Jump to content
Dogomania

Caragh

Members
  • Posts

    1788
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Caragh

  1. :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: Taruniu... Tenorku...
  2. A mnie zniknal bannerek Wladzia :( Byl przedostatni w moim podpisie i nie ma... w pierwszym poscie tez go brakuje... Da sie to naprawic czy inny musze sobie wybrac :razz: Mialam ten taki z jego przepieknmi slepkami :loveu:
  3. Miauczerek to jeszcze nie wie co sie swieci :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. :thumbs: :thumbs: :thumbs::thumbs: :thumbs: :thumbs:
  5. [quote name='Doda_']To dziś.. o 17... [B]jezu jaki stres!! [/B] Wieczorem napiszemy :)[/QUOTE] Wyjelas mi to z ust :) Wielki stres!
  6. hehehe, Mysia, Mysia, Mysia :laugh2_2: Czyli Tarunia juz lepiej :)
  7. To chyba zalezy od dnia... byly dni, gdzie pisalas, ze tylko raz, byly dni, ze 2 razy, a ona plakala... Ma biedulinka dni lepsze i gorsze... Oby jak najwiecej tym dobrych :thumbs: Taruniu kochana, drapanko po brzusiu ode mnie, Skarbie :loveu: A dla Myszuni po uszkach :loveu: :D
  8. Codzienna praca daje superowe wyniki :thumbs: a Pedrus, gratuluje zmian na coraz lepsze :thumbs:
  9. Miauczerku, juz tylko 23 godziny i 18 minut bycia 'pelnym kocurem' :evil_lol:
  10. Wierze, ze predzej czy pozniej sie domek znajdzie... Oczywiscie mam nadzieje, ze predzej :thumbs:
  11. A on sie tak stara by poprawic swoje nieladne nawyki...
  12. Mnie sie marza jakies fotki Alfusia; taka cisza na jego watku :( Obraczus, mnie ten link z offa nie dziala
  13. [quote name='Justa&Zwierzaki']Bardzo , bardzo dziekujemy :):):) A ja przed chwilka miałam tel że pani ktora miała sunie podobną do mojej Taruni tylko że mniejszą że ją uspiła bo była agresywna !!! a ja jej mówiłam ze powinna zadzwonic do pani Małgosi do zoopsychologa , dobija mnie takie postępowane :(:(:( Ludzie idą po najmniejszej lini oporu :(:(:( Sorry, ale ze sie tak wyraze: glupi babsztyl :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: Bez zadnych konsultacji, bez niczgo?? :crazyeye: I wet uspil zdrowego psa?? :crazyeye: :mad:
  14. :laugh2_2: czyli jak powinno byc :D Pedrus spokojny :D I reszta tez spokojna :evil_lol:
  15. Shinee, Cioteczko kochana, w pierwszym poscie sa dzialajace bannerki, bo Twoj juz niestety nie przekierowywuje dobrze ;) Madcat, jak bede w domu to masz gwarantowane... chyba ze bede u Taruni i Myszki :evil_lol:
  16. Hehehe, a potem to juz gwarantuje uzaleznienie od tych psinek :lol: i od reszty zreszta tez :lol:
  17. Hehehe, chyba wiem co Wam tutaj swita. Jednak Miauczerek musi jak najszybciej znalezc domek docelowy, najlepiej jeszcze teraz przed swietami :ylsuper: Domku, domku, gdzies Ty jest??
  18. Podniose, moze ktos nocna pora zauwazy :(
  19. [quote name='ewatonieja'][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/3687/lordzik007.jpg[/IMG] onkomaniacy powinni docenić urok Lorda, były telefony jakies konkretne?:cool3:[/QUOTE] Oooo kurcze, jaki przystojniak :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  20. [quote name='natalijo']Ja też mam do niego sentyment, ale cóż znaczy parę zjedzonych kości, czy karmy wobec wspaniałej kompanki do zabawy??:) Poza tym oni przebywają ze sobą max 3 godz. dziennie, więc przez pozostałe 21 godzin znów jest Panem i Władcą swojej miski i zabawek ;)[/QUOTE] Aaahhh no to te 3h przezyje :evil_lol: On pewnie sie dal, bo to kobieta na niego naklapala :evil_lol: wymiziaj ode mnie Dabi i ONka :loveu: I dla Pedrunia oczywiscie tez mizianko ode mnie :loveu:
×
×
  • Create New...