Jump to content
Dogomania

Caragh

Members
  • Posts

    1788
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Caragh

  1. A fakt, fakt, mnie w weekendy nie ma na kompie duzo ;) Sobota sprzatanie, a niedziela poza domem ;) Ale za to caly tydzien jestem :eviltong::eviltong:
  2. :laugh2_2: Pedrus, Pedrus, to Ci sie musialo podobac tyle biegania :D Tylko patyczek jakis bezczelny :mad: Jak on smial przed Pedruniem uciekac, no jak?? :mad: ;)
  3. Mizianie, to nie robota, to sama przyjemnosc :p :p :loveu::loveu::loveu:
  4. Niech sobie spi, bo jutro jej spokoju nie dam :evil_lol: Jak zaczne miziac, to juz nie puszcze :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. Maluch biedny :( Zapisuje watek. Saska, fajnie, ze chcesz dac DT a nawet DS, ale az ciezko nie zapytac skad jestes ;) I czy znasz warunki Dogo, czy wizyta jest ok? I tak jak pisze Shanti, co sie stanie, jesli Saska nie bedzie mogla sie nim dalej zajmowac? Co wtedy z tym biedakiem? Znowu do schronu? Kto przejmie odpowiedzialnosc za niego? No i przede wszystkim, co temu maluchowi wogole jest?? ;( Na weta, na badania sa potrzebne srodki... Jest jakies konto,na ktore mozna cos przelac? Jakies bazarki? Cokolwiek? [COLOR="Silver"][SIZE="1"](Jesli jest, to przepraszam, zwyczajnie slepam czasem jest ;) )[/SIZE][/COLOR]
  6. Pedrus, wczoraj wystawa kotow do adopcji byla, dlatego sie na Dogo nie pokazywales?? :lol::evil_lol::evil_lol:
  7. Tak, jakies dziwne rzeczy sie dzieja,ale tak dziala: http://www.dogomania.pl/forum/f1159/sunia-z-cmentarza-doly-173677/
  8. No i szlak :angryy: Bus nie przyjechal i nie bedzie mnie na wystawie :angryy: A no Miauczerek sie do Tyskich nie zalicza, a tam sa DT, ktore maja po kilkanascie kotow na DT, koty sa na dzialkach i w piwnicach, no to ja z jednym na DT... same wiecie o co chodzi :lol:
  9. Hahah :laugh2_2:To nie takawystawa ;) To wystawa adopcyjna Tyskich Mruczkow. Organizatorka ma pare DT, kazde dostalo jedna klatke no i caly dzionek w Realu beda :) W tamtym miesiacu na wystawie wyadoptowano 14 kotow :) Miauczerek mial byc goscinnie, niestety sie nie udalo :roll:
  10. Bo ja dzis wczesnie wstac musialam :eviltong: Wybieram sie na wystawe kotow w Tychach :eviltong: Gdyby nie zakichany bus :angryy: juz bym tam byla :angryy: Nastepny o 12 dopiero :roll:
  11. Co by się Cioteczki Wasze oczka mogły na żywo na mnie napatrzeć :D :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl/video/4657f022e26b2e7c.html][IMG]http://video1.fotosik.pl/1/4657f022e26b2e7cm.jpg[/IMG][/URL]
  12. Miauczerek sie szlaja po mieszkanku gdzies :razz: Jego mozna miziac godzinami, z krotkimi przerwami na przeciagniecie i przespacerowanie mieszkania :evil_lol: Domaga sie uwagi tak od 16-17 do 1-2 :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :lol::lol::lol:
  13. Taruniu :loveu: Myszuniu :loveu: Mizianko dla Was, dzisiaj pogoda lepsza :) Mam nadzieje, ze i Wasze zdrowko lepiej :loveu:
  14. No to mizianko ode mnie dla tego "kota", hehehe :loveu:
  15. [quote name='Justa&Zwierzaki']Pedro znów myśli że jest kotem boooo siedzi na drapaku i udaje kota :diabloti:[/QUOTE]Czyli znowu cos w styl tego :D : [IMG]http://images45.fotosik.pl/220/fd45bdaaca517654med.jpg[/IMG] Mow mi Pedro... Kot Pedro :laugh2_2: :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: Ahhh Pedrusiu kochany :loveu: Mizianko dla Ciebie i reszty :loveu:
  16. Tyle, ze ja sobie w dzien moge wszystko odespac :eviltong: W zasadzie, to ja zawsze po nocach siedze, to moja ulubiona pora dnia ;) Wiec Miauczerek Wam sie wydaje grzeczny, bo po prostu spimy o tych samych porach i mnie nie budzi o 6 rano, bo sam spi jak padniety :evil_lol: Elinko, fajnego masz psiaka :loveu:
  17. Przylacze sie o Cioteczek i tez powiem, ze jestem z Wami, Justynko. Taruniu kochana :loveu: Caly czas o Tobie mysle, dzielna dziewczynko
  18. Peeeeeedruuuusssss !! Znowu udaje, ze nie słyszy :D Pewnie Justynka czymś smakowitym go zafascynowała :evil_lol::evil_lol:
  19. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A jak myslicie? :D Wlasnie zszedl ze mnie, wylozyl sie mi na nogach, jak sobie w lozeczku lezalam, pougniatal, powiercil, polozyl i mizianko az sobie drzemal blogo :evil_lol::evil_lol: Teraz miauczy i czeka az wroce do miziania go :evil_lol:
  20. Przy takiej ilosci tymczasow kazda zlotowka sie przydaje, slicznie dziekujemy :loveu::loveu: No Madcat, te Twoje skojarzenia to prawie, prawie :D Tarunia z bialym noskiem mnie strasznie rozbawila ostatnio :loveu: Mam nadzieje, ze to jednak przez pogode... Moj tez dzis caly dzien przespal (i ja tez, ale ciiii ;) ) A Tarunia jednak juz tyle przeszla, ze pogoda moze na nia silnie dzialac. Dzielna psiunieczko, trzymam kciuki, przesylam buziaki i mizianko :loveu: I dodam, ze juz za Wami tesknie :loveu:
  21. Straszna pogoda :shake: Leje i leje, zimno jest :( U mnie na osiedlu 2 tez lataja, wielkosci Myszki, i spia takie skulone do siebie :-( Pedrusiu, po domek do gory, maluchu :loveu: Madcat, bedziemy tesknic... Mam nadzieje, ze wrocisz jak najszybciej :loveu:
  22. Hehe :laugh2_2: nie, witaminki to nie są, amfetamina tez nie, choc moje skojarzenie to tez bylo :evil_lol: Podpowiem, ze przy zgadywaniu nalezy pamietac, ze Justynka ma tez sporo kociakow :D
  23. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nie, to nie jest cukier puder :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Kto ma inna propozycje?? :cool3::cool3::cool3: Oczywiscie choroba to nie jest :)
×
×
  • Create New...