Jump to content
Dogomania

elinka

Members
  • Posts

    3582
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by elinka

  1. Napisałam do SzczepoN'a, ale jeszcze mi nie odpowiedział. W każdym bądź razie za transport innego psa na trasie Zielona Góra - Katowice (ok. 370km x2) mieliśmy zapłacić SzczepoNowi 400zł. Trasa z Pszczyny do Inowrocławia wynosi 429km x2, a więc podejrzewam, że ten transport przekroczyłby 400zł. Natomiast Pati-C chyba nie ma sensu pytać, bo dziewczyna dodatkowo musiałaby dojechać do Pszczyny z Warszawy, a to powiększy koszty transportu. A może Nikus pojechałby z Puszkiem prosto do Inowrocławia? On chyba też zajmuje się transportem?
  2. [quote name='andegawenka']Elinko myślałam, że wiesz o Szaraczku i podałam Ci link do wątku. Jakoś tak zrozumiałam:oops: [/QUOTE] andegawenko, ale dlaczego Ty się :oops:? Ja nic z tego nie rozumiem :hmmmm: Przecież to bardzo dobrze, że podałaś mi link do tego wątku, przynajmniej mogłam śledzić historię Twojego Szaraczka :fadein:
  3. [quote name='andegawenka']Domyśliłam się że nas odwiedziłaś, ale skąd wiedziałam że przygarniam biedę jest dla mnie zagadką.....:hmmmm: [/QUOTE] andegawenko, przecież sama mi o tym napisałaś, kiedy po wpisach o Kareni Cię zapytałam, czy zaadoptujesz bokserka [quote name='andegawenka'] (mam wrażenie że Bianka za bardzo dokucza naszej Liluni.... :x)[/QUOTE] Lilka, choć malutka doskonale z Bianką daje sobie radę. Lilka mieszka w domu, Bianka w ogrodzie, ale kiedy sunie się spotykają rządzi Lilka. W trakcie zabawy Lilka Biankę tak ustawia, aby Bianka przypadkiem swym cielskiem kruszynki nie przygniotła. I Bianka, chociaż duża, jest niezwykle w tych zabawach delikatna. Po drugie Państwo ciągle mają wszystko na oku, uważnie pilnują bawiących się suniek i jeśli trzeba, przerywają harce.
  4. [quote name='Klaudus__'][I]Jutro odpada. Nie damy rady dowieźć Go do Wrocka. Poza tym nie mamy ani grosza! Napierw trzeba kasę nazbierać - nie innej opcji. Wiecie jak się potem zbiera kasę jak już 'zapłacone' - wiem,że czas nagli i trzba wszystko starannie dograć,ale przede wszystki zdrowy rozsądek. To nie sztuka się 'zarżnąć'... Pamiętaj Elinko,że nie był sprawdzony na dzieci! Nie możemy tego poprostu 'odbębnić'...[/I][/QUOTE] No to nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zaapelować do zadeklarowanych tu Cioteczek i Wujaszków, aby się zmobilizowali i jak najprędzej wysłali swoje finansowe deklaracje. Inaczej mamy ręce związane i Puszek nie będzie mógł nigdzie wyjechać. Jak na razie darmowy przejazd biedak ma zapewniony tylko do Mysłowic.
