Jump to content
Dogomania

Caragh

Members
  • Posts

    1788
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Caragh

  1. Po szczepionkach trzeba poczekac 2 tygodnie az bedzie mozna wykastrowac chlopaka, wiec jeszcze troche czasu ma zanim straci jajeczka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Teraz pewnie zalujesz, ze nie spielas tego i razem nie spakowalas :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale napewno sie znajdzie :) Ojjj chce widziec minke Pedrusia, jak mu kantarek beda zakladac :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. :thumbs: trzymam kciuki za domek :thumbs:
  4. Ja wiem, ze to nie do konca jego watek, ale jak sie ma Fibus?? Lepiej juz?? Taruniu :loveu: Myszuniu :loveu: dzisiaj cioteczka z zatruciem pokarmowym (albo cos podobnego) wyladowala w lozku, ale juz jestem i odwiedzam, kochane psineczki :loveu:
  5. Oj szkoda. No ale dla Jamnisia tylko najlepszy :) No to szukac trzeba dalej
  6. Fiorsteinbock, no to Ty TZa masz jak marzenie :D Taki zakochany w zwierzaczkach :) A pewnie, ze pokazuj, pewnie :D
  7. I co u Aszuni??
  8. Smutne, nudne i wogole brrrr, zwierzaczki to same szczescie, nawet jak czasem czlowieka denerwuja :evil_lol: Ile frajdy, ile zabawy, ile smiechu z nimi :loveu:
  9. Tak Fiorsteinbock, mi rowniez przykro, ze Filipek odszedl :( Na szczescie Twoj zwierzyniec pewnie Ci nie daje czesto byc smutna, pewnie Ci pomagaja:) A Niusia to tak jak moj :D Czesto sie nabijamy, ze jakby mogl to by powiedzial: " nawet na nosie stane, jak chcesz, ale glaskaj, glaskaj, glaskaj" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. Oooo jenyyyy :loveu::loveu::loveu: Przecudowne, przesliczne, przeslodkie :loveu::loveu::loveu: No poprostu cacy zwierzaczki :loveu: [SIZE="1"]Elinko, TM to Teczowy most [/SIZE]
  11. Trzeba cieszyc sie i rozkoszowac kazdym dniem :) Oby ich bylo jak najwiecej :thumbs:
  12. [quote name='elinka']Dziewczynki, a co Wy na to gdybyśmy poprosiły Fiorst o jakieś zdjątko Cezarka i Nuki? Dlaczego ma mieć zwierzaczki tylko dla siebie? :rolleyes:[/QUOTE] Tak, tak, tak :D jak najbardziej :D Prosimy o fotki :cool3:
  13. [quote name='elinka'] Noooooooo, Miauczer jest tu wyjątkiem...w końcu 4,8kg żywej wagi to nie byle co!!! :diabloti:[/QUOTE] Tiaaaa, a no wlasnie, reka mi odpadala :lol: Ale wetka byla Miauczerkiem zafascynowana :) Stwierdzila, ze jest super zsocjalizowany i szybko powinien znalezc domek :loveu: A takze, ze Miauczerek jest ogolnie duzym kocurkiem i taka waga jest jak najbardziej ok :) Zeby nie bylo, ze go tucze ;) :eviltong: A fotki to tak specjalnie :D Zebyscie wiedzialy Cioteczki co mi Doda za slodziaka przytargala :cool3: :eviltong:
  14. I jeszcze pare zdjatek, a co sie bedziemy chowac :diabloti: [url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=28dce490dc0224b8][img]http://images36.fotosik.pl/110/28dce490dc0224b8m.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=07712389882c67db][img]http://images36.fotosik.pl/110/07712389882c67dbm.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=47420f1613e0bb54][img]http://images48.fotosik.pl/223/47420f1613e0bb54m.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b6ce90731c0a0395][img]http://images50.fotosik.pl/223/b6ce90731c0a0395m.jpg[/img][/url]
