elinka
Members-
Posts
3582 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elinka
-
[quote name='Doda_']podniosę.. miauczer prosi o pomoc finansowa:-( albo bazarki..[/quote] Bazarków nie umiem robić, ale mogę przeznaczyć na Miauczerka zabawkę pieska pluszowego (nowy) i jeszcze coś tam bym wyszukała. Tylko ktoś by musiał ten bazarek za mnie zrobić, lub dołączyć moje przedmioty do swojego bazarku. Czy da się coś takiego zrobić? Zdjęcia zabawek mogę wysłać na PW. PS. 1. Umieściłam Miauczera u siebie w NK i poleciłam znajomym. PS. 2. Olga7, mrówa zostaje na tle białym. Tak jest bardziej realna (czytaj łatwiej kogoś nabrać :knuje: ).
-
BURKA- czeka na dom 2 lata- nareszcie znalazła dom! :)
elinka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Zauważyłam, że maleństwo ma na tylnej prawej łapce przerośnięty piąty pazur, tzn. ma ich dwa. Przez weekend dam suni odpocząć, ale w poniedziałek pójdziemy do weta. Wcześniej jednak muszę gdzieś poczytać o tym, zorientować się w czym rzecz? Vitka, a właściwie Rybc!a, przepraszam, że tak rozpycham się z tą moją tymczasowiczką na Waszym wątku o Burce. Jak założę już jej wątek to obiecuję, że odpoczniecie sobie od nas. :wink: -
BURKA- czeka na dom 2 lata- nareszcie znalazła dom! :)
elinka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Co Ty!!! To zdjęcie zrobiłam ukradkiem, zanim ktokolwiek mnie zauważył. Przewidywałam, że będą z tym problemy dlatego najpierw popstrykałam zdjęcia. Mam uwiecznione wszystkie szczeniaki, ale oni sobie nie życzą, aby zdjęcia te rozpowszechniać. Schronisko ma swoją stronę internetową, a jak mi powiedziano, osoba z zewnątrz nie jest w stanie codziennie uaktualniać informacji.:-o W związku z tym nie mogę i nie chciałabym działać wbrew ich woli. Spróbuję dotrzeć tam inna drogą, tzn. przez tego weterynarza. Ale to będzie możliwe dopiero jak wróci z chorobowego.;) -
BURKA- czeka na dom 2 lata- nareszcie znalazła dom! :)
elinka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Udało się!:Cool!:Ta tymczasowiczka grzeje już sobie doopkę u mnie. :eviltong: Tak było w schronie [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/7817/schroninowrocaw008.jpg[/IMG] A tak jest u mnie. Lustra okazały się przepyszną zabawą. Sunia jest non-stop aktywna, nie mogę nawet zrobić jej lepszego zdjęcia. Obecnie biega wokół mieszkania, hi, hi, hi. [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/1971/tymczas048.jpg[/IMG] -
Futrzaki z Tomaszowa Maz. - NOWE ZDJĘCIA! Przepełnienie w schronie!
elinka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Z NK świetny pomysł. Profil schroniska już poleciłam swoim znajomym. Mam tylko pytanko o te 42 lata. Czyje to, schroniska?:evil_lol: -
BURKA- czeka na dom 2 lata- nareszcie znalazła dom! :)
elinka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Vitka, żeby tylko w ten "Dzień otwarty" ktoś Ci Burki spod nosa nie zabrał. :look3: -
[quote name='Doda_']elinko dzikie koty o 24 śpia w piwnicach :evil_lol: w dzień ich kilkanaście jest ale nie tu gdzie błąkał Miauczer tylko kilka bloków dalej i trzymają się dzikuski razem... Szkoda mi ich ale nawet małych kotków nie da się złapac, a co dopiero dorosłych.. Ludzie dokarmiają, w tym ja.[/quote] :icon_roc:... ech, życie:bigcry:
-
[quote name='Caragh'] Wie co to kuweta, oj na 100% wie, siku zrobił, koopka tez była, ślicznie zakopał, posprzątał, ze ho ho. Po prostu cud, miód i orzeszek :evil_lol: Nie wmówi mi nikt, ze on nigdy nie był w domu:p[/quote] To, że Miauczer pięknie kupka do kuwety nic jeszcze nie znaczy. Każdy kot potrafi to instynktownie. Pfi, co to za sztuczka dla Miauczera.:siara: Na jego udomowienie wskazuje raczej łatwość pierwszego kontaktu (mizianie) i to, że nie biega jak dziki po domu, nie ucieka i nie chowa się po kątach. A wręcz przeciwnie, śpi sobie niczym lord i ma w nosie wszystkich zaczynając od pieska Cargah.:sleep2: :sleeping: [quote name='Doda_']Bardzo sie ciesze, ze Miauczer grzeje doope w cieplym domku.. bo przed chwila wrocilam ze spacerku i strasznie bardzo zimno jest :shake: Doda z czerwonym noskiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Czyżby to było kolejne polowanie na kota? :hmmmm:
-
Futrzaki z Tomaszowa Maz. - NOWE ZDJĘCIA! Przepełnienie w schronie!
