elinka
Members-
Posts
3582 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elinka
-
ech, ten brzydki papieros [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_1_147.gif[/IMG][/URL] . Dobrze Ocelot, że teraz jest zima bo byś jeszcze ten lasek podpaliła.
-
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Lilmo, już wysyłam ;) -
[quote name='Perfi']elinka u was nie sprzedaja trupich miodkow? :D[/QUOTE] nie wiem, muszę zapytać się jakiegoś rezydenta [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_1_220.gif[/IMG][/URL] A co to jest?
-
[quote name='Asior']ja wymiotowałam do samego porodu :roll:[/QUOTE] Asior, bo nie chodziłaś po cmentarzach [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_1_250.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_1_235.gif[/IMG][/URL]
-
imbir pod cmentarzami? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Ale to chyba nie dla tych po tamtej stronie? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Monia, dzięki.:loveu: Sprawa może chwilkę poczekać. -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
esperanza, chyba musisz wyczyścić skrzynkę: [QUOTE]esperanza has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.[/QUOTE] -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia Elipsy do ogłoszeń: [URL="http://img63.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=elipsa013.jpg"]ImageShack(TM) slideshow[/URL] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_13_13.gif[/IMG][/URL] Dzisiaj były dwie twarde koopki, prawdopodobnie zadziałała Smecta. Wieczorem, aby unormować pracę jelit, powtórzę dawkę + Lactoral. Najważniejsze, że nie ma robali. No, przynajmniej nie widać. Jak uspokoi się biegunka, pójdę do weta z sunią po Dolpac lub coś innego na odrobaczenie. -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Owieczko, Elipsa jest u mnie. Chyba Ci chodziło o Etiudę? -
[quote name='gameta']Mi nic nie pomagało - 5 i pół miesiąca codziennych wymiotów - cudownie wprost wpływa na linię ;)[/QUOTE] U mnie trwało to trzy miesiące. Pozwólcie, że tak to opiszę [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_19_7.gif[/IMG][/URL].
-
też swojego czasu chciałam wysłać wózek do serwisu, jednak w sklepie nie mieli zastępczego :diabloti:
-
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
elinka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']Aaaa...to o rozmiar chodzi, ja myślałam , że o kolory:evil_lol: Sa duże to fakt, ale się " dostrajają po chwili"(...)[/QUOTE] a ja czekam, czekam i tylko [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_11_2.gif[/IMG][/URL] Froci widzę -
Moja córcia jeździła w X-lander XA. Dla dziecka jest to bardzo wygodny wózek, żadne wertepy nie były Ewelince straszne. Jest to wózek stabilny, ale ciężki, szybko zamieniłam go na zwykłą parasolkę. Po złożeniu zajmuje dużo miejsca w bagażniku, pękają piankowe uchwyty (uchwyt można owinąć taśmą izolacyjną), przy siedzisku wyrwał się jeden nit, a nie powinien (już nie do naprawienia). Do deszczówki dorobiłam lewy zamek i rzepy aby mieć możliwość regulacji okienka (od wewnątrz skraplała się para wydychana przez dziecko), torba - bagażnik po czasie od spodu przeciera się na poprzeczkach (wystarczy w tym miejscu naszyć rzep). Swojego czasu myślałam o wysłaniu poprawek konstrukcyjnych X-landerowi, jednak odechciało mi się. Raz przez zwykły kolec akacji przebiło się tylne koło. Zrobił się typowy flak jak przy rowerze, Ewelinka musiała iść pieszo do domu, dętkę najzwyklej trzeba było łatać ( b.ciężko wychodzi wentyl). Reasumując patrząc na komfort jazdy w X-landerze pomimo tych drobnych usterek polecam ten wózek. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/15/15_5_12.gif[/IMG][/URL] PS. Chusty też są fajne, ale nie miałam. Nosidełka dla najmłodszych odradzam.
