elinka
Members-
Posts
3582 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elinka
-
Iksik z ulicy już w DS. Czy na pewno się uda? Trzymajmy kciuki!
elinka replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
A za hotelik trzeba zapłacić. Sytuacja nieciekawa [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Humor/Embarrassed/Empty-Pockets.jhtml"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/10/10_12_8.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Humor/Embarrassed/Empty-Pockets.jhtml"] [/URL] -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Oczywiście, jutro się zapytam :gent: -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
dlatego ;) [quote name='papatkiole']Wszystko pięnie, ładnie tylko gdzie jest ta pomoc? Dyskutowało tyle osób, ale jak co do czego doszło to wszyscy się ulotnili. Miło by było gdyby wszyscy sie wzięli i coś zrobili, a nie trzy osoby na krzyż cos robią.[/QUOTE] u Iksika też wejść mało :sad: -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
jeszcze nie -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Nie o badania mi chodziło, ale raczej o te magiczne siedem dni [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/People/Babies/Baby.jhtml"] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_66.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/People/Babies/Baby.jhtml"] [/URL] -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Majqa, zapytam się weta o wszystko, jednak, o ile to będzie możliwe, chciałabym jak najszybciej chłopaka wykastrować. Papatkiole, zajrzyj tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/191868-BEZP%C5%81ATNY-Dom-Tymczasowy-w%C4%85tek-zg%C5%82oszeniowy-Hotele-NIEMILE-widziane?p=15288354&viewfull=1#post15288354[/url] -
Rekinku, popatrz, jak się chce siusiu to trzeba robić tak: [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Humor/Bathroom/Peeing.jhtml"] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/10/10_2_11.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Humor/Bathroom/Peeing.jhtml"] [/URL]
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']W moim odczuciu tych pieniędzy starczy. Już ludzie coś wpłacili (czekam na rozliczenie Sylwii dotychczasowych wpłat), wpłaci dodatkowo Basia Z. Przeciwna z kolei jestem kastracji psa i jednocześnie pozostawienie go w warunkach zewn. (gojenie się bez stałego nadzoru). [B]A propos, czy skontaktowałaś się ze swoim wetem by dopytać o te koszty?[/B][/QUOTE] Do weta idę jutro -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='papatkiole']ja nadal uważam że psiak powinien jechac do elinki jak najszybciej. Na pewno bedzie to bardziej opłacalene niż trzymanie go w hoteliku, pomijając koszty to jeszcze chodzi o jego zdrowie.[/QUOTE] Jednak zanim przyjedzie, musiałyby być wcześniej uzbierane pieniądze na kastrację. Inaczej się nie da, nie chcę ryzykować. No chyba, że ciachniemy go jeszcze u Sylwii? -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
elinka replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Ale i tak łatwiej jest tutaj zaglądać niż na [I]Sznaucery czekają na pomoc[/I] -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
elinka replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Dziękuję. :smile: A swoją drogą to by się przydał dla tego wątku jakiś poczciwy banerek :fadein: -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
elinka replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Malawaszko, a czy możesz mi podać link do wątku Ninki? Muszę w takim razie zrobić o niej wpis na adopcjach. Elmo [quote name='Romka'][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/8829bc96f0ca1d8f60d05ec67b7eb2a6,10,19,1.jpg[/IMG] [B][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7440/dsc0053w.jpg[/IMG][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180916-ELMO-z-ulicy-Sezamkowej-w-%C5%81owiczu%21%21%21-%29/page13"]http://www.dogomania.pl/threads/180916-ELMO-z-ulicy-Sezamkowej-w-%C5%81owiczu!!!-%29/page13[/URL] [FONT=Arial][SIZE=2]Elmo prawdopodobnie błąkal się po okolicznych wsiach aż przybłąkał sie do jednego z gospodarstw rolnych we wsi graniczącej ze schroniskiem.Kudłaty Elmo ma juz około 7 lat jest zaniedbanym ale pięknym kudłaczem,.Łagodny i zgodny szuka człowieka który doceni jego niebanalny wygląd i zapewni mu spokojny dom.Elmo jest wykastrowany,odrobaczony i zaszczepiony.ELMO jest w schronisku w Łowiczu.Kontakt w sprawie adopcji:ROMKA 604 10 11 65 lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/FONT][/QUOTE] -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
elinka replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Nie wiem, czy Nina już tu jest, ale przenoszę ją z 25domków w bardziej odpowiednie miejsce ;) [quote name='malagos']Zaryzykuję - pokażę moją tymczasowiczkę Ninę z warszawskeigo palucha: 4 lata, po sterylizacji, 10 kg wagi, średnia sznucerka pieprz-sól. Bardzo cicha, spokojna, jeszcze zastraszona, ale szuka cieplej i wrażliwej osoby, by przekonać sie do człowieka. Jest u mnie w dt w ok. Warszawy. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 692 781 745 [URL="http://img710.imageshack.us/i/sdc107607193913.jpg/"][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/5917/sdc107607193913.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] A czy [I]sznaucery w schroniskach[/I] mają jakiś banerek, bo na pierwszej stronie nie widzę, a chciałabym go wkleić w pierwszym poście 25domków? -
TERIERY-Nasze jedyne marzenie,to kochajace domy.