elinka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Widziałam, widziałam jak pracowałaś. Teraz jest przejrzyście i czytelnie, po prostu :cool2:. -
Cudna sunia szuka prawdziwego domu. W-wa. Prosimy o OGŁOSZENIA
elinka replied to gagulec's topic in Już w nowym domu
[quote name='gagulec']I z przerażeniem stwierdziłam, że piesa bardzo niepewnie czuje się na ulicy. Widać, że jest nieprzyzwyczajona do samochodów i tego co na ulicy w mieście się dzieje. I chociaż nie zaczepia rowerzystów - to jadących na skuterach - owszem :D[/quote] Spokojnie, piesia stopniowo do wszystkiego się przyzwyczai, najważniejsze aby znalazła domek. Mój poprzedni pies, chociaż miejski, też zawsze na wsi gonił rowery, samochody i inne wehikuły. -
Cudna sunia szuka prawdziwego domu. W-wa. Prosimy o OGŁOSZENIA
elinka replied to gagulec's topic in Już w nowym domu
Spacerki się skończą, ale stopniowo poznając sprawę wątpię aby zmobilizowało to jakoś znacząco właścicieli Dzidzi do poprawienia psu losu. Dzidzia na tym jeszcze bardziej ucierpi. :-( Jednak może warto spróbować, może to sprowokuje u nich jakieś decyzje? No i nie wiadomo czy oni Dzidzię oddadzą, gdy już znajdziesz jej dom? Musisz ich stopniowo do tego przekonywać. -
Cudna sunia szuka prawdziwego domu. W-wa. Prosimy o OGŁOSZENIA
elinka replied to gagulec's topic in Już w nowym domu
Ależ obraczus87, mi nie chodzi o Ciebie tylko o właścicieli Dzidzi. ;) Mój brat też miał kiedyś kopiącego psa w ogrodzie. Zrobił mu budę z niewielkim ogrodzeniem. Kiedy ktoś przebywał w ogrodzie pies był wypuszczany aby sobie pobiegał nie robiąc spustoszeń. Ale codziennie był wyprowadzany na dalsze spacery. Gagulec, może podsuń im ten pomysł z budą i ogrodzeniem? Nie będą musieli trzymać psa w domu, a biedulka nie będzie męczyć się w kanelu. A co mówią o oddaniu psa? -
Cudna sunia szuka prawdziwego domu. W-wa. Prosimy o OGŁOSZENIA
elinka replied to gagulec's topic in Już w nowym domu
No tak, łykając tabletki leczymy skutki, a nie przyczynę choroby. Dla niektórych taka tabletka to wygodne rozwiązanie. Sunia ostatecznie wylądowała w kanelu. -
Cudna sunia szuka prawdziwego domu. W-wa. Prosimy o OGŁOSZENIA
elinka replied to gagulec's topic in Już w nowym domu
To po co oni w ogóle brali sobie tego psa? Przecież ewidentnie widać, że sunia jest dla nich "piątym kołem u wozu". :shake: -
BURKA- czeka na dom 2 lata- nareszcie znalazła dom! :)
elinka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Przed chwilą rozmawiałam z kierownikiem schroniska. Może uda mi się wyciągnąć jednego szczeniaka. Wszystko zależy od tego czy dostaną z przydziału weterynarza. Mam tam w piątek jeszcze raz dzwonić. To chyba dobra wiadomość?:razz: -
BURKA- czeka na dom 2 lata- nareszcie znalazła dom! :)
elinka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dlatego dzisiaj już chciałam zaadoptować psa. Niestety, bez weterynarza nie wydają psów do adopcji, a żadnego innego weta nie przysłali im na zastępstwo. A szczeniak mógł już dzisiaj spać sobie w ciepłym domku. Polska to nadal kraina absurdów. :sad: kordonia, z tymi hm...hm... osobami u mnie to raczej nie wchodzi w rachubę.