elinka
Members-
Posts
3582 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elinka
-
Uciekinier ze schronu.Cudny Teodor na kanapie u Małgosi....
elinka replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Cioteczki mało czasu mają, ale do Teodorka zaglądają, zaglądają ;) -
Ojej, jak długo ten Yogi szuka domku! :sad: Wątek zaczyna się w marcu, a tu już sierpień. Jestem tu z podpisu Nevady. 90stron to strasznie dużo, ale kilka przeczytałam. Będę śledzić dalsze losy Misia, zapisuję wątek.
-
Wspaniale!!! :sweetCyb::Cool!::cool2::cunao: [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Emotions/Bouncy/3-Card-Monty.jhtml"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_13_11.gif[/IMG] [/URL]:smilecol::sweetCyb: [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Emotions/Bouncy/Bouncy-5.jhtml"] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_206.gif[/IMG] [/URL] [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Emotions/Bouncy/Bouncy-8.jhtml"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_16_1.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Emotions/Bouncy/Bouncy-5.jhtml"] [/URL]
-
[quote name='zerduszko']Pieniądze z akcji mają iść na sterlki, nie na hoteliki. Także skoro sterylka Pusi opłacona, to miło by było zrezygnować z tych pieniędzy :)[/QUOTE] Pusia pojechała do swojego domku więc zrezygnowałam ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29-NOWE-Konto-%21%21%21?p=15150542&viewfull=1#post15150542"]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29-NOWE-Konto-!!!?p=15150542&viewfull=1#post15150542[/URL]
-
Oczywiście, w ten ostatni dzień nie obyło się bez sesji zdjęciowej. Przedstawiam Wam Aszę, od dziś nową Pańcię Pusi. :loveu: Asza w ręku trzyma umowę adopcyjną suni. [U][IMG]http://a.imageshack.us/img291/7198/1509j.jpg[/IMG][/U] W samochodzie tuż przed odjazdem [IMG]http://a.imageshack.us/img716/179/1522.jpg[/IMG] To ja mam pojechać z tą kobietą? [IMG]http://a.imageshack.us/img576/2024/1523j.jpg[/IMG] OK! ta Pańcia może być :happy1: [IMG]http://a.imageshack.us/img411/4127/1524fm.jpg[/IMG] No to w drogę do domu :bye: [IMG]http://a.imageshack.us/img822/5914/1526i.jpghttp://[/IMG][IMG]http://a.imageshack.us/img822/5914/1526i.jpg[/IMG] Ze swojej strony dodam, że miałam okazję osobiście poznać nowych Państwa Pusi i jestem pewna, że sunia pojechała do wspaniałego domku. :fadein: Dziękuję Ci Aszo! :Rose::Rose::Rose:
-
Na szczęście przy pożegnaniu obyło się bez płaczu, ale w domu teraz panuje taka dziwna cisza... Wchodząc do mieszkania żadne stworzonko nie kręciło mi się pod nogami (Loula jest nadal u rodziców). Przyzwyczaiłam się już do Pusi, sunia wnosiła tak dużo pozytywnej energii... w końcu była u mnie prawie miesiąc. Ech, nie mogę pisać [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Emotions/Sad/Crying-1.jhtml"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_44.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Emotions/Sad/Crying-2.jhtml"] [/URL]
-
Pusia ogólnie rzecz ujmując na wszelkie nowe osoby reaguje przyjaźnie i radośnie, podejrzewam więc, że i Aszę przywita obficie merdając ogonkiem. W końcu sunia nie będzie rozumieć, że ta Pani zaraz ją gdzieś daleko zabierze. A u nas trwają już ostatnie przygotowania do wyjazdu Pusi.[URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Emotions/Sad/Pouty.jhtml"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_19_5.gif[/IMG][/URL] Dzisiaj z sunią byłyśmy u weta ściągnąć szwy po sterylce, cięcie na brzuszku ładnie się zrosło. Na drogę za prośbą Aszy kupiłam Pusi na chorobę lokomocyjną tabletkę Cerenia (15zł).[SIZE=1] Aszo, mam opakowanie i ulotkę.[/SIZE]
-
