Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. [quote name='Asia & Ginger']Nie pomyślałam, że aż tylu chętnych na spanielki będziecie mieć. Co do Rudaska jeszcze, to czy będziecie go kastrować przed wydaniem, czy w nowym domu go wykastrują już?[/QUOTE] Juz w nowym domu beda kastrowac.
  2. Nero chyba boi sie kapieli,jak byl w Szczebrzeszynie mieszkal przy Wieprzu i nawet lapki nie zamoczyl tak sie bal rzeki.Ale na taki upal taka kapiel to wspaniala rzecz.Napisalam do osoby,ktora ma znajoma,ktora z kolei ma chody w Metrze,tam przydalo by sie Nerusiowi ogloszenie.Ale ona chyba gdzies wyjechala,bo nie odpisuje,ale pojawi sie napewno,wtedy moze ogloszenie ukaze sie w Metrze.A co z facebookiem?Czy tam moze ktos oglosic Nerusia?Co z tymi ludzmi?Nie podoba sie Nerus,najpiekniejszy pies swiata.
  3. [B]DORA1020[/B] jeśli możesz przekazuj proszę mojego maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] osobom zainteresowanym adopcją spanieli, jeśli Wasze spanielaste nie pójdą do tych domków, a domki są fajne. Ja tym zainteresowanym mogę podsunąć inne spanielki, a mamy ich całkiem sporo do adopcji... :shake:[/QUOTE] Ok. szkoda,ze nie napisalas wczesniej,bo byly dobre domy,gdzie np.byl kotek,piesek,a Sara nie moze isc do takiego domu/Rudaska jeszcze nie bylo/ i wtedy moglam podac Twoj mail,bo moze ktorys z Twoich psiakow jest bardziej tolerancyjny.Ale nic straconego,bo psiaki maja ogloszenia i allegro i ogloszenia w lokalnej prasie i napewno bedzie jeszcze ktos dzwonil.
  4. [quote name='wojtuś']A ja myślę żeby rozważać też ten Gorzów, znajdziemy osobe na wizytę i .... może znów uda sie znaleść transport, a może domek by coś dołożył:) Kochani pozdrawiam:):)[/QUOTE] No musial by dolozyc i to sporo,jeszcze pod tym katem nie rozmawialam z pania.
  5. Wizyte przedadopcyjna w Lodzi zrobi jola od jadzi,bardzo jej dziekuje:lol:bo napisalam do 10 cioteczek i niestety zadna nie ma czasu,a jola od jadzi zgodzila sie,dzieki wielkie:loveu:
  6. Dzwonila pani w spr.adopcji Sary z Zamoscia,to byl by chyba dobry dom,nie ma zadnych innych zwierzatek,Sarunia mogla by dominowac sobie do woli.Tylko ma jeszcze zadzwonic,czy zadzwoni nie wiadomo. Ten Gorzow bardzo mi sie podoba,tylko,ze to tak daleko.
  7. Nero ,gdzie twoj domek?Co robic? Gdzie szukac?
  8. [quote name='MARCHEWA']Może on u was do kogoś mocno się przyzwyczaił i teraz tęski i to efekt rozłąki? Nowi właściciele też są zaskoczeni,że psiak tak długo się przed nimi otwiera.Sama nie wiem,ale ja na pewno zabrałabym go do weta.[/QUOTE] Dzwonilam,ale to nie ten numer,musze napisac kartke i wyslac poczta,tyle tych telefonow w spr.adopcji,ze pomylilam numery,ale jutro napisze do niego.On u nas nie byl dlugo,ale ciagle ktos go glaskal,tak jak wszystkie psiaki,kazdy musi dostac swoja porcje,a tam tego moze nie ma,pan mowil,ze ma dzieci,synow i ,ze nie moga sie psiaka doczekac,wiec myslalam,ze tej milosci wystarczy dla Mistera,podpowiem panu o wizycie u weta,jest ona konieczna.Troche sie martwie,ze jest smutny,tutaj jest duzo psiakow,moze lepiej mu bylo wsrod tlumu:roll: aby tylko nie byl chory.
  9. [quote name='Asia & Ginger']Szkoda, że nie udało się z domkiem dla Saruni, ale lepiej, że zrezygnowali przed adopcją, niż po. Ja też wciąż wznawiam jej Allegro. Czy Sarunia ma Gumtree? Jeśli nie, to mogę zrobić. Nie wiem czy Sarunia na ogloszenie na Gumtree,chyba nie ,ale nie wiem napewno,ogloszenia robila diana. Sa telefony w spr.adopcji Sary,niestety,to jeszcze nie ten domek.Dzwonila fajna pani z Krakowa,ale w domu i piesek,i kotek,a Sarunia lubi dominowac.
