elinka
Members-
Posts
3582 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elinka
-
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
elinka replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='anna-domanska3']ja jednak będę czekała za Euro[/QUOTE] Pani Aniu, brawo! :klacz: To dowodzi, że Euro zadomowiła się w Pani serduszku na dobre.[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_1_206.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"] [/URL] -
[quote name='Alicja'][B] na południu Polski , na Śląsku ...miasto Rybnik , zadupie vel dzielnica Boguszowice ;)[/B][/QUOTE] czyli miałam rację, że to w Polsce [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_6.gif[/IMG][/URL]
-
Sochaczew - ZOsieńka - cmentarne znalezisko MA DOMEK!!
elinka replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='luka1'][FONT=Tahoma]Przeraża mnie każdy telefon. Ludzie dzwonią, że gdzieś jest pies, zwierzak w takiej to a takiej sytuacji, Uważają , że telefon załatwił wszystko. Potem opowiadają znajomym jak zainteresowali sie zwierzakiem i mu pomogli. Każdego z takich tel-ratowników pytam - jak jego zdaniem mam pomóc zwierzakowi? Telefon to początek góry lodowej. Trzeba zwierzaka złapać ( zabrać) , trzeba go zbadać, trzeba zaszczepić, odrobaczyć, często leczyć[U], trzeba gdzieś go umieścić. [/U][/FONT] [FONT=Tahoma]Fundacja NERO ma pod swoimi skrzydełkami ponad 60 psów. Psów, które w większości przypadków wymagają specjalistycznego leczenia, muszą brać leki, często takie które muszą jeść karmę specjalistyczną, muszą być operowane. Opiekujemy się zwierzakami, które nie przyszły do nas z super warunków, tylko niejednokrotnie stanęły na progu życia i śmierci. Nie mamy schroniska, miejsca gdzie moglibyśmy je umieścić i nie płacić za to. Wszystkie nasze zwierzaki mieszkają w hotelach.[/FONT] [FONT=Tahoma]Nikt się nie zastanawia jakie koszty ponosimy w związku z przejęciem każdego psa czy kota? Nikogo nie interesuje z jakich źródeł są środki na utrzymanie zwierząt? [/FONT] [FONT=Tahoma]Dobra, zakładam watek, wszyscy się cieszą, że pies jest bezpieczny. Radzą co powinno się zrobić, jakie badania, w jakim pomieszczeniu powinien mieszkać - super. Wszyscy są zadowoleni. A my zaczynamy główkować skąd zebrać kasę na spełnienie tych rad ( słusznych i koniecznych).[/FONT] [FONT=Tahoma]Do czego zmierzam. Drogie ciotki, cieszę się jak zaglądacie na watki i interesujecie się naszymi wspólnymi zwierzakami i proszę Was o dalsze zainteresowanie. Prawda jednak jest taka, Fundacja robi bokami, nie możemy przyjąć już ani jednego psiaka, nie mamy za co go przyjąć. Nie mamy pieniędzy na opłacanie hotelu za te psiaki, które już mamy, a dołożenie kolejnych ok 20,- dziennie to pętla na szyję.[/FONT] [FONT=Tahoma]Na każdym wątku wołam o pomoc finansową. Fundacja utrzymuje się tylko z datków od sponsorów, a sponsorzy też maja swoje finansowe granice - mogą dać tyle ile mogą. [/FONT] [B][FONT=Tahoma]Ciotki i wujkowie proszę w imieniu zwierzaków - pomóżcie nam je ratować, bez Waszej pomocy nasza praca będzie musiała się skończyć.[/FONT][/B] [B][SIZE=3][FONT=Calibri]Proszę, nie zostawiajcie nas z tym problemem samych. Proszę nie w swoim imieniu lecz Falka, Lulu, Burego, Darka i wszystkich tych par oczu, które z wdzięcznością i ufnością patrzą na ludzi, którzy wreszcie pozwalają im spokojnie zasnąć. PROSZĘ[/FONT][/SIZE][/B][/QUOTE] luka1, ten post powinien być wklejony na pierwszej stronie każdego wątku psów w potrzebie :razz: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]nio :grins: u Nas w tej chwili TYLKO -14 więc luzik:diabloti::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/QUOTE] A gdzie leży to B-ce R-k City? [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_13_17.gif[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][B]a Tobą co tak trzęsie ....:hmmmm: ;)[/B][/QUOTE] No bo u nas zima![URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/28/28_3_11.gif[/IMG][/URL] ...eeeeeeech, nie ma to jak B-ce R-k City, pewnie tam teraz[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/28/28_1_7v.gif[/IMG][/URL]
