Jump to content
Dogomania

Caragh

Members
  • Posts

    1788
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Caragh

  1. Czlowiek to najwieksza zaraza na ziemi, co jeden taki film, tym bardziej jestem o tym przekonana :placz::placz::placz::placz: najstraszniejsze ostatnie sekundy pierwszego filmiku, poplakalam sie na maxa :placz::placz::placz::placz: Tych "ludzi" tak wrzucic i zywcem zmiazdzyc...
  2. Po kochajacy domek Psionko :)
  3. Oczywiste :) Dla Staruszek wszystko :loveu: Wspaniala Psinka :) Sama ma tak ciezko, a jeszcze pomaga w taki sposob innym :loveu: Niesamowita mamusia zastepcza :cool1: "Psia dusza większa jest od psa... My mamy dusze kieszonkowe Maleńka dusza, wielki człowiek... Psia dusza się nie mieści w psie" Tarunia i Mysia to staruszki, ktore zasluhuja na wszystko co najlepsze... Kazdy grosik sie przyda napewno.
  4. Jeeeny, jak ja kocham ONki i ONkowate ;) Tak mi zal piesia :( Podniose
  5. Przeslodki :thumbs::thumbs:
  6. U mnie od razu wstawiony, jak tylko go dorwalam :razz: :Help_2::Help_2::Help_2: prosza Mysia :loveu:i Tarunia:loveu:, dwie kochane staruszki
  7. Bardzo masz oryginalne te slepusie :loveu: Po domek Psiunko:)
  8. Jaki on jest slodziutenki :loveu:
  9. Taka Piekna, az dziw ze nie ma kolejki domkow :shake:
  10. Sliczne podziekowania za banerki :loveu::loveu::loveu:
  11. Ale, ze nic nie wykazalo, to dobrze?? Czyli to nic powaznego (w relatywnym znaczeniu przy stanie Taruni) Taruniu :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Trzymaj sie kochana :loveu::loveu::loveu: A z Myszeczka wszystko ok?? :loveu::loveu::loveu: Malutka kochana Ty, pamietam i o Tobie :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  12. Bedzie dobrze, musi byc. Pomoc finansowa bardzo potrzebna :Help_2::Help_2::Help_2::Help_2:
  13. Trzymam kciuki :thumbs::thumbs: :Dog_run:
  14. Nie przerobilam jeszcze calego watku, czy tu tylko o doroslych mowa?? Wiec wybaczcie jesli nie na temat :oops: Dzisiaj przed jakimis 2 godzinami powinny byly do schroniska trafic 3 szczeniaki, ok. 2 miesieczne :shake: Koles przyszedl do TOZu, ze [U]niby[/U] je znalazl i nie moze wziasc, bo ma amstaffa :angryy: wiec chce oddac do schronu. Szczeniaki sa cudne, zadbane, rozbrykane, kochane, jak przyszedl pan ze schronu tak skomlaly, ze sie serce kroilo :-( Jeden czarny (najodwazniejszy:) ), a dwa z brazowymi lapusiami. Jakby ktos byl w schronisku i mial oko na te piesie, bylabym wdzieczna :) Mam nadzieje, ze znajda kochajace domki :( Heh te rozmnazanie :angryy::angryy:
  15. Potrzebna Pomoc :Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2: Tarunia to wspanialy psiak, tak cierpi :placz: a jeszcze ma sile sie zajmowac innymi... Nie wolno jej dac odejsc :placz::placz:
  16. Bieeedna Tarunia :placz::placz::placz::placz: Pedro, artysto maly :cool3: Aklimatyzujesz sie tam mam nadzieje dobrze ;) Coz to za bida znowu?? Foty jakies sa?? Wiadomo o nim cokolwiek?? Oprocz wyglodzenia, cos jeszcze mu dolega?? Jak moge pomoc?? :)
  17. Myszko, Taruniu, trzymajcie sie jakos Kochane Staruszki :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: Kto moze wspomoc, prosza dwa wspaniale Pieski
  18. Biedne Kochane :placz: :placz: :placz: Mizianko dla Taruni i Myszuni :loveu:
  19. :Dog_run: Biedulki dwie prosza o pomoc ! ! ! :Dog_run:
  20. :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: Ogromny przytulasek dla Tarusi :loveu: Trzymaj sie jakos, biedulko Ty
×
×
  • Create New...