elinka replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Sunia z Przyborówka [quote name='magda z.']Kudłata suczka, aktualnie w Przyborówku, pod Poznaniem Owca - uwielbia się głaskać, jest przyjazna, średnia. Ze starszymi dziećmi sprawdzona, chodziła z nimi na spacery spokojnie. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/955ab988e1fb39e3.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/186/955ab988e1fb39e3med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/41167323e60b6082.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/185/41167323e60b6082med.jpg[/IMG][/URL] zdjęcia z przytulanek, aby nie było, że ściema [URL="http://www.dogomania.pl/threads/144933-OWIECZKA-TERRIER-mix-lub-prawie-PUMI-w-Przybor%C3%B3wku-szuka-domu%21%21%21?p=14421580&viewfull=1#post14421580"]http://www.dogomania.pl/threads/144933-OWIECZKA-TERRIER-mix-lub-prawie-PUMI-w-Przybor%C3%B3wku-szuka-domu!!!?p=14421580&viewfull=1#post14421580[/URL] Kontakt bezpośredni - Weronia lub P.Wanda 886368528 lub 501770118[/QUOTE] Foksik, Uzi i Elmo [quote name='argusiowa'] Foksik cudny terierowaty :) [B] [URL="http://www.dogomania.182962-Foksik-maA-y-mieszaniec-terriera?p=14407057#post14407057"]http://www.dogomania.pl/threads/1829...7#post14407057[/URL][/B] [URL="http://img11.imageshack.us/i/s6300873s.jpg/"][IMG]http://i43.tinypic.com/1zg83rs.jpg[/IMG][/URL] [B]UZI[/B] [URL="http://www.dogomania.179874-UZI-kudA-acz-jakich-wiele-do-kochania?p=14106006#post14106006"]http://www.dogomania.pl/threads/1798...6#post14106006[/URL] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/9360/dsc0733.jpg[/IMG] [B]ELMO [/B][URL="http://www.dogomania.180916-ELMO-z-ulicy-Sezamkowej-w-A-owiczu"]http://www.dogomania.pl/threads/1809...wej-w-A-owiczu[/URL] [B][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7440/dsc0053w.jpg[/IMG] Wszystkie psiaki są z Łowicza :) [/B][/QUOTE] -
TERIERY-Nasze jedyne marzenie,to kochajace domy.
elinka replied to rita60's topic in Już w nowym domu
I jeszcze te: [quote name='Tia'][CENTER][U][B]Schronisko w Obornik Wlkp. niedaleko poznania.[/B][/U] [U][B] (pomagamy w transporcie) TINA [/B][/U]Jest to już starsza pani terriera, która trafiła do naszego schroniska z gminy Murowana Goślina wraz z rocznymi synkami Pako i Apollo. Niestety nie mogą wrócić do właściciela, ponieważ ich Pan przebywa w zakładzie karnym. Pieski były bardzo zadbane, widać, że ich Pan dbał o nie. Sunia jest grzeczna, lubi dzieci. Suczka jest wysterylizowana. Właściciel wrócił z ZK i zabrał Tine do domu lecz niestety Tina w 08.2009r ponownie wróciła do schroniska ciesząc się do wolontariuszy i pracowników schroniska. Do dziś czeka na dom! [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/769.jpg[/IMG] [U][B]BAMBI[/B][/U] Uroczy wesoły, miły i ciekawski wiercipięta. Bardzo ruchliwy i żywiołowy, pełen wigoru. Bardzo uśmiechnięty i towarzyski. Potrafi porozumiewać się z innymi psami i z ludźmi. W schronisku od czerwca 2009roku. Kocha spacery po lesie. Lubi gonić szyszki piłeczki i patyki. Ma ok 3 lata. Nie może mieszkać z innym psem. [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/1604.jpg[/IMG][/URL] [B]BIAŁEK[/B] Jest to około 3- letni piesek średniej wielkości (do kolana). Jest bardzo spokojny. Jest inteligentny, bystry i milutki. Może być świetnym towarzyszem, a swoim wyglądem zapewne odstraszy napastnika lub złodzieja. Przyszedł do schroniska z Dusią w marcu 2008. Lubi spacery i zabawy z innymi psami. Kocha dzieci i zabawy z nimi. Byłby dobrym stróżem i obrońcą :) Dobrze by było, gdyby Białek był w domu z suczką, bo lubi się z nimi bawić. Liczymy na to, że Białek niedługo znajdzie swego Pana. [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/480.jpg[/IMG][/URL] [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/244.jpg[/IMG][/URL] [U][B]TERRI[/B][/U] Ta suńka, mix foksteriera ma 3-4 lata. Jak każdy młody piesek jest wesoła, towarzyska i bardzo ciekawa. Lubi kąpać się w rzece. Ma piękną mordkę. Terri jest wysterylizowana. Terri była już w domu, ale niestety została oddana po 8 miesiącach, gdyż znudziła się właścicielom. Terri przeskakuje płoty musi mieszkać w bloku. Jest bardzo przyjazna, nadaje się do dzieci. Gdy przychodzą do schroniska pracownicy ona pierwsza biegnie ich przywitać. Zachowuje czystość w domu. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/115.jpg[/IMG] [/CENTER][/QUOTE] -
TERIERY-Nasze jedyne marzenie,to kochajace domy.
