schronie :roll: Domku no gdzies Ty sie ukryl ?? :roll:
  25. Witam piekny Pieseczku :loveu:
×
×
  • Create New...