  15. A ja Wam zapomniałam napisać, ze Miauczerek wazy już 4,8kg :D :D :D Wczoraj miałam zabiegany dzień, pisałam wszystko w pospiechu i dlatego polowe pozapominałam :eviltong: Aha, no i jak pani wetka zobaczyła, ze to ja, zapłaciłam 50zl :D Wiec 10zl zostało z tego co Doda przelewała :p Jeśli nie macie nic przeciwko, kupie za to smakołyki i jedzonko dla Miauczerka (za jakiś czas, bo jeszcze są prezenty od Fiorsteinbock :loveu: ). Aaaa widzicie i jeszcze jedno Miauczerek dostał obcinanie pazurków gratis :diabloti: Juz nie ma czym sie bronic przed zakraplaniem:evil_lol:
  16. Tarunia, to wspaniały hojny piesek, na pewno Ci wybaczy ;) :evil_lol:
  17. Jaki Pedrus byl dzisiaj grzeczny :loveu: Samej mi uwierzyc ciezko bylo :D z 20 minut glaskalam Pedrusia [B]po uszach[/B] (na co nikomu oprocz Justynki nie pozwala) :loveu::loveu: I gdyby nie rude kociaki, ktore rozbrajaly ile wlazlo, to by chyba tak z godzinke mogl :lol: Siadl sobie grzecznie tak miedzy stopami i czekal, glaskalam a Pedro odplywal :loveu: Czasem bacznie jakiegos kota zaczynal obserwowac, ale wystarczylo, ze powiedzialam "nie wolno, zostaw kota" i wracal do swojego blogiego stanu :D Raz tylko troche ciezej bylo go od kota odciagnac. Ale ogolnie bardzo, bardzo, baaaaardzo grzeczny dzisiaj byl :loveu::loveu::loveu: Pedrus ma przemilaste ucholki :loveu: I rozkoszowal sie mizianiem :p Zdjecia Aniolka :diabloti: z dzisiaj: [IMG]http://images39.fotosik.pl/219/dd907774297ce8bcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/110/98b84f65f7cea21fmed.jpg[/IMG]
  18. Nareszcie internet masz :loveu: A ja mam Wasze ulubienice :D MYSZUNIA oraz TARUNIA a to zdecydowanie moje ulubione :loveu: Zobaczcie jak jej dobrze :loveu:
  19. [quote name='madcat1981'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/juz-otwarte-multum-fantow-na-zwierzaki-justy-zwierzaki-do-15-11-a-172608/[/URL][/QUOTE] Dziekujemy slicznie :loveu: Mnostwo na to pewnie czasu potrzebowalas :) Jedna drobna uwaga :oops: U Justynki nie ma Kory, jest Tara :oops: Widze, ze Ci sie imie Kora bardzo podoba :evil_lol:
  20. Cwiczymy codziennie z transporterkiem, za miseczka z mokrym wchodzi do niego ::cool3: Niestety gdy juz ma w nim zostac to jak wiezien, ktory chce sie wydostac nawet i po trupach :evil_lol: - lapki przez krate i glosne, zdesperowane 'miau'. Zauwazylam tez, ze protest swoj wyraza poprostu nasikiwaniem do niego, gdy sobie stoi :mad: Samo wlozenie go do transporterka to nie problem, gorsze jest by go zamknac zanim Miauczerek zdazy sie wymsknac :evil_lol:
  21. [quote name='Cantadorra']To czekamy Caragh na najswiezsze info![/QUOTE] Oczywiście, oczywiście :) Będzie po 19, jak wrócę od psinek :lol: Cantadorra jaki ładny piesio sie w Twoim avatarku pojawił :loveu:
  22. Hyhyhy, nie uczy, tylko umie :eviltong::eviltong::eviltong: Dlatego kusi, kusi, ale kasy nie ma :roll: Co u dziewczynek - będę wiedzieć za 2 godzinki, wtedy będę u nich na odwiedzinach :lol: Fotki nowe porobię :) Jestem strasznie ciekawa jak sie oczko Taruni goi :roll:
  23. [quote name='aneta355']Wpłaiłam, trzymajcie się Psinki ;)[/QUOTE] Dziekujemy serdecznie :) :loveu:
  24. Dogo mnie dziś nie lubi, cały dzień nie chciało wpuścić, teraz muli :stormy-sad: Miauczerek ma sie super :) Ulubiona zabawa: przeskakiwanie ogona Rexa i przelatywanie pod jego brzuchem oraz robienie kółeczek: parapet - za mną - na biurko - przed moim nosem - parapet :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Miauczerek oczywiście po szczepieniu :) Zniósł wszystko bardzo dobrze, choć transporterek wciąż jest bee xD
×
×
  • Create New...