  10. Rudasek znalazl dom.... w Lodzi,od dwoch dni szukam kogos do zrobienia wizyty przedadopcyjnej,niestety......nikt nie ma czasu:shake:.Rodzinka wspaniala/tak mi sie wydaje/ dziewczyna napisala maila,ktorego czytalam chyba z 10 minut,napisala duzo o sobie i rodzinie i o przemyslanej decyzji adopcji psiaka.Pisalam o zwrocie kosztow dowiezienia psiaka,przyjada sami,albo spotkanie w polowie drogi np. w Radomiu,piesek moze jechac nawet jutro,tylko ta wizyta.....
  11. [quote name='handzia']Wysłałam, nie jest ich wiele ale może jeszcze się ktoś dołoży.[/QUOTE] Dzieki wielkie:lol: ja dolozylam,tez niewiele.
  12. [quote name='Agucha']Skoro Werka "idzie do przodu" może już warto byłoby ją zacząć pomaleńku ogłaszać?[/QUOTE] Tez tak mysle,bo czasmi domu szuka sie baaaardzo dlugo.
  13. MARCHEWA bardzo dziekuje za wizyte:loveu: Chociaz zasmucily mnie te info.Mister u nas tez byl bardzo chudy,chociaz miche mial pelna.Na tymczasie jest duzo psiakow,niestety nie ma pieniedzy na weta,na odpchlanie,kastrowanie,sterylizacje i zaplate za dt.Cala moja nadzieja w przyszlych domach,ze maja jednego czy dwa psiaki zapewnia to wszystko.Ogon do dolu,osowialy,chudy:-( nie jest dobrze,zadzwonie do niego,ale nie rozumiem,przeciez on nie jest jakims burakiem i chyba widzi,ze psiak jest smutny i cos mu dolega.
  14. Przepraszam,mam za duzo na glowie,niedlugo nie bede wiedziala jak sie nazywam:evil_lol: oczywiscie napisalam adres Agnieszki,ale ten jest prawidlowy:lol: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  15. [quote name='handzia']Podaj mi jej maila :)[/QUOTE] To mail do diany79 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  16. O tutaj [B][COLOR=#0000ff]W tej chwili jest pod opieka 15 pieskow,tymczasowy pobyt zapewnila znana osoba,za stosunkowo niewielka oplata, ktora finansuje [/COLOR][COLOR=magenta]ala123[/COLOR][/B] [COLOR=black]wiec wszystko sie zmienilo,oplata za dt. wynosi 150zl.miesiecznie + karma,pieniadze na dt.zbieramy na bazarkach,ale wiadomo,ze nie ma ich tyle ile potrzeb,stad te dlugi.W dt.mialo byc gora 5 psiakow i mialysmy sobie jakos radzic,a jak jest to widac na watku.Nie chce juz pisac o tych dlugach i o tym jak bardzo cala ta sytuacja sie martwie,bo osoby obecne na watku bardzo pomagaja i bez tej pomocy wogole nie ruszylabym do przodu.[/COLOR]
  17. Oczywiscie,ze musi byc idealny,Pupilek ma czas,wiec mozna na spokojnie szukac mu domu idealnego.
  18. Rodzice,zmien prosze w 1 poscie,to co napisalam,ze dt. za symboliczna oplata,bo za psiaka placimy 150zl.miesiecznie + karma,a to wcale nie jest symboliczna oplata,tylko mnostwo kasy.
  19. Handzia,jesli masz fanty na bazarek,to wyslij prosze zdjecia i opisy do diany79,ona zgodzila sie zrobic bazarek.
  20. Dzwonilam dzisiaj do pani,ktora adoptowala Norke.Norka wykapana,wyczesana,wyprzytulana.Pani powiedziala,ze jest taka kochana i mila,dlatego tez zmienili jej imie na Mila.Na imie ma teraz Milka:lol:Pani dala naszym psiakom 30zl.Bardzo dziekuje:lol:Dzwonilam rowniez do pani,ktora adoptowala Kasie.Kasiula ugryzla sasiadke,biedactwo,tak pokochala rodzinke,ze chciala jej bronic.Ale pani Danusia powiedziala,ze sasiadka nie lubi psow,a Kasia jest bardzo madra i wyczula to.Sasiadka jednak nie przychodzi juz z wizyta:roll:Mam nadzieje,ze Kasia a wlasciwie teraz Misia poczuje sie na tyle bezpieczna i kochana,ze zaprzestanie tych praktyk;)
  21. Tez o Forescie II niewiele wiem,to chyba mlody psiak,wiem,ze lubi dzieci,widze go nieraz z dzieciakami.Napewno w przyszlym domu nie moze byc kur,kaczek,golebi,nie lubi rowniez kotow,charakter psiaka typowo fosterierkowaty.Widzialam tez,ze szczeka na duze samochody,i czasami pogoni.Dla ludzi jest bardzo przyjazny,podbiegnie do kazdego,kto go zawola.
  22. Moze.....trzymam kciuki za pieknotke:lol:
  23. Kto ma fanty na bazarek,to diana79 zgodzila sie zrobic bazarek i mozna do niej wysylac zdjecia i opisy.
×
×
  • Create New...