Jump to content
Dogomania

Caragh

Members
  • Posts

    1788
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Caragh

  1. Ojjj tak, czarne to juz wogole :D Ale czarne to tak fajnie razem sie nie klada ;)
  2. Teskni biedulka :( Mysiuniu :loveu: trzymaj sie :thumbs:
  3. A Ozzyego to kazdy podziwia :) Biedny teraz caly czas rwia kicha. To taka oaza spokoju jest :) A traktorkiem mu nikt nie dorownuje, wlaczony jeszcze dlugo po skonczonym mizianku :D A o Frotce do tylko tyle co na poczatku jest napisane:) Choc coraz bardziej oswojona :) Daje sie glaskac i nawet jej juz dotyk tak nie rusza :) Madcat, Zuzu od Tygryska to jeszcze latwo odroznic :D Przy rudzielcach to nie wiem, normalnie nie wiem. Na pewno to te dwa gagatki :eviltong: Ale ktory jest ktory :D nie mam pojecia. Btw. Koty, które się nie znoszą, a tu proszę, ciotka Caragh przyszła i śpią kolo siebie :diabloti::razz: [img]http://images46.fotosik.pl/218/b026b916666215c0med.jpg[/img] A tu chyba na odwrót: [url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=0c45ced9d8943765][img]http://images36.fotosik.pl/106/0c45ced9d8943765m.jpg[/img][/url] Tutaj rudzielce z Ozzym: [img]http://images41.fotosik.pl/215/3beb9143488e2045med.jpg[/img]
  4. Hehehe :D No wiec sa 3 bardzo do siebie podobne koty ;D Zuzu - ma biale skarpetki Majeczka - tez ma biale skarpetki, ale mniejsze, nie na wszystkich lapkach, nie ma ogonka, bardziej blyszczace futerko, prawdziwa kocia dama :) Tygrysek - bez skarpetek :D Tutaj Majeczka: [IMG]http://images36.fotosik.pl/118/4aa817be89d0060amed.jpg[/IMG]
  5. [quote name='izzie1983']Na co on się tak patrzy? :D[/QUOTE] Patrzy sie wlasnie na Justynke :)
  6. Pedrunio :D (a w tle Ozzy) [IMG]http://images48.fotosik.pl/236/b207bdd321958672med.jpg[/IMG]
  7. Schorowany [B][COLOR="#000080"]Ozzy[/COLOR][/B] - rezydent [IMG]http://images43.fotosik.pl/236/cb7b11d7aa14cecbmed.jpg[/IMG] [B][COLOR="#000080"]ZUZU I FROTKA[/COLOR][/B] [IMG]http://images46.fotosik.pl/235/fac968ff9dbf56eemed.jpg[/IMG] [B][COLOR="#000080"]ZUZU I Marley[/COLOR][/B] [COLOR="#c0c0c0"][SIZE="1"](?)[/SIZE][/COLOR] [IMG]http://images39.fotosik.pl/233/ffbc0beef5a83c8dmed.jpg[/IMG] [B][COLOR="#000080"]TYGRYSEK[/COLOR][/B] [IMG]http://images44.fotosik.pl/236/a5354ebbec64b2f1med.jpg[/IMG] [B][COLOR="#483d8b"]ZUZU :D[/COLOR][/B] [IMG]http://images35.fotosik.pl/91/7a53d464c708ce3cmed.jpg[/IMG]
  8. Mysia i jej smutne oczka :( A tutaj ten wstretny guz na szyji
  9. Milko, jeszcze nie tak dawno Dogo bylo bardzo fajne ;) Teraz to zadna przyjemnosc dla oka, gdyby nie te bidy tu, tez by mnie tu dawno nie bylo ;)
  10. No to moze mu po tym przejdzie choc troche, za to :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  11. Pani jest jak chorągiewka na wietrze... a cierpi na tym tylko Jamnis... Mam nadzieje, ze teraz juz na pewno
  12. [quote name='Justa&Zwierzaki']Tygrys wraca do formy , [B]juz mi w dwóch miejscach zaznaczył swą obecność ....[/B] Kitek nadal szuka Taruni :([/QUOTE] To chyba bedzie pierwszy raz, kiedy sie z tego cieszysz :D
  13. Niestety, od kiedy ja musze wstawac o 7, mizianko jest tylko do ok 1 w nocy i wiecej w dzien :eviltong:
  14. Pani znowu zdecydowala sie oddac Jamnisia :roll:
  15. Mam nadzieje, ze z tymczasem sie uda :thumbs:
  16. Dzisiaj rozrabial, zawziecie bronil swojej kosteczki :D
  17. Ojjj dawno mnie tu nie bylo, tzn bylam, czytalam, ale jakos nic sie nie pisalo ;) Ale przynajmniej dzisiaj sie przywitam :)
×
×
  • Create New...