Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. [quote name='funia']dobrze ,zaraz Ci wyślę smsem Kot jest i są kury oraz kaczki ...[/QUOTE] No to odpada
  2. Misia z tymczasu w koncu znalazla dom,po roku oczekiwania,nadzieje juz stracilam,moze Nerus ma tam gdzies tez swojego ludzia.
  3. Dziekuje diano za wydarzenie dla Reksia:loveu:
  4. [quote name='diana79']a do kogo jest kontakt podany? może podać go do kogoś z Was?[/QUOTE] Kontakt jest do Krystyny,ale mozesz podac i do mnie.
  5. Bylam u szczeniakow,zawiozlam karme/nie wszystko/ zdjec nie zrobilam,bo ten aparat,ktory mam juz zdjec nie robi,nie otwiera sie,mimo,ze ciagle laduje,nie wiem jak to teraz ze zdjeciami/ktore przeciez sa tak wazne/ bedzie. Biegalam po calym terminalu i szukalam kogos,kto wie gdzie ta bude postawic,o nazwisko tego pana,z ktorym ostatnio rozmawialam,nie zapytalam i teraz byl problem....nikt nic nie wiedzial...odsylali mnie od jednego do drugiego. Ale w koncu wszystko ustalilam.Zalatwilam z panem,ze po bude i siatke przyjada,nie musze sie glowic skad wziac transport,mam zadzwonic jak wszystko bedzie gotowe,a oni po to przyjada. Szczeniaczka jednego/pieska/juz nie ma.Zostalo 6 suczek.Trzeba tez biedactwa odrobaczyc.Sa sliczne i takie brudne,kurzy sie tam okropnie.Mamusi nie zastalam,ganiala gdzies po wsi.
  6. [quote name='funia']Mam telefon do kobiety z pod Zamościa ,która chce wziąc ode mnie psa .ale adopcja ta moze nie dojsc do skutku gdyż sunia jest specjalnej troski .Obiecałąm tej Pani więcej zdjęć innych psów . [B]Doro ,który pies/sunia od Ciebie nadawałby się ?[/B]W rozmowie tel.PANi wydaje się ok.Dom na wsi ,dwoje dzieci i Państwo nie pracujący .Miejscowość Ulhówek .[/QUOTE] Nie wiem ktora...moze Janka albo Zojka?Musialabym wiedziec o tym domku cos wiecej,czy sa koty?Czy sa kury?Czy sa inne psiaki?Najlepiej gdybys mi dala numer tel. to ja zadzwonie i wypytam.
  7. [quote name='diana79']to świetnie teraz tylko trzymać kciuki za dobry domek :thumbs::multi: ja mam jeszcze jedną dobrą wiadomość :multi: [B]Taks zapłaci za budę dla szczeniaków[/B] :multi::Rose::Rose::Rose::Cool!::Cool!::Cool!:[/QUOTE] Taks to Dobra Duszyczka psiakow:lol::lol: bardzo dziekuje:loveu::loveu::loveu:za bude dla psiej rodzinki:lol:
  8. [quote name='pieski2']Wizyta umówiona na przyszły tydzień więc jak "przejdą pozytywnie " :eviltong:rozmowe -będą mogli ponownie umawiać się na termin odbioru-adopcji :p[/QUOTE] Bardzo dziekuje:lol:
  9. [quote name='Kroook']Fakturę zapłaciłam, sprawdź przy okazji czy dostali pieniądze.[/QUOTE] Bardzo Ci dziekuje Kroook:loveu::lol::loveu:bardzo,bardzo oczywiscie zadzwonie tam/obym tylko nie zapomniala,bo mam skleroze/ i zapytam czy dostali.
  10. [quote name='diana79']chyba nic z tego nie będzie :( zrobić mu FB? a tymczasem zapraszam na kilka innych bazarków z ciuszkami i książkami dla szczebrzeszyniaków [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215245-Ostatni-bazarek-wyprzeda%C5%BCowy-letnich-rzeczy-psy-ze-Szczebrzeszyna-do-04.10.?p=17706090#post17706090"]http://www.dogomania.pl/threads/2152...0#post17706090[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215187-bluzeczki-sp%C3%B3dniczki-sweterki-i-inne-ciuszki-do-03.10-dla-szczebrzeszyniak%C3%B3w"]http://www.dogomania.pl/threads/2151...szyniak%C3%B3w[/URL] [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/215118-Ratujmy-Szczebrzeszyniaczki%21-2-ksiazki-mamy-i-sercem-zapraszamy%21od24.09-29.09-do-g22[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215118-Ratujmy-Szczebrzeszyniaczki%21-2-ksiazki-mamy-i-sercem-zapraszamy%21od24.09-29.09-do-g22"]http://www.dogomania.pl/threads/2151...9-29.09-do-g22[/URL][/QUOTE] Oczywiscie,wiem od Krystyny,ze nic z tego:shake: Zrob mu diana wydarzenie,moze kogos wzruszy los psiaka,ktory nie ma w zyciu szczescia
  11. [quote name='diana79']wysłałam do wszystkich ludzi PW ze stalowej Woli ale tylko kilka jest aktywnych, może się ktoś odezwie, do kogo by tu jeszcze napisać?[/QUOTE] Dzieki:lol:moze sie ktos odezwie,mam taka nadzieje.
