Jump to content
Dogomania

Caragh

Members
  • Posts

    1788
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Caragh

  1. Buzinki nie potrafi otworzyć z powodu rozrostu tkanek nowotworowych. Rtg wyszło jednoznacznie. Tarunia ma raka kości :-( Ale póki leki przeciwbólowe działają, cieszymy sie każdym dniem. Z tego powodu tez dostaje Vetmedin w postaci papki w convalescence Support (koszt 8zl za saszetkę)
  2. Fiorsteinbock, Cioteczko Kochana :loveu::loveu::loveu: Przyszła paczuszka, właśnie mi ja sąsiedzi dali :) W zasadzie nie paczuszka tylko paka, ogromna paka :) Bardzo, bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu:
  3. Niestety :( Pani doktor nie zdążyła wszystkiego wczoraj podliczyć. Jak tylko Justynka sie dowie, na pewno od razu napisze :)
  4. Witamy Cioteczkę :loveu::loveu::loveu: Właśnie wróciłam od psinek. Tarunia dziś miała zły dzień z uwagi na serducho Bardzo źle sie jej oddychało. Oczko jest stanowczo lepiej, gazik już cały wyjęty no i goi sie, baaardzo swędzi biedulkę. Mysia dobrze :) U niej do najgorsze, ze biedna nic nie widzi nic nie slyszy... w domu wpadla pare razy do miski z woda :shake: Ale tyle lat, a ona biegac chce :D Ostatnio udalo jej sie uwolnic ze smyczy :shake: Wiecie jak ciezko zlapac gluchego i slepego psiaka :shake: Na szczescie nic sie nie stalo :) U Mysi jest problem taki, ze ciezko z nia wychodzic na spacer, bo tak: obrozy nie moze miec, bo guz, szelki tez nie, bo na brzuszku guzy :shake: Ma ze smyczy pętelkę, sie tak nie zaciska, no ale nie powinna ciągnąć wcale...
  5. Kochana, tak dobrze sie tym zajmujesz, ze możesz spokojnie pozostać moim skarbnikiem ;) A ja sie jutro dowiem, jak ze szczepieniami, ile to wyjdzie i tyle mi przelejesz :)
  6. Dziś znowu będę u biedulek :loveu: One są jak narkotyk, ciągle sie chce z nimi być i je miziać :loveu:
  7. [quote name='Doda_']Caragh, czy w ogłoszeniach podawać numer tel kom do Ciebie ? Ogłoszenia będą w Sosnowcu, Dabrowie.[/QUOTE] Pewnie, podawaj mój numer :) wydaje mi sie, ze prościej, skoro u mnie jest :lol: :eviltong:
  8. [quote name='"jusstyna85"'] Mogę skorzystać z Twoich zdjęć ? są super :loveu: odnowię ogłoszenia..[/QUOTE] No pewnie, ze możesz korzystać, do ogłoszeń zawsze :D A wychodzą takie fajne, bo modela mam przesłodkiego :D :loveu:
  9. No drapaki przecież są dla piesków, nieeee?:D [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=fd45bdaaca517654][IMG]http://images45.fotosik.pl/220/fd45bdaaca517654m.jpg[/IMG][/URL]
  10. Fluidy jak najbardziej, bardzo pomagają :) Tarunia wróciła od weta, Justynka pisze: "Tarunia - oczko się goi, w czwartek zdjęcie szwów, jutro kolejny antybiotyk i srodek przeciwbólowy, niestety buzinka nadal się nie otwiera :( " A fotki lada moment :)
  11. Każda zlotoweczka się liczy :loveu: PW poszlo :) Dziękujemy pięknie w imieniu Taruni i Myszuni i Justynki oczywiscie ;) :loveu::loveu: Justynka teraz u weta, czekam na telefon, jak wrócą, to napisze co i jak :) I nowe foty z dzisiaj tez mam :D Jak chcecie oczywiście :eviltong:
  12. [B]Fiorsteinbock[/B] nawet jeśli by to była jedna saszetka - zawsze pomoże :loveu: Dziękuję w imieniu Miauczerka, bo ja raczej kosztować nie będę :eviltong:
  13. A właśnie :D Dziś miałam chwile, żeby Justynce napisać smsa z tymi ślicznymi życzonkami :D W odpowiedzi dostałam: "Jakie to piękne :)) Proszę podziękuj w moim imieniu". A wiec, dziękujemy za życzonka :loveu::loveu: Tarunia ma się lepiej, jednak szczegóły będą dopiero wieczorem, po wizycie u weta.
  14. :Rose::Rose::Rose: Dziękujemy serdecznie, Malwi :loveu::loveu::loveu:
  15. Internetu dalej brak. Rozmawiałam z Justynka niedawno, nie mówiła nic, ze coś się działo, wiec chyba wszystko ok :) Dzisiaj znowu będę u Psiulek kochanych :loveu::loveu::loveu:
  16. Czytałam popołudniu Justynce co piszecie, nawet nie wiecie, jak bardzo ja cieszy także takie wsparcie :) Dziękujemy Cioteczki za każde cieple słowo :loveu::loveu::loveu:
  17. Rozmawiałam z Justynka :razz: Tarunia - teraz śpi, wycieka jej ropa z krwią, czyli się goi, mogłoby się jednak goić lepiej, jest średnio. Strasznie ja kołnierz denerwuje, chce się drapać, Justynka pilnowała i dopiero o 3 mogła iść spać. Planowana wizyta u weta - poniedziałek Mysia - wymiotywala, ale to u niej normalne, ma się dobrze Co do netu, to Justyna nie jest pewna czemu nie ma, całkiem możliwe, ze to przez dług na 200zl :shake::shake:
  18. Jejku :shake: [SIZE="3"][B][COLOR="Red"]PILNIE POTRZEBNY DT, inaczej sunia wyląduje w schronie :-(:-(:-([/COLOR][/B][/SIZE]
  19. Zdjecia Kory??? :> Justynka dalej bez netu, ale wlasnie z nia rozmawialam. Info dostalam takie do przekazania Tarunia oczko ma spuchniete, jest na srodkach przeciwbolowych i antybiotyku, ma za to apetyt, to, ze jej wycieka, to znaczy ze sie goi, ogolnie nie jest zle :)
  20. Bedzie coś wiadomo po 15, mam nadzieje :) A Cioteczki, czemu nie mówicie, ze na poprzedniej stronie te same zdjęcie 2 razy dałam :P Pomieszałam, teraz są już 3 różne foty :lol:
  21. Ojoj, no to dobrze, ze już pozwolił wrócić ;) I ze wypoczęta jesteś :D To teraz możesz pełna para wrócić do pomagania futrzakom :evil_lol: A ja o tej paczuszce już zapomniałam, ale ciesze się, ze wyślesz :loveu: a Miauczerek dopiero bedzie happy :evil_lol:
  22. Ahhh, tak nagle znikłaś już się martwiłam, ze o nas zapomniałaś ;) Cieszymy się, ze wróciłaś, Cioteczko :) Miauczerek ma się dobrze :) Na Cito, to domek poproszę :cool3: I ogłoszenia gdzie się da, bo odzew zerowy :shake:
×
×
  • Create New...