  5. Jutro lub w poniedziałek jedzie z Wrocławia do Gdańska Tarzanka i już mi odpisała, że za 200zł może Puszka do mnie przywieźć. Na transportowym czytam, że z Pszczyny do Torunia mają jechać jeszcze dwie sunie, a więc koszt transportu można by jeszcze pomniejszyć. Tarzanka zgodziła się zabrać wszystkie trzy psy. Na trasie Katowice - Wrocław też poleciła mi brata Ingrid, a skoro Klaudus podpadła, to może Szarotko, jednak zadzwoń do Ingrid. I zapytaj ile ten odcinek by kosztował? Najgorzej, że jest mało czasu i nie wiem, czy jutro ktoś mógłby Puszka wydać ze schronu? Pamiętajmy jednak, że Puszka mogę przyjąć tylko na te dwa miesiące. Ze względu na moja bliską przyszłość muszę mieć zagwarantowane, że we wrześniu ktoś psa ode mnie weźmie. Dlatego w tym okresie będziemy musiały bardzo intensywnie szukać chłopakowi drugiego lokum. A może do września uda się Puszkowi znaleźć już DS? W każdym bądź razie do września Puszek spokojnie może u mnie mieszkać. W razie czego w Łańcucie Leni ma dla niego ten hotelik, ale już z Inowrocławia zawieźć tam psa będzie jeszcze dalej /drożej. Za to teraz, u mnie będzie taniej. Dlatego trzeba dobrze przemyśleć, czy stawiamy na hotelik czy na mój tymczas. No, a ze względu na możliwy jutrzejszy transport na decyzję czasu zostało już mało. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_12_12.gif[/IMG]
  6. Czy znacie lub gdzie mogę znaleźć kogoś, kto zrobiłby bazarek dla Puszka? Ciuszki na aukcję już są. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187059[/URL]
  7. [quote name='Bonsai']Jeszcze tylko wizyta przedadopcyjna (Kraków - znacie kogoś?) i sprawdzenie małego na koty. W tej kwestii umówiłam się z sąsiadką na weekend. [/QUOTE] Bonsai, zajrzyj tutaj: [url]http://mapapomocy.dogomania.pl/region2.php?cid=15&region=6[/url]
  8. [quote name='Dogo07']Nie wiem czy trzeba zakładać wątek na transportowym, czy już ktoś szuka transportu ?[/QUOTE] Ciągle zaglądąm na transportowy i pytam o ewentualny transport Puszka do Inowrocławia, ale wątku nie założyłam. Mam już jedną odpowiedź: [quote name='Tarzanka'] Będę jechała najprawdopodobniej w poniedziałek albo jutro do trójmiasta, jakbyście się dogadały i dowiozły psiaki do Wrocławia mogłabym je zabrać i porozwozić. koszt od jednego psiaka 200zł. Zastanów się i daj znać najlepiej najszybciej jak sie da bo musiałabym plany trasy zmienić Pozdrawiam.[/QUOTE] Trochę daleko z Pszczyny do Wrocławia i te 200zł ....
  9. andegawenko, ja tu jestem już od dawna tylko, że nie miałam nic ciekawego do napisania [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_11_4.gif[/IMG]
  10. Szarotko, Puszek na 25domkach już jest, a o bazarek właśnie pytałam. Od Martecek są ciuszki na aukcję, ale nie ma kto tego bazarku przeprowadzić. Ja nie umiem :placz:.
  11. [quote name='Kapsel']Spróbuję rozszyfrować tą zagadkę. Szaraczek jak Ciebie nie ma, bo jesteś w pracy cały czas nie śpi, bo czuwa i czeka na Ciebie! Gdy wracasz z pracy czuje się bezpiecznie i odsypia całe 8 godzin czuwania. Po wyspaniu się chce nadrobić stracony czas i udaje, że chce mu się siusiu, bo chce się z Pańcią przespacerować i pochwalić się nią przed wszystkimi kolegami i koleżankami :-):-):-) A że Gwiazdą Osiedlową jest, to musi się przecież często pokazywać, prawda? I nie widzę w tym nic złego, w końcu Gwiazda, to Gwiazda :ylsuper:[/QUOTE] Kapsel, znakomicie! Tu właśnie o to chodzi. :fadein::eviltong:
  12. [quote name='drmonka']wszystko extra ale jak ja tutaj mam wrzucić jakieś foty? Przysięgam że nie wiem.[/QUOTE] instrukcja: [url]http://www.dogomania.pl/threads/176362-Jak-wstawi%C4%87-zdj%C4%99cia-na-nowej-dogomanii[/url]
  13. A czy ktoś może nawiązać kontakt z Martecek (dziewczyna ma dary na bazarek) i zrobi bazarek Puszkowi? Ja nigdy jeszcze bazarku nie robiłam, a chłopak jest przecież w potrzebie. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188415-Do-oddania-ciuszki-na-bazarek-dla-potrzebuj%C4%85cych-[/URL]!!
