Jump to content
Dogomania

elinka

Members
  • Posts

    3582
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by elinka

  1. [quote name='Murka']Dzisiaj miałam telefon w sprawie Abbi, pan spod Torunia, o Abbi dostal informacje od jakiejś pani Sz. z Inowrocławia. Ogólnie brzmi dobrze (dom z ogrodem, są dwa inne psy, mają wstęp do domu jak i ogrodu cały czas, jest 7miesięczne dziecko), mają się naradzić z żoną i jakby się decydowali to będą się odzywać. [/QUOTE] [quote name='sonia71']Abbuśka to śliczna panienka :) co najwyżej troszeczkę jej się przytywszy ale patrząc na fotki to ona ciągle o coś ...zebrze :) robi taki sam słupek prosząc jak moja Sońka ,a te czarne węgielki zamiast oczków są rewelacyjne, coś ten Toruń ciągnie do Abbuśki ,już jeden domek był stamtąd ale nie wyszło :([/QUOTE] No to może tym razem coś dla Abbusi z tego wyjdzie, bo to nie jest domek z Torunia tylko z Pakości. Jest to domek w spadku po Pusi. Trzy dni temu Pan zadzwonił do mnie w sprawie Pusi, ale że sunia została już zaadoptowana poleciłam mu inne pieski, a w szczególności Kizzi i Abbi. Wczoraj przez telefon bardzo długo rozmawiałam z tym Panem, rodzina ta jest świadoma opieki nad swoimi zwierzętami. Państwo są gotowi na wizytę przed adopcyjną, śledzą ten wątek i mam nadzieję, że już niebawem Pan ponownie odezwie się do Murki. ;) EDIT: Jedynym problemem może być transport suni, bo z lubelskiego do Pakości jest dosyć daleko, być może będzie trzeba pomóc Panu w organizacji transportu. Chociaż Pan zastanawiał się, czy nie pojechać po Abbi pociągiem.
  2. Akurat to, że niedostosowany pies gryzie gdy się go czesze lub ścina to wcale mnie nie dziwi. Do tej pory na DT miałam siedem takich kudłaczy, zasymilowały się z naszym życiem bardzo, a jednak tylko dwie sunie spośród nich znosiły cierpliwie czesanie. Tu bardziej interesuje mnie to, czy ta sunia gryzie czy tylko szczypie i czy ma to miejsce tylko podczas czesania? Czy możecie dokładniej tę kobietę o to gryzienie wypytać?
  3. [quote name='Weronia']Raczej tak... dt by się przydały.[/QUOTE] Ponieważ mam już pewne doświadczenie w białych i kudłatych tymczasach to myślę, aby dać DT tej suni/psu: [url]http://img185.imageshack.us/img185/4145/30ipcapomoc65.jpg[/url] Weronia, a czy jest możliwość sprawdzenia jak ten pies zachowuje się w stosunku do małych dzieci? Mam czteroletnią córkę.
  4. Poleciłam Kudłatego dwóm domkom w spadku po Pusi. ;)
  5. [quote name='Dogo07']Tylko, że nie ma jeszcze informacji na temat tych piesków dokładnych, a same zdjęcia to chyba nie ma sensu tam dawać.[/QUOTE] Dogo, możesz obok zdjęć i informacji jak tutaj podać jeszcze link do wątku o tych psach. To wystarczy. Na wątku 25domków przede wszystkim ważne są zdjęcia. No, a wiadomo, że jeśli już komuś jakiś pies się komuś spodoba to dopiero wtedy ten ktoś będzie nawiązywał kontakt z osobą odpowiedzialną za danego psa i dopiero wtedy będzie mógł dowiedzieć się czegoś bliżej o danym psie. A o ile się nie mylę, w przypadku psów tej kobiety tam na wątku jest ogólna charakterystyka tych psów no i chyba właśnie szukają tym psom tam domów stałych?
  6. Zapisuję wątek. A czy DT dla tych psów szukacie?
  7. [quote name='Dogo07']Ale które ? Lolusia już wstawiłam. A Kulka ( a właściwie Kulek ) nie bardzo się nadaje do adopcji w tym momencie, przydałoby mu się dt i socjalizacja.[/QUOTE] Dogo, chodzi o te 11 psów u starszej pani.
