Jump to content
Dogomania

elinka

Members
  • Posts

    3582
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by elinka

  1. transport [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=171801[/url]
  2. [quote name='emdziolek']Jasne tylko kiedy??[/QUOTE] Transport z Wrocławia do Poznania będzie pewnie na dniach (ciągle czekam na odpowiedź), natomiast dalej z Poznania do Inowrocławia jeszcze nic nie mam. Być może sunia musiałaby poczekać u Ciebie kilka dni. No, ale zbliża się decydujące święto, może coś się trafi? ;)
  3. emdzoilek, skoro jesteś z Poznania to może sunia, która ma jechać do mnie mogłaby mieć u Ciebie przesiadkę? Dokładniej chodzi o to, aby ją odebrać z transportu Wrocław-Poznań i podać do następnego Poznań- Inowrocław. :p
  4. [quote name='Bożka']Jadę do Inowrocławia z Dąbrowy Górniczej w piątek rano. Nie śledzę całego wątku i dlatego nie wiem czy się przydam , bo na transportowym pisze Wrocław-Inowrocław.[/QUOTE] Bożka, dziękujmy za odpowiedź. :loveu: Niestety, sunia jest już we Wrocławiu. No chyba, że mogłaby dojechać do Dąbrowy?
  5. [quote name='dbsst']też miałam typy zanim myślałam, ze kiedyś będę mamą - teraz sobie myślę czy ja byłam do końca normalna :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: a czy można zgłosić reklamację jak ci zamiast chłopca wyskoczy niespodziewanie dziewczynka i odwrotnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Ale u znajomych to nie był typ, dziewczynkę na 99% zapowiadała im gin. Na szczęście znajomi nie wnosili reklamacji. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. [quote name='Lilmo']Porta cudne te Twoje kluski :loveu: Nawet te białe kołnierzyki mają jak Porta i Pula :evil_lol: Czy ja dobrze widzę, że jedna z nich ma "kręconą sierść" a druga prostą ? Mogę pomóc w ogłaszaniu tylko poproszę o dane do kontaktu :)[/QUOTE] Lilmo, dopóki nie ma u mnie malucha, podawanie moich danych kontaktowych w ogłoszeniach nie ma sensu. [quote name='Holly1']Trochę się pogubiłam, u kogo będzie czarny piesek który ma przyjechać do nas?[/QUOTE] Na razie jest z mamą. Dziewczyny, czy coś już wiadomo odnośnie chwilowego DT dla pieska Holly1?
  7. [quote name='Doda_']fiorste :B-fly::buzi::Rose::iloveyou::laugh2_2: dziekujemy bardzo w imieniu Miauczerka:kociak:[/QUOTE] Dodo, bardzo pięknie to wyraziłaś :loveu:. [SIZE=1]( Doda znowu lepsza ode mnie:mad:[/SIZE]) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. A moi znajomi przez 8 miesięcy mieli mieć dziewczynkę, pod koniec okazało się, że urodzi im się chłopiec. I to dopiero mieli placek. Musieli szybko przemalować pokój z różowego na niebieski, wózek na szczęście mieli uniwersalny - granatowy, ale fotelik pozostał różowy. Ale w sumie się nie martwią, bo oba kolory im się podobają. :evil_lol:
  9. Skoro nie możesz zdecydować, którą do mnie to poproszę kręconą [SIZE=1](mam cichą nadzieję, że może uda mi się zachęcić na sunię moją po-pudelkową sąsiadkę)[/SIZE] ;)
  10. [quote name='sacred PIRANHA'] PS przescieradła nie mają bo Abi z uporem maniaka je wynosiła...[/QUOTE] No przecież to od dawna już wiadomo, że dobra gospodyni codziennie wietrzy prześcieradło!!! :evil_lol::evil_lol:
