elinka
Members-
Posts
3582 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elinka
-
A ja bardzo długo szukałam tego filmu. Kiedyś mignął mi on na klipach Agnieszki Chylińskiej, a teraz pośrednio dzięki Natussiaa ;) go odnalazłam. To bardzo ważny film! Na Dogo jest nas łącznie 30,275 użytkowników, rozsyłajmy link do znajomych i po wątkach, film można wklejać też do śledzika NK. Podpisujmy tę petycję już teraz! Oto ten film: [url]http://vimeo.com/10152570[/url]
-
Natussiaa, a co z tym pieskiem? [URL]http://chorzow.schronisko.com/flash/flashGalleryAdopcjePsow/galeria.html[/URL] - [COLOR=Red]zdj.nr33[/COLOR] pies, kojec nr96, czip 2038768 Czy on jest jeszcze w schronie? Co o tym psie wiesz? Może by go zgłosić do [URL="http://www.kociswiat.org.pl/?ac=plaskatePsy"]plaskatych[/URL]?
-
Dziewczyny, musicie koniecznie to przeczytać!!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173217-Skarpeta-dla-kud%C5%82aczy-w-potrzebie-POM%C3%93%C5%BB?p=15309489&viewfull=1#post15309489[/URL] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: W takim razie Dajtusia pojedzie do swojego nowego domku. Teraz tylko poczekam, aż wpłyną na konto wszystkie pieniążki (niestety, tak dużej kwoty nie mam, aby wyłożyć Pati-C :oops:) i zaraz będę umawiać Pati. Zresztą Patrycji wypadł jakiś dodatkowy transport do Poznania i pewnie w ten weekend i tak by nie mogła pojechać z Dajtusią. No i trzeba też poczekać co p.Wanda odpowie megance5 na jej propozycję.
-
Kizzy dramatyczna historia zakończona happy endem!
elinka replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
A czy jakieś zdjęcia dziewczynki z nowego domku będą? :modla::modla: -
Meganko5, ależ my tu doskonale p.Wandę rozumiemy.:) Przyznam, z początku krążyły po mojej głowie różne myśli, jednak kiedy miałam przyjemność osobiście porozmawiać z p.Wandą, zrozumiałam jej troskę i miłość o Dajtusię. Sama prowadzę DT, zawsze czułam, że oddaję moich podopiecznych do nowych domków niczym swoje dzieci, prawie za każdym razem przepłakałam później całą noc, ale jednak nigdy w moim domu żaden tymczas nie mieszkał tak długo. Dwa lata to szmat czasu, wcale nie dziwię się Pani Wandzie. Pewnie nawet nie potrafię sobie wyobrazić, co p.Wanda czuje wiedząc, że niedługo Dajtusia powędruje swoją nową drogą. Ale to miło, że stajesz w obronie p.Wandy. :loveu: Natomiast domek z Żninie wie i doskonale zdaje sobie sprawę, jakim pieskiem chce się zaopiekować. Zresztą najlepiej będzie, jak niulka1992 i jej mama same się w tej kwestii tu wypowiedzą. [quote name='meganka5']jak pisałam pomogę w transporcie do wawy(o cenę prosze się nie martwić-to dopiero po ewentualnej adopcji)[/QUOTE] Meganko, czy w takim razie mam umawiać Cię z Pati-C na przesiadkę p.Wandy z Dajtusią w Warszawie? Wiem, że p. Wanda chce zaoszczędzić suni w tej podróży stresów. Czy kontaktowałaś się w tej sprawie z p.Wandą i co p.Wanda mówi na taką podróż z przesiadką? A może by jednak lepiej było, gdyby w tamtą stronę dziewczyny pojechały od samego początku z Pati-C, a Ty po powrocie ich do W-wy wyjechałabyś po p.Wandę do stolicy, aby nie musiała w nocy siedzieć samiuteńka na dworcu PKP?
-
[quote name='elinka'] EDIT: Dajtusia jest już zgłoszona na [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173217-Skarpeta-dla-kud%C5%82aczy-w-potrzebie-POM%C3%93%C5%BB?p=15305638&viewfull=1#post15305638"]skarpetce[/URL] i na [URL="http://www.dogomania.pl/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA%21%21%21-Pom%C3%B3%C5%BC-Nam-pomagac-%21%21%21?p=15305655&viewfull=1#post15305655"]skarbonce[/URL]. ;) [/QUOTE] No to przyszły już obie odpowiedzi. Obraczus87 z KUNDELKOWEJ SKARBONKI na podróż Dajtusi zrobiła przelew na 70zł. Do mnie te pieniążki jeszcze nie dotarły, ale pewnie w poniedziałek będą już na koncie. Również leni356 mi odpisała, że SKARPETA DLA KUDŁACZY wesprze podróż dziewczyny. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA%21%21%21-Pom%C3%B3%C5%BC-Nam-pomagac-%21%21%21?p=15307602&viewfull=1#post15307602"]http://www.dogomania.pl/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA!!!-Pom%C3%B3%C5%BC-Nam-pomagac-!!!?p=15307602&viewfull=1#post15307602[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173217-Skarpeta-dla-kud%C5%82aczy-w-potrzebie-POM%C3%93%C5%BB?p=15306270&viewfull=1#post15306270[/URL] Obraczus i Leni, a także niulko, anetek i avii, w imieniu Dajtusi [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Love/Kisses/Valentine-kiss.jhtml"] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_8_55.gif[/IMG] [/URL]. Podsumowując zadeklarowanych pieniędzy mamy już: 150zł - niulka 50zł - anetek100 100zł - avii 70zł - KUNDELKOWA SKARBONKA [COLOR=Gray] [COLOR=White]xxxx[/COLOR]- SKARPETA DLA KUDŁACZY [COLOR=White]xxxx[/COLOR]- Bazarek od avii[/COLOR] --------------------------------------------- Razem 370zł Brakuje jeszcze 80zł
-
Jamniczka mama Klara- cała rodzina szczesliwa !! :)
elinka replied to marra's topic in Już w nowym domu
[quote name='marra']dziękujemy ;)[/QUOTE] Ależ nie ma za co, ja tu tylko dla Klary i jej brzdąców, a właściwie to już jednego brzdąca. :fadein: Kilka dni temu na WP pewien Pan pytał mnie o szczeniaka, posłałam mu ten link. Jak na razie zero odzewu, ale może jeszcze odpisze??? -
A dlaczego rodzice każą tej dziweczynce pozbyć się psa? Może jest jakiś problem, któremu mogłybyśmy zaradzić?
-
Jamniczka mama Klara- cała rodzina szczesliwa !! :)
elinka replied to marra's topic in Już w nowym domu
elinka jest ;) -
[quote name='avii']bazarku nie liczysz ?? on dodatkowy .... [/QUOTE] avii, bazarek będzie można policzyć dopiero jak będą z niego konkretne pieniądze. Rozliczenie z bazarku najprawdopodobniej będzie za kilka/kilkanaście dni, a dla Pati-C pieniądze są już potrzebne na tę sobotę/niedzielę. Najlepiej by było, gdyby ktoś wyłożył jakąś kwotę, a później z bazarku pieniążki tej osobie można by oddać. EDIT: Dajtusia jest już zgłoszona na [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173217-Skarpeta-dla-kud%C5%82aczy-w-potrzebie-POM%C3%93%C5%BB?p=15305638&viewfull=1#post15305638"]skarpetce[/URL] i na [URL="http://www.dogomania.pl/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA%21%21%21-Pom%C3%B3%C5%BC-Nam-pomagac-%21%21%21?p=15305655&viewfull=1#post15305655"]skarbonce[/URL]. ;) [quote name='avii'] Na transport deklaruję 100 zl , tylko dane z kontem na pw [/QUOTE] Pieniądze na transport Dajtusi proszę wysyłać do mnie, wszystkie razem przekażę Pati-C, natomiast niulka1992 swoje 150zł zapłaci bezpośrednio Pati-C. Numer konta już podaję na PW.
-
Ale zazdroszczę Pusi. Uwielbiam chodzić po górach, a od czterech lat już tam nie byłam. Aszo, pliss, zaadoptuj mnie [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Emotions/Sad/Crying-2.jhtml"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_4.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Emotions/Awed/Bow-Down.jhtml"] [/URL]
-
Przybywam na zaproszenie bonsai. Niestety, pożytku ze mnie tu nie będzie. [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Humor/Embarrassed/Empty-Pockets.jhtml"] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/10/10_12_8.gif[/IMG] [/URL][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/heul.gif[/IMG]
-
[quote name='niulka1992']Jestem w stanie wyłożyć około 150 zł...[/QUOTE] [quote name='anetek100']ja na razie mogę dac 50 zł[/QUOTE] [quote name='avii'] Na transport deklaruję 100 zl , tylko dane z kontem na pw zrobiłabym taki szybki bazarek dla Dajtusi ale dopiero w nocy,[/QUOTE] Czyli podliczając na transport mamy już: 150zł - niulka 50zł - anetek100 100zł - avii ---------------------- Razem 300zł Brakuje jeszcze 150zł Na Mapie Pomocy Dogomaniaków w Siedlacach znalazłam megankę5, która też oferuje swoją pomoc w transportach. Napisałam do niej. Meganka po kosztach paliwa zgodziła się dowieźć Dajtusię do Warszawy. Jednak nie sprecyzowała dokładnie, ile to by wyniosło, ale po moich +/- przeliczeniach myślę, że ogólne koszty transportu można by przy takiej opcji pomniejszyć o jakieś 70zł. Jadnak nie wiem jaki samochód ma meganka5 i czy mogłaby ze sobą zabrać p. Wandę? No i taki transport łączony (z W-wy dalej jechałaby Pati-C) byłby jednak męczący. EDIT: Na transportowym znalazłam takie ogłoszenie: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/24359-W%C4%85tek-Transportowy-KASUJCIE-NIEAKTUALNIE-POSTY%21?p=15303344&viewfull=1#post15303344"]http://www.dogomania.pl/threads/24359-W%C4%85tek-Transportowy-KASUJCIE-NIEAKTUALNIE-POSTY!?p=15303344&viewfull=1#post15303344[/URL] To też możliwy wariant, tak też by można pojechać. Z Poznania sunię odebrałaby już niulka1992, ale Dajtusia przez swój stres nie nadaje się do transportów łączonych z innymi psami. No i co by było z p. Wandą? Myślę, że opcja z Pati-C jest tu jednak najlepszym rozwiązaniem. Chyba nie ma co dalej kombinować.
-
Otrzymałam odpowiedź od Pati-C. Koszt transportu Dajtusi na trasie Warszawa- Siedlce- Żnin- Warszawa [SIZE=1](Pati mieszka w Warszawie)[/SIZE] wyniósłby ok.450zł. Patrycja najwcześniej może pojechać w sb./nd. Najprawdopodobniej Pati nie będzie jechała swoim autem, więc syt. jest taka, że jeśli właściciel samochodu będzie też chciał jechać to dla p.Wandy nie będzie miejsca (auto dwuosobowe). Jeśli Pati-C pojedzie swoim autem (ale tego dziś nie jest w stanie gwarantować) to wtedy p.Wanda może oczywiście pojechać. Czyli wiemy już ile taki przejazd będzie kosztował, teraz musimy zebrać środki. Niulka1992, a ile jesteście w stanie wyłożyć na ten transport? Anetek100 zdaje się też ma jakąś deklarację. Czy ktoś jeszcze nam pomoże? [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Emotions/Happy/Happy2.jhtml"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_3.gif[/IMG] [/URL] Jutro zgłoszę Dajtusię do [I]kundelkowej skarobonki[/I] i na [I]skarpetę kudłaczy[/I], może jakiś grosz na transport wpadnie? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA%21%21%21-Pom%C3%B3%C5%BC-Nam-pomagac-"]http://www.dogomania.pl/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA!!!-Pom%C3%B3%C5%BC-Nam-pomagac-[/URL]!!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173217-Skarpeta-dla-kudA-aczy-w-potrzebie-POMA-A[/URL] Pani Wando, przydałoby się też zmienić tytuł wątku na [I]"Potrzebne deklaracje na transport Dajtusi do DS"[/I] lub na [I]"Dajtusia jedzie do DS. Brakuje pieniędzy na transport". ;) [/I]
-
Zarezerwowałam Miauczerowi miejsce na [I]Ogłoszeniach za darmo na 77 portalach[/I] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191959-Pomog%C4%99-w-og%C5%82aszaniu-bezdomnych-zwierz%C4%85t-%29-77-stron-adopcyjnych%21?p=15296774&viewfull=1#post15296774"]http://www.dogomania.pl/threads/191959-Pomog%C4%99-w-og%C5%82aszaniu-bezdomnych-zwierz%C4%85t-%29-77-stron-adopcyjnych!?p=15296774&viewfull=1#post15296774[/URL] . Teraz potrzebny jest tylko tekst i piękne zdjęcie Miauczerka na czerwonym kocyku. Caragh, do dzieła więc!!! No i wiem, że na początku roku może to niezbyt przykładny pomysł, ale evl, czy mogę coś ściągnąć z Twojego tekstu o chłopaku na allegro? [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Work//School/School//Studying/Cheating.jhtml"] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/3/3_3_24.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Work//School/School//Studying/Cheating.jhtml"] [/URL]
-
Oj, Panbazylku. Musisz jak najszybciej przeczytać ten wątek, bo tu nie jest o moim DT tylko o DT Pani Wandy. :evil_lol: Ale i tak dziękuję. A na transportowym już napisałam, z Pati-C też już się skontaktowałam. Jutro Pati mi odpowie. [url]http://www.dogomania.pl/threads/24359-W%C4%85tek-Transportowy-KASUJCIE-NIEAKTUALNIE-POSTY!?p=15293037&viewfull=1#post15293037[/url]
-
[quote name='panbazyl']oj witajcie Dobre Dusze! coś się trochę w czasoprzestrzeni netu i dogo zgubiłam, ale w końcu jestem na topiku. przeczytam całość potem, teraz tylko zapisuję.[/QUOTE] Panbazylku, cieszę się, że jesteś :hand: Czytaj sobie, czytaj ten wątek, a ja tymczasem napiszę, że Dajtusia jedzie do Żnina.:Cool!: Właśnie skończyłam rozmowę z Panią Wandą. To była bardzo długa (i miła :loveu:) rozmowa. Pani Wanda zadzwoniła dzisiaj do mnie, aby dowiedzieć się jak to tam jest właściwie z tym domkiem w Żninie. No i chyba wszystko wygląda w porządku bo mamy zacząć szukać transportu dla Dajtusi do Żnina. Z tego co wiem, Pani Ania w tej chwili nie pracuje, część kosztów transportu pokryje, ale wiadomo, odległość z Siedlec do Żnina jest spora. Dlatego dobrze by było znaleźć w miarę tani transport. No i Pani Wanda mówiła, że najlepiej dla Dajtusi by było, gdyby sunia jechała bezpośrednio do Żnina, bez przekazywania jej przez różne ręce. Czyli musimy szukać transportu najlepiej bezpośredniego. No, a najskrytszym marzeniem Pani Wandy jest, gdyby mogła potowarzyszyć Dajtusi w tej podróży. Czyli dziewczyny, bierzmy się do pracy!!! Trzeba popytać wśród znajomych, może ktoś planuje w najbliższych dniach podróż tą trasą? Potrzebne tu też będą deklaracje finansowe. Ja zaraz napiszę zapytanie o transport na wątku transportowym. Napiszę też do Pati-C ile taki transport by u niej kosztował? Nich ten transport przypadkiem nie okaże się dla Dajtusi przeszkodą do jej nowego życia.
-
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
elinka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Hura! Widziałam Abbi na żywo!:sweetCyb: W sobotę zrobiłam dudi_1 niespodziewaną wizytę po adopcyjną. Mówię Wam, to była spontaniczna akcja. Jechałam przez Pakość i nagle w mojej głowie powstał pomysł odwiedzenia Abbi. Bardzo chciałam ją zobaczyć, a nie wiedziałam, kiedy następny raz natrafi mi się taka okazja. Oczywiście, numer telefonu do 1_ dudi gdzieś zapodziałam. No nic, podjechałam więc pod domek dudi, a tam.... Abbi na łańcuchu? He, he, oczywiście , że nie! Wszystko było w jak najlepszym porządku. :evil_lol: :evil_lol: Abbusia razem ze swoimi kompanami była w domku, szczęśliwa i zrelaksowana. Na początku trochę na mnie poszczekała, nawet się najeżyła, ale gdy ją pogłaskałam wszystko było już dobrze. ABBI jest prześliczna! Sunia jest jeszcze piękniejsza niż na zdjęciach. Te jej czarne oczki lśnią niczym dwa węgielki. Abbi ma wyjątkowe białe umaszczenie. I ta kufa... Domki, które zrezygnowały z adopcji Abbi mogą naprawdę pozazdrościć 1_dudi takiego ładnego i słodkiego psiaka. No i co najważniejsze, Abbi świetnie dogaduje się z córeczką Państwa, w tej suni nie ma absolutnie agresji. Jestem zakochana w tej psince, na pewno jeszcze kiedyś zrobię tam nalot. :eviltong: -
[U] [/U]Oho! to z naszej Pusi zrobił się prawdziwy górołaz [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Hobbies//Leisure/Outdoor/Rock-Climber.jhtml"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/7/7_2_210.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Hobbies//Leisure/Outdoor/Rock-Climber.jhtml"] [/URL]
-
[quote name='sybisia']Na drugiej fotce elinki wydaje mi się, że jest odstęp między siatką i podmurówką; dolny brzeg siatki jest odcięty i sterczą ostre końcówki drutu. Jeśli Dajtusia-uciekinierka spróbuje przecisnąć się pod siatką to może mocno się poranić. Przepraszam, może marudzę, ale to dla dobra Dajtusi:oops::loveu:[/QUOTE] sybisia, chyba rzeczywiście trochę marudzisz.:evil_lol::evil_lol: Dajtusia musiałaby chyba przeistoczyć się w łasiczkę, aby prześlizgnąć się przez ten odstęp bo z tego, co widziałam, siatka odstaje nad płotem co najwyżej do 1,5cm. [quote name='enia']elinka- takiej fotorelacji i dokladnego opisu z wizyty przed to jeszcze tu nie widzialam :lol: [/QUOTE] No bo ze względu na Panią Wandę była to wyjątkowa wizyta przed adopcyjna. Pierwszy raz na taką wizytę zabrałam ze sobą aparat fotograficzny. [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Super-Smileys/Emotions/Phew.jhtml"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_19_3.gif[/IMG][/URL] [quote name='enia'] pamietajcie, że Dajtka trafila do Wandy i też jakoś specjalnie nie uciekała, ani z działki a w Siedlcach to nawet bez smyczy chadzała z tego co na fotach i filmach bylo....... po prostu pierwsze dni na aklimatyzację wymagają szczególnej uwagi ( każdy tu to wie) bo po opisach to zrobiliśmy z Dajtki wielce groźnego i wiecznie uciekającego psa :) dajmy im szansę obu stronom:loveu:[/QUOTE] to prawda :fadein:
-
E-S, ho, ho! Ale zaprowadzasz tu porządki pełną parą!!! [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Work//School/Physical-Labor/Sweeping.jhtml"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/3/3_11_10.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Work//School/Physical-Labor/Sweeping.jhtml"] [/URL]
-