-
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
obie moje [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_1.gif[/IMG][/URL] .. -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Cos zle policzylas, Ciocia ma 92 lata, dziadek umarl jak mial chyba 93, mysle, ze przestal uczyc jak mial ok 60 lat. To pewnie pracowal gdzies tak do lat 60.[/QUOTE] Właśnie dlatego chodziłam do b-ch, a nie do mat-fiz [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/3/3_3_1v.gif[/IMG][/URL] [quote name='Szarotka'](...) Bylam w Inowroclawiu w kwietniu :):)[/QUOTE] Grudzień w Inowrocławiu też jest ciekawy [URL]http://img685.imageshack.us/img685/598/zima0954.jpg[/URL] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/3442/zima2009061.jpg[/IMG] -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Skoro Twój dziadek uczył przeszło sto lat temu albo jeszcze dawniej to ile Ty, Szarotko, masz lat? :crazyeye: [SIZE=1]Oczywiście, pytanie to jest retoryczne.[/SIZE] -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
O! A ja chodziłam do biologiczno - chemicznej. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/3/3_3_24.gif[/IMG][/URL]. -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Mi również bardzo miło.[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/15/15_1_70v.gif[/IMG][/URL] Ale dlaczego? [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_6_2v.gif[/IMG][/URL] -
[B]Grudzień 2009 [/B][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/28/28_3_3.gif[/IMG][/URL]
-
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Najpierw muszę popytać w Inowrocławiu, czy ktoś by mógł potrzymać szczeniaka u siebie przez ten świąteczny tydzień bo jednak wyjeżdżamy.:placz: Jeżeli coś znajdę dam znać. Zadzwonię wtedy też do Pati aby zabrała ze sobą pieska do Inowrocławia. Również nie wiem dokąd pojedzie piesek rotka_, może ona przez ten tydzień zgodziłaby się zaopiekować moim tymczasowiczem? Rano napisałam do niej PW, ciągle czekam na odpowiedź. Najgorsze, jak pytałam już wcześniej jest to, że nie wiem jaka jest sytuacja z pieskami? Czy Pati-C będzie mogła od razu odebrać psa czy też sprawę trzeba przygotować i pieska wcześniej gdzieś podrzucić? Jeśli tak to do kiedy najpóźniej mogę dać odpowiedź? EDIT: Wysłałam PW z zapytaniem o DT dla malucha na ten świąteczny tydzień do wszystkich awaryjnych DT w Toruniu i Bydgoszczy. Zobaczymy, może coś z tego wyjdzie? :razz: -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Pilnie szukamy kogoś do sprawdzenia domu w Katowicach dla bidy pudelkowej http://www.dogomania.pl/threads/175544-Straszna-bida-pudelkowata-trafiA-a-do-schronu-POTRZEBNY-DOM-TYMCZASOWY/page17 http://mapapomocy.dogomania.pl/region2.php?cid=15®ion=12 -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
elinka replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']mam jeszcze info, ze z soboty na niedzielę ktoś jedzie z Tychów do Gdańska... być może jeśli państwo gotowi są dorzucić stówkę na benzynę... ludzie wzięliby szczeniaka... i zahaczyli o okolice Inowrocławia... wieczorem będę znała szczegóły... GoskaGoska, dzięki![/QUOTE] I jak z tym transportem? Czy sunia pojedzie dzisiaj do swojego domku? -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
elinka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Chyba 50zł powinno wystarczyć? W końcu ci państwo i tak jadą w tę stronę.