-
Posts
1788 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Caragh
-
Maluch biedny :( Zapisuje watek. Saska, fajnie, ze chcesz dac DT a nawet DS, ale az ciezko nie zapytac skad jestes ;) I czy znasz warunki Dogo, czy wizyta jest ok? I tak jak pisze Shanti, co sie stanie, jesli Saska nie bedzie mogla sie nim dalej zajmowac? Co wtedy z tym biedakiem? Znowu do schronu? Kto przejmie odpowiedzialnosc za niego? No i przede wszystkim, co temu maluchowi wogole jest?? ;( Na weta, na badania sa potrzebne srodki... Jest jakies konto,na ktore mozna cos przelac? Jakies bazarki? Cokolwiek? [COLOR="Silver"][SIZE="1"](Jesli jest, to przepraszam, zwyczajnie slepam czasem jest ;) )[/SIZE][/COLOR]
-
[quote name='Justa&Zwierzaki']Pedro znów myśli że jest kotem boooo siedzi na drapaku i udaje kota :diabloti:[/QUOTE]Czyli znowu cos w styl tego :D : [IMG]http://images45.fotosik.pl/220/fd45bdaaca517654med.jpg[/IMG] Mow mi Pedro... Kot Pedro :laugh2_2: :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: Ahhh Pedrusiu kochany :loveu: Mizianko dla Ciebie i reszty :loveu:
-
Tyle, ze ja sobie w dzien moge wszystko odespac :eviltong: W zasadzie, to ja zawsze po nocach siedze, to moja ulubiona pora dnia ;) Wiec Miauczerek Wam sie wydaje grzeczny, bo po prostu spimy o tych samych porach i mnie nie budzi o 6 rano, bo sam spi jak padniety :evil_lol: Elinko, fajnego masz psiaka :loveu:
-
Przy takiej ilosci tymczasow kazda zlotowka sie przydaje, slicznie dziekujemy :loveu::loveu: No Madcat, te Twoje skojarzenia to prawie, prawie :D Tarunia z bialym noskiem mnie strasznie rozbawila ostatnio :loveu: Mam nadzieje, ze to jednak przez pogode... Moj tez dzis caly dzien przespal (i ja tez, ale ciiii ;) ) A Tarunia jednak juz tyle przeszla, ze pogoda moze na nia silnie dzialac. Dzielna psiunieczko, trzymam kciuki, przesylam buziaki i mizianko :loveu: I dodam, ze juz za Wami tesknie :loveu: