Jump to content
Dogomania

Caragh

Members
  • Posts

    1788
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Caragh

  1. Trzymam mocno kciuki za malucha :thumbs:
  2. [quote name='shanti']Wskocz na wątek [URL="http://www.dogomania.pl/174188-Malenki-ratlerek-bardzo-chory-prosimy-o-DT-i-pomoc-w-leczeniu"]http://www.dogomania.pl/threads/174188-Malenki-ratlerek-bardzo-chory-prosimy-o-DT-i-pomoc-w-leczeniu[/URL][/QUOTE] Nie otwiera mi sie ten watek :shake: Pisze tylko: 404 Not Found :(
  3. [quote name='Doda_'] Miauczer w piątek jedzie na kastrację. Caragh czy będzie miał transporter czy mam przywieźc ta klatke dla swinek? <wstydniś> [/QUOTE] Justa&Zwierzaki byla tak mila i wypozyczyla mi transporterek na dosc dlugo, wiec mysle, ze przed piatkiem mi go nie kaze zwracac ;) :evil_lol: Nie no, na powaznie, transporterek jest :)
  4. Jalko, ze zdanie takie samo, moge tylko dopisac sie do listy.
  5. [quote name='madcat1981'][FONT=Comic Sans MS]ZAPRASZAM NA KOLEJNY I NIE OSTATNI BAZAREK NA TYMCZASY JUSTY :loveu:[/FONT] Szybka jestes, biorac pod uwage obecna Dogo... :):):)
  6. Kolejna bida :( Zapisuje
  7. Ten pycholek :loveu: i te uszka :loveu: Przepiekna jestes, Sabuniu :loveu:
  8. [quote name='monika55']Znowu pelno szczeniakow. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/84/263f0d028792a3a3med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Looo matko, przecudne maluchy :loveu::loveu::loveu::loveu:
  9. Bestialstwo nie zna granic :angryy::angryy::angryy::angryy: To samo bym zrobila temu, kto zrobil to temu maluszkowi :placz::placz: Trzymam za Ciebie kciuki malenki :-(
  10. Dziewczynki Kochane :( Trzymajcie sie :loveu: Za zdrowko :thumbs:
  11. [quote name='milcia17']Jaka pikena puma... az sie chce przygqarnac go pod dach :loveu:[/QUOTE] :razz: :razz: :razz: On wlasnie na to czeka :razz::razz: by ktos przygarnal na stale
  12. Nie wiem co napisac... mimo, ze byla schorowana, nie potrafie uwierzyc :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: [SIZE="4"]DZINKO KOCHANA
  13. No przykro mi, z maila tez nie dzialaja... a na tej stronie moze trzeba byc zarejestrowanym, albo cus ?? :razz: Brak dostępu do zdjęcia, bądź zdjęcie zostało usunięte i koniec, nie idzie :( A moze spróbuj przez fotosika albo cosik podobnego
  14. a mozesz mi przeslac takie linki, jak u Ciebie dzialaja na maila :razz: [email][email protected][/email]
  15. Ojjj tak, Cioteczki nowe zdjecia z checia poogladamy :) Szkoda, ze ja mam tak daleko :(
  16. A moze to problem ze stronka na ktorej sa te zdjecia ?? Tobie linki normalnie na kompie dzialaja??
  17. Bo te linki nie dzialaja ;( wypisuje mi takie cos: [I]Brak dostępu do zdjęcia, bądź zdjęcie zostało usunięte.[/I]
  18. A dzis troche inaczej, dzis jedno zdjecie :) Panie sie tak ladnie ulozyly, ze nie sposob bylo nie zrobic im zdjecia razem :) U Taruni wszystko dobrze, dobrze sie jej oddychalo, nie piszczala z bolu, dobry dzien :) Mysia tez w miare dobrze
  19. Hehe :D A jaka on ma kondycje :D 30 minut nieustannego biegania za patyczkiem to dla niego pikus :D A na tym drugim, to mialysmy przy tym wariacie ubaw na maxa. Hehe, zrobic sobie nic nie zrobil, frajde mial totalna z takiego wiszenia :D
  20. [B]Filmiki Malucha :D[/B] - [SIZE="1"]niestety tylko linki, wstawianie przez video][/video] mi nie dziala :angryy:[/SIZE] [url=http://www.youtube.com/watch?v=2Q30klyN2Ic][color=#0000FF][b]PEDRO - MALEGO WARIATA ODSLONA PIERWSZA :eviltong:[/b][/color][/url] [url=http://www.youtube.com/watch?v=YqVD22DV9ZY][color=#0000FF][b]PEDRO - MALEGO WARIATA ODSLONA DRUGA :eviltong:[/b][/color][/url]
×
×
  • Create New...