  11. [quote name='Asior']ooo jak coś będziecie wiedziały to piszcie tu na wątku, bo osa PILNIE poszukuje transportu dla psiaka właśnie z Krakowa do warszawy... dołożyła by się do kosztów transportu!!!![/QUOTE] Milcia pisała do mnie na PW, że będzie wkrótce jechać na trasie Kraków-Warszawa i może zabrać psa ze sobą. Ale kiedy dokładnie ma jechać to nie wiem. Nie wiem też czy będzie jechać PKP czy też samochodem? Dlatego w celu omówienia szczegółów najlepiej by było, gdyby osa skontaktowała się bezpośrednio z milcia17.
  12. [quote name='Holly1']Witam wszystkich na tym wątku.Dzwoniłam dzisiaj do Missieek.mam domek stały dla jednego czarnego chłopczyka.Jest to na 100% pewne czym ręcze własną głową.Czeka już niecierpliwie moja sąsiadka.Długo rozmawiałyśmy o ew. adopcji i jednogłośnie zadecydowała jej cała rodzinka że są gotowi na przyjęcie nowego mieszkańca;).Teraz pozostaje kwestia transportu.Ponieważ mieszkamy daleko bo aż pod Gdańskiem , może być trochę kłopotu, ale z doświadczenia wiem że jeśli się człowiek uprze to wszystko się da.Dlatego apeluję do wszystkich o pomoc w przewozie pieseczka w naszym kierunku ,jak najbliżej się da lub o domek tymczasowy do momentu załatwienia ewentualnego transportu.Wszystkie koszta związane z maluszkiem w domu tymczasowym zostaną przez nas pokryte.Jeszcze raz proszę was gorąco o pomoc.[/QUOTE] No to milcia17 spadła nam z nieba!!!:multi: 6 listopada będzie właśnie jechać z Krakowa do Gdańska. Tylko gdzie przetrzymać malucha do 6 listopada? Czy mam do niej pisać PW?
  13. Śliczne kreciki. :loveu: To która przyjedzie do mnie, Mudi czy Coli? Co prawda transport z Krakowa do Inowrocławia jest już nieaktualny bo maleństwo, które ma przyjechać do mnie jest już we Wrocławiu, ale jeśli interesuje Cię, [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=41786"]sacred PIRANHA ,[/URL] transport szczeniaków z Krakowa do Warszawy to napisz do milcia17. Ona niedługo będzie jechać tamtą trasą i może maluchy ze sobą zabrać. Natomiast, jeśli chodzi o moją suczkę to może będzie transport z Wrocławia do Poznania. Czekam na odpowiedź. Tylko w Poznaniu by musiał ktoś ją odebrać i posłać dalej. Czy znacie kogoś z Poznania? Zostało by już tylko 114km do Inowrocławia. :razz: PS. Porta piszesz, że nosówka była fałszywym alarmem. Czy możesz przybliżyć temat?
  14. [quote name='dinuszka']Właśnie zalogowana sąsiadka zgłasza się, tylko malutkie sprostowanko, dla Pani Sąsiadki, Dina, nie Melbusia. Pomoc, oczywiście, deklaruję> Poproszę o numer konta. Pozdrawiam serdecznie[/QUOTE] Ach jak się cieszę i witam Panią dinuszkę na wątku. :loveu::loveu::loveu: PS. za przekręcenie imienia suńki przepraszam :oops:.
  15. Dopiero co wróciłam do domu. Sprawy mają się tak: Pani-Sąsiadka (bardzo miła osoba) raczej nie zdecyduje się na adopcję Kokoska bo cztery miesiące temu pożegnała swojego pudelka Melbusię i raczej nie jest gotowa na przechodzenie tego wszystkiego jeszcze raz. Przynajmniej nie teraz. Ale na pewno będzie co miesiąc wspierać finansowo Kokosika wpłacając pieniążki na hotel dla niego. Ile to nie wypadało mi się już Pani pytać, ale wzięła ode mnie oba adresy na wątek pudelkowy i ten. Zaloguje się do Dogo i poczyta. Prosiła, abym przyszła do niej po świętach, drugiego listopada, to wtedy na spokojnie porozmawiamy. A więc trzymam kciuki za decyzje i dam znać co w sprawie po niedzieli. :smile:
  16. Uff! Ocelot i Ewa, ale emocjonalną huśtawkę tu robicie. :mdleje:
  17. Kokosik u mnie już wczytany w NK i polecony znajomym. ;)
  18. elinka