[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/7/7_6_8.gif[/IMG][/URL][URL]http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=Tychy&daddr=Gda%C5%84sk&hl=pl&geocode=FUnM_AId4jgiASmBgkAC4scWRzGhJrOgckRW2g%3BFZlYPQMdboYcASlv-tQUHHP9RjGNvrdj8fu5mw&mra=ls&sll=52.025459,19.204102&sspn=5.800796,14.128418&ie=UTF8&ll=52.241256,19.006348&spn=5.77281,14.128418&z=6[/URL] [URL="http://mapy.google.pl/maps?f=d&hl=pl&geocode=&saddr=Toru%C5%84&daddr=Inowroc%C5%82aw&ie=UTF8&z=8"] [/URL] -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny,[COLOR=Magenta][B] może wreszcie uda się podrzucić jedno z maleństw do mnie na DT!!![/B][/COLOR] W środę Pati-C będzie jechać z pewnym psem w moją stronę. Dostałam wiadomość, że przy okazji transportu może zabrać ze sobą szczeniaka z Warszawy. W sprawie szczegółów będę jeszcze do niej dzwonić. Dlatego mam pytanie skąd Pati-C ma w środę odebrać szczeniaka? Z kim mogę ją kontaktować? I czy pomożecie, Cioteczki, chociaż częściowo wesprzeć finansowo transport szczylka do Inowrocławia? Tylko jest jeden problem. Zupełnie zapomniałam o [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_111.gif[/IMG][/URL]. Właśnie w środę mamy jechać na tydzień do teściów na Śląsk. I co ja mam teraz powiedzieć mojemu TZ? -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
elinka replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilk_a']to prawda .... tylko wtedy , nie tylko Muki , każdy psiak , ma szansę na szczęśliwe prawdziwe życie .... bo czy nie jest najważniejsze to pierwsze spojrzenie , to coś co zalega w sercu i nie pozwala zapomnieć :)[/QUOTE] Z tym pierwszym spojrzeniem zalegającym w sercu to prawda. Na przykład moją Loulę wcale nie zamierzałam adoptować ze schroniska. Udałam się tam w sprawie poszukania psa dla znajomych. Ale wtedy zapamiętałam tamto spojrzenie, tamte oczka wpatrujące się z nadzieją we mnie. Myśl o tym psie nie dawała mi spokoju. Przez trzy tygodnie dojrzewała we mnie decyzja o adopcji. W tym czasie jeszcze dwa razy odwiedziłam sunię w schronisku. W końcu zabrałam ją do domu, ale jeszcze nie na stałe. Myślałam, że dam jej DT. Jednak moje DT okazało się najkrótszym w historii :evil_lol:. Praktycznie wcale go nie było. A wszystko przez tą błagającą o miłość i zabranie mordeczkę. -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
elinka replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkOrange][B]To już ostatnia szansa aby kupić świetne spodnie!!![/B][/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/threads/174402-ObniA-ka-spodnie-drugie-kup-za-ile-chcesz-Muki-przeA-yje-tylko-dzieki-wam-do-23-30[/url] -
no to zbieramy grosiki i odliczamy[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_57.gif[/IMG][/URL]
-
Oj, Dziewczynki...jak tak dalej pójdzie to odkładanie grosików to prezentów nie będzie...[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_118.gif[/IMG][/URL]
-
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
elinka replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=Indigo]Zapraszamy na bazarek! Milcia zrobiła tam rewelacyjny rabat!!! [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=Indigo] [url]http://www.dogomania.pl/threads/174402-PiAE-kne-spodnie-idealne-pod-choinkAE-WALCZCIE-O-CENE-Na-MUKIego-Do-Wieczora[/url] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/7/7_18_4.gif[/IMG][/URL] -
Jakoś tak mam wrażenie, że panuje tu podejrzane milczenie. Wiga, a co u Ciebie? Czy się nie poddałaś?[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/18/18_2_105.gif[/IMG][/URL]
-
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
elinka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[url]http://images49.fotosik.pl/234/93e805b5a463ac56med.jpg[/url] - nie, no po prostu świetne ujęcie!!! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_6.gif[/IMG][/URL] -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
elinka replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selenga']z moich obserwacji wynika, że obserwatorzy zwykle decydują się na jakiś krok tuż przed zakończeniem aukcji...[/QUOTE] To może ktoś jeszcze zdecyduje się na zakup spodni? To ostatnia szansa, bazarek kończy się jutro. Potem zostaną już tylko supermarkety. [url]http://www.dogomania.pl/threads/174402-Spodnie-spodnie-i-jeszce-raz-spodnie-NA-SZCZENIACZKA-UGOTOWANYM-A-YWCEM-do-18-12[/url] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/7/7_18_1.gif[/IMG][/URL]