  14. IVV, muszę Cię skontaktować ze Szarotką, ona też z Kanady [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/26/26_7_24.gif[/IMG]
  15. Operację będę miała we wrześniu więc te dwa miesiące trzeba wykorzystać. ;) Wy decydujcie, ja zaczynam pytać o transport: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187818-Bardzo-pilnie-potrzebny-transport-z-sosnowca-do-gda%C5%84ska...zap%C5%82ac%C4%99-za-przejazd%21%21%21%21%21%21%21%21?p=14973525#post14973525"]http://www.dogomania.pl/threads/187818-Bardzo-pilnie-potrzebny-transport-z-sosnowca-do-gda%C5%84ska...zap%C5%82ac%C4%99-za-przejazd!!!!!!!!?p=14973525#post14973525[/URL]
  16. W takim razie decydujcie, ja ze swojej strony propozycję DT nadal podtrzymuję (dla Puszka). Z kastracją nie ma problemu, mogę to załatwić u siebie zaraz po przyjeździe psa do mnie. Chodziło mi tylko o to, że w schronie by było taniej, no bo Puszek tych deklaracji nie ma zbyt wiele. Na wątku jest Dark, dla psiaka to wielka szansa. Porobię Puszkowi zdjęcia i zrobimy mu śliczne Allegro. Transport też by trzeba szukać w miarę możliwości jak najtańszy. Zaczęły się wakacje, ludzie się przemieszczają, może trafi się jakaś okazja do Inowrocławia za darmo??? Tylko, proszę sprawdźcie, czy chłopak nie rzuca się na dzieci. Wiem, że Puszek do wszystkich merda ogonkiem, ale jednak wolałabym mieć tę pewność. No i u babci jest jeszcze kot.
  17. Dziewczyny, boję się to napisać bo po pierwsze już powinnam być po operacji (przełożyłam to na za dwa miesiące), a po drugie mój TZ będzie bardzo zły (spoko, z czasem mu minie), ale jeśli to poprawi w jakiś sposób sytuację Puszka to na dwa miesiące (tylko do września) mogę chłopakowi dać DT. Myślałam o DT dla Kropki, ale za sunią ustawiła się już kolejka, a Puszek na chwilę obecną nie ma żadnej innej opcji. Mogę dać Puszkowi bezpłatne DT, ale prosiłabym o wsparcie na karmę i opiekę weterynaryjną. A że mam w domu niewysterylizowaną sunię, chłopak albo przed wyjazdem ze schronu, albo już u mnie, ale musiałby zostać wykastrowany. No i mam pytanie, jak pies reaguje na dzieci, bo mam czteroletnią córeczkę? I czy toleruje koty?
  18. Wczoraj z całą moja rodzinką wybraliśmy się w odwiedzinki do naszej byłej tymczasowiczki Lilki. Zbliżając się do domu Natalie już z daleka w ogrodzie zauważyłam piękną białą dostojność. Oto, czym zaowocowała ta wizyta: [SIZE=5][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Nowa miłość [/FONT][/COLOR][/SIZE][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_8_45.gif[/IMG] [URL]http://img338.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=odwiedzinkililki075.jpg[/URL] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/9037/odwiedzinkililki084.jpg[/IMG] . [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/3979/odwiedzinkililki114.jpg[/IMG]. [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/7289/odwiedzinkililki126.jpg[/IMG] . [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/9554/odwiedzinkililki160.jpg[/IMG] A potem nadeszła trudna pora rozstania [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_28_101.gif[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/3800/odwiedzinkililki170.jpg[/IMG] Do obejrzenia pozostałych zdjęć zapraszam na wątek[URL="http://www.dogomania.pl/threads/181044-Na-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-wystarczy%C5%82o-pi%C4%99%C4%87-dni%21-Lilka-ju%C5%BC-w-swoim-wspania%C5%82ym-domku-u-Natalie1988?p=14970070&viewfull=1#post14970070"] Lilki[/URL]. :-)
  19. Nuka z postu #244 ma już dom. Sunia na stałe zostaje w swoim obecnym domu :multi:[FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=Green][FONT=Arial][COLOR=Magenta][SIZE=2][SIZE=3][IMG]http://www.dogomania.images/smilies/new_multi.gif[/IMG][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  20. Biedaczka zmęczona podróżą, ale skoro koło nóg to już Cię pokochała :fadein:
  21. [quote name='sabusia']gdzie puszek?[/QUOTE] Czy chodzi Ci o to gdzie obecnie przebywa Puszek?
  22. [quote name='Ewanka']Dawno mnie tu nie było, a Chesterek nadal w schronie, szkoda chłopaka ... ale dobrze, że ludzie rozmyślili się teraz, a nie po fakcie.[/QUOTE] Ewanko, ale właśnie post wyżej możesz przeczytać, że Chester jest już u Great Hope [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
  23. [INDENT] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_2_3.gif[/IMG]Uwaga na hotel w Obornikach! [url]http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT?p=14961230&viewfull=1#post14961230[/url] [/INDENT]
  24. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_2_3.gif[/IMG]Uwaga na hotel w Obornikach! [url]http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT?p=14961230&viewfull=1#post14961230[/url]
×
×
  • Create New...