  12. Przyszla karma od Ingrid:multi: dla szczeniorkow i ich mamusi. Bardzo dziekuje:loveu::lol::loveu: Jutro zawioze im,geba mi sie smieje na mysl jak beda palaszowac:p:lol: Dziekuje Ingrid,na Ciebie zawsze mozna liczyc:loveu:
  13. [quote name='diana79']poszukam ludzi ze Stalowej Woli i Nisko i powysyłam PW z zapytaniem o wizytę przed adopcyjną a jak się nie uda to trzeba koniecznie z nią podpisać umowę adopcyjną ze zgodą na wizyty po adopcyjne, sterylkę itd, jak nie będzie chciała się zgodzić to nie wydasz jej szczeniaka[/QUOTE] Ale bez wizyty przedadopcyjnej dac go jej? Ona na wszystko sie zgadza,a jednak mam zle przeczucia,a pozniej jak mimo wszystko podpisze,a szczeniak trafi zle,to kto go pozniej przywiezie od tej kobiety?
  14. [quote name='Kroook']A możesz zrobić zdjęcie i wysłać mailem? Podam Ci adres na PW.[/QUOTE] Zdjecie zrobione i wyslane.
  15. Kroook,jest juz faktura za leczenie kotki 98.60zl. Numer konta 04 1140 2017 0000 4602 0994 4531 Multibank Czy fakture moge wyslac Ci poczta?
  16. Dzwonila kobieta z miejscowosci Nisko, 10km. od Stalowej Woli. W sobote chce przyjechac po szczeniaka,autobusem:-o z rozmowy tel. mam pewne obawy,owszem mowi,ze bedzie dbala o szczeniaczka i on bedzie w domu,ale cos nie bardzo jej wierze,dlatego chcialabym,zeby ktos tam zajrzal,bo co ja powiem tej kobiecie,ze jej nie bardzo wierze? Przeciez moge sie mylic,a psina moze stracic dom,moze dobry dom,a moze nie...... Jaka podjac decyzje jak nikt tej wizyty nie zrobi?
  17. [quote name='Ingrid44']ZAmowilam w Krakvecie 30 puszek dla juniorow. Jak tylko wyjda z magazynu dam znac na PW do Dory1020.[/QUOTE] Bardzo dziekuje:loveu::lol::loveu: jak dojda puszki,pojade tam z prowiancikiem:lol: i od razu zorientuje sie ile tej siatki potrzeba.
  18. [quote name='diana79']wspaniale :multi::multi::multi: kto może podarować lub zasponsorować budę? buda później będzie służyła innym bezładniakom bo po znalezieniu domków można będzie ją zabrać z zakładu ile trzeba by mieć na taką budę?[/QUOTE] Tak,pozniej ta bude mozna zabrac,sluzyla by innym psiakom.Koszt zrobienenia budy to ok. 200zl-ocieplanej,na razie trzeba rodzinke zabezpieczyc,buda+ogrodzenie,karma no i, szukanie domow,troche to czarno widze,tyle szczeniorow:shake: dzwonil ktos z Lublina/pani miala zadzwonic raz jeszcze i nie zadzwonila/ dzwonila dziewczyna z Niska,w sobote chcieli przyjechac,powiedzialam o wizycie p/adopcyjnej,czy zadzwonia,nie wiem,ale moze pomalutku,pomalutku....
  19. Roland_De wplacil stala za wrzesien,bardzo dziekuje:loveu::multi::loveu:
  20. Sliczne sloneczko dla bezdomniakow:lol: ale adopcje stoja niestety w miejscu:shake:
  21. [quote name='handzia']Cioteczki, nie gniewajcie się, ale chciałabym złożyć tutaj wielkie podziękowania dla Aguchy :klacz::klacz::klacz:. Wspaniale zajmowałaś się wątkiem Wery, jesteś cudowną osobą :Rose::Rose::Rose:[/QUOTE] No,tez tak mysle. Obie dziewczyny na tych zdjeciach super:lol:
  22. [quote name='Ingrid44']Czy potrzebna jest karma dla szczeniorkow ?[/QUOTE] Tak karma jest bardzo potrzebna,one sa pulchniutkie,ludzie,ktorzy tam pracuja/sami mezczyzni/ maja dobre serca i karmia psia rodzinke,jednak widzialam w misce kasze z mlekiem,a to nie za bardzo,zeby szczeniaki pily mleko.Ale daja im jesc,to bardzo wazne.Ja zawiozlam im karme w saszetkach,jak im smakowala widac na zdjeciach.One juz same jedza,ale jak sunie dorwa to tez ciagna
  23. [quote name='Kroook']Za leczenie zapłacę, jak obiecałam, nie martw się tym.[/QUOTE] Bardzo dziekuje Kroook:loveu:nie myslalam,ze tak kosztowne bedzie leczenie kotki. Ale na szczescie efekty leczenia sa,kotka odzyskala apetyt,juz nie plami i wrocilo jej zycie. Bardzo Ci dziekuje za pomoc:multi::loveu:
  24. Ladnie to napisalas. Smutno:-(:-(:-(
×
×
  • Create New...