[B]Szarotko[/B], pieniądze od Ciebie już dotarły. [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Love/Smooching/Monkey-Kiss.jhtml"] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_12_169.gif[/IMG][/URL] Pusia za dwa dni opuszcza Dt, nadeszła więc pora na rozliczenie finansów. A ponieważ nie otrzymałam wszystkich odpowiedzi na postawione w poście [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187059-Pusia-ma-2-miesi%C4%99czny-tymczas.-Potrzebne-pieni%C4%85%C5%BCki-na-bie%C5%BC%C4%85ce-potrzeby-i-og%C5%82aszanie%21?p=15072848&viewfull=1#post15072848"]#460 [/URL]na str. 46 pytania, mogę zrobić tylko takie zestawienie: [B]Deklaracje stałe:[/B] Skarpeta Kudłaczy[COLOR=White]...[/COLOR]100zł Certusowa[COLOR=White]...............[/COLOR]20zł pauliken[COLOR=White]...................[/COLOR]10zł [COLOR=Sienna]kmurdz[COLOR=White].....................[/COLOR]10zł herak[COLOR=White]......................[/COLOR]100zł[/COLOR] ------------------------------------ RAZEM:[COLOR=White]...................[/COLOR]240zł [B]Deklaracje jednorazowe:[/B] Poker[COLOR=White].................................[/COLOR]45zł Lolalola[COLOR=White].............................[/COLOR] 15zł haliza[COLOR=White]..................................[/COLOR]20zł Andzike[COLOR=White]...............................[/COLOR]20zł Nevada[COLOR=White]................................[/COLOR]20zł Ukryty smok[COLOR=White].........................[/COLOR]50zł MikAga[COLOR=White]...............................[/COLOR]100zł Ewa z Niemiec[COLOR=White]....................[/COLOR]100zł Martecek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188905-zakonczony-PIESKI-PROSZA-O-POMOC%21%21.Pomoz-im.-%28?p=15107525&viewfull=1#post15107525"](bazarek dla Pusi)[/URL][COLOR=White]..[/COLOR]80zł Szarotka[COLOR=White]..............................[/COLOR]40zł [COLOR=Sienna]herak na transport[COLOR=White]..............[/COLOR]100zł herak na sterylkę[COLOR=White]................[/COLOR]150zł[/COLOR] ----------------------------------------------- RAZEM:[COLOR=White].............................[/COLOR]740zł [B]Wpłaty dotarły od:[/B] Skarpeta Kudłaczy[COLOR=White]..................[/COLOR]100zł Certusowa[COLOR=White]..............................[/COLOR]20zł pauliken[COLOR=White]..................................[/COLOR]10zł Poker[COLOR=White]......................................[/COLOR]45zł Lolalola[COLOR=White]...................................[/COLOR]15zł haliza[COLOR=White]......................................[/COLOR]20zł Andzike[COLOR=White]...................................[/COLOR]20zł Nevada[COLOR=White]...................................[/COLOR]20zł Ukryty Smok[COLOR=White]............................[/COLOR]50zł MikAga[COLOR=White]...................................[/COLOR]100zł Ewa z Niemiec[COLOR=White]........................[/COLOR]100zł Martecek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188905-zakonczony-PIESKI-PROSZA-O-POMOC%21%21.Pomoz-im.-%28?p=15107525&viewfull=1#post15107525"](bazarek dla Pusi)[/URL][COLOR=White]....[/COLOR]80zł Szarotka[COLOR=White]..................................[/COLOR]40zł ---------------------------------------------------- RAZEM:[COLOR=White]................................[/COLOR] 620zł [COLOR=Sienna]Deklaracje zaznaczone na brązowo nie dotarły (razem 360zł).[/COLOR] [B]Wydatki:[/B] Opłata schroniskowa[COLOR=White].............[/COLOR]50zł Weterynarz u Klaudus[COLOR=White]...........[/COLOR]60zł Apteka Pszczyna[COLOR=White]...................[/COLOR]44,98zł Transport do Katowic[COLOR=White]............[/COLOR]30zł Transport z Figu[COLOR=White]....................[/COLOR]50zł Sterylizacja[COLOR=White]..........................