    pudle szukaja domu

    [quote name='ocelot']Inez ma na oku hotel. Deklaracja na razie jest moja - 20 zł. i jak widzę Laimy jeśli potwierdzi.[/QUOTE] A ile ten hotel życzy sobie miesięcznie? PS. Ocelot, wątek Koksa b.dobry!
  19. elinka

    pudle szukaja domu

    [quote name='Laima'](...) Czy nikt z tego wątku nie podsunął żadnych kontaktów? Nie było żadnego telefonu z ogłoszeń?? On ma bardzo, bardzo dużo wejść... Może płatny dt? Jakby co, deklaruję 25 zł/mc.[/QUOTE] Laima, czy Twoja deklaracja dotyczy tylko płatnego DT, czy to może być również hotelik dla Koksa? Dziewczyny, ile jest deklaracji na hotelik dla Koksa i czy w ogóle jest na oku jakiś hotel, bo nie wiem co mam powiedzieć tej Pani-Sąsiadce? Kobieta chce finansowo wesprzeć Koksika. Dziś wieczorem muszę przynajmniej orientacyjnie coś jej powiedzieć.
  20. Nie, nie znam tej historii. I co, w końcu uszyłaś ten kubraczek?
  21. [quote name='Paulina_mickey']Bo wiecie na takie 20 letnie dziewczyny to nie każdy patrzy poważnie. :roll:[/QUOTE] Paulina, pocieszę Cię, że nie tylko na 20-lenie. Ja mam lat jeszcze raz tyle co Wy+ dokładka, a też w naszym schronisku potykam się o schody. To wszystko zależy od ludzi, którzy prowadzą schroniska. Czasami mam wrażenie, jakby ktoś ich skazał tam na pracę za karę, bo tak się zachowują. W Dogo spotykam wzorowe schroniska, ale są i takie gdzie wolontariuszy traktuje się jak zło konieczne. W naszym schronisku wolontariatu nawet nie ma.
  22. [quote name='Paulina_mickey']Może dlatego, że jesteśmy młode?Z resztą sama nie wiem.[/QUOTE] To tym bardziej obecność Pani Bożenki jest wskazana. Na pewno nie zaszkodzi, a może pomóc. Tylko żeby p.Bożenka zgodziła się z Wami do schroniska pojechać. :nerwy:
  23. Porta, jak spotkasz się z Jogi, to proszę, wypytaj ją dokładnie o wszystko bo my tu strasznie się denerwujemy. :nerwy:
  24. elinka

    pudle szukaja domu

    No to byłam i pytałam. Sąsiad, niestety , psa nie chce, ale dał mi adres tej swojej koleżanki. Okazało się, że kobieta też mieszka w moim bloku. Chociaż pora była późna poszłam do tej Pani z zapytaniem o Kokosa. Rozmawiałyśmy prawie 40minut. Pani bardzo się zmartwiła, że psa czeka uśpienie. Jednak co do adopcji Kokosa to nie potrafiła mi tak od razu odpowiedzieć. Mieszka sama, chciałaby porozmawiać o tym jeszcze z córką. A co ją najbardziej martwiło to to, że pies pół dnia musiałby siedzieć w domu sam. Chociaż lepsze jest to niż schronisko czy uśpienie. Natomiast jest bardzo chętna, aby przynajmniej pokrywać co miesiąc koszty hoteliku dla Kokosa. Pytała się ile to by kosztowało? Jutro mam jej zanieść linki, chce sama poczytać o tym pudelku. Dlatego dziewczyny, jeśli możecie proszę, podajcie mi adresy o Kokosie, bo nie czytałam wątku i nie jestem w temacie. Od którego postu zaczyna się temat Kokosa? A może pies ma swój oddzielny wątek oprócz tego, który ma założyć Ocelot? No i czy ma szansę na hotelik?
×
×
  • Create New...