elinka
Members-
Posts
3582 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elinka
-
Kizzy dramatyczna historia zakończona happy endem!
elinka replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, trzeba działać szybko! Dzisiaj byłam na wizycie przed adopcyjnej w sprawie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185351-ABBI-ma%C5%82a-bia%C5%82a-chodz%C4%85ca-%C5%82agodno%C5%9B%C4%87-PILNIE-WIZYTA-PAKO%C5%9A%C4%86-k.-INOWROC%C5%81AWIA%21%21%21"]Abbi[/URL] i jest szansa na transport dla Kizzy razem z Abbi do Żnina w tę sobotę. Czy jest ktoś na Dogo ze Żnina, kto jutro mógłby zrobić u niulki1992 wizytę przed adopcyjną? Mam informację od mamy niulki, że jutro Panie mogą czekać cały dzień na wizytację. Do godz.14:00 na wolontariuszkę będzie czekać w domu Pani Ania, a po tej godzinie czekać będzie niulka i teściowa. Mnie rano na Dogo nie ma, ale w razie czego posyłam adres i telefon niulki na PW do ewatonieja. Także można spróbować poszukać kogoś na pilną wizytę tutaj. Nikogo, co prawda ze Żnina tam nie ma, ale na przykład Wągrowiec jest już blisko: [URL]http://mapapomocy.dogomania.pl/region2.php?cid=15®ion=2[/URL] Dziewczyny, działajcie i powodzenia! -
Kizzy dramatyczna historia zakończona happy endem!
elinka replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
niulka1992, a Ty jesteś córką czy mamą, z którą rozmawiałam przez telefon? -
Kizzy dramatyczna historia zakończona happy endem!
elinka replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
No to będziemy wybierać ten lepszy domek. ;) Można przecież przeprowadzić dwie wizyty. Hi, hi, u mnie to już prawie tradycja. -
Kizzy dramatyczna historia zakończona happy endem!
elinka replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
niulka1992, bardzo się cieszę, że jesteś z nami. Witaj na wątku :hand: Czyli wszystko wskazuje na to, że już niebawem będziemy musiały umówić się na wizytę przed adopcyjną w sprawie Kizzy. :smile: -
Pies w typie PON. Znaleziony w Toruniu. Szuka domu.
elinka replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
edytowałam post[URL="http://www.dogomania.pl/threads/188679-Pies-w-typie-PON.-Znaleziony-w-Toruniu.-Szuka-domu.?p=15217712&viewfull=1#post15217712"] #79,[/URL] zapraszam ponownie. Dla wyjaśnienia jeszcze raz napiszę, że moja sunia jest na wakacjach u moich rodziców, kot też jest ich, a więc w tej chwili w moim domu nie ma żadnego zwierzaka. Troll mógłby spokojnie sobie u mnie zamieszkać. Aha, dwa tygodnie temu wyadoptowałam do bardzo dobrego domku moją już siódmą z kolei tymczasowiczkę Pusię, przy okazji 28 pieskom znalazłam nowe domki, więc chyba mogę polecić swój DT? No chyba, że ilon_n zaadoptuje Trola??? Ale skoro jest tu tyle sprzecznych i niepokojących informacji to zapewne będzie trzeba przeprowadzić u Ilon_n wizytę przed adopcyjną. -
Pies w typie PON. Znaleziony w Toruniu. Szuka domu.
elinka replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
edytowałam post [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188679-Pies-w-typie-PON.-Znaleziony-w-Toruniu.-Szuka-domu.?p=15217712&viewfull=1#post15217712"]#79[/URL], zapraszam ponownie. Dla wyjaśnienia jeszcze raz napiszę, że moja sunia jest na wakacjach u moich rodziców, kot też jest ich, a więc w tej chwili w moim domu nie ma żadnego zwierzaka. Troll mógłby spokojnie sobie u mnie zamieszkać. Aha, dwa tygodnie temu wyadoptowałam do bardzo dobrego domku moją już siódmą z kolei tymczaswiczkę Pusię, przy okazji 28 pieskom znalazłam nowe domki, więc chyba mogę polecić swój DT. No chyba, że ilon_n zaadoptuje Trola??? Ale skoro jest tu tyle niepokojących informacji to kto przeprowadzi u Ilon_n wizytę przed adopcyjną? -
Pies w typie PON. Znaleziony w Toruniu. Szuka domu.
elinka replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, muszę już iść spać. Jutro rano, a właściwie dzisiaj o 5:30 mam pobudkę, później idę do pracy, zajrzę tu po południu. Mam nadzieję, że do tej pory już ustalicie, gdzie dalej będzie mieszkał Trollik?[U][/U] [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Hobbies//Leisure/Sleeping/Sleeping.jhtml"] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_50.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Hobbies//Leisure/Sleeping/Sleeping.jhtml"] [/URL] -
Pies w typie PON. Znaleziony w Toruniu. Szuka domu.
elinka replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
ilon_n, skoro suczka z awataru i kotka są Twoimi stałymi pupilami to pozostawiam ten temat, ale co do Trolla to jednak upieram się przy przewiezieniu go do mojego DT. U mnie Troll będzie miał zapewnioną opiekę, regularne spacerki i co najważniejsze, spokój.:fadein: Zobacz, wiedząc, że wyjeżdżasz wzięłaś psa na DT, później pies został pod niewiadomą opieką, teraz chłopak zamienił mieszkanie na 'zakocony' dom. A chyba sama przyznasz, że to nie są zbyt komfortowe warunki dla żadnego psa. Jeślibyś od początku wiedziała, że ktoś inny stworzy psu takie DT to czy oddałabyś mu psa w potrzebie pod opiekę? Chyba przyznasz, że lepiej będzie, jak jednak Troll przyjedzie do mnie? Mało tego, teraz szukając dla Trolla domu nie będziesz mogła nawet polecić tego wątku żadnemu domkowi. W obecnej sytuacji i na nieszczęście dla Trolla, na Dogo każdy pies może mieć założony tylko jeden wątek. Niestety, tę szansę Troll ma już spaloną. Myślę, że najwyższa pora jest zakończyć psu te niespodzianki (i nam :shake:). Dlatego proszę o wypowiedź w tej kwestii również inne Cioteczki. -
A może Al? [url]http://www.youtube.com/watch?v=jqrKejQTynk[/url]
-
Pies w typie PON. Znaleziony w Toruniu. Szuka domu.
elinka replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Psychopaci są wszędzie, nawet na dogomanii. Ilon, może poszukaj hoteliku w Toruniu? Napiszę do Elinki, ona jest z Inowrocławia, może będzie mieć jakiś pomysł[/QUOTE] Leni, dziękuję za PW. :) Kiedyś tu już byłam, teraz z wielką niechęcią ( kłótnie :flop: ) przeczytałam cały wątek do końca. Rozumiem, że suczką z awatarku ilon_n codziennie do południa będzie się zajmować Talia. Kota można zgłosić do inowrocławskiej fundacji[URL="http://www.kociadolina.pl/fundacja.html"] Kocia Dolina[/URL]. Być może oni wezmą tę kicię do siebie (na stałe lub chwilowo), ale by trzeba do nich zadzwonić lub napisać. Jeśli, oczywiście ilon-n zgodzi się oddać im swojego kota pod opiekę??? Leni, czy to załatwisz? A co z Trollem? Jak wiesz, w rodzinie mam kota, mam też swoją suczkę Loulę , natomiast nie mam pieniędzy. Troll goni koty, szaleje na widok każdej suczki, a z powodu zapalenia oka wymaga odwiedzin u weta, jednak przez wzgląd na Ciebie i naszą[I] Dogomaniacką Przyjaźń [/I];) przyjmę tego łobuza do siebie na DT. [SIZE=1]Moje zwierzaki są chwilowo na wakacjach u rodziców, więc nie będzie tak źle.[/SIZE] Postaram się mu znaleźć szybko stały domek. Ale tak jak zawsze, będzie mi potrzebna niestety, pomoc finansowa na weta i karmę, a także na przejazd do Torunia i z powrotem. Do kogo więc mam się zgłosić w Toruniu po Trolla? Po Trolla pojadę samochodem, więc jeśli Kocia Dolina zgodzi się zaopiekować kociakiem, to do Inowrocławia mogę jednocześnie zabrać oba te zwierzaki. Dla kota transporterek mam. -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
elinka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Proszę mi tylko sms-em podać swój adres. -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
elinka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
No to w takim razie możemy umówić się na jutro. Mam w domu wakacyjnego gościa, zapakuję go razem z całą moja rodzinką do samochodu i po południu przyjeżdżamy do Państwa. ;) -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
elinka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
1-dudi, witamy przyszły domek Abbi na Dogomanii! :hand: Właśnie rozmawiałam z mężem, może jutro po południu dalibyśmy radę przyjechać do Pana, jednak proszę pamiętać, że sunia w sobotę ma jechać do Poznania, nie do Pakości. Trzeba by jeszcze zorganizować transport Abbi do Pakości. Tak, jak pisałam Panu wcześniej, do Poznania mój mąż mógłby pojechać po sunię dopiero w niedzielę. -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
elinka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
A do mnie dzwoniła Pani ze Żnina, która jest gotowa zaadoptować Kizzy. Czyli szykują się dwie wizyty przed adopcyjne w pobliskich sobie miejscowościach. Może namówiłabym męża na jeden wspólny wyjazd, aby obie te wizyty załatwić jednocześnie, jednak u mnie z kasą trochę ciężko [SIZE=1](łącznie w obie strony to by było ok. 100 km)[/SIZE]. [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Humor/Embarrassed/Empty-Pockets.jhtml"] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/10/10_12_8.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Humor/Embarrassed/Empty-Pockets.jhtml"] [/URL] -
Kizzy dramatyczna historia zakończona happy endem!
elinka replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, bo nie wiedziałam, czy Kizzy żyje i rozmawiałam z Panią tylko wstępnie. Ale Pani pytała, ile liczą sobie za transport nasi przewoźnicy na Dogomanii, więc chyba będzie trzeba ten transport organizować. -
Kizzy dramatyczna historia zakończona happy endem!
elinka replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Nie wiedziałam, co się dzieje z Kizzy (w postach o Kizzy nie ma adresu wątku), bałam się, że sunia została już uśpiona, ale z pomocą przybyła Dogo07.:loveu: Jak to dobrze, że sunia jest bezpieczna w hoteliku. Mam domek ze spadku po Mice zainteresowany adopcją Kizzy. Pani mieszka w Żninie, w domku jednorodzinnym. Wiem, że ma nastoletnią córkę i że w domu cały dzień ktoś przebywa. Pani zgodziła się na wizytę przed adopcyjną, jedyny problem będzie stanowić transport suni do Żnina. Zaraz wysyłam do tej Pani wiadomość, że sunia żyje i podam jej link z adresem do tego wątku. -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
elinka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Poczekajmy co odpowie Pan i wtedy będziemy myśleć co dalej. -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
elinka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
O to wielkie dzięki bo ja mam do napisania jeszcze cztery listy. :mdleje: -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
elinka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Na Dogo jest jeszcze [URL="http://www.dogomania.pl/members/101901-Bazyliszek"]Bazyliszek[/URL]. Murka napiszesz do niej czy ja mam napisać? -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
elinka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Już do Pana napisałam, wysłałam też sms-a. Musimy teraz poczekać na odpowiedź. Z Inowrocławia do Pakości jest żabi skok (ok.15km), ale jednak trzeba mieć czas. Ale w następnym tygodniu będę przez Pakość przejeżdżać, jednak to będzie już po sobocie. -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='rita60'][B]mrowa23 [/B]u nas jest takie psie w typie pona. [URL]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/98043780.jpg[/URL] ma ok. 4 lat 668-303-769[/QUOTE] rito60, koniecznie wklej, proszę, 'swojego' psiaka na wątek 25domków.;) -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
elinka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']To niech się szybko ten pan odzywa, bo w razie co w sobotę jest wyjazd do Poznania :lol:[/QUOTE] Czy to znaczy, że Abbi możecie podrzucić do Poznania? Zaraz napiszę do Pana e-maila, ale nie wiem, czy do soboty dam radę się zorganizować na wizytę przed adopcyjną u niego. Chyba, że znacie kogoś z Pakości? -
[quote name='fiorsteinbock']Ja koloruje te co mam, ale kazde inne sie przydadza. Musimy zaczac dzialac, [B]zostalas z tymczasowiczem sama (mam na mysli moja pomoc) i to mnie gryzie :oops:[/B] Caragh, jaki wiek wpisujemy, nie pamietam juz sama :shake: sorry:oops:[/QUOTE] Ej, Cioteczki, ja też jestem i cały czas pamiętam o Miauczerku! :hand: Gdy tylko usłyszę gdzieś hasło [I]'chcę kota'[/I] zaraz naszego chłopaka polecam. Nawet przedwczoraj jeden z pacjentów powiedział mi, że jego kuzyn chce kota, na co zaraz poleciłam mu Miauczerka. Dałam mu swój e-mail. Zobaczymy, może napisze??? A gdyby Miauczer miał fajny tekst i zdjęcia to mogłabym zgłosić go do pośrednictwa adopcyjnego w [URL="http://www.kociadolina.pl/fundacja,artykul,18,posrednictwo-adopcyjne.html"][I]Kociej Dolinie[/I][/URL]