-
Posts
1788 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Caragh
-
Moje nowe fotki - podczas wylegiwania sie na Cioteczce Caragh :diabloti: [IMG]http://images37.fotosik.pl/224/9ad6f7f59cd1cf7d.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/229/80fa0328987a6182.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/229/3559edd6ec358ec2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/225/0b371368cfd76c17.jpg[/IMG]
-
Niestety nie dziala. Tzn.okienko edycji mi sie laduje, ale jak klikam na "zapisz zmiany" mam to :roll: Your submission could not be processed because a security token was missing. If this occurred unexpectedly, please inform the administrator and describe the action you performed before you received this error.
-
Sliczny maluch :loveu::loveu::loveu:
-
Zdjecia to klikajac 3 ikonke od prawej w szybkiej odpowiedzi. Ale takbylo zawsze, to nie jest nowy sposob, tylko ikonka inna :eviltong: Albo zwyczajnie napisac [img] link [/img]
-
Mnie wlasnie ta nie dzialajaca edycja postu dobija (pomijam juz kolory :roll: ) Mam nadzieje, ze niebawem zacznie dzialac
-
No to ja popoludniowo ;) Justynka mialaby do opowiadania, Pedrus za patyczkiem tak szalaje, ze mogla go spuscic ze smyczy, zeby go wybiegac :D Reszty nie zrozumialam, tak jej telefon trzeszczal :evil_lol: Tyle, ze ona nie ma czasu, zeby sie odnajdywac w tym bedziewiu... szczegolnie, ze ma znowu wizyty u weta :( Tequilla jutro ma operacje, z Tenorkiem bardzo, bardzo zle ;( (to koty, jakby co ;) )
-
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
Caragh replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzialac zaczyna dzialac, ale grafika meczy oczy :( A na dodatek nie wiem jak sie w tym bardziewiu poruszac :/ Sarciu, mam nadzieje, ze u Ciebie wszystko ok :) -
TYCHY Pilnie dom dla 6l jamnika, pani ciężko chora i już nie ma sił:(
Caragh replied to Kessi77's topic in Już w nowym domu
Justa na razie ma dosc Dogo, nie potrafi sie obeznac, ale skopiuje jej wypowiedz z MIAU :D [quote name='"Justa&Zwierzaki"']Jest potencjalny domek , ale Pani nie chce sie z nim rozstac ...[/quote] Niech ktos z darem przekonywania jej przemowi, przeciez to dla dobra piesia :roll: