Jump to content
Dogomania

Caragh

Members
  • Posts

    1788
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Caragh

  1. :D :D :D Tez, ale tym razem bedzie mozna zobaczyc Pedra i na filmiku :D
  2. Troszke pozniej zobaczycie jaki to wariat :D
  3. Madcat jestes wielka :modla: :loveu: i oczywiscie kazda Cioteczka, ktora podarowala cos na bazarek i kazda, ktora cosik kupila :modla: Justynka pewnie wciaz na ta sumke z niedowierzaniem patrzy :evil_lol:
  4. Moje nowe fotki - podczas wylegiwania sie na Cioteczce Caragh :diabloti: [IMG]http://images37.fotosik.pl/224/9ad6f7f59cd1cf7d.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/229/80fa0328987a6182.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/229/3559edd6ec358ec2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/225/0b371368cfd76c17.jpg[/IMG]
  5. Niestety nie dziala. Tzn.okienko edycji mi sie laduje, ale jak klikam na "zapisz zmiany" mam to :roll: Your submission could not be processed because a security token was missing. If this occurred unexpectedly, please inform the administrator and describe the action you performed before you received this error.
  6. Zdjecia to klikajac 3 ikonke od prawej w szybkiej odpowiedzi. Ale takbylo zawsze, to nie jest nowy sposob, tylko ikonka inna :eviltong: Albo zwyczajnie napisac [img] link [/img]
  7. Mnie wlasnie ta nie dzialajaca edycja postu dobija (pomijam juz kolory :roll: ) Mam nadzieje, ze niebawem zacznie dzialac
  8. A to pisze o Pedrze :D [quote name='Justa&Zwierzaki']A Pedro od wczoraj jest puszczany przy zabawie z patyczkiem[/QUOTE]
  9. Dogo nie wpuszcza Justynki, wiec ja zacytuje, co mi napisala:
  10. z pamieci ;) dwukropek - evil_lol dwukropek i jest :evil_lol: ;) Pod szybka odpowiedzia sa takze opcje zaawansowane, tam tez one sa :)
  11. Niestety, nie mam pojecia :( Justyna nie ma nerwow na to cos, co bylo kiedys Dogo... I wcale sie jej nie dziwie :evil_lol: Jutro bede odwiedzac Zwierzyniec (i Justyne :evil_lol: ) wiec bede miec jakies info :)
  12. Wiesz, rozmawialam ostatnio z Justyna przez ten jej telefon... Nie jest fajnie rozmawiac o zwierzakach gdy rozumie sie co dziesiate slowo :roll: Dlatego sie tak wypytuje :eviltong:
  13. Jak naklejka Orange odpada, to tym lepiej ;) Jak dla mnie zZdjec nie musi byc ]:-> Tylko model tego SE poprosze :D :P
  14. Zeby ono chociaz zaczelo dzialac :roll: Ja mam jak Ty Madcat, tak mi strasznie wolno sie strony wczytuja plus te kolory... tez wchodze zdecydowanie rzadziej
  15. Madcat, nie ma co byc wstyd :) Teraz to jak najbardziej zrozumiale :) Od wczoraj wieczorem znowu Dogo nie dzialalo... teraz jedna strona laduje mi sie minutami, zamiast w sekunde :roll: Istna masakra, wiec nie ma sie co przejmowac, ze 'jeszcze' bazarku nie ma :) A coz to za telefonik masz?:>
  16. [I]posiedze 10 minut[/I] mialo byc, niestety edycja postu mi NIE dziala :angryy::angryy::angryy: Az boje sie probowac wstawiac foty, bo jak sie nie uda, jak innym, to mnie szlag jasny trafi na miejscu :angryy::angryy::angryy:
  17. Mnie tez nie, posizde 10 minut i mi oczy lzawia :/ Teraz to forum takie zimne jest, beznadzieja... [B]Doda[/B], ale trzeba dac Marcie znac, bo ona nadal nie wie, ktora opcje bierzemy, a 24 to juz tez niedlugo :D
  18. No to ja popoludniowo ;) Justynka mialaby do opowiadania, Pedrus za patyczkiem tak szalaje, ze mogla go spuscic ze smyczy, zeby go wybiegac :D Reszty nie zrozumialam, tak jej telefon trzeszczal :evil_lol: Tyle, ze ona nie ma czasu, zeby sie odnajdywac w tym bedziewiu... szczegolnie, ze ma znowu wizyty u weta :( Tequilla jutro ma operacje, z Tenorkiem bardzo, bardzo zle ;( (to koty, jakby co ;) )
  19. Chlodno tu teraz na tym forum... to juz nie Dogo :( Gdyby to bylo forum o czymkolwiek innym, a nie o kochanych zwierzakach, juz by mnie tu nie bylo... a tak... chyba oslepne, ale Tarunie i Myszunie i tak bede odwiedzac :P
  20. Podrzuce Ci jeszcze watek do gory Pedruniu na dobranoc :loveu::loveu::loveu:
  21. Dzialac zaczyna dzialac, ale grafika meczy oczy :( A na dodatek nie wiem jak sie w tym bardziewiu poruszac :/ Sarciu, mam nadzieje, ze u Ciebie wszystko ok :)
  22. Czemu nikt Alfusia nie odwiedza :( (pomijam dzisiaj, ledwo watek znalazlam :roll:)
  23. Justa na razie ma dosc Dogo, nie potrafi sie obeznac, ale skopiuje jej wypowiedz z MIAU :D [quote name='"Justa&Zwierzaki"']Jest potencjalny domek , ale Pani nie chce sie z nim rozstac ...[/quote] Niech ktos z darem przekonywania jej przemowi, przeciez to dla dobra piesia :roll:
×
×
  • Create New...