[/COLOR]200zł Kołnierz po sterylce[COLOR=White]...............[/COLOR]16zł wyżywienie w DT[COLOR=White]..................[/COLOR]66,62zł ----------------------------------------------------- RAZEM:[COLOR=White]..............................[/COLOR] 517,60zł [B]Bilans:[/B] wpływy[COLOR=White]............[/COLOR]620,00zł wydatki[COLOR=White]..........[/COLOR][B]-[/B] 517,60zł -------------------------------- [COLOR=Red]POZOSTAŁO:[COLOR=White]....[/COLOR][/COLOR] [COLOR=Red][B]62,40zł[/B] [/COLOR] [COLOR=Red] [COLOR=Black]Paragon z apteki w Pszczynie: [IMG]http://a.imageshack.us/img256/3613/37608641.jpg[/IMG] Rachunek za sterylkę: [IMG]http://a.imageshack.us/img440/9633/1498.jpg[/IMG] Paragon za kołnierz: [IMG]http://a.imageshack.us/img717/1614/1499.jpg[/IMG] [/COLOR][/COLOR] [COLOR=Red][COLOR=Black] I paragony za żywność w DT na łączną kwotę 66,62zł [/COLOR][/COLOR][COLOR=Red][COLOR=Black](do wglądu na życzenie [/COLOR][/COLOR][COLOR=Red][COLOR=Black]:smile:[/COLOR][/COLOR][COLOR=Red][COLOR=Black]) [IMG]http://a.imageshack.us/img835/2585/1502.jpg[/IMG] [/COLOR] [COLOR=Black]Ponieważ w skarpetce Pusi pozostało [B][COLOR=Red]62,40zł [/COLOR][/B]proszę o wspólną decyzję, co mam zrobić z rachunkiem za sterylkę suni? Czy mam nadal ubiegać się o zwrot pieniędzy (70%) z [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29-NOWE-Konto-%21%21%21?p=15110885&viewfull=1#post15110885"]Akcji - STERYLIZACJA[/URL] (było by na hotelik dla Kizzy), czy też może zrezygnować z tych funduszy, ponieważ tam kończą się już [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29-NOWE-Konto-%21%21%21?p=15139418&viewfull=1#post15139418"]pieniądze[/URL], a są jeszcze inne sunie w potrzebie? [B]Klaudus[/B], jeśli możesz, proszę, wklej to rozliczenie lub przynajmniej link do tego postu na pierwszą stronę wątku. Mam nadzieję, że nic nie przekręciłam i nic nie ominęłam. [SIZE=1](w kopercie od Ciebie było 150zł, z tego 50zł zapłaciłam Figu ;) )[/SIZE] [/COLOR][/COLOR]
-
A to te słynne Bogucice! Znana nazwa, chociaż nigdy tam nie byłam. I do tego ta wierzbowa cisza. Już to osiedle polubiłam. ;) [quote name='__Lara'] a ta Pani z Katowic, która walczyła o Mikiego, ma już pieska? [/QUOTE] Nie, Pani pieska jeszcze nie ma, ale już niedługo będzie go miała. Państwo już jakiś czas temu na wątku 25domków wybrali sobie Febriska, jednak psa w schronisku odradzano do adopcji, bo podobno pies ma ADHD i ugryzł kierowniczkę. Oczywiście, wolontariuszka, która tym psem tam się opiekuje twierdzi, że Febris to najnormalniejszy, pogodny psiak i cały czas jest w stałym kontakcie z Państwem. Dziewczyna wysyła Państwu nagrane na spacerkach filmiki psiaka i w razie czego czekając na przyjazd Państwa zajęła się pełną jego socjalizacją. Pod koniec miesiąca Państwo wracając z podróży chcą podjechać osobiście do schronu po Febriska. [URL]http://lh6.ggpht.com/_rI4Nh7_IBgQ/TB_I8iKYfBI/AAAAAAAACyc/JLC5FrQzOQk/s640/1.jpg[/URL]
-
Mam bardzo miłą wiadomość. Drugi domek z Katowic, który kiedyś dla Miki wizytowła __Lara jest razem z nami na wątku Pusi. Otrzymałam dzisiaj od tej Pani e-maila, że od samego początku śledzi losy Pusi i bardzo się cieszy, że Pusia zamieszka na jej osiedlu. Może nawet kiedyś spotka Pusię na spacerku? No to Dziewczyny, teraz to już koniecznie musicie zdradzić tajemnicę, jak to sympatyczne osiedle w Katowicach się nazywa? Będę wysyłać tam wszystkie tymczasy. [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Emotions/Bounce.jhtml"] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_13.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Emotions/Bounce.jhtml"] [/URL]
-
Pies w typie PON. Znaleziony w Toruniu. Szuka domu.