elinka replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, czy te psiaki już tu są, ale przerzucam je w bardziej odpowiednie miejsce z wątku 25domków ;) [quote name='koosiek']Z moich ogłoszeń: [U][B]Filonek:[/B][/U] [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-liczny-kudlaty-mix-terrier-szuka-domu-W0QQAdIdZ196424213[/URL] [IMG]http://img1.classistatic.com/cps/kj/100405/611r5/205029d_20.jpeg[/IMG] [/QUOTE] [quote name='kizimizi']no to jeszcze jeden niersciuch (...) [URL="http://javascript%3cb%3e%3c/b%3E:history.back%28%29"][IMG]http://www.schronisko.walbrzych.pl/zdjecia/DSC02819.jpg[/IMG][/URL] [B]płeć: [/B]samiec [B]wiek: [/B]1,5 [B]wielkość: [/B]średni [B]numer: [/B]126 [B]imię: [/B] Szukamy domu!!!!! Pies zaczipowany i zaszczepiony. Też kontakt na pm[/QUOTE] Gustaw [quote name='LadyBell'][FONT=Arial Black][B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Green]Imię: [COLOR=Black]Gustaw[/COLOR] Płeć: [COLOR=Black]pies[/COLOR] Wiek: [COLOR=Black]7-8 msc[/COLOR] Miejsce pobytu: [COLOR=Black]hotelik w Otrębusach k. Warszawy[/COLOR] Województwo: [COLOR=Black]Mazowieckie[/COLOR] Szczepienia: [COLOR=Black]Tak[/COLOR] Historia: [COLOR=Black]zabrany ze schronu w Ostrowi Mazowieckiej. [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/FONT][FONT=Arial Black][B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Green] Rozmiar: [COLOR=Black]M[/COLOR] Charakter: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/FONT]z początku nieco nieśmiały, ale szybko się przełamuje i wskakuje na kolana. Jest przeuroczy, rozbrykany jak to szczeniak. [COLOR=SeaGreen][B]Inne[/B][/COLOR]: ma świeże stałe ząbki i siusia jak panna [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] [FONT=Arial Black][B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Green] Kontakt[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][SIZE=2][COLOR=Green][B][FONT=Arial][SIZE=2]:[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [COLOR=Red]501 588 482 [COLOR=Black];[/COLOR] 500-493-942[/COLOR]; [COLOR=Red]600-101-446[/COLOR] ;[COLOR=Red] [COLOR=Red]889-174-935 [/COLOR][/COLOR] [FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=Green][B][FONT=Arial][SIZE=2]Wątek: [COLOR=Black]Brak[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://psyniczyje.jalbum.net/Gustaw/slides/DSC_2446.jpg[/IMG][/QUOTE] -
shante, zadzwoń do weta, on Ci powie na bieżąco, czy w schronie są jakieś szczeniaki. tel. 501 37 37 35. Jeśli nie będzie, na Dogomanii mamy ich dużo, w transporcie też możemy pomóc
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Majqa, ale z Ciebie pracowita kobietka! Ja też od rana siedzę na 25domkach, ale na dzisiaj to już chyba sobie odpuszczę te porządki i pójdę spać. [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Emotions/Anxious/Doofus.jhtml"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_5.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Emotions/Anxious/Doofus.jhtml"] [/URL] -
[quote name='Malwi']wiem ze na bernardynim jest ... momencik EDIT: tu wątek dziewczyn ( chyba się trzeba zalogować ) [URL]http://bernardyn.org/forum/showthread.php?tid=218&page=2[/URL][/QUOTE] Malwi, zalogowałam się. Dziękuję ;)
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Koszty utrzymania u mnie zależeć będą tylko od tego, jaką karmę będę psu kupować i ile chłopak zje. Za komplet szczepień u weta ostatnio płaciłam 60zł. Jednak musimy pamiętać, że Bingo po przyjeździe do mnie będzie musiał zostać od razu ciachnięty. Moja sunia nie jest jeszcze wysterylizowana. Do tej pory na tymczasie miałam tylko suczki, więc nie wiem ile kosztuje u nas kastracja? We wtorek będę u weta, mogę się zapytać. Tymczasem, skoro zmarzluchowi jest zimno w tych kołderkach :loveu:, zaraz po tym jak zrobię porządki w 25domkach, biorę się za kubraczek dla chłopaka. [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Hobbies//Leisure/Crafts/Knitting.jhtml"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_13_14.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Hobbies//Leisure/Crafts/Knitting.jhtml"] [/URL]