-
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
elinka replied to erka's topic in Już w nowym domu
hihihi, to może ja Wam pomogę? Ta czarna na zdjęciu to nowo zaadoptowana sunia Pani Ani, a beżowa to Elipsa, która jest u mnie na DT. U Pani Ani jest jeszcze Tołdi, pies wnuka, ale na zdjęciach go nie widać. No i świnka morska. Pani Ania ma złote serce, bo na czas mojej świątecznej nieobecności zgodziła zaopiekować się moją tymczasowiczką Elipsą. :loveu: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzkoL3aHXtI/AAAAAAAAA9Y/3mZH67TrdK4/s640/P1010958.JPG[/IMG] -
Cioteczki, żałujcie, że nie widzicie Enterka na żywo. U mnie jest jego siostrzyczka Elipsa, te psiaki są jeszcze piękniejsze niż na zdjęciach. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_22_11.gif[/IMG][/URL]
-
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Dobrze, jutro porobię zdjęcia jeżeli tylko uda mi się dziewczynę uchwycić w obiektywie bo to czysty huragan [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/28/28_2_2.gif[/IMG][/URL] -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Ja też już jestem. Rzeczywiście Elipsa przez te kilka dni miała silną biegunkę, ale z relacji Pani Ani wynika, że biegunka już ustępuje. Sunia jest już u mnie, dałam jej na noc Smectę, zobaczę, co będzie działo się jutro. Jutro też poobserwuję koopkę. Nie chcę od razu i tak na ślepo biegnąć do weterynarza. Oczywiście, od tej pory dietka będzie tylko marchwiowo-ryżowa, jeżeli będzie dobrze dodam kurczaczka, a później suchą karmę. Z tego co widzę Elipsa, podobnie jak jej rodzeństwo, to żywy wulkan energii. Zdążyła już wyszaleć się z moją Loulą, zaliczyła siuśku w domciu, koopkę na dworze (była lekko rzadka, ale jest już ciemno więc niewiele było widać), a teraz dziewczynki już smacznie sobie śpią. Chyba będę musiała pomyśleć o sweterku dla małej, bo ma króciutkie futerko. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_13_14.gif[/IMG][/URL] [quote name='Lilmo']A ja chciałam jeszcze w tym miejscu podziękować Paolettcie i jej rodzinie za podarowanie Enterkowi tak wspaniałego domu! :Rose: Zaraz biegnę na jego wątek (...)[/QUOTE] Czy można prosić o link? -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Elipsa i Loula na spotkaniu zapoznawczym [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/5912/dt011.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/6927/dt010.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/8234/dt024.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/8108/dt023.jpg[/IMG] (w aparacie mam źle ustawioną godzinę [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_1_140.gif[/IMG][/URL] ) -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
No to Elipsa jest już u Pani Ani na chwilowo-zastępczym DT. Do Inowrocławia przyjechała o godz. 19:z minutami, podróż minęła dobrze. U mnie ze względu na ostre pazurki zaliczyła pedicure, szalejąc w zabawie zapoznała się z moją Loulą , zjadła kolację i o 20:z minutami zaniosłam ją do p.Ani. W ten sposób Pani Ania na święta będzie miała naszą Elipsę, pieska wnuka, Wnuka, świnkę morską i 11-tygodniową sunię, którą właśnie zaadoptowała. Ale Pani Ania to wspaniała kobieta, przyjęła nas z Elipsą bardzo serdecznie. :loveu: Za chwilę wkleję jeszcze kilka zdjęć Elipsy i już zabieram się za pakowanie, bo jutro rano mam pociąg. Tak więc Dziewczyny, następne wiadomości o suni będą pewnie dopiero za tydzień.[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_15_61.gif[/IMG][/URL] -
Jeśli chodzi o spanielki to oazą łagodności są cavalierki. [URL]http://www.szarik.pl/rasa-30-cavalier-king-charles-spaniel.html[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forums/583-Cavalier-King-Charles-Spaniel[/URL] No, ale to rasowce. Za takiego pieska, za gwarancję tej łagodności trzeba słono zapłacić, a nie każdego na to stać. Pani Aniu, wierzę , że wkrótce znajdzie Pani swojego kundelka. Ja też mam takiego i nie narzekam. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_22_11.gif[/IMG][/URL]
-
A u nas odwilż. Byłam z psem na spacerze i zupełnie nie wiem, dlaczego na trawnikach jest tyle... marchewek?[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/29/29_5_41.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"]:niewiem:[/URL] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_116.gif[/IMG][/URL]
-
[quote name='milcia17']I jak atmosfera świąteczna u Miauczerka? :x-mas::santagri:[/QUOTE] Atmosferka będzie na pewno wspaniała, bo mam [FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=Magenta][B]super wiadomość!!! Fiorsteinbock urodziła córeczkę!!! Karolinka jest zdrowa, ważyła 3420g, dł 56cm. [COLOR=Black] [/COLOR][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=Blue]Edytko, serdeczne gratulacje!!! [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/15/15_5_18.gif[/IMG][/URL][FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=Magenta][B][COLOR=Black] [/COLOR] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
elinka replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']Asiu, obiecałam Pani Ani, że pomożesz jej znaleźć taką kochaną spanielkowatą czarną sunię, najlepiej szczeniaczka, bo musi ją zaprzyjaźnić ze swoim wnukiem... bardzo Cię proszę o pomoc...[/QUOTE] Jestem pewna, że już wkrótce Pani Ania dzięki Waszej pomocy, Dziewczynki, znajdzie tego jedynego pieska dla siebie.[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_108.gif[/IMG][/URL] -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
elinka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Dzisiaj to w Wawce taka pogoda, że przydałaby się Arka Noego :evil_lol:[/QUOTE] U nas też! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/17/17_1_35.gif[/IMG][/URL] -
Pani Aniu, jestem pewna, że już wkrótce znajdzie Pani tego jedynego pieska dla siebie.[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_108.gif[/IMG][/URL]