elinka replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
A ja przed chwilą posłałam link do Trollika Pani z Inowrocławia, która dzisiaj dzwoniła do mnie w sprawie mojej tymczasowiczki Pusi. -
No to zapadła decyzja. Pusia pojedzie do Katowic. Oba domki, zarówno ten z Bydgoszczy jak i ten z Katowic na wizycie przed adopcyjnej wypadły bardzo dobrze, ale Pusi nie da się podzielić, więc kogoś ostatecznie trzeba było wybrać. Proszę mi wierzyć, to był bardzo trudny wybór. W pracy, w domu ciągle o tym myślałam, na konsultację poprosiłam z Dogomanii dwie doświadczone w adopcjach Cioteczki, no i ostatecznie o wyborze zadecydowały ... dzieci. To znaczy dzieci Aszy, bo są jednak młodsze od dzieci z domku w Bydgoszczy. Najmłodsze Aszy ma 3,5roku, a wiadomo, że do małych dzieci jest potrzebny pies sprawdzony z DT. No, a Pusia takim pieskiem właśnie jest. Oba domki już powiadomiłam o tej decyzji, Asza po Pusię przyjedzie do Inowrocławia w piątek lub w sobotę. Docieramy jeszcze ostatnie szczegóły. Natomiast domek z Bydgoszczy się nie poddaje, nadal szuka dla siebie pieska. :) Państwo na wątku widzieli Kizzy, ale niestety, z tych samych powodów co inni nie mogą zaadoptować tej suni. Ona pozostawiona sama w domu wyje, a Państwo mieszkają w domku dwurodzinnym i tak samo sąsiedzi mogliby mieć do nich pretensje o hałas. Wielka szkoda, ale to wycie Kizzy wszędzie tę sunię dyskwalifikuje.:sad: Podałam więc Państwu linki do wątku [I]25domków[/I],[I] Kudłaczy w potrzebie[/I] i [I]Sznaucerów w schroniskach[/I]. Wiem, że obecnie Państwo przeglądają te wątki. ;)
-
[quote name='Akrum']i jak wypadła wizyta w Katowicach?[/QUOTE] Jest tak jak się obawiałam, domek w Katowicach wypadł bardzo dobrze. W sumie to była tylko formalność, asza już od pewnego czasu gości na wątku Pusi i wszyscy mamy okazję ją poznawać. Ten post też pamiętam: [quote name='gackn1']Jestem z Katowic i znam "dom" aszy i powiem tyle: "Szczęściarzem będzie piesek, który do tego domu trafi".[/QUOTE] No i znowu, podobnie jak to było w przypadku mojej poprzedniej tymczasowiczki Miki, będę musiała zwołać naradę.:mdleje:;) [quote name='asza']proszę o podanie więcej informacji na pw dotyczących Kizzy - czy lubi dzieci, jak się zachowuje w stosunku do innych ludzi i zwiezrząt, jak bardzo rozpacza gdy jest sama i proszę określić mniej więcej ile czasu sunia wytrzyma sama. Czy Kizzy umie utrzymać porządek czy raczej jest rozrabiaką. Proszę o podanie gdzie (w jakiej miejscowości) znajduje się sunia. Jeżeli jest wiecej zdjęć to poproszę.[/QUOTE] W informacji o Kizzy pisze, że przebywa w Łodzi. Tylko pogubiłam się czy sunia obecnie jest w schronisku czy w jakimś hoteliku?
-
Już poszło! :kciuki:
-
mamanabank, znasz już Cynka czy nie znasz, ale jedna Pani jest bardzo zawiedziona, że Pusia jest już zaklepana dla kogoś innego. Napisała mi, że w takim układzie będzie szukać innego psa. Wysłałam jej linki do wątku [I]25domków[/I] i [I]Kudłaczy w potrzebie[/I], ale koniecznie trzeba podesłać jej zdjęcie Cynka i link do wątku chłopaka. Na PW podam Ci adres e-mailowy do tej kobiety. Pani mieszka w Sosnowcu. Napisz do niej jeszcze dzisiaj. Trzeba kłóć żelazo póki gorące. [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Work//School/Physical-Labor/Construction-Worker.jhtml"] [/URL][URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Humor/Clubs-1/Future-Club2.jhtml"] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/10/10_16_2.gif[/IMG] [/URL][URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Humor/Clubs-1/Future-Club2.jhtml"] [/URL][URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Humor/Loser.jhtml"][/URL][URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Humor/Loser.jhtml"] [/URL]
-
Dziewczyny, choć nie jużaki, ale miałam już trochę tych białych kudłaczy u mnie na tymczasie i pewne jest jedno. Cynkowi potrzeba kilka dobrych zdjęć (włącznie z tymi ze schroniska co by ludziska widzieli, jaka to będzie z niego puchata kulka), a domki o chłopaka będą się biły. :fadein: [SIZE=1]I koniecznie wklejcie Cynka na wątek 25domków[/SIZE] ;)
-
Akrum, niestety, ale po oddaniu Pusi będę musiała trochę zadbać o samą siebie więc na razie żadnego tymczasika nie będę mogła do siebie przygarnąć. :sad: Natomiast jeśli chodzi o adopcję Pusi to oba zainteresowane Pusią domki, zarówno ten z Bydgoszczy jak i ten z Katowic są poinformowane o swoim współistnieniu i wiedzą, że dopiero po przeprowadzeniu wizyt przed adopcyjnych w ich obu zdecydujemy, u kogo ostatecznie zamieszka Pusia. A od Aszy (domek z Katowic) wpłynęło 50zł na sunię. Dziękujemy :loveu::loveu::loveu: