Jump to content
Dogomania

Caragh

Members
  • Posts

    1788
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Caragh

  1. [quote name='bico']oooch...przepraszam i posypuje głowę popiołem, że [B]nie rzuciłam wszystkiego i na kilka tygodni się na Śląsk nie przeprowadziłam[/B], żeby zamienić się w agencję nieruchomości i wam mieszkania poszukać:stupid:[/QUOTE] Ale na Slasku tez jest pieknie :D Zapraszamy, zapraszamy ;) Tylko absolutnie nie jako agencja nieruchomosci... Co do tego pomyslu szukania komus mieszkania, nie skomentuje :angryy::angryy::angryy: [quote name='bico'][B][U]ofiarą waszych pomysłów rodem z przedszkola jest Pedro[/U][/B] - potraktowany jak pluszowa zabawka - przypominam, że nią nie jest:angryy:[/QUOTE] A no wlasnie :-( Jakby biedny jeszcze malo przeszedl :-( Cioteczki, pomimo zlosci, nie opuszczajcie Pedrusia, on niczemu nie winny
  2. fiorsteinbock mnie dorwała na pw, wiec jestem :lol: Przelecialam :lol: caly watek, Panterka cudna :loveu: Moge wziasc na DT, ale tylko, gdy bedzie mial zapewnione finanse (czyt. weta). Moj psiak mnie ostatnio zbankrucil :shake: i niestety, ale nie mam grosza:shake: A czytam, ze chcecie kastrowac + szczepienie... No i koniecznie trzeba sie dowiedziec, co to z jego oczkiem sie dzieje :/
  3. :multi::multi::multi::multi::multi::multi: Ciesze się niezmiernie, ze kociak ma już domek stały i to jeszcze tam gdzie był od początku :BIG: szczyt marzeń :loveu: Gratuluje Maleńki :loveu::loveu::loveu:
  4. Biedny Pieseczku :placz: Pocieszeniem jest jedynie, ze w ostatnich dniach miales opieke i milosc :-( Biegaj szczesliwy za TM :-(
  5. Wklejasz tak ;) [URL=http://tiny.pl/hqdhv][IMG]http://i34.tinypic.com/14cwvf4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://tiny.pl/hqdhv][IMG]http://i35.tinypic.com/2i23aro.jpg[/IMG][/URL]
  6. Taruniu, wspaniala Psinko, trzymaj sie jakos :shake:
  7. [quote name='klaudiaaa']No to może u mnie coś jest... Wyświetla się takie coś, jakby tej strony wgl nie było.[/QUOTE] Nie tylko u Ciebie. Gdy klikam w link z podpisu HebaNova czy Bannerek Jomy wyswietla mi sie takie cos :roll: : [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/21271eacc63e1de4.html][IMG]http://images48.fotosik.pl/203/21271eacc63e1de4m.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='Poker']My też nie wiemy dlaczego i nie wiemy jak sie dowiedzieć. Irysek bardzo dziękuje z aogłoszenia w Metrze,miejmy nadzieję,że będą skuteczne.[/QUOTE] Miedzy innymi przypuszczam za to: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f38/watek-poradnikowy-dla-kobiet-w-ciazy-swiezo-upieczonych-mam-138202/[/url] Albo wypowiedzi jak te o kotach w schronie: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f98/krakvet-fundacja-na-rzecz-ochrony-praw-zwierzat-nero-z-sochaczewa-105760/index457.html#post12875636[/url] Zachowanie na stronie Krakvetu tez moze na to wplynely... Szkoda tylko, ze nie wiadomo co sie z kociaczkami dzieje :shake:
  9. Trzymam Kciuki :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  10. Hop do gory po domek :loveu:
  11. Hehe, no jakbym wogole nie wierzyla, ze to nic nie da, to bym sie nie odzywala ;) Ale jednak cien nadziei jest ;) Strasznie sie zmienila, patrzac na te starsze foto i te nowsze :shake:
  12. Heh, krew się nie leje, Psinka "tylko" staruszka jest i od razu jakoś mniej ludzi się interesuje... Mogę zadeklarować 5zł :oops:.. ale to przecież jak nic, heh :-( Dżinusiu :loveu:
  13. Tak miałam nadzieje, ze Ci się uda Pieseczku, a tu taka wiadomość :placz::placz: Biegaj już swobodnie, bez bólu Skarbie [*]
  14. Mizianko dla pieknej Aszuni :loveu::loveu::loveu:
  15. Na temat tego, kto doprowadzil psa do takiego stanu sie nie wypowiadam, bo od razu bana dostane :angryy: [quote name='"bjedrona"']Wspaniale, że są jeszcze tacy ludzie jak pan Jerzy[/QUOTE]Dokladnie, wielkie podziekowania dla tego Pana :) Czekam cierpliwie na (oby coraz lepsze) wiesci o jego stanie :razz: Żorż, walcz pieseczku !! :loveu:
  16. Kajtusiu,najwspanialszego z możliwych domków :loveu:
  17. Piękne :loveu::loveu::loveu:przesłodkie :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  18. Okropne :-( Saruniu, trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieje na dobre wiesci
  19. Ja pisalam do Szczepona, ale tez cisza :roll:
  20. Także sledze watek Saruni :loveu:
  21. [quote name='emilia2280']Nowy nick, Marta Ch, zbieg okolicznosci moze? dziewczyna pisze ze z miau, znacie taká? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/12959995-post17.html[/URL][/QUOTE] Na miau to ten watek [url=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=21&t=99675]Miau.PL Zobacz temat - 2 szczeniaki w typie pinczera szukaja DT/DS pilnie[/url] Tam nick to Marta Chrusciel
  22. O wlasnie :D i gdzie ten Ktos jest?? Niech sie zjawi po Czarusia
×
×
  • Create New...