-
Posts
1788 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Caragh
-
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
Caragh replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
hehehe, a juz myslalam :D Ale co sie odwlecze to nie uciecze :razz: moze kiedys sie nadarzy okazja bys mogla zawitac do mrusiow :D -
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
Caragh replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='madcat1981']Odwiedzę tyskie kociaki... :)[/QUOTE] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Czy ja to dobrze rozumiem, ze Ty sie fizycznie pokazesz w Tychach?? :D -
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
Caragh replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
To bardzo ponury weekend... Taruni szuka Justynka i reszta pieskow i koty, Tygrysek nie jadl, glosno zamiauczal :( Zycze Wam wszystkim sily by to przetrwac :glaszcze: -
Taruniu kochana... choc znalam Cie tylko 3 miesiace, skradlas mi serce, sposrod wszystkich zwierzakow Justynki pokochalam Cie pierwsza i najbardziej... Siedze i rycze... Metlik w glowie, zadnej sensownej mysli :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Skarbie kochany, przesylam wielgachnego ostatniego calusa prosto w ten Twoj przepiekny pyszczus... Bedzie mi Cie strasznie brakowac :cry: :cry: O 22 i u mnie zaplonie dla Ciebie swieczuszka Justynko, trzymaj sie tam jakos, myslami jestem z Wami :glaszcze:
-
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
Caragh replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
Biedusie male :roll: -
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
Caragh replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='madcat1981']Oj kochana Ty to chyba w całych Tychach jesteś znana :D :loveu:[/QUOTE] Hehe, wlasnie to samo mnie naszlo, jak rozmawiajac z Justynka co 2 minuty slyszalam "dzien dobry" :laugh2_2: Zbiorka ladna :) Tacy uczniowie by sie wszedzie przydali :D -
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
Caragh replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
Tenorku, biegaj szczesliwy za TM :( :( :( -
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
Caragh replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
Do wyboru do koloru... -
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
Caragh replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
Duzo tych kociako duzo... wklejajac te wszystkie kociaki, tylko patrzalam, czy moderator nie okrzyczy za tyle postow pod soba :roll: no ale u kazdego zdjecia, a mozna tylko 5 na post... ale kociaki sliczne sa :loveu: Tylko domkow brakuje :roll: -
Tiaaa i praca domowa mnie strasznie wciagnela, to taki fajny relax te ciecie :) Tarunia jest silniejsza niz niejeden czlowiek, wczoraj jak bylam sobie smacznie spala, na powitanie goscia ma sile stac, ale jak Justynka wchodzi, to ona, patrzac na jej stan, jak rakieta sie zrywa by sie przywitac :evil_lol: Nam wszystkim jej tak strasznie zal, ze tak musi cierpiec, ale ona zdaje sie mowic no i co sie tak patrzysz ze smutkiem, jestem tu, to pomiziaj mnie lepiej :D Tarunia to wspanialy i wyjatkowy piesio :loveu: A Mysia to mala wariatka :D Wychodzic z nia to zawsze przygoda :D Bo ona wie, ze jej nikt nie ciagnie, no bo guz. Ojjjj wykorzystuje to wykorzystuje :evil_lol:
-
A ja zaprosze na watek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174587-TYSKIE-MRUCZKI-szukaja-wsparcia-domu-milosci?"]Tyskich Mruczkow[/URL] tutaj na Dogo :D Stworzony, bo jednak na Dogo wiecej ludzi chyba wchodzi ;) No i Cioteczki bez konta na miau sie beda mogly odezwac :D Mamy nadzieje, ze moze tutaj znajda sie jakies domki Pedrus, poniedzialek juz lada dzien :razz: znowu sie przyczepie do tych Twoich milusnych uszek :evil_lol:
-
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
Caragh replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
Aaaa widzicie, ja nawet nie wiedzialam, ze byl tutaj watek tyskich mruczkow... Dla mnie to nie problem, a Justyna chciala, no i jest :) Co do Malwinki, to trzeba sie dopytac Justyny, wczoraj nie mialam serca jej tym zawracac glowy... Opisy sa od Was przewaznie, wiec moze nawet nie zwrocilam na to uwagi, popatrzcie o ktorej godzinie to robilam ;)