A jaki jest domek w Żninie? Domek okazał się super!!! Ujmując to krótko napiszę tak, że gdyby była taka potrzeba to ze spokojem mogłabym tym ludziom oddać nawet swoją sunię. Jeśli Dajtusia tam nie pojedzie to myślę, że straci swoją największą życiową szansę. Dajtusia zamieszkałaby w domku szeregowym z ogrodem (od drugiej strony jest wyjście na ulicę) wraz z pięcioosobową, ciepłą i kochającą psy rodziną. Jest tam Pan, Pańcia, 18-letnia córka, teściowa i zawsze dogadujący się z psami szwagier. Odniosłam wrażenie, że ludzie Ci, a w szczególności Pani (mama niulki) to prawdziwa psiara. Zresztą teściowa (przesympatyczna kobieta - już na przywitanie przekupiła mnie pyszną drożdżówką :lol: ), zawsze miała psy. Kiedyś też adoptowała psa po przejściach, w którego rzucano kamieniami. Natomiast Państwo dwa lata temu musieli, niestety, pożegnać swojego ukochanego Misia, który zachorował na nowotwór. Pani ze łzami w oczach pokazywała mi jego zdjęcia. Później opowiadała mi o innych psach, którym kiedyś pomagała lub głodne dokarmiała. W domu wszystkim coraz bardziej brakuje psa, Pani Ania wraz z córką cały czas w TV oglądają programy Animals o niesieniu psom pomocy, od kilku tygodni na necie przeglądają psy w potrzebie. W sumie Dajtusia to trzeci pies, na którego adopcję zdecydowała się ta rodzina. Niestety, dwa poprzednie psy zawsze ktoś przed nimi zaadoptował, zawsze komuś te psy były już wcześniej obiecane. Dlatego Państwo mają nadzieję i bardzo by pragnęli, aby adopcja Dajtusi doszła do skutku bo bardzo już ją pokochali. Państwo na Dajtusię zdecydowali się świadomie, jest to wspólna decyzja i chcą zaadoptować Dajtusię z całym jej bagażem lęków i zachowań. Na pewno Dajtusia jest pięknym psem, jednak nie to jest tu decydujące. Oni twierdzą, że po prostu temu psu należy się szansa od życia i Państwo pragną tę szansę Dajtusi stworzyć. A ponieważ Pani nie pracuje będzie mogła suni poświęcić dużo swego czasu. Oczywiście, jeśli będzie potrzeba to jak najbardziej zwróci się nawet o porady do naszych Dogomaniackich psich psychologów lub pojedzie nawet z Dajtusią na konsultację do Bydgoszczy. Lecznica weterynaryjna jest obok. Państwa będzie stać na opiekę weterynaryjną i fryzjera dla psinki. Państwo mieszkają w dwupiętrowym szeregowcu z ogromnym tarasem i ogrodem. Oczywiście sprawdziłam, płot od ogrodu jest podmurowany. Z tarasu widać park, w pobliżu jest również drugi park położony nad jeziorem. W domu ktoś zawsze jest, ale w razie nieoczekiwanych wypadków losowych sunią mogłaby się zająć teściowa i najbliżsi. W domu nie ma i nie odwiedzają domu małe dzieci. Państwo nie mają innego psa, nie mają kota, ale mają szynszylka, który jest przyjaźnie nastawiony do innych zwierzątek. Ale podobno za palec potrafi chapnąć. Natomiast jeśli Dajtusia zaprzyjaźni się ze swoimi psimi sąsiadami zza płotu to wychodząc na spacerki do ogródka zaczynając po kolei od lewej będzie mogła 'gawędzić' sobie z buldogiem, podhalanem, haskim i kundelkiem. Co do jedzonka to Dajtusię Pani będzie karmić w zależności od jej potrzeb (gustów), czego dowodem jest wielka paczka drożdżówki, w ręku z którą wyszłam zadowolona z tego domu. [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Hobbies//Leisure/Eating//Drinking/Eating-Pie.jhtml"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/7/7_4_34.gif[/IMG] [/URL] [I]'Oczywiście sprawdziłam, płot od ogrodu jest podmurowany.'[/I] [IMG]http://a.imageshack.us/img812/6979/dtnin006.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img155/658/dtnin012.jpg[/IMG] [I]'Z tarasu widać park, w pobliżu jest również drugi park położony nad jeziorem.'[/I] [IMG]http://a.imageshack.us/img375/7014/dtnin001.jpg[/IMG] [I]'Dajtusia zamieszkałaby w domku szeregowym z ogrodem'[/I] [IMG]http://a.imageshack.us/img90/7127/dtnin011.jpg[/IMG] [I]'od drugiej strony jest wyjście na ulicę'[/I] [IMG]http://a.imageshack.us/img193/1951/dtnin014.jpg[/IMG]