-
Posts
1788 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Caragh
-
[quote name='bico']oooch...przepraszam i posypuje głowę popiołem, że [B]nie rzuciłam wszystkiego i na kilka tygodni się na Śląsk nie przeprowadziłam[/B], żeby zamienić się w agencję nieruchomości i wam mieszkania poszukać:stupid:[/QUOTE] Ale na Slasku tez jest pieknie :D Zapraszamy, zapraszamy ;) Tylko absolutnie nie jako agencja nieruchomosci... Co do tego pomyslu szukania komus mieszkania, nie skomentuje :angryy::angryy::angryy: [quote name='bico'][B][U]ofiarą waszych pomysłów rodem z przedszkola jest Pedro[/U][/B] - potraktowany jak pluszowa zabawka - przypominam, że nią nie jest:angryy:[/QUOTE] A no wlasnie :-( Jakby biedny jeszcze malo przeszedl :-( Cioteczki, pomimo zlosci, nie opuszczajcie Pedrusia, on niczemu nie winny
-
fiorsteinbock mnie dorwała na pw, wiec jestem :lol: Przelecialam :lol: caly watek, Panterka cudna :loveu: Moge wziasc na DT, ale tylko, gdy bedzie mial zapewnione finanse (czyt. weta). Moj psiak mnie ostatnio zbankrucil :shake: i niestety, ale nie mam grosza:shake: A czytam, ze chcecie kastrowac + szczepienie... No i koniecznie trzeba sie dowiedziec, co to z jego oczkiem sie dzieje :/
-
:multi::multi::multi::multi::multi::multi: Ciesze się niezmiernie, ze kociak ma już domek stały i to jeszcze tam gdzie był od początku :BIG: szczyt marzeń :loveu: Gratuluje Maleńki :loveu::loveu::loveu:
-
Skazany na śmierć głodową i brak pomocy Czaruś CZEKA NA DOM
Caragh replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Wklejasz tak ;) [URL=http://tiny.pl/hqdhv][IMG]http://i34.tinypic.com/14cwvf4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://tiny.pl/hqdhv][IMG]http://i35.tinypic.com/2i23aro.jpg[/IMG][/URL] -
Szczęśliwy Bubek-czyli Bubus w nowym kochającym domku
Caragh replied to klaudiaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='klaudiaaa']No to może u mnie coś jest... Wyświetla się takie coś, jakby tej strony wgl nie było.[/QUOTE] Nie tylko u Ciebie. Gdy klikam w link z podpisu HebaNova czy Bannerek Jomy wyswietla mi sie takie cos :roll: : [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/21271eacc63e1de4.html][IMG]http://images48.fotosik.pl/203/21271eacc63e1de4m.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Poker']My też nie wiemy dlaczego i nie wiemy jak sie dowiedzieć. Irysek bardzo dziękuje z aogłoszenia w Metrze,miejmy nadzieję,że będą skuteczne.[/QUOTE] Miedzy innymi przypuszczam za to: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f38/watek-poradnikowy-dla-kobiet-w-ciazy-swiezo-upieczonych-mam-138202/[/url] Albo wypowiedzi jak te o kotach w schronie: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f98/krakvet-fundacja-na-rzecz-ochrony-praw-zwierzat-nero-z-sochaczewa-105760/index457.html#post12875636[/url] Zachowanie na stronie Krakvetu tez moze na to wplynely... Szkoda tylko, ze nie wiadomo co sie z kociaczkami dzieje :shake:
-
Trzymam Kciuki :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs:
-
Hop do gory po domek :loveu:
-
Tak miałam nadzieje, ze Ci się uda Pieseczku, a tu taka wiadomość :placz::placz: Biegaj już swobodnie, bez bólu Skarbie [*]
-
Mizianko dla pieknej Aszuni :loveu::loveu::loveu:
-
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
Caragh replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Na temat tego, kto doprowadzil psa do takiego stanu sie nie wypowiadam, bo od razu bana dostane :angryy: [quote name='"bjedrona"']Wspaniale, że są jeszcze tacy ludzie jak pan Jerzy[/QUOTE]Dokladnie, wielkie podziekowania dla tego Pana :) Czekam cierpliwie na (oby coraz lepsze) wiesci o jego stanie :razz: Żorż, walcz pieseczku !! :loveu: -
Kajtusiu,najwspanialszego z możliwych domków :loveu:
-
Piękne :loveu::loveu::loveu:przesłodkie :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
Caragh replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Okropne :-( Saruniu, trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieje na dobre wiesci -
Ja pisalam do Szczepona, ale tez cisza :roll:
-
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
Caragh replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Także sledze watek Saruni :loveu: -
[quote name='emilia2280']Nowy nick, Marta Ch, zbieg okolicznosci moze? dziewczyna pisze ze z miau, znacie taká? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/12959995-post17.html[/URL][/QUOTE] Na miau to ten watek [url=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=21&t=99675]Miau.PL Zobacz temat - 2 szczeniaki w typie pinczera szukaja DT/DS pilnie[/url] Tam nick to Marta Chrusciel
-
Skazany na śmierć głodową i brak pomocy Czaruś CZEKA NA DOM
Caragh replied to Temida's topic in Już w nowym domu
O wlasnie :D i gdzie ten Ktos jest?? Niech sie zjawi po Czarusia