Jump to content
Dogomania

Caragh

Members
  • Posts

    1788
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Caragh

  1. A no prawda :D U Miauczerka dobrze :) Nauczyl sie, ze nie kazdy psiak taki dobry jak moj i daje przez siebie przeskakiwac wedlug uznania :laugh2_2: Jest u mnie gosc w postaci rudego psiaka, ktory po prostu dba o kondycje Miauczerka :p by sie nie roztyl po tej kastracji :laugh2_2:
  2. hehehe, a juz myslalam :D Ale co sie odwlecze to nie uciecze :razz: moze kiedys sie nadarzy okazja bys mogla zawitac do mrusiow :D
  3. [quote name='madcat1981']Odwiedzę tyskie kociaki... :)[/QUOTE] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Czy ja to dobrze rozumiem, ze Ty sie fizycznie pokazesz w Tychach?? :D
  4. To bardzo ponury weekend... Taruni szuka Justynka i reszta pieskow i koty, Tygrysek nie jadl, glosno zamiauczal :( Zycze Wam wszystkim sily by to przetrwac :glaszcze:
  5. Taruniu kochana... choc znalam Cie tylko 3 miesiace, skradlas mi serce, sposrod wszystkich zwierzakow Justynki pokochalam Cie pierwsza i najbardziej... Siedze i rycze... Metlik w glowie, zadnej sensownej mysli :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Skarbie kochany, przesylam wielgachnego ostatniego calusa prosto w ten Twoj przepiekny pyszczus... Bedzie mi Cie strasznie brakowac :cry: :cry: O 22 i u mnie zaplonie dla Ciebie swieczuszka Justynko, trzymaj sie tam jakos, myslami jestem z Wami :glaszcze:
  6. Maly pies, duze serce i ogromny charakterek czeka na ten jedyny domek ;)
  7. [quote name='Justa&Zwierzaki']Pedrunio kto Cie pokocha ???[/QUOTE] Pokocha i da domek :D
  8. bazarki zawsze mozna :D A najwiecej informacji na zywo :D Moze mieszkasz niedaleko?? :D
  9. Komitet zaplacil Tarze operacje 250zl, oraz kupili karme dla Taruni 14kg RC Hepatic za 279zl tutaj masz ich strone: Komitet Pomocy dla Zwierząt w Tychach Justyna nie potrafi wejsc na Dogo, wyrzuca ja.
  10. [quote name='madcat1981']Oj kochana Ty to chyba w całych Tychach jesteś znana :D :loveu:[/QUOTE] Hehe, wlasnie to samo mnie naszlo, jak rozmawiajac z Justynka co 2 minuty slyszalam "dzien dobry" :laugh2_2: Zbiorka ladna :) Tacy uczniowie by sie wszedzie przydali :D
  11. [quote name='milcia17']Caragh, jak super :loveu: No tylko teraz domek mu poszukać... :razz:[/QUOTE] Aaaa no wlasnie... a telefony milcza :/
  12. Hehe, Milko, ja sie przyznam bez bicia, ze przez caly Pedrusiowy watek sie nie przebilam, za duzo stron Cioteczki naprodukowaly ;)
  13. Tenorku, biegaj szczesliwy za TM :( :( :(
  14. Tenorku [*][*][*] Justynko, przytulanek dla Ciebie :glaszcze:
  15. A ja bede do znudzenia powtarzac, ze mizianie Taruni i reszty to nie robota, a przyjemnosc i przywilej :p
  16. Duzo tych kociako duzo... wklejajac te wszystkie kociaki, tylko patrzalam, czy moderator nie okrzyczy za tyle postow pod soba :roll: no ale u kazdego zdjecia, a mozna tylko 5 na post... ale kociaki sliczne sa :loveu: Tylko domkow brakuje :roll:
  17. Tiaaa i praca domowa mnie strasznie wciagnela, to taki fajny relax te ciecie :) Tarunia jest silniejsza niz niejeden czlowiek, wczoraj jak bylam sobie smacznie spala, na powitanie goscia ma sile stac, ale jak Justynka wchodzi, to ona, patrzac na jej stan, jak rakieta sie zrywa by sie przywitac :evil_lol: Nam wszystkim jej tak strasznie zal, ze tak musi cierpiec, ale ona zdaje sie mowic no i co sie tak patrzysz ze smutkiem, jestem tu, to pomiziaj mnie lepiej :D Tarunia to wspanialy i wyjatkowy piesio :loveu: A Mysia to mala wariatka :D Wychodzic z nia to zawsze przygoda :D Bo ona wie, ze jej nikt nie ciagnie, no bo guz. Ojjjj wykorzystuje to wykorzystuje :evil_lol:
  18. Miauczerek juz calkiem wrocil do normalnosci :) Jakby zabiegu wcale nie bylo :) Apetyt ma, pije jak smok, wszystko ok :) [B]Doda[/B], wyczysc sobie skrzynke, bo nie idzie do Ciebie PW wyslac :D
  19. imageshack nie wyswietla juz obrazka... jak popatrzalam w edycje sygnaturki, to wszystko bylo, caly kod bannerka
  20. A ja zaprosze na watek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174587-TYSKIE-MRUCZKI-szukaja-wsparcia-domu-milosci?"]Tyskich Mruczkow[/URL] tutaj na Dogo :D Stworzony, bo jednak na Dogo wiecej ludzi chyba wchodzi ;) No i Cioteczki bez konta na miau sie beda mogly odezwac :D Mamy nadzieje, ze moze tutaj znajda sie jakies domki Pedrus, poniedzialek juz lada dzien :razz: znowu sie przyczepie do tych Twoich milusnych uszek :evil_lol:
  21. Aaaa widzicie, ja nawet nie wiedzialam, ze byl tutaj watek tyskich mruczkow... Dla mnie to nie problem, a Justyna chciala, no i jest :) Co do Malwinki, to trzeba sie dopytac Justyny, wczoraj nie mialam serca jej tym zawracac glowy... Opisy sa od Was przewaznie, wiec moze nawet nie zwrocilam na to uwagi, popatrzcie o ktorej godzinie to robilam ;)
  22. i juz sie nie umiem doczekac :D Ja juz chce poniedzialek!!!!! ;)
×
×
  • Create New...