  8. [quote name='Szarotka']Pierwszy post nie uzupelniony........czy moja wplata do Pusi dotarla ???[/QUOTE] Szarotko, Twoja wpłata dotarła, dziękuję. Pisałam już o tym kilka dni temu w poście [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187059-Pusia-ma-2-miesi%C4%99czny-tymczas.-Potrzebne-pieni%C4%85%C5%BCki-na-bie%C5%BC%C4%85ce-potrzeby-i-og%C5%82aszanie%21?p=15143126&viewfull=1#post15143126"]#569[/URL] na stronie 57. Zajrzyj jakie ho, ho! masz tam buziaki. ;)
  9. [quote name='Walmar']Jaki wspaniały happy end!Oby więcej takich.Aszo gratuluje Ci sąsiadka w osiedla Na Alpach/z drugiej strony ogródków działkowych/.Razem będziecie szczęśliwi.[/QUOTE] Czy to nie przypadkiem ten drugi domek sprawdzony przez __Larę? W każdym bądź razie witamy Panią sąsiadkę na wątku! :hand: [quote name='Nevada']a tytuł wątku raczej nieaktualny? :-)[/QUOTE] Tytuł jak najbardziej jest już nieaktualny. Żadnych pieniędzy na Pusię już nie zbieramy, co więcej pieniążki po Pusi jeszcze pozostały. :) Po odliczeniu 15zł za tabletkę lokomocyjną w skarpecie Pusi pozostało jeszcze 62,40 zł - 15zł = [SIZE=3][COLOR=Black]47,40zł[/COLOR][/SIZE] A ponieważ w rozliczeniu moim (50zł) i Klaudus(36,60zł) są inne kwoty dotyczące opłaty schroniskowej, do skarpety muszę dodać 13,40zł, czyli na chwilę obecną w Pusi skarpetce pozostało 47,40zł + 13,40zł =[SIZE=3][COLOR=Black]60,80zł[/COLOR][/SIZE] Klaudus, pieniądze z bazarku Zuzlikowej jeszcze nie dotarły. Czy aby wysłałaś je na dobre konto? :-? EDIT: 22.09.2010 za ogólną zgodą 60zł z konta Pusi wysłałam do Kundelkowej Skarbonki. 0,80zł poszło na przelew, a więc konto suni zostało rozliczone i na chwilę obecną wynosi [B][SIZE=4][COLOR=Red]0[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red]zł[/COLOR][/SIZE][/B]
  10. Przecież wiadomo, że Gapiszonek to najlepszy wśród piesków skoczek![URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Sports/Olympics/High-Dive.jhtml"] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/18/18_31_1.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Sports/Olympics/High-Dive.jhtml"] [/URL]
  11. [quote name='betty_labrador']wilkołak na okładkę książki [url]http://i35.tinypic.com/2mwpvl.jpg[/url][/QUOTE] Zadziwiająca jest spostrzegawczość dzieci. Moja córka (4lata) jeszcze nigdy nie widziała i nie wie co to takiego wilkołak, ale właśnie spojrzała na ekran i zapytała się mnie czy to jest 'pół ludź czy pół pies'? No to co mam jej odpowiedzieć, kto to jest? :hmmmm: :evil_lol:
  12. Sytuacja tragiczna. :puppydog: Zapisuję maleńką.
  13. [URL]http://img195.imageshack.us/img195/7452/img7904u.jpg[/URL] - tu Pusia chyba zaraz po trudach podróży, prawda? [URL]http://img72.imageshack.us/img72/1047/img7924c.jpg[/URL] - zawsze wiedziałam, że Pusi jest najlepiej we fryzurce EMO blond. Tylko kto tu od kogo podpatrzył te [URL="http://fryzury.info/fryzury/fryzury-krotkie-813.jpg"]uczesanie[/URL]? :hmmmm: [URL]http://img824.imageshack.us/img824/8522/img7929m.jpg[/URL] - a kolega nawet w tych samych rozmiarach [URL]http://img831.imageshack.us/img831/235/img7956d.jpg[/URL] - Pusia jaka tu dumna! [URL]http://img408.imageshack.us/img408/415/img7981a.jpg[/URL] - dwie śliczne gwiazdeczki :loveu: [URL]http://img841.imageshack.us/img841/7107/img7987r.jpg[/URL] - w zaczarowanym ogrodzie jest dużo spraw do załatwienia [URL]http://img839.imageshack.us/img839/6509/img7992f.jpg[/URL] - hi, hi! Julcia śpi na podłodze. :sleep2:
  14. Wydaje mi się, że chłopak ma szanse. Chociaż trudno tu cokolwiek przewidzieć. Szkoda tylko, że w tych kędziorach Cynek miał tak mało zrobionych zdjęć.
  15. [quote name='Sankja']No ale patrzcie. ogłoszenie na benkach dało jakąś skuteczność. mamy w gronie fanów benkowego Cynka elinke :)) (nawet nie wiedziałam, że na benkach jesteś :p )[/QUOTE] Czasami bywam to tu to tam, chociaż na benkach dawno już nie byłam. ;)
  16. [quote name='Sankja']dobra, na molosy go wrzucamy? :D:D[/QUOTE] :roflt::roflt::roflt: Ale pasują mi dziś te Wasze posty do muzyki, którą właśnie słucham :eviltong: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=JeO0CJqjsgU[/URL] [url]http://www.youtube.com/watch?v=OafqYNCzq5U[/url]
  17. [quote name='Sankja']Zrobione :eviltong: [URL="http://www.dogomania.pl/133903-Bernardyny-do-adopcji.-Pomoc-w-og%C5%82oszeniach-potrzebna%21/page207"]http://www.dogomania.pl/threads/133903-Bernardyny-do-adopcji.-Pomoc-w-og%C5%82oszeniach-potrzebna!/page207[/URL][/QUOTE] Sankja, opis świetny! Gratuluję poczucia humoru i przebojowości. :happy1: EDIT: Dziewczyny, jesteście niesamowite!!! :klacz: :megagrin::megagrin:
  18. Olgo, nie męczyłaś mnie. Ja też chciałam pomóc Zuli i dlatego bardzo się cieszę, że ona już naszej pomocy nie potrzebuje.
  19. To bardzo dobra wiadomość!!! :multi:
  20. [URL]http://img830.imageshack.us/img830/5469/img7951.jpg[/URL] - [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Love/Hearts-2/Love-Gaze.jhtml"] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_9_17.gif[/IMG][/URL] Aszo, masz śliczne dzieci. Widać, że synek Pusię pokochał już z całego serduszka. A córcia ze szczęścia ma aż wypieki na policzkach. Pusia będzie miała wspaniałych kompanów do zabawy.
  21. Isadoro, a co to za zdjęcie w Twoim avatarku :crazyeye:? Jeśli masz problemy z nikotyną to polecam trzeci wątek z mojego podpisu. :fadein::grins: :megagrin::megagrin:
  22. Na metamorfozach widzę, że szczecinianka wkleiła tam kilka piesków wyadoptowanych za granicę, jest nawet jedna [URL="http://www.dogomania.pl/threads/21924-Metamorfozy?p=15154435&viewfull=1#post15154435"]sunia[/URL] ze słabym wzrokiem. Może w Niemczech Yogi miałby szansę? Może warto zapytać szczeciniankę o szczegóły takich adopcji?
  23. [quote name='MaDi']Jeśli Państwo z Lublina zdecydują się na innego psa, dajcie Im na nas namiary może jakoś pomożemy. Rozmawialiście o innej adopcji?[/QUOTE] Wszystkim chętnym na Pixelka można by polecić wątek 25domków ;)
  24. elinka

    Metamorfozy

    szczecinianka, świetnie przedstawiłaś te metamorfozy i wszystkie są niesamowite. :happy1:
  25. [quote name='Nevada']już się robi :-) a masz jakiegoś esemeska, co tam u Pusi?[/QUOTE] 'Esemaska' nie mam, ale Asza odwiedziła swoje dzieci w Żywcu, więc dajmy jej trochę czasu. Na pewno wkrótce się odezwie. Zdjęcia też jakieś mają być. A Twojego posta już na wątku 25domków widziałam. Hm... że mini Pusia to mogę się zgodzić, ale żeby mini Elinka? :hmmmm: Mam nadzieję, że ta sunia jednak tak bardzo podobna nie jest, co? :evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...