Jump to content
Dogomania

Caragh

Members
  • Posts

    1788
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Caragh

  1. Ale ja to chocby nie wiem jaka paskuda z ONka i mu sie nawet nalezalo i tak bede za nim ;) Po prostu mam sentyment do ONkow :serduszka: ;)
  2. [quote name='Poker'][B]Biorę ją na DT[/B] , trzeba wymyślić coś z transportem.Do kiedy ma kwarantannę?[/QUOTE] Ale sie malenkiej poszczescilo, juz oferta DT :loveu::loveu::loveu:
  3. :laugh2_2: "malej zarazie" :laugh2_2: Ale w sumie, zgodze sie z Toba, na pewno mu sie przyda taka Korcia :) [quote name='natalijo'] W taki sposób moja Dabulka "ujarzmiła" nadpobudliwego ON-ka mojej mamuśki. Robił się z niego niezły dominator, aż wkroczyła Dabi (mniejsza o ponad połowę od niego) i została "przywódcą stada" Trochę śmiesznie wygląda, jak Dabi zabiera mu zabawki,kości, zjada najlepsze przysmaki z jego miski a on, wielkolud leży i patrzy z niemym wyrzutem :) A wystarczyło, żeby kilka razy postraszyła go ząbkami :P:P[/QUOTE] Ale i tak mi zal tego 'ONka mamuski' ;)
  4. No pewnie, ze jest, jak najbardziej :) Przystojniak z niego :loveu:
  5. Noooo jak na Pedra to sukces niewiarygodny :) Oby tak dalej, maly, oby tak dalej :lol:
  6. [quote name='[email protected]']Taki piękny piesek domki się powinny bic o niego[/QUOTE] A no wlasnie...
  7. O matko, jaka ona wystraszona :( Te spojrzenie... ten ogonek podkulony... :( :( :(
  8. :mad: takie sliczne imie przekrecac?? Ojjj nieeeeeeeeladnie, nieladnie Cioteczki ;) No ale teraz juz pewnie nikt nie przekreca :) A Pedro coraz ladniej reaguje na swoje imie :) :) :)
  9. [quote name='madcat1981']Mizianka dla Pedrolińskiego :loveu[/QUOTE] Co za inwencja tworcza :laugh2_2: Pedrolińskiego :laugh2_2: jak to fajnie brzmi :laugh2_2:
  10. Kiedy on tak nie chce :laugh2_2: On ma swoje zdanie co do pozowania :lol: Zobacze co sieda zrobic :)
  11. Biedactwo :shake: bede malucha odwiedzac...
  12. No i co u Jamnisia?? Nie udalo sie?? :(
  13. Yhy, on jak chce to taki kochany potrafi byc, ze czlowiek sie rozplywa :lol: Aaaale tylko jak chce ;)
  14. Wilczek :lol: a jakie one duze beda?? :laugh2_2: ;) A na powaznie - trzymam kciuki za domki dla slodziakow :loveu::loveu::loveu:
  15. Bambino bardzo ale to bardzo dziekujemy za pomoc tym schorowanym wspanialym psinkom :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Pw Poszlo :) :)
  16. Pedrus jak zawsze, wobec mnie aniolek :p Grzeczny, posluszny, zero agresji :) Odwracanie uwagi patyczkiem, gdy idzie jakis pies, tez coraz lepiej dziala :) Czesto Pedrus nawet nie widzi tego innego psiaka :) A co tez pozytywne, nawet gdy patyczek uznaje za swoja zabawke, nie staje sie agresywny gdy np Fibi sobie go wezmie :) To tyle z dzisiejszego spacerku, tutaj jeszcze fotki, jak wyglada wymeczony Pedrusiek :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://images38.fotosik.pl/226/9213b4bb2cb364f5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/230/e03393892faf2996med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/230/a7cec8284ce6c901med.jpg[/IMG]
  17. A Tarunia, to sama sie domaga mizianka i jaaaaa nie przestawac mnie glaskac :laugh2_2:
  18. Myszunia - nareszcie mi sie udalo pstryknac foto gdy Myszunia nie spi:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  19. Madcat, powalasz mnie ta czestotliwoscia bazarkow :O Expresik, ze ho ho :)
  20. Ja przynajmniej podrzuce psiaka :loveu:
  21. To ja podrzuce, Madcat przesle mizianko dla zwierzaczkow :lol: jak juz caly dzien miziac to caly dzien, a co :evil_lol: Pedrunia nowe zdjecia jeszcze dzisiaj powinny byc :) Ten piesek sie robi coraz to grzeczniejszy :) Ja sie z nim dogaduje bezproblemowo :lol:
  22. A ja znowu u nich bede :lol: I wymiziam, poki mi reka nie uschnie :loveu:
  23. :